babosko30
4
4
1
2017. július 13. | 18:56

OPUS Global Nyrt.  

Itt az uj topik ahol nincs helye trollkodasnak, szelkakaskodasnak. Hasznaljatok! :) Hajra Opus Global!
59 37 válasz erre
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
január 29. | 08:30
előzmény: #185218  Overthetop
Igen... akarom mondani :) 
január 29. | 08:30
Kiváncsi vagyok, hogyha a Brit Tesco leépít Magyarországon , a brexit miatt, akkor más cég pl a Vodafone szóba kerülhet-e hogy átvesszük ??? 
január 29. | 08:29
előzmény: #185217  betgyuri
Akarod mondani "Magyarországra jöTT a világ legnagyobb alapkezelője:
https://www.napi.hu/tech/folavattak-a-blackrock-alapkezelo-innovacios-kozpontjat-budapesten.671420.html
január 29. | 08:22
előzmény: #185206  ferujoe
Jó Reggelt Opus Részvényesek ! 
A MOL Hernádi Zsolt a vezér. INA ügy miatt kellemetlen neki , Horvátországban nemkívánatos ember. OTP : Csányi bá ott van a vezérkarban, mindenki tudja, hogy Orbán hátországát is finanszírozza. Együtt repked ha kell Mészáros bandával. 
Egyszóval ha komoly befektető lennék, mindegyikbe vennék, s leginkább Fidesz közeli cégekbe. 
Leváltásról nem tudom már hol írnak, és magam is személyesen tapasztaltam meg, milyen ellenzéki erő van ma Magyarországon. Nos irtóan gyenge. Orbán Viktor megbuktatni ezzel az ellenzékkel lehetetlen lesz, mert nem fognak soha egyesülni, a mögöttük felsorakozó tömeg meg nem harcosokból áll. Nembeszélve arról, hogy Simicska sem buktatta meg, vagy szivárogtatott ki bizalmas anyagokat, hogy a FIDESZ szavazótáborát aprítsa. 
A Birodalom épül, s bízom benne, hogy haszonélvezői leszünk...
+Magyarországra jön a világ legnagyobb alapkezelője
NEVE : Blackrock
január 29. | 08:17
Ja és nem tudom feltunt e bárkinek de lapitas van egy ideje tenderek terén mind epitoipar mind vasút fronton. Véletlen? Nem. Hiszem.. Szerintem e.p. Választásokig jegelve lesz minden amit csak lehet. Utána nyílik a csap. 
január 29. | 08:16
előzmény: #185206  ferujoe
Ceausezcu-t említeni a mai magyarországgal? nooormáális??? Azért mert páran tüntikéznek, meg földön fetrengenek még nem kockázat magyarország. Franciaországban tíznél több ember szemét lőtték ki az elmúlt hetekben...
4