Bobo

Regisztráció: 2022-04-20 17:16:15

Hozzászólások száma: 27

Utolsó hozzászólás: 2026-05-17 17:43


Tapasztalat: 5
Aktivitás: 4
Népszerűség: 1


utolsó 20 hozzászólás

MOLly tulajok topikja 2026. 05. 17. 17:43
Köszönöm válaszod, még ha unalmas is hozzászólásom, de megjegyzem vannak ennél aggasztóbb hozzászólósok is :-D és hát nem kötelező reagálni :-D
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 17. 17:41
Igyekszem, de most nem találtam semmi konkrétumot emiatt kérdeztem!
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 17. 17:40
Valóban, szánom bánom, nem vagyok hozzászoló.! Viszont örömmel olvasom a fórum hozzászólásokat, meglátásokat! :-D
Állami Nyomda 2026. 05. 17. 16:01
Köszönöm!
Állami Nyomda 2026. 05. 17. 15:48
Érdeklődni szeretnék, hogy mikor van az osztalék utolsó megfeleltetési napja, sehol nam találok információt?
MOLly tulajok topikja 2026. 05. 17. 15:46
Érdeklődni szeretnék, hogy mikor van az osztalék utolsó megfeletetési napja, sehol nam találok információt?
Gránit Bank Nyrt. 2024. 11. 26. 12:55
#52
Nagyon köszönöm Eszpe2. Remélem szép karácsony lesz :-D
Gránit Bank Nyrt. 2024. 11. 26. 12:22
#49
Sziasztok! Nem találom sehol az árfolyamot, amivel mától jegyzik a lakossági részvényt a BÉT-en :-( . Mi lesz a neve GB vagy GRANIT? 
MOLly tulajok topikja 2024. 04. 26. 13:13
Nagyon köszönöm válaszodat :-D
Mtelekom 2024. 04. 25. 10:00
Köszönöm válaszod :-D
Mtelekom 2024. 04. 25. 09:59
Köszönöm válaszod :-D
Mtelekom 2024. 04. 25. 09:52
Sziasztok!
Ha jól tudom osztalék kifizetés május 08.
Érdeklődnék, hogy a mai nap volt a vágás? 
MOLly tulajok topikja 2024. 04. 25. 09:51
Sziasztok! 
Érdeklődnék, mikor lesz osztalék, mennyi lesz, illetve melyik az utolsó nap amikor lehet venni? 
AutoWallis Nyrt+topic 2024. 02. 02. 12:12
Köszönöm válaszod!
AutoWallis Nyrt+topic 2024. 02. 02. 12:11
Tisztelt Orbitalis!
Nagyon köszönöm korrekt válaszod!
Valóban nagyon szerényen mocorog, nekem alig van rajta  +10%.
NEW OPUS GLOBAL 2024. 02. 02. 09:30
Köszönöm!
NEW OPUS GLOBAL 2024. 02. 02. 09:30
Köszönöm!
NEW OPUS GLOBAL 2024. 02. 02. 09:29

Csupán pár helyen van részvényem, és amikről nem tudok információt szerezni, ott kérdezek.
Nem hinném, hogy szemetelés lenne.
AutoWallis Nyrt+topic 2024. 02. 02. 09:12
Sziasztok! 
Szeretném megkérdezni, hogy AUTOWALLIS-nál lesz osztalék, és ha igen mikor? 
Nem találok információt erről :-(
Appeninn real 2024. 02. 02. 09:11
Sziasztok! 
Szeretném megkérdezni, hogy APPENINN-nél lesz osztalék, és ha igen mikor? 
Nem találok információt erről :-(

friss hírek További hírek