Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 02. 04. 12:06

Momentum: Nem az olimpiára, igen a melegházasságra!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 06. 30. 12:54
Előzmény: #2992  Tibi0002
#3000
Nem. 99%-os esélyű esemény a Fidesz győleme, akit zavar, az eddig is le tudott lépni.
Vazsmegyei 2017. 06. 30. 12:51
Előzmény: #2998  Tibi0002
#2999
Csak egy média létezik: Az ezerfejű, PC majnstrém média! A szélső és a kurmányé nem média! Nem én mondom ezt!
Tibi0002 2017. 06. 30. 12:45
Előzmény: #2995  Vazsmegyei
#2998
A jobbos v. a balos médiában?
Phylaxa 2017. 06. 30. 12:44
Előzmény: #2992  Tibi0002
#2997
Szerintem a kivándorlás csökkenni fog, a bevándorlás a fejlett országokból pedig emelkedni. De ez a közel jövőre általában igaz és nem a választások függvénye. Ez az én véleményem.
signal2
signal2 2017. 06. 30. 12:42
Előzmény: #2992  Tibi0002
#2996
remigránsválság
Vazsmegyei 2017. 06. 30. 12:38
Előzmény: #2992  Tibi0002
#2995
Nem! Csak az igényt támasztják fel újra a médiában.
Vazsmegyei 2017. 06. 30. 12:35
Előzmény: #2993  elemes
#2994
Vigyáááázz, mert közeledsz a szenilitás problémájának megismeréséhez!
elemes
elemes 2017. 06. 30. 12:25
Előzmény: #2991  Vazsmegyei
#2993
Kipróbáljuk rajtad? Bár a magyar alkotmány nem teszi lehetővé, hogy érvnyesen önként lemondj az alapjogaidról (tehát akkor sem szabad ellened bűncselekményt elkövetni, ha beleegyezel). De mondjuk otthon ezt nem tilos, tehát megbeszélheted valakivel, hogy egy alkalmas pillanatban erőszakoljon meg téged. Először egy orosz, majd pár hétre rá (amikor már teljesen begyógyultak a hegek) egy migráns. És majd pontozd le.
Tibi0002 2017. 06. 30. 12:18
#2992
Kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szerintetek jövőre a választások után felgyorsul a kivándorlás?
Vazsmegyei 2017. 06. 30. 11:49
Előzmény: #2986  elemes
#2991
Le is írta, mert még nem tudta mit jelent, ha egy migráns teszi ugyanazt!
Vazsmegyei 2017. 06. 30. 11:46
Előzmény: #2987  elemes
#2990
Itt egy ellenség van: A neve ORBÁN VIKTOR!
Vazsmegyei 2017. 06. 30. 11:44
Előzmény: #2984  Juvefan
#2989
Éppen azt nem veszed észre, hogy te vagy az egyik magyarkodó a sok közül! Ritka jószág az ilyen, az biztos!
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 30. 11:10
Előzmény: #2985  Törölt felhasználó
#2988
nem biztos, mert ő biztosan kikötötte volna, hogy a zacsi alatt legyen betetoválva a MADE IN FIDESZ a párttagkönyv számával, mert tudjuk, csak az a magyar ki fideszes :D
elemes
elemes 2017. 06. 30. 11:08
Előzmény: #2984  Juvefan
#2987
hát igen orbán viktor próbája kivetíteni a nárcizmusát és dicsvágyát az egész országra. és aki erre nem vevő, az ellenség,
elemes
elemes 2017. 06. 30. 11:07
Előzmény: #2985  Törölt felhasználó
#2986
nemtom, de nagyon szíven ütött, leginkább az, hogy hitelesnek tűnt, márminthogy TÉNYLEG ezt gondolja.
Törölt felhasználó 2017. 06. 30. 11:01
Előzmény: #2983  elemes
#2985
evatavi volt? ))
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 30. 10:57
Előzmény: #2982  Vazsmegyei
#2984
Új honfoglalást vegyen 20 ezerért, olcsó! link "az atomturbóra fokozott magyarkodás, amit valószínűleg mindenki ismer már: itt az a lényeg, hogy kiválasztottak vagyunk, szuperhősök születésünkből adódóan, mint Harry Potter, és eddig is nagyjából minden értékelhető dolgot mi csináltunk a világtörténelemben, rosszat viszont soha." "Mintha nem egy természetes körülmény lenne magyarnak lenni, hanem lenne egy népek közti világranglista, aminek 2-20 ezer éve a legkeményebb teljesítménnyel a magyarok állnak a csúcsán, akárki akármit mond." :)))
elemes
elemes 2017. 06. 30. 10:47
Előzmény: #2978  Törölt felhasználó
#2983
volt ilyen: egy nemzeti hölgy azt találta írni a facebookon, hogy őt inkább magyar férfiak erőszakolják meg, mint migránsok. innen szép nyerni :)
Vazsmegyei 2017. 06. 30. 10:45
Előzmény: #2980  signal2
#2982
Még mindig nem kapta meg a CÖF a GSoros adományt, úgyhogy CÖF továbbra is a kormány civileket támogató infúziójára van bekötve!
signal2
signal2 2017. 06. 30. 10:39
Előzmény: #2978  Törölt felhasználó
#2981
Nem szeretem az ilyen hozzászólásokat.
signal2
signal2 2017. 06. 30. 10:38
Előzmény: #2979  Vazsmegyei
#2980
A helyében kapásból küldenék 7.200.001 Ft-t a CÖF-nek.
Vazsmegyei 2017. 06. 30. 10:34
Előzmény: #2978  Törölt felhasználó
#2979
A GSoros nagyon sokatsegíti az orbánirendszer bebetonozásában. Minden magyar civil szervezetet támogat, hogy minél tovább lehessen az Orbán Viktor Magyarország miniszterelnöke!
Törölt felhasználó 2017. 06. 30. 10:19
Előzmény: #2976  signal2
#2978
Most indul az újabb népbutítás, Soros immár teljesen nyíltan a rendszer Emmanuel Goldsteinje lett. Kell az ellenségkép, nehogy elapadjanak a Fideszes szavazatok. Igazából teljesen értelmetlen agymosott Salve félékkel vitatkozni, ezek azt is megmagyaráznák, ha Orbán az anyjukat erőszakolná meg, sőt az hirtelen keresztényi cselekedetté válna.
signal2
signal2 2017. 06. 30. 08:39
Előzmény: #2974  szivacs
#2977
Lehet olyan, hogy van vízuma, és nem engedik be? Hát, az ostobaságnak nincs határa. USÁ-ban főleg. De gondolom, nem kötelező a leghülyébb példákat átvennünk a világból?
signal2
signal2 2017. 06. 30. 08:37
Előzmény: #2970  salve
#2976
"mi lenne, ha itt kvóta alapján be kéne fogadni kötelezően többezer emebert?" 1300 - nálad több ezer, sebaj, hazudtál már nagyobbat is. Ez aztán jól elvenné a magyarok munkáját! jelenleg 70.000 állás betöltetlen. És főleg az építőiparban. És akkor még hozol olyan példát, hogy a cigányok körében nagy a munkanélküliség, azaz pont magadat cáfolod, hogy levennék a munkát. Gratulálok, és egyben köszönöm! Emlékeztetnélek, hogy az első plakátkampány, a törvénybetartásról és munkaelvevésről még azelőtt indult, hogy a migránsok áradata ideért volna. Kb. júniusban indult a kampány, és július-augusztusban jöttek nagy számban. Ebből nem tudok másra következtetni, hogy a kormány tudott az érkezésükről, de nem készült fel rá. Be- és átengedte őket az országon. Hogy miért? Azt nem tudom. Valószínűleg kellett egy jó erős, hatásos érv a következő 3-4 év migránsellenes politikájához. A "mindenki tudja" szövegekkel nem tudok mit kezdeni. Tipikus hívő szófordulat. Hívőkkel nem érdemes vitatkozni. A német törökök NAGY RÉSZE betartja a törvényeket, és a németek nagy része örül annak, hogy elvégzik a rájuk bízott munkát. A kommentfolyamot olyanok írják, mint te, akiknek kimosták az agyát, akik Ripost-Faktor-Origo-MTVA tandemből kizárólag a migránsokat rossz színben feltüntető híradásokat látnak, és ebből fullra beáltalánosítanak. De tudod mit? Linkelj be bűnözési statisztikákat bevándorlókra, amik igazolják, hogy nagy részük bűnöző, és hiszek neked! Ha te pedig ilyen statisztika nélkül gondolod azt, amit gondolsz, akkor az megint csak azt támasztja alá, hogy hívő vagy. A jelenlegi hatalom álompéldánya.
bigyula 2017. 06. 29. 17:45
#2975
"Nagyobb kedvezményt kapott Simicskától a Fidesz, mint a Jobbik" link Akkor most utólag befizetik az elcsalt adót? :)
szivacs
szivacs 2017. 06. 29. 17:40
Előzmény: #2953  signal2
#2974
és mi van azokkal, akiknek megvan minden szükséges papírjuk, van útlevelük, érvényes vízumuk, repülőjegyük, pénzük, átrepülték az óceánt és nem engedik be őket mégsem, mert csak? Dögöljenek meg?
Törölt felhasználó 2017. 06. 29. 17:17
Előzmény: #2970  salve
#2973
"csúsztatsz, hiszen Gulyás Gergely (fideszes ogy. képviselő) nem is egyszer azt mondta, nem volt teljesen az ízlése szerint való egyes plakátok üzenete - theát elismerte hogy részben túl lett tolva a bicikli." Ezek szerint az ő agyát is kimosta a baloldali média? :-) Egyre nevetségesebbé valik, ahogy a védhetetlent védik. Az elveszi a munkánkat is tipikus komcsi közhely, a munkahelyek száma egy országban nem fix, aki dolgozik,naz fogyaszt is, illetve egy hatékonyabb gazdaság exportban is sikeresebb lehet. Amellett, hogy ahogy te is beismered, gyakorlatilag szó sincs erről, hiszen ezeknek a menekülteknek eszük ágában sem volt épp Magyarországon maradni. De legalább a legbutább prolikban el lehet ültetni a félelmet, hogy majd elveszik a munkájukat.
Phylaxa 2017. 06. 29. 17:14
Előzmény: #2969  pitcairn2
#2972
Az a baj, hogy túlléptük a "mindenki hülye aki gondolkodik" ideológiát és már súlyosabb dolgokat vetünk fel. Nem jó az irány.
Törölt felhasználó 2017. 06. 29. 17:12
Előzmény: #2969  pitcairn2
#2971
Mert csípőből lehülyézett, miközben épp ő az, aki semmi olyat nem írt, amit a kormanypropagandából eddig ne ismertünk volna.
salve 2017. 06. 29. 17:11
Előzmény: #2934  signal2
#2970
csúsztatsz, hiszen Gulyás Gergely (fideszes ogy. képviselő) nem is egyszer azt mondta, nem volt teljesen az ízlése szerint való egyes plakátok üzenete - theát elismerte hogy részben túl lett tolva a bicikli. konkrétan pedig: az valóban nem állt meg hogy elvették volna a mygarok munkját -de csak gyakorlatilag. mert ez a felvetés arra vonatkozott, hogy mi lenne, ha itt kvóta alapján be kéne fogadni kötelezően többezer emebert? hiszen ez esetben vmit kzedni kéne a betelepítettekkel, azaz munkát is kéne nekik adni előbb utóbb - és hogy nem légbőlkapott mégsem ez a plakátüzenet, arra a legobb példa a nálunk már régesrégen itt élő migránscsoport, a cigányok! merthogy az ő köreikben órisáéi máig is a munkanélküliség, PEDIG ŐK MÁR TUDNAK MAGYARUL, HOPPÁ! tudod itt megintcsak szó sincs hagulatkeltésről hanem csak arra való utalásról: előbb jó lenne munkát adni minél több magyar cigánynak, mint magyarul nem tudó afgánnak, nem gondolod? ez rasszizmus lenne! nem! illegálisozás, ahogy te írtad: hát ez bizony full megalapozott! hiszen eldobálták a határon a apírjaikat, hogy mind szír menekültnek hazudhassa magát! te is tudod hogy a bjövőknek átlag 30%-a volt csak szír és valóban menekülő! a többi megélhetési bevándorlóként érkezett, ezt te is tudod ne beszélj mellé! és bocsi, de aki papírok nélkül akar balépni, az igenis illegális, ok?! "Ki sugallta, hogy nem akarják betartani a törvényeinket" - ezt sem kellett sugallni, ember! hát mióta tudjuk, hogy a Németországban élő török vendégmunkások hány becsületgyilkosságot követtek el a saját lányaikon, amikor azoknak megtetszett egy német fiú, aki feleségül vette volna őket! azaz: leszarák a német trövényeket és ygerekük szsbad választását vallási fundamantális okból = eszükben sem volt és van betartani az európai törvénykezést, hanem csak a Korán számít nekik! miért nézed hülyének a mygar kormáynt és a magyarokat, amikro azt mondták, azt mondjuk, hogy köszi szépen, de ebből mi inkább nem kérnénk?! "láttál már kommentfolyamot a fidesz faszbuk oldalán, migránsos témában?" képzeld el, láttam! és tudod kik írták ezeket a kommentket? azok az elkeseredett emberek akik azt tapasztalták a déli határkörzetekben, hogy a szeretett migránsaitok tökön baon átmenve szét és letposták a vetéseiket, a kertjeiket, hiszen a liberális elvtársaitok és Merkel-anyátok telebeszélte a fejüket a szabadság illúziójáról, arról, hogy "gyertek Európába, mert ott kolbászból van a kerítés, lesz autótok, házatok, még a segély is 5x akkora mint amennyi pént valaha egyben láttatok" - és tudod mit? ha neked is letaposták volna így számtalanszor kerted és a te udvari kerítésed is feltörték volna hogy éjjelere behúzódjanak aludni a házad hátsó épületébe és még el is vitték volna ott azt ami megetszik (ez Szabadka környékén a déli határ szerb oldalán a mai napig is napi szinten megtörténik), akkor lefogadom, hogy te is azt írtad volna kommentként, hogy inkább jobb lenne ha belefulladtak volna a Tsizába, ok?! látszik hogy fingod sincs arról, REÁLISAN mi történt itt 2 évvel ezelőtt
pitcairn2 2017. 06. 29. 17:07
Előzmény: #2960  Törölt felhasználó
#2969
" A végén még kiderül, hogy mindenki hülye, akinek saját gondolatai vannak, és nem fogadja el 100%-ban a pártállami propagandát, mint te." ez miért jelentené azt, hogy "saját gondolatai" vannak vagy azt hogy nem propagandát szajkóz?
Phylaxa 2017. 06. 29. 17:00
Előzmény: #2957  signal2
#2968
Mindenkit átengedtünk, de amikor az osztrákok zártak, akkor Pesten ragadtak és mondták, amiről te nem hallottál. Egyébként megkérdezheted bármelyiket aki rajtunk ment keresztül, hogy mi volt a véleménye a lejelentkezésről. "Nem érdekelnek a törvényeitek, mi csak tovább akarunk menni Németországba." Ez volt 500K véleménye és ez volt a másik 500K-é, akik Horvátországon keresztül mentek a zárás után tovább. :)
pitcairn2 2017. 06. 29. 16:52
Előzmény: törölt hozzászólás
#2967
azokat a szabályokat remekül kitalálták:)
pitcairn2 2017. 06. 29. 16:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#2966
ja ilyen böszmeségek kellenek a határvédelem, a hadsereg és a rendészet centralizálásához:)
hatosa 2017. 06. 29. 16:33
Törölt hozzászólás
#2965
signal2
signal2 2017. 06. 29. 16:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#2964
Utána kell néznem. Talán holnap.
hatosa 2017. 06. 29. 16:18
Törölt hozzászólás
#2963
signal2
signal2 2017. 06. 29. 16:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#2962
Ismételni tudom: az ment át, akit átengedtünk.
signal2
signal2 2017. 06. 29. 16:06
Előzmény: #2955  salve
#2961
"te ültél fel a csúsztatóknak és hazudozóknak, sajnállak is ezért nagyon! ismétlem, visszakereshető és ellenőrizhető Orbán rádiónyilatkozataiból amiket a Kossuth rádióban szokott adni: elmondta, ő maga sajnálja ezeket az embereket és áldozatoknak, félrevezett embereknek tartja őket! - ebben mi szerinted az uszító?"' Nos, ezt ő ott mondta. A plakátokon egészen más volt, ami nagyobb elérési arány. Plusz nyilatkoztak más fideszes politikusok is, nem egészen ilyen megértő hangnemben. Mondom a fideszsajtó egy éve nyomja, hogy a migránsok mikor, hol, milyen bűncselekményeket követnek el, és csak azt! A Bayer még turbózza is. A migráns krízis átfogó, elemző bemutatását még egyik hazai sajtótermékben sem láttam, de szívesen veszem a hivatkozást. Ami még súlyosabb, hogy a közmédia folyamatosan manipulálja az erről szóló tudósításokat. Gyereket, nőt szinte sose mutatnak, mérged férfiakat annál inkább. Ők is csak akkor számolnak be egy migránsról, ha bűncselekményt követ el, jó példát sosem közölnek, pedig akad az is bőven. A török, jordán és afrikai táborokról még sosem tudósítottak, a migráció okait még sosem mutatták be hitelesen. Ha te a kormányzati kommunikációt Orbán Kossuth rádiós nyilatkozatával azonosítod, azon csak mosolyogni tudok.
Törölt felhasználó 2017. 06. 29. 16:06
Előzmény: #2955  salve
#2960
Az ellenzékiek kizárólag magánpénzből és pártpénzből tudnak kampanyolni, a kormany viszont közvetlen költségvetési forrasból is teszi. Ami egyébként sokszorosa annak, amit az ellenzéki pártok és a kormánypárt pártpénzből összesen kampanyra költ. Ennek ilyen formaban semmi köze a politikai versenyhez. "te ültél fel a csúsztatóknak és hazudozóknak, sajnállak is ezért nagyon! " A Fideszes plakátokról beszélek. Talan összetéveszthettem kétfarkús plakáttal, vagy hogyan? "hát egyetlen tényre sem tudtál érdemben reagálni amiket felsoroltam ebben a vitában! arra tellett neked hogy felsorold, - mint kisdiák a felelésnél a suliban - a DK, az Együtt, a Párbeszéd, nomeg az Mszp migránsügyben hangoztatott, unásig ismert álláspontját és vádaskodásait! " Egyetlen tényt sem soroltal fel, csak a legbutabbaknak szant Fideszes propagandát. Semmi olyat nem írtal le, amit eddig nem hirdetett a pártállamu propaganda, és akkor még van képed engem azzal vádolni, hogy a baloldal vádaskodásait ismételgetem. Csak egy pélsa, én sehol nem állítottam semmit arról, hogy hogyan bánt a migránsokkal a kormány, te mégis szamba adtad, amit a baloldal előad erről. Te nem érvelsz, csak nyomod a propagandát. Ha ezért nem fizetnek az rosszabb, mint ha igen... Egyébként mutass rá arra, hogy hol írtam olyat, hogy nyugodtan jöjjenek a muzulmán bevándorlók? Mert én sehol nem írtam ilyet. Sőt, én is problémásnak ítélem meg az együttélést. Mégis folyton előadod, hogy szerinted én mit gondolok. Én a Fidesz idegengyűlölő kampanyát kritizáltam, és nem mást. Ami nem a migransoknak szólt, nem Európanak, hanem kizárólag nektek, a legbutább szavazó rétegnek. "és kiderült közebn hogy sem a szociológiához, sem a politikához de a történelemhez sem értesz! " A végén még kiderül, hogy mindenki hülye, akinek saját gondolatai vannak, és nem fogadja el 100%-ban a pártállami propagandát, mint te.
hatosa 2017. 06. 29. 16:06
Törölt hozzászólás
#2959
salve 2017. 06. 29. 15:51
Előzmény: #2955  salve
#2958
signal2
signal2 2017. 06. 29. 15:51
Előzmény: #2956  Phylaxa
#2957
Akik átmentek, azokat átengedtük.
Phylaxa 2017. 06. 29. 15:50
Előzmény: #2954  signal2
#2956
Ez pontosan annyira érvényes, amennyien átmentek és beletojtak mindenbe. A svédeknél 160K landolt 2015-ben. :)
salve 2017. 06. 29. 15:49
Előzmény: #2938  Törölt felhasználó
#2955
"Akkor ezzel nyíltan beismered, hogy nem pártpénzből, hanem közvetlenül az állam pénzéből csináltak politikai kampányt" értsd már meg, hogy bármikor, bármely kormánynak joga volt van és lesz arra, hogy állami forrásokból (hiszen a parlamenti választáson részt vett polgárok többsége választotta meg) ismertesse, megindokolja a lakosságnak és a váalsztópolgároknak azt, hogy bizonyos, szerinte fontos kérdésekben miért úgy cselekszik, ahogy! mit nem lehet ezen megérteni? ugyanígy "kampányolt" közpénzből korábban a Gyurcsány meg a Bajnai kormány is, mert nekik is joguk volt ehhez! és azért, mert a kommunikáció az a modern 21. századi politikai eszköztárnak egy nagyon lényeges eleme, egyaránt használja kormány és ellenzék is! "Keresztény-konzervatív ember nem beszél úgy emberekről, mint ahogy az újkomcsi kormány tette. Ennyi, a többi csúsztatás, hazudozás" te ültél fel a csúsztatóknak és hazudozóknak, sajnállak is ezért nagyon! ismétlem, visszakereshető és ellenőrizhető Orbán rádiónyilatkozataiból amiket a Kossuth rádióban szokott adni: elmondta, ő maga sajnálja ezeket az embereket és áldozatoknak, félrevezett embereknek tartja őket! - ebben mi szerinted az uszító? uszító az lenne ha azt mondaná róluk rendszeresen, hogy pl. "ki kell figyelni őket és megdobálni, hátha visszafordulnak a határon és hazamennek" - ember, vedd már észer hogy mennyire elbutultál az ellenzéki demagógiától! hát egyetlen tényre sem tudtál érdemben reagálni amiket felsoroltam ebben a vitában! arra tellett neked hogy felsorold, - mint kisdiák a felelésnél a suliban - a DK, az Együtt, a Párbeszéd, nomeg az Mszp migránsügyben hangoztatott, unásig ismert álláspontját és vádaskodásait! és kiderült közebn hogy sem a szociológiához, sem a politikához de a történelemhez sem értesz! és még 1x: mi, akik arra szavaztunk a népszavazáson hogy ne lehessen ide sem kvótával sem másképp betelepíteni megélhetési bevándorlókat - mi nem gyűlöltük sem régebbn, sem most ezeket az embereket! és ez a plakátkampány előtt, meg utána is így volt! mi csak azt mondjuk: jobb ha ők a saját hazájukban próbálnak boldogulni tehát ott kell rajtuk segítenünk, hiszen a ny-európai országokban élve már bebizonyították, hogy nem integrálhatóak hanem ellenkezőleg, párhuzamos társadalmakban tudnak csak élni = nem valóak Európába. azért sem valóak mert itt szét van választva az állam és az egyház, őnáluk viszont, a muszlim világban ez nincs így: épp ezért nem tudják, de nem is akarják betartani az európai törvényeket (hiszen tiltja ezt a vallásuk, az ő számukra nem az adott európai ország jogrendje, hanem a Korán az útmutató) = ezért élnek a periférián és gettókban! ezek ténykérdések, és nem érzelmi, azaz "gyűlölöm / nem gyűlölöm" kérdések, értsd már meg! ezen a linken még megnézheted és elolvsahatod, "mecsoda hihetelneül embertelenül és aljas módon bánik a mocskos orbánkormány a mai napig is a szerencsétlen menekültekkel a déli hatéron" én itt befejezem, nem vagyok tovább kíváncsi a butaságaidra
signal2
signal2 2017. 06. 29. 15:48
Előzmény: #2952  Phylaxa
#2954
Igen, biztos van ilyen is. Mekkora hányaduk vallja ezt? Mert úgy látom, te önkényesen kiterjesztetted mindenkire. A boltban lop egy szőke ->a szőkék tolvajok. Erről ez jut eszembe.
signal2
signal2 2017. 06. 29. 15:46
Előzmény: #2949  szivacs
#2953
Ja igen, a papír nélküli bejövetel. Nyilván, az no go. Ebben szerintem mindenki egyetért. Bár kérdés, mi van azokkal, akiktől elvették. Dögöljenek meg?
Phylaxa 2017. 06. 29. 15:46
Előzmény: #2948  signal2
#2952
Hát persze, hogy nem! De azért beidézem: "Nem érdekelnek a törvényeitek, mi csak Németországba akarunk menni." Ettől zengett minden. Ennyi.
Phylaxa 2017. 06. 29. 15:45
Előzmény: #2947  Juvefan
#2951
Ezt mondjuk a svédek valóban mondhatnák, de ebben az esetben bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. Hogy is van ez a kormányválság? Mit nyújtott be a kormányuk a parlamentnek megszavazásra? Azon nevetett az EU parlament. :)
Törölt felhasználó 2017. 06. 29. 15:43
Előzmény: #2947  Juvefan
#2950
hát igen
szivacs
szivacs 2017. 06. 29. 15:36
Előzmény: #2948  signal2
#2949
arra csak emlékszel, hogy az volt az üvöltözésük szövege: "vivantgó" - természetesen vidaut pépörsz
signal2
signal2 2017. 06. 29. 15:11
Előzmény: #2946  Phylaxa
#2948
Nem találtam ilyet...
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 29. 15:08
Előzmény: #2942  Törölt felhasználó
#2947
14:59 | Durva beszólást eresztett meg Magyarország ellen az uniós biztos "Abban az országban, ahonnan én jövök, ha kiderül, hogy rokonoknak ítélsz szerződéseket, másnap letartóztatnak. Persze ez attól is függ, hogy az adott országban, milyen szabályok vannak" - ezt a szokatlanul éles kiszólást eresztette meg tegnap egy brüsszeli sajtótájékoztatón az EU-támogatásokért felelős román uniós biztos......... itt meg az a szabálytalan ha nem rokonnak a zsebébe öntöd a pénzt :))
Phylaxa 2017. 06. 29. 14:57
Előzmény: #2934  signal2
#2946
" Ki sugallta, hogy nem akarják betartani a törvényeinket? " Ők maguk ordították!!! Nézd meg a nagy hírtelevíziók akkori tudósításait! :)
salve 2017. 06. 29. 14:24
Előzmény: #2922  elemes
#2945
ez tényleg nevetséges már, ahogy lovagolsz a szavakon. mindenki tudja azt amit leírtam, Orbán is, hogy ezt ő hogyan értette, nos így ahogy kell: ezt tudod úgy hívják a gyakorlatban hogy reálpolitika. ha csak Schulz és merkel közül lehet választani akkor Orbánnak az a jobb Merkel nyer. csak neked Orbán nem szimpi, így ütni szeretnéd ahogy csak tudod. azt hiszed ez változtat bármin is, de ha jobban alszol ma este attól hogy itt ezt még 100x leírod hogy "Orbán ezzel köpönyegforgató lett" (ami persze nem igaz hiszen továbbra is fenntartja minden kettőjük közti vitás kérdésben az álláspontját), akkor nagyon rossz állapotban lehetsz lelkileg.. mondjuk megértelek, hiszen per pill. a közvéleméynkutatások szerint nem tűnik úgy, hogy a magyar ellenzék nyerné meg jövőre a választást..
szivacs
szivacs 2017. 06. 29. 13:46
Előzmény: #2943  signal2
#2944
a különvonatos mesét meg itt a szinesfényképekkel együtt, a nemzetközi médiakitelepüléssel megspékelve link
signal2
signal2 2017. 06. 29. 13:06
Előzmény: #2941  szivacs
#2943
A Merkeles dumát még otthon adták be nekik, hogy fizessenek az embercsempészeknek.
Törölt felhasználó 2017. 06. 29. 13:05
Előzmény: #2934  signal2
#2942
Amit mondanak, szinte mindig fordítva kell érteni:megvédjük = ellopjuk, tönkretesszükkonzervatív= nihilistajobboldali = kommunistapolgári = kádárista prolikeresztény = lopunk, csalunk, gyűlölködünk, stb., stb.középréteg erősítése = középréteg kicsinálása, helyette saját, lojalis középréteg kinevelésemunka alapú társadalom = mutyi alapú társadalomnemzeti = nemzetellenesdemokratikus = mindig az van, amit mondunkstb., stb.
szivacs
szivacs 2017. 06. 29. 13:00
Előzmény: #2931  salve
#2941
Beszéltem velük. Azért maradtak a Keletinél, mert a már Németországban lévőktől úgy tudták, hogy miután merkel meghívta őket oda, különvonatokat indít értük a Keletibe. Hiába mutattam nekik merkel szóvivőjének nyilatkozatát, hogy nem küldenek értük semmit, nem hitték el. Viszont a merkeles fényképek tucatjai megérkeztek hozzájuk, a kajával azt is osztogatták nekik a soros osztogató "civilek". link “Vár minket a Mamánk. Angela Merkel a Mamánk”

Topik gazda

qvazi500
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek