Topiknyitó: Törölt felhasználó 2017. 02. 04. 12:06

Momentum: Nem az olimpiára, igen a melegházasságra!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2017. 06. 29. 16:06
Előzmény: #2955  salve
#2960
Az ellenzékiek kizárólag magánpénzből és pártpénzből tudnak kampanyolni, a kormany viszont közvetlen költségvetési forrasból is teszi. Ami egyébként sokszorosa annak, amit az ellenzéki pártok és a kormánypárt pártpénzből összesen kampanyra költ. Ennek ilyen formaban semmi köze a politikai versenyhez. "te ültél fel a csúsztatóknak és hazudozóknak, sajnállak is ezért nagyon! " A Fideszes plakátokról beszélek. Talan összetéveszthettem kétfarkús plakáttal, vagy hogyan? "hát egyetlen tényre sem tudtál érdemben reagálni amiket felsoroltam ebben a vitában! arra tellett neked hogy felsorold, - mint kisdiák a felelésnél a suliban - a DK, az Együtt, a Párbeszéd, nomeg az Mszp migránsügyben hangoztatott, unásig ismert álláspontját és vádaskodásait! " Egyetlen tényt sem soroltal fel, csak a legbutabbaknak szant Fideszes propagandát. Semmi olyat nem írtal le, amit eddig nem hirdetett a pártállamu propaganda, és akkor még van képed engem azzal vádolni, hogy a baloldal vádaskodásait ismételgetem. Csak egy pélsa, én sehol nem állítottam semmit arról, hogy hogyan bánt a migránsokkal a kormány, te mégis szamba adtad, amit a baloldal előad erről. Te nem érvelsz, csak nyomod a propagandát. Ha ezért nem fizetnek az rosszabb, mint ha igen... Egyébként mutass rá arra, hogy hol írtam olyat, hogy nyugodtan jöjjenek a muzulmán bevándorlók? Mert én sehol nem írtam ilyet. Sőt, én is problémásnak ítélem meg az együttélést. Mégis folyton előadod, hogy szerinted én mit gondolok. Én a Fidesz idegengyűlölő kampanyát kritizáltam, és nem mást. Ami nem a migransoknak szólt, nem Európanak, hanem kizárólag nektek, a legbutább szavazó rétegnek. "és kiderült közebn hogy sem a szociológiához, sem a politikához de a történelemhez sem értesz! " A végén még kiderül, hogy mindenki hülye, akinek saját gondolatai vannak, és nem fogadja el 100%-ban a pártállami propagandát, mint te.
hatosa 2017. 06. 29. 16:06
Törölt hozzászólás
#2959
salve 2017. 06. 29. 15:51
Előzmény: #2955  salve
#2958
signal2
signal2 2017. 06. 29. 15:51
Előzmény: #2956  Phylaxa
#2957
Akik átmentek, azokat átengedtük.
Phylaxa 2017. 06. 29. 15:50
Előzmény: #2954  signal2
#2956
Ez pontosan annyira érvényes, amennyien átmentek és beletojtak mindenbe. A svédeknél 160K landolt 2015-ben. :)
salve 2017. 06. 29. 15:49
Előzmény: #2938  Törölt felhasználó
#2955
"Akkor ezzel nyíltan beismered, hogy nem pártpénzből, hanem közvetlenül az állam pénzéből csináltak politikai kampányt" értsd már meg, hogy bármikor, bármely kormánynak joga volt van és lesz arra, hogy állami forrásokból (hiszen a parlamenti választáson részt vett polgárok többsége választotta meg) ismertesse, megindokolja a lakosságnak és a váalsztópolgároknak azt, hogy bizonyos, szerinte fontos kérdésekben miért úgy cselekszik, ahogy! mit nem lehet ezen megérteni? ugyanígy "kampányolt" közpénzből korábban a Gyurcsány meg a Bajnai kormány is, mert nekik is joguk volt ehhez! és azért, mert a kommunikáció az a modern 21. századi politikai eszköztárnak egy nagyon lényeges eleme, egyaránt használja kormány és ellenzék is! "Keresztény-konzervatív ember nem beszél úgy emberekről, mint ahogy az újkomcsi kormány tette. Ennyi, a többi csúsztatás, hazudozás" te ültél fel a csúsztatóknak és hazudozóknak, sajnállak is ezért nagyon! ismétlem, visszakereshető és ellenőrizhető Orbán rádiónyilatkozataiból amiket a Kossuth rádióban szokott adni: elmondta, ő maga sajnálja ezeket az embereket és áldozatoknak, félrevezett embereknek tartja őket! - ebben mi szerinted az uszító? uszító az lenne ha azt mondaná róluk rendszeresen, hogy pl. "ki kell figyelni őket és megdobálni, hátha visszafordulnak a határon és hazamennek" - ember, vedd már észer hogy mennyire elbutultál az ellenzéki demagógiától! hát egyetlen tényre sem tudtál érdemben reagálni amiket felsoroltam ebben a vitában! arra tellett neked hogy felsorold, - mint kisdiák a felelésnél a suliban - a DK, az Együtt, a Párbeszéd, nomeg az Mszp migránsügyben hangoztatott, unásig ismert álláspontját és vádaskodásait! és kiderült közebn hogy sem a szociológiához, sem a politikához de a történelemhez sem értesz! és még 1x: mi, akik arra szavaztunk a népszavazáson hogy ne lehessen ide sem kvótával sem másképp betelepíteni megélhetési bevándorlókat - mi nem gyűlöltük sem régebbn, sem most ezeket az embereket! és ez a plakátkampány előtt, meg utána is így volt! mi csak azt mondjuk: jobb ha ők a saját hazájukban próbálnak boldogulni tehát ott kell rajtuk segítenünk, hiszen a ny-európai országokban élve már bebizonyították, hogy nem integrálhatóak hanem ellenkezőleg, párhuzamos társadalmakban tudnak csak élni = nem valóak Európába. azért sem valóak mert itt szét van választva az állam és az egyház, őnáluk viszont, a muszlim világban ez nincs így: épp ezért nem tudják, de nem is akarják betartani az európai törvényeket (hiszen tiltja ezt a vallásuk, az ő számukra nem az adott európai ország jogrendje, hanem a Korán az útmutató) = ezért élnek a periférián és gettókban! ezek ténykérdések, és nem érzelmi, azaz "gyűlölöm / nem gyűlölöm" kérdések, értsd már meg! ezen a linken még megnézheted és elolvsahatod, "mecsoda hihetelneül embertelenül és aljas módon bánik a mocskos orbánkormány a mai napig is a szerencsétlen menekültekkel a déli hatéron" én itt befejezem, nem vagyok tovább kíváncsi a butaságaidra
signal2
signal2 2017. 06. 29. 15:48
Előzmény: #2952  Phylaxa
#2954
Igen, biztos van ilyen is. Mekkora hányaduk vallja ezt? Mert úgy látom, te önkényesen kiterjesztetted mindenkire. A boltban lop egy szőke ->a szőkék tolvajok. Erről ez jut eszembe.
signal2
signal2 2017. 06. 29. 15:46
Előzmény: #2949  szivacs
#2953
Ja igen, a papír nélküli bejövetel. Nyilván, az no go. Ebben szerintem mindenki egyetért. Bár kérdés, mi van azokkal, akiktől elvették. Dögöljenek meg?
Phylaxa 2017. 06. 29. 15:46
Előzmény: #2948  signal2
#2952
Hát persze, hogy nem! De azért beidézem: "Nem érdekelnek a törvényeitek, mi csak Németországba akarunk menni." Ettől zengett minden. Ennyi.
Phylaxa 2017. 06. 29. 15:45
Előzmény: #2947  Juvefan
#2951
Ezt mondjuk a svédek valóban mondhatnák, de ebben az esetben bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű. Hogy is van ez a kormányválság? Mit nyújtott be a kormányuk a parlamentnek megszavazásra? Azon nevetett az EU parlament. :)
Törölt felhasználó 2017. 06. 29. 15:43
Előzmény: #2947  Juvefan
#2950
hát igen
szivacs
szivacs 2017. 06. 29. 15:36
Előzmény: #2948  signal2
#2949
arra csak emlékszel, hogy az volt az üvöltözésük szövege: "vivantgó" - természetesen vidaut pépörsz
signal2
signal2 2017. 06. 29. 15:11
Előzmény: #2946  Phylaxa
#2948
Nem találtam ilyet...
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 29. 15:08
Előzmény: #2942  Törölt felhasználó
#2947
14:59 | Durva beszólást eresztett meg Magyarország ellen az uniós biztos "Abban az országban, ahonnan én jövök, ha kiderül, hogy rokonoknak ítélsz szerződéseket, másnap letartóztatnak. Persze ez attól is függ, hogy az adott országban, milyen szabályok vannak" - ezt a szokatlanul éles kiszólást eresztette meg tegnap egy brüsszeli sajtótájékoztatón az EU-támogatásokért felelős román uniós biztos......... itt meg az a szabálytalan ha nem rokonnak a zsebébe öntöd a pénzt :))
Phylaxa 2017. 06. 29. 14:57
Előzmény: #2934  signal2
#2946
" Ki sugallta, hogy nem akarják betartani a törvényeinket? " Ők maguk ordították!!! Nézd meg a nagy hírtelevíziók akkori tudósításait! :)
salve 2017. 06. 29. 14:24
Előzmény: #2922  elemes
#2945
ez tényleg nevetséges már, ahogy lovagolsz a szavakon. mindenki tudja azt amit leírtam, Orbán is, hogy ezt ő hogyan értette, nos így ahogy kell: ezt tudod úgy hívják a gyakorlatban hogy reálpolitika. ha csak Schulz és merkel közül lehet választani akkor Orbánnak az a jobb Merkel nyer. csak neked Orbán nem szimpi, így ütni szeretnéd ahogy csak tudod. azt hiszed ez változtat bármin is, de ha jobban alszol ma este attól hogy itt ezt még 100x leírod hogy "Orbán ezzel köpönyegforgató lett" (ami persze nem igaz hiszen továbbra is fenntartja minden kettőjük közti vitás kérdésben az álláspontját), akkor nagyon rossz állapotban lehetsz lelkileg.. mondjuk megértelek, hiszen per pill. a közvéleméynkutatások szerint nem tűnik úgy, hogy a magyar ellenzék nyerné meg jövőre a választást..
szivacs
szivacs 2017. 06. 29. 13:46
Előzmény: #2943  signal2
#2944
a különvonatos mesét meg itt a szinesfényképekkel együtt, a nemzetközi médiakitelepüléssel megspékelve link
signal2
signal2 2017. 06. 29. 13:06
Előzmény: #2941  szivacs
#2943
A Merkeles dumát még otthon adták be nekik, hogy fizessenek az embercsempészeknek.
Törölt felhasználó 2017. 06. 29. 13:05
Előzmény: #2934  signal2
#2942
Amit mondanak, szinte mindig fordítva kell érteni:megvédjük = ellopjuk, tönkretesszükkonzervatív= nihilistajobboldali = kommunistapolgári = kádárista prolikeresztény = lopunk, csalunk, gyűlölködünk, stb., stb.középréteg erősítése = középréteg kicsinálása, helyette saját, lojalis középréteg kinevelésemunka alapú társadalom = mutyi alapú társadalomnemzeti = nemzetellenesdemokratikus = mindig az van, amit mondunkstb., stb.
szivacs
szivacs 2017. 06. 29. 13:00
Előzmény: #2931  salve
#2941
Beszéltem velük. Azért maradtak a Keletinél, mert a már Németországban lévőktől úgy tudták, hogy miután merkel meghívta őket oda, különvonatokat indít értük a Keletibe. Hiába mutattam nekik merkel szóvivőjének nyilatkozatát, hogy nem küldenek értük semmit, nem hitték el. Viszont a merkeles fényképek tucatjai megérkeztek hozzájuk, a kajával azt is osztogatták nekik a soros osztogató "civilek". link “Vár minket a Mamánk. Angela Merkel a Mamánk”

Topik gazda

qvazi500
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek