Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 09. 16. 12:07
Előzmény: #28597  novotrade
#28600
ja hogy szerinted nem zajlik rablás, az más, OK, elsiklottam felette hogy hülyeség ilyenre rákérdezni nálad, nálad az az álláspont hogy a csüngőhasú és strómanjai meg sajátláb és családja, a ner nagyasszonyai a guccsis nertárs rogánférjeikkel nem azért tették zsebre a beérkező eu pénzek harmadát és az ország színe-javát mert az rablás, hanem valami más. talán épp a keresztényi szabadság megnyilvánulása. vedd úgy hogy nem kérdeztem semmit. megyek is inkább adót termelni hogy jusson nekik még.
signal2
signal2 2019. 09. 16. 12:05
Előzmény: #28596  novotrade
#28599

Rendesen meg kellett volna csinálni az elvárható népszavazást, és nem állt volna elő semmilyen helyzet. Teljesen elmaradt a társadalmi vita egy többezer milliárd Ft-os buliról.
Én pl. igennel szavaztam volna az olimpiára, de a pályázattól visszalépő gyávák miatt nem adhattam le a szavazatomat.
euler 2019. 09. 16. 12:05
Előzmény: #28596  novotrade
#28598

Ja, jót népszavaztunk róla.
Vagy nem?
novotrade 2019. 09. 16. 12:02
Előzmény: #28595  Bekre_Pal
#28597
Végre megértettem, hogy azt a rettenetes rablást amit ezek elkövevetnek, azért nem üldözi, bünteti a magyar állam, mert annak legmélyén a keresztényi szabadság megnyilvánulása van. "
.
 Mit lehetne  erre írni?
RABLÁS ?????????
Az isiász őt is gyötri rendesen!  :)
novotrade 2019. 09. 16. 12:00
Előzmény: #28592  euler
#28596
Végül is sikerült.
 Nem Budapest  hanem Párizs lesz a rendező!
Így ebben is igaza lehet!
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 09. 16. 11:58
Előzmény: #28588  novotrade
#28595
és, mit gondolsz az írásáról?
sanka 2019. 09. 16. 11:41
Előzmény: #28588  novotrade
#28594
És milyen igazat írt!!!!
signal2
signal2 2019. 09. 16. 11:41
Előzmény: #28592  euler
#28593
Kb. fapofával mondja fel rendszeresen a kormányt mindenben igazoló és alátámasztó pársorosát, amiért jól meg is fizetik.
euler 2019. 09. 16. 11:37
Előzmény: #28590  novotrade
#28592

Nem bizony!
Azt is biztosra veszem, hogy a Mráz Ágoston Sámuel vezette Nézőpont nem fog 50 % alatt mérni Tarlósnak. Hogy nézne az ki?
Mráz mondta egyébként azt is, hogy a Momentum azért fúrta meg az Olimpiát, mert a Momentum vezetőjének a nője francia, és így akarta Párizsnak átjátszani a rendezés jogát.
novotrade 2019. 09. 16. 11:33
Előzmény: #28578  Phylaxa
#28591
Békés, demokratikus és forradalmi ellenállásra szólította fel az olaszokat az új római kormánnyal szemben a bevándorlásellenes Liga vezetője. Matteo Salvini hangsúlyozta: Giuseppe Conte kormányfő azzal, hogy beengedte a bevándorlókat, az uniós vezetők elismeréséért cserébe eladta Olaszországot.80 ezren gyűltek össze a lombardiai Pontidában, hogy részt vegyenek a Liga nagygyűlésén.
A bevándorlásellenes párt vezetője beszédét azzal kezdte, hogy franciául, németül és angolul is elismételte, hogy az olaszokat senki sem irányíthatja.
A politikus szerint a Conte-kormány migrációs politikájával emberek százezreit kényszeríti Afrikából Európába, hogy kizsákmányolja őket, miközben feláldozza az európai nemzetek identitását. A nem keresztény Európa nem Európa - tette hozzá a volt belügyminiszter, aki egyben békés, demokratikus és forradalmi ellenállásra szólította fel az olaszokat az új kormánnyal szemben.
A politikus azt ígérte: ha a jelenlegi koalíció eltörli az utóbbi egy évben bevezetett migrációs szigorításokat, akkor pártja népszavazást kezdeményez, hogy megakadályozza ezt.
A legfrissebb felmérések szerint jelenleg a Salvini vezette Liga a legnépszerűbb párt Itáliában.
Róma nem csak megnyitotta a kikötőit az NGO hajók előtt, hanem francia és német segítséggel szét akarja osztani a migránsokat az Unióban. A tervek szerint Róma, Párizs és Berlin szeptember 23-án Máltán írja majd alá azt a nem hivatalos megállapodást, amely értelmében Olaszország beengedi az illegális bevándorlókat, akkor ha azokat átveszik a tagállamok, köztük Magyarország is."
.
.
Arra nem fogadnék nagy pénzzel, hogy Magyarország csatlakozik a szétosztáshoz!
novotrade 2019. 09. 16. 11:27
Előzmény: #28589  Bekre_Pal
#28590
27 nap és kiderül ki tévedett.
.
Ezt sem lehet elsumákolni.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 09. 16. 11:25
Előzmény: #28587  novotrade
#28589
Nézőpont kérdése 
novotrade 2019. 09. 16. 11:24
Előzmény: #28587  novotrade
#28588
GYURCSÁNY FERENC
FacebookA tolvajok meg egyre keresztényibbek. Ha többet lopsz, jobb keresztény vagy.„Orbán szerint a keresztény szabadság lényege, hogy az az egyéni teljesítmény érdemel elismerést, amely a közösség javát is szolgálja.
Végre megértettem, hogy azt a rettenetes rablást amit ezek elkövevetnek, azért nem üldözi, bünteti a magyar állam, mert annak legmélyén a keresztényi szabadság megnyilvánulása van. Hiszen ha mint gondolják és mondják, ők maguk a magyar nemzet, akkor ha ők gyarapodnak, azzal a nemzet is gyarapodik.
A keresztényi szabadság ezzel a magukat a hazával azonosító tolvajok hitének fundamentuma.
A nagyobb lopás nagyobb szabadság. A tolvajok meg egyre keresztényibbek. Ha többet lopsz, jobb keresztény vagy. Meggyónnni náluk mostantól azt kell, ha nem vagy gazember, ha nem hazudsz, ha nem tekinted magad többnek embertársaidnál.
Téved tehát, aki egyszerűen zagyvaságnak gondolja az orbáni mondatokat. Nem az. Ez kérem a gazemberek hitének megteremtése, az a remény, hogy bűnük nem csak hogy nem talál majd büntetésre, de az egyenesen a kívánt üdvözülés előfeltétele.”Az eredeti, teljes írást itt olvashatja el."
.
 Gyurcsány megint megszólalt.
novotrade 2019. 09. 16. 11:21
Előzmény: #28586  novotrade
#28587
Nincs főpolgármester-váltó hangulat Budapesten: Tarlós István egy hónappal az önkormányzati választások előtt változatlanul őrzi vezető helyét 50 százalékkal, Karácsony Gergely támogatottsága 42 százalék – állapította meg a Nézőpont Intézet legfrissebb fővárosi közvélemény-kutatása, amelynek eredményét hétfőn közölték az MTI-vel."
.
novotrade 2019. 09. 16. 08:25
Előzmény: #28585  signal2
#28586
Túlélem!   :)
.
Mivel inkább egyetértek mint nem ezért nem azzal foglalkozom, mármint a felsoroltakkal, azt meghagyom a haladóknak. :)
.
Sok mindent lehetne még sorolni, de én a média tv-el kezdeném.
Azután a BTK-t nézném át, és a rágalmazás, becsületsértést pontosítanám.
Minimálisra csökkenteném az ítélkező bíró mozgásterét.
Nagyot javulnak a viselkedési  stílus az országban!
signal2
signal2 2019. 09. 16. 08:08
Előzmény: #28584  novotrade
#28585
Így korán reggel kaptál is rá egy pluszt.
novotrade 2019. 09. 16. 07:59
Előzmény: #28574  Peterbond
#28584
Van aki röpköd Európában, van aki vadászgat a világban , van aki horgászással tölti az idejét. Sokan pedig bármi mással.
Én itt a fórumon beszélgetéssel.
.
 Én továbbra sem érzem, hogy propagandát nyomnék!
Rengeteg területen egyezik a véleményem a kormányéval és ezért érezheted ezt.
.
És van ahol nem.
pl. a kormány nem adná vissza a sulit az önkormányzatoknak. én igen
pl. a kormány nem tervezi a fizetős általános oktatás bevezetést. én igen.
pl. a kormány a közösségi nyugdíjrendszer híve. én nem.
pl. a kormány fontosnak tartja az idegen nyelvoktatást. én nem.
Teljesen átalakítanám a felsőoktatást.
AZ EÜ-t is. 
Eltörölném a föld törvényt.
Dohányzás elleni törvényt
Dohánykereskedelmet szabályzót is.
stb.
 Így korán reggel ezek jutottak az eszembe hirtelenjében.
Peterbond 2019. 09. 15. 21:57
Előzmény: #28582  Peterbond
#28583
Szoval muszlim az kb 1150 erkezett kotvennyel. Mondjuk nekem semmi bajom veluk de ha mar ennyit patogunk ezen akkor legyen meg a szamuk.
Peterbond 2019. 09. 15. 21:54
Előzmény: #28579  sanka
#28582
"145 fő híján húszezer külföldi jutott magyarországi tartózkodási vagy letelepedési engedélyhez 2013 és 2017 között, derült ki a birtokunkba jutott, minden eddiginél pontosabb adatbázisból. Az Orbán-kormány letelepedési kötvényprogramjában 59 ország 6543 kötvényt jegyző állampolgára, és ezek 13,3 ezer családtagja jutott magyar papírokhoz.*Az adatokat a Transparency International Magyarország (TI) korrupcióellenes szervezet kérte ki a Bevándorlási és Menekültügyi Hivataltól. Ez alapján kiderült, hogy a 19 838 letelepedési engedélyt kiváltó külföldi közül 15 754 érkezett Kínából, vagyisa kötvényes bevándorlók 81 százaléka kínai.Őket követik az oroszok, összesen 1265-en kaptak magyar papírokat. A harmadik helyen az irániak végeztek (305 fő), majd a pakisztániak (241 fő), irakiak (222), vietnámiak (211 fő), törökök (204 fő) és szírek (171 fő) következnek a listán."
.
Kicsit nagyobb a kinai es kissebb az orosz arany mibt vartam.
Peterbond 2019. 09. 15. 21:51
Előzmény: #28578  Phylaxa
#28581
"Írd már le az elképzelésedet, vagy másold be légyszi, mert nem olvastam az elmúlt pár év alatt!"
.
Az elmult par ev alatt joparszor leirtam. Akar egyes esetekben akar osszefoglalva. NEKED alig 3 hete irtam pl hogy amit Orban 2015 ben az Enszben tartott beszedet azt tartom helyes utnak. El se akartad olvasni mert "nem erdekel mit suketelnek az enszben" szoveget toltad. Pedig kb 3 oldal se az egesz es en magam jo tucatszor bemasoltam.
.
Amugy ezerszer megbeszeltuk a riogatassal van a legtobbszor bajom es amikor keptelenul toltoltok adatokat azokat szoktam helyretenni. Sose irom hogy nincs problema vagy hogy nincs migrans. De azt igen hogy a 80 as evekben sokkal tobb volt a terrorizmus aldozatainak szama hogy a nyugati gyilkossagok szama most is fele a magyarnak es illegalis migrans 2018 ban es 2019 ben kb annyi jott mint 2012 ben vagy 2001 ben.
.
De ezt is mint megannyit atugorva 3 het mulva irod majd te vagy pampa hogy kerites bontast akarok migrans invaziot es nemzethalalt ingyen drogot es szabad szexet allatokkal.
sanka 2019. 09. 15. 19:55
Előzmény: #28578  Phylaxa
#28580
Lásd már be, hogy ezzel  megvezet benneteket orbán, aztán bekajáljátok, hogy megvédi az orsszágot a migránsoktól. Legalább annyi migrót engedtek be orbáncék, de inkább többet, mint amit a tervezett betelepítéssel kellene. A sok hülye magyar meg elhiszi a baromságát orbáncnak. Na erről szól a kurmányod kampánya!!
sanka 2019. 09. 15. 19:49
Előzmény: #28577  Phylaxa
#28579
Te biztos  vagy benne, hogy a kötvényes migrók azok mind keresztények, ugye. Ezt sújkolják orbánék az m1-n ugye, ne röhögtesd ki magad. Egyébként kezd egyre több migró lenni az országban, szerinted az egy se muzulmán ugye?!!
Phylaxa 2019. 09. 15. 17:12
Előzmény: #28576  Peterbond
#28578
Írd már le az elképzelésedet, vagy másold be légyszi, mert nem olvastam az elmúlt pár év alatt! A hivatalos brüsszeli álláspontot ismerem, mely szerint a külső határ védelmét meg kell erősíteni és a beérkezőket pedig szét kell osztani. A tett pedig: lefizettek két országot, akik lassabban eresztik be illegálisan a mindenkit.Emellett pedig pénzmegvonással fenyegetik azokat, akik nem akarják a kötelező szétosztást. Ettől különbözik a te javaslatod? :)
Phylaxa 2019. 09. 15. 17:07
Előzmény: #28575  Peterbond
#28577
Hónapokon át jöttek a süketelések a 20K muszlimról. Most már nem muszlimok, hanem orosz bűnözők és távolkeletiek. Szerinted? Egyrészt be kellene vallani, hogy süketelés az egész. Halvány fingja sincs senkinek, hacsak nem bennfentes, hogy kik jöttek. Ugye? Na ennyit erről.
     
A 2011-es adat annyi amennyi. Rég volt. Ma nem tudjuk, tehát irreleváns. Ezt kellett volna írni és nem azt, hogy csak 2015 óta a kormány tolja be a kötvényeseket a muszlim országokból. De például az is előfordult, hogy több ezer menekültet fogadtunk be a muszlim országokból. Igen? De azt már nem merték leírni, hogy talán keresztények voltak ugye? Persze , hogy nem. Egy ökörség az egész. Az ellenzék egy fokkal jobb mint azok akik ilyeneket firkálnak. Ők azt állítják, hogy nem történik semmi és nincs mivel foglalkozni. Ők azok akik teljesen kiadták a kezükből ezeket a dolgokat és átadták Brüsszelnek. A DK legalább rájött, hogy valamit be kell vállalni. Rájuk szavazni is fognak ezért. A többi pedig eltűnik a süllyesztőben.  :)
Peterbond 2019. 09. 15. 15:13
Előzmény: #28573  Phylaxa
#28576
Szalmababu ketto. Eljatszatok ezt szazszor. Volt elegszer leirva hogy illegalis bevandorlast senki se akar. Leirta jopar ember itt a sajat elkepzeleseit de ket hetre ra ugy mint ezer masik esetben elojottok a mar cafolt dolgokkal es ugy csinaltok mintha senki se irt volna ra semmit. Hat megint tipikus peldaja az onbecsapasnak.
Peterbond 2019. 09. 15. 15:11
Előzmény: #28571  Phylaxa
#28575
Szerintem neked bajod van a szovegertessel. Signal azt irja a menekultekre irtak hogy muszlim. A csatolt linkben is igy szerepel. A 190 menekultnel szerepelt a muszlim es erre 20.000 kotvenyes migrans volt irva. De ennel csak migrans nem muszlim. Signal meg aztan tuti nem riogatot 20.000 muszlimmal es ugy altalaba semillyennel. Ti szalmababut epitetek es azt hulyezitek le. Onmegnyugtatasra nem rossz de ezzel csak magatokat csapjatok be.
.
A kotvenyesek eseten amugy foleg orosz bunozok es tavolkeletiek jottek. De amugy hirdettunk irakban is kotvenyt csak szolok. Volt rola jo par cikk is.
.
A 2011es adat meg az utolso nepszamlalas adata ennyi. 
Peterbond 2019. 09. 15. 15:02
Előzmény: #28568  novotrade
#28574
Te reggel 8 oratol irsz ide. Minden oraban irtal. En ketszer neztem fel eddig es irtam 3 hszt. En azota voltam bevasarolni reggeli misen es most kint ulok a repteren. Az esetek 90% aban mobilrol irok amikor epp varok valamire. Te?
.
Nem az a gond hogy forumozol vasarnap. Az hogy atlatszo propagandat tolsz es nem hiszem el hogy te magad nem latod at hogy kb olyasmiket irsz mibtha Sztalin kerne szamon angliatol hogy a politika tulsagosan beavatkozik az igazsagszolgaltatasba naluk.
Phylaxa 2019. 09. 15. 14:30
Előzmény: #28572  novotrade
#28573
Homályos az egész. Azt biztosan nem támogatják, hogy lezárni a külső határokat és csak kívülről, legálisan behozni menekülteket, migránsokat, akárkiket, akármilyen indokkal. Ezt már tudjuk, hiszen 4 éve mínuszolják és itélik el ezt.
     
Azt, hogy ők hogyan képzelik, az egy teljes homály. Mert tőlük bejöhetnek akárhol és szét kell osztani. Hogy mennyi jöhet be akárhol és mennyi idő alatt az teljes sötétség. A válasz 6 mínusz mindenre és némaság. :)
novotrade 2019. 09. 15. 13:32
Előzmény: #28571  Phylaxa
#28572
Nagyon figyelmesen olvasnám a javaslatukat a migráció rendezésre!
.
Mert idáig csak azt olvastuk a haladóktól, hogy NINCSEN migráns, csak MENEKÜLT van!
Azokat pedig a szolidaritás értelmében szépen el kell osztani érkezési sorrendben a tagországok között! 
Természetesen arra már nem reagálnak, hogy a befogadás és az elosztás még azokat is indulásra fog bírni akik idáig nem tervezték, hogy új hazába költözzenek!
Phylaxa 2019. 09. 15. 13:00
Előzmény: #28562  signal2
#28571
Állj! Itt igazságokat csak te állítasz. Én például véleményt írok. Nem mások által elmondott dolgokat linkelgetek, statisztikai adatokat válogatok, hanem véleményt mondok. Nyelőt te hoztad fel nem én. Ha mondani akarok neki valamit, akkor neki írok. Te azt állítottad, hogy nálunk 5528 ember vallotta magát muszlimnak 2011-ben. Ok. Mi köze ennek a mához? Próbáltam elmagyarázni, hogy legalább azt a 20K-t add hozzá, amivel riogattatok itt hónapokon át. Erre lehazugoztál, hogy azok menekültek. Nem mindegy, hogy milyen státuszban muszlimok? Szerinted erre mit lehet mondani? Semmit. Szevasz!
novotrade 2019. 09. 15. 12:01
Előzmény: #28569  bigyula
#28570
A héten arról írtunk, hogy miután az iskola egyik harmadikos diákja a Facebookon lájkolt egy cikket, amiben az iskolát érte kritika, "
.
 Mert bárki írhatta azt a cikket.
Amennyiben egy újságíró beperelheti, de azután már egy bíró fogja azt eldönteni, hogy az minek minősül.....nem a sértett!
.
tudod, ítélkezési szabadság van! 
bigyula 2019. 09. 15. 11:40
Előzmény: #28564  novotrade
#28569
Az iskola jóhírét a poszt sérthette nem a lájk. A poszt ellen miért nem lépett fel az igazgató?
novotrade 2019. 09. 15. 11:19
Előzmény: #28560  Peterbond
#28568
Ertem en hogy jonnek a valasztasok es kampany mod van es vasarnap se lehet leallni de neha nem hiszem el hogy te ezeket az ellenteteket komolyan nem latod."

Kapom ezt egy vasárnap írt hozzászólásra VASÁRNAP !   :))))))))))))

Félelmetes!!!!!!   :)))))))
novotrade 2019. 09. 15. 11:16
Előzmény: #28566  Peterbond
#28567
látod, látod.....
 Már FIDELITASZ !
pár percen belül......
:))))
.
 olvasd vissza előbb még FIDESZ volt!
.
Peterbond 2019. 09. 15. 11:08
Előzmény: #28563  novotrade
#28566
Keress ra hogy Fidelitasz es kapsz eleget. Masrols szol  kormanymedi min lejaratas ragalnazas hzugsgok erjeztse. A forumon masrol s itok llenzki politikusoknal hogy meleg a nagyapja komcsi volt a Momentumos igy vicceloditt azt mondta.
.
Nektek botrany volt ha a diaktuntetok ultek a padkan egy tunetsen mikozben 2006 ban normalis vot az ego kocsi elkotott tank. Hagyjuk mar. Mindebol TI akartok botanyt csinalni. Meg egy dilike jelbol is. Az is botrany ha a ketfakuak buszmegallot epitnek vagy kifestik a jardan a katyukat.
novotrade 2019. 09. 15. 11:04
Előzmény: #28562  signal2
#28565
látod ez sem pontos, hogy szépen fogalmazzak....
-
 bemásoltam az általad idehozott linkből  azt ami Phylaxa véleményét igazolja! 
novotrade 2019. 09. 15. 11:02
Előzmény: #28558  bigyula
#28564
Amennyiben a diáknak lehet véleménye akkor az igazgatónak is lehet?
Van joga egy igazgatónak védeni az iskolája jó hírét?
novotrade 2019. 09. 15. 11:01
Előzmény: #28560  Peterbond
#28563
Én botránypolitizálást folytatok?
.
???????????????
.
nem kérek sokat, csak egy FIDESZ politikus által levezényelt "botránypolitikai" akciót nevezz már meg az előző 5 évből.
signal2
signal2 2019. 09. 15. 10:59
Előzmény: #28542  Phylaxa
#28562
Igen, hoztam tőle idézeted, alátámasztandó, mekkora aljas hazugok vagytok. Olyan meghasonlott gondolkodással, hogy már a saját hazugságaitokat szent igazságnak hiszitek. Kóros. Nem kicsit, nagyon.
novotrade 2019. 09. 15. 10:58
Előzmény: #28559  Peterbond
#28561
Nem akarod látni a fától az erdőt!

Semmi baj ezzel, de attól még az történik körülöttünk amire én hívtam fel a figyelmet.
A fiatalok elindultak egy úton ami sehová sem vezet.
Lehet ezt megint megmagyarázni!
.
A zászlón a lyuk azért keletkezett mert kivágtak belőle valamit!
Ők a ZÁSZLÓT használták szimbólumként, ahogyan a történelem során mindenki más.
.
Peterbond 2019. 09. 15. 10:58
Előzmény: #28555  novotrade
#28560
"Továbbra is csak botránypolitizálásra, rombolásra képes az ellenzéki összefogás!"
.
:D :D
.
Mondja a fo botranypolitizalast terjeszto ember itt a forumon. Komolyan nem veszed eszre hogy amit kritizalsz lenyegeben 5 eve csinalja zsinorban a Fidesz joval nagyobb mertekben?
.
Ertem en hogy jonnek a valasztasok es kampany mod van es vasarnap se lehet leallni de neha nem hiszem el hogy te ezeket az ellenteteket komolyan nem latod.
Peterbond 2019. 09. 15. 10:52
Előzmény: #28557  novotrade
#28559
Ja tragedia. Gondolom az 56 os lyukas zaszlo is ezt jelkepezte szamodra. A hippik "peace" jele a Fidesz kokardaja vagy barmi hasonlo. Komolyan te minden erthetetlen modott megkeresel arra hogy a fiatalokat szidd.
bigyula 2019. 09. 15. 10:15
Előzmény: #28557  novotrade
#28558
Igen, tragédia. Mégpedig az igazgató viselkedése. Nem lehet, hogy a kritika, amit a diák lájkolt, tartalmazott némi igazságot is?
novotrade 2019. 09. 15. 09:33
Előzmény: #28556  novotrade
#28557
"A szekszárdi Garay Gimnáziumban kitört botrányról a 444-en írtunk először. Az igazgatónő azért vonta felelősségre az egyik diákot, mert a gyanúja szerint a fiú gúnyos, trágár hitleres mémet készített az iskoláról. A tanulónak el kellett hagynia az iskolát, nyomozást indítottak ellene, és a gyámügy augusztusban indította a második védelembe vételi eljárást.
A héten arról írtunk, hogy miután az iskola egyik harmadikos diákja a Facebookon lájkolt egy cikket, amiben az iskolát érte kritika, Heilmann az osztályfőnökkel üzent a lájkolónak és az egész osztálynak, hogy ilyen többet ne forduljon elő. Az iskola egyik aktív, a diákönkormányzatot vezető diákjának ez nem tetszett, és csak azért is lájkolt egy helyi MSZP-s posztot, ami a gimnázium vezetését kritizálta. Az igazgatónő ezután behívatta az irodájába, majd a tanuló végül szüleivel közös elhatározásból úgy döntött, hogy átiratkozik egy másik iskolába. Erre az ügyre utal a momentumosok által aszfaltra fújt dislike-jel. "
.
." momentumosok által aszfaltra fújt dislike-jel."
nemrégiben pedig "dühös fej  smiley" táblát tartottak a diákok a fejük felé egy fotón!   
.
 Nagyon jól mutatja azt szellemi lecsúszást ami jellemzi a fiatalok többségét!
Már arra is képtelenek, hogy pár szóban kifejezzék elégedetlenségüket!
.
Tragédia!
novotrade 2019. 09. 15. 09:23
Előzmény: #28555  novotrade
#28556
"Mike Pompeo amerikai külügyminiszter Iránt tette felelőssé szombaton a szaúdi olajterminálok elleni támadásokért.
„Teherán áll közel száz Szaúd-Arábia elleni támadás mögött, és közben Róháni és Zaríf azt színleli, hogy diplomáciával van elfoglalva” – közölte Twitter-üzenetében Pompeo, utalva Haszan Róháni iráni elnökre és Mohamed Dzsavád Zaríf külügyminiszterre.
Pompeo szerint miközben Irán a feszültség csökkentésére szólít, példa nélküli támadást mért a világ első számú energiaszolgáltató országára. Nincs szerinte bizonyíték arra, hogy Jemenből érkezett a támadás. „Felszólítunk minden országot, hogy nyilvánosan és egyértelműen ítélje el Irán támadásait. Az Egyesült Államok együtt fog működni a partnereivel és szövetségeseivel, hogy szavatolja az energiapiacok jó ellátottságát, és Irán felelősségre legyen vonva az agressziójáért” – írta Pompeo.
Martin Griffiths, az ENSZ jemeni különmegbízottja „rendkívül aggasztónak” nevezte a dróntámadást, mert az várhatóan tovább élezi a feszültséget a térségben."
.
.
 Elkezdődött a világ érzékenyítése egy esetleges Irán elleni háború elfogadása érdekében!
Már régen robbantott ki Putyin háborút, épp ideje lenne már a következőnek!   :)))))
novotrade 2019. 09. 15. 08:53
Előzmény: #28554  novotrade
#28555
Vihart kavart Tarlós István pénteki vitája Tordai Bencével. A főpolgármester azon húzta fel magát, hogy a Párbeszéd politikusa megjelent egy kampányeseményén és arról érdeklődött, kiáll-e Karácsony Gergellyel vitázni. A szóváltásban elmebetegnek és szellemi fogyatékosnak is nevezte az ellenzéki politikust a főpolgármester. Ezt viszont nem hagyta szó nélkül az egyik érdekvédő szervezet, akik szerint egy vitában érvelni kell, nem fogyatékosozni."
.
Továbbra is csak botránypolitizálásra, rombolásra képes az ellenzéki összefogás!
Ahol ez az ellenzéki összeborulás fogja megkapni a felhatalmazást, az eberek erre számíthatnak!
Hiszen ők egymást is utálják! 
Most a nemes cél, hogy orbántakaroggy egy zászló mögé terelte a csődületüket ,csak ideiglenesen felfüggesztette az egymás ellen irányuló gyűlölködésüket.
Amit győznek, egyből elkezdik a többiek kiszorítást a hatalomból!
.
Várhatóan erről fog szólni a következő ciklus az ellenzék által vezetett önkormányzatokban!
novotrade 2019. 09. 15. 08:38
Előzmény: törölt hozzászólás
#28554
Te is olvasod, más is,így mi a kifogásod?
A Kormány tájékoztat, te ezt nem tartod elfogadhatónak?
Esetleg ott kellene ezt tennie ahol csak TE olvasod?
goldi 2019. 09. 15. 08:32
Törölt hozzászólás
#28553
goldi 2019. 09. 15. 08:30
Törölt hozzászólás
#28552
novotrade 2019. 09. 15. 08:15
Előzmény: #28549  Phylaxa
#28551
"Az olasz hatóságok úgy döntöttek, hogy az Ocean Viking nem hajózhat be a földközi-tengeri sziget kikötőjébe, hanem a civil hajóról az olasz parti őrség hajói szállítják partra az embereket. A római kormány közlése szerint a 82 ember negyedét-negyedét Franciaország és Németország vesz át, a többiek szétosztására eddig nem jelentkezett más EU-tagállam.
Az Ocean Viking – a francia Sos Mediterranée és a svájci bejegyzésű Orvosok Határok Nélkül (MSF) közös hajója – először 50, majd további 34 migránst vett a fedélzetére a líbiai partoknál.
Líbia kikötési lehetőséget ajánlott fel, de az Ocean Viking ezt elutasítva Máltától és Olaszországtól kért kikötési engedélyt.Egy gyermeket váró anyát és férjét Máltára szállították, így a hajón 82-en maradtak.
A római kormány csütörtökön döntötte el, hogy a civil hajó kikötésének engedélyezését a migránscsoport tagjainak európai szétosztásához köti. Ez volt az első eset, hogy a kormány már azelőtt megkezdte a migránsok szétosztását, hogy hajójuk olasz területi vizekre ért."
.
.
Ez várható volt.
novotrade 2019. 09. 14. 11:00
Előzmény: #28549  Phylaxa
#28550
:)
.
 Gondolj bele, ha Orbán csinálna ilyet!    :))))
Phylaxa 2019. 09. 14. 10:36
Előzmény: #28544  novotrade
#28549
Szerintem azzal nincs máig sem tisztában, ami nagyon sok országban folyik a fejlett társadalmakban. Egyszerűen a média beáll egy irányba és nem tudósít másról. Így könnyű "meglepődni" azon, hogy mennyien máshogy gondolkodnak dolgokról. Ha nem lenne a népszavazás intézménye, akkor már csak akkor derülhetnének ki a dolgok, ha komoly problémák vannak.
     
Igen, az egyetlen módja, hogy egy demokráciában az valósuljon meg, amit a vékonyabb réteg akar, ha addig szavaztat és közben tolja az "ismereteket", amíg azt szavazzák meg végre, amit ő akar. :)
Phylaxa 2019. 09. 14. 10:27
Előzmény: #28544  novotrade
#28548
Szerinte már akkor is ki lehetett írni egy népszavazást erről nem? :)
Phylaxa 2019. 09. 14. 10:26
Előzmény: #28543  novotrade
#28547
Azok tudnak beilleszkedni, akik munka, iskola alapon élik az életüket és tisztelik a törvényeinket, nem okoz nekik gondot azok elfogadása. Őket könnyű is segíteni, hiszen a mindennapokat ugyanúgy élik. Azt nem is értem, amikor valaki idejön és azzal kezdi, hogy "azt ott tüntessék el, ezt itt alakítsák át és hozzanak létre olyan intézményeket, amikben mi éltük az életünket ott, ahonnan jöttünk!".   :)
novotrade 2019. 09. 14. 09:16
Előzmény: #28545  novotrade
#28546
Tordai Bence Facebook-posztja szerint a támadó előbb lökdösni kezdte, majd megpróbálta megrúgni és megütni. „Annyit ért el, hogy jól belekapott a szemembe. Egy feljelentést nem ér meg a dolog, de azért kiposztolom, mert elegem van mára az agresszív fideszesekből” – írja a bejegyzésében a politikus."
.
 Hiába aki őt megtámadja... az csak FIDESZ-es lehet!    :))))))
.
Komolytalan ember és őt juttatta a Párbeszéd mandátumhoz!   :(((((
novotrade 2019. 09. 14. 08:47
Előzmény: #28544  novotrade
#28545
Volt egykor egy magyarázat arra a bizonyos hangfelvételre ami kiszivárgott.
.
 a fekete kassza az a bizonyos kassza ami az íróasztal fiókban van és FEKETÉRE lett festve!   :))))

azt hittem ezt nem lehet felülmúlni, de mégis!   :)
.
 azért osztottuk meg, hogy dolgozzuk fel  az ajánlásokat, hogy az emberek lássák, hogy dolgozunk!   :))))
novotrade 2019. 09. 14. 08:40
Előzmény: #28542  Phylaxa
#28544
CAMERON SZERINT KI LEHETNE ÍRNI EGY ÚJ NÉPSZAVAZÁST A BREXITRŐL.
"Nem azt mondom, hogy lesz ilyen, vagy, hogy lennie kellene. Csak azt mondom, hogy nem zárható ki, hiszen kell valamilyen megoldás a jelenlegi akadályok leküzdésére" – mondta a jelenlegi politikai válsághelyzetre utalva."
.
 Ez is érdekes, megoldást kell találni a kialakult helyzetre amit a népszavazás okozott?
Végre kell hajtani!
.
 Kiírnak egy új szavazást és ott megint a kilépés győzne?
Akkor pár év huzavona és újra kiírnak egy népszavazást?
Addig még nem az a eredmény születik amit ők szeretnének?
.
 Nevetséges!
novotrade 2019. 09. 14. 08:17
Előzmény: #28537  Phylaxa
#28543
Így gondolom én is.
A DK és a MOMENTUM  az aki bátran kiáll az mellett, hogy az országot be kell léptetni egy készülő EEÁ-ba.
A többiek pedig ugyanazt a semminő kommunikálást folytatják mint amit itt a fórumon is nap mint nap olvashatunk.
Úgy "lebegtetik" a mondandójukat, hogy utólag ki tudjanak táncolni mögüle, ha nem vevő arra a többség.....
.
Ezekre e szél által összesöpört sokakra kellene lecserélni a jelenleg kormányzó politikai erőt?
Mi a közös bennük azon kívül, hogy orbántakaroggy? 
.
A betelepítést pedig Orbán sem tudja megállítani csak nagyon belassítani képes.
Így joggal reménykedhetünk abban, hogy azok akik bejutnak valamennyire integrálódnak a társadalmunkba.
Phylaxa 2019. 09. 13. 19:27
Előzmény: #28526  signal2
#28542
Nyelőt hoztad te szóba. Miről beszélsz? Nem a te napod volt az már biztos. :)
algore 2019. 09. 13. 19:22
Előzmény: #28531  signal2
#28541
Van az a fajta ember, aki annyira egészségtelen agyu/lelku, hogy magad számára egészségtelen vele a kommunikacio is. Lassan már a fel orszagra igaz ez.
offshort
offshort 2019. 09. 13. 19:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#28540
ez a "nagyfa galeri" volt , 
tuti!
))
offshort
offshort 2019. 09. 13. 19:18
Előzmény: #28487  Peterbond
#28539
az összes vallás bugyuta és bizonyítatlan mesékre épül , 
úgyhogy az összeset nyugodtan lehetne hanyagolni! 
----------------------------------------------------------------------------------------
aki pedig megrögzött hívő, 
az indítson mozgalmat a villámhárítók leszerelésére a templomtornyokról, 
isten a "saját házába" csak nem akar belecsapni! 
-----------------------------------------------------------------------------------------
:)) 
goldi 2019. 09. 13. 18:29
Törölt hozzászólás
#28538
Phylaxa 2019. 09. 13. 15:54
Előzmény: #28536  novotrade
#28537
Persze, hogy jó dolog a statisztika. Ezért kezdték el számolni. De ha azt akarják bizonyítani vele, ami nyilvánvalóan nem igaz, akkor semmit sem ér. Ráadásul olyan statisztikát még nem hallottam, hogy hónapokkal ezelőtt igaz volt, most ugyanaz nem igaz. :)
     
AZ ellenzékről az a véleményem, hogy a DK-n és a Momentumon kívül fingom sincs, hogy mit akarnak. Nincs semmi üzenetük. De nem is nagyon látom, hogy erőlködnének. A migrációs nyomás náluk nem létezik, az iszlámot nem is értik, be akarják integrálni a kontinens társadalmaiba, közben pedig a lakosság integrálódik ezerrel az iszlámhoz. Ez nyilvánvalóan ideológiailag nem észrevehető és megjegyzésre sem méltó. Közük sincs a valósághoz. Mit lehet kezdeni velük? Egyelőre semmit. :)
novotrade 2019. 09. 13. 15:23
Előzmény: #28535  Phylaxa
#28536
Statisztika.....
:)
 van terület ahol jó és hasznos....
van ahol semmit sem ér!
.
Statisztikával akarják meggyőzni a szavazókat, hogy rosszabbul élnek mit Gyurcsány alatt?  :)
.
A választók nagyon jól eltudják dönteni, hogy mikor hogyan éltek, élnek!
Próbálkozhat bárki bármilyen "agymosással".......
.
A választó azt nem jutalmazza, ha a politikai vezetés mást akar mint a tömeg!
.
Ezt kell megérteni, felépíteni egy új ellenzéket aki olyan programmal áll elő ami a többségnek megfelel és akkor lesz kormányváltás!
Addig nem, jöhetnek bármilyen statisztikával! 

De akkor meg is kell azt valósítaniuk!
Mert ha nem, akkor megint jönni fog a FIDESZ kb. 5-6 ciklusig! 
.
Az ellenzéki összefogás azzal érvel, hogy mögöttük a többség!
Nem, nincsen többségük!
Mögöttük csak sokan állnak! és mindenki mást és mást akar!
Többség akkor van ha sokan ugyanazt akarják! 
.
Ezért nem szabad rájuk szavazni!
5 év veszekedés, vitatkozás és széthúzás és marakodás a koncon lenne!
.
 Erre pedig semmi szüksége az országnak!
Phylaxa 2019. 09. 13. 14:33
Előzmény: #28534  novotrade
#28535
Állandóan a hivatalos adataival jön. Most például: "5528 ember vallotta magát 2011-ben hazánkban muszlimnak." Erre leírom, hogy "add hozzá azt a 20K-t is amit nemrég állítólag hivatalos adatokból leírtál!"
Erre ő nem is írt ilyet soha. Az eszem megáll. Azt már észrevettem, szoktam is szólni, amikor téged húznak. Na de az, hogy hónapokon keresztül tolják a hülyeséget és most letagadja. Hihetetlen. 
      
Mindig az a statisztika igaz, amit éppen használni akarnak. Ismét bebizonyosodott. Emlékszem, hogy már nagyon nagyon régóta írom miszerint az infláció nem akkora amekkorának állítja a KSH." Az nem úgy van" szólt a Gyurcsány érában a válasz. Most pedig egyre többen írják, hogy hát az inflációs adatok nem jók. Még ez is politika lett. Hihetetlen. :)
    
Saját vélemény? Persze, hogy nincs. Az nem jó dolog, mert ideológiailag bele lehet kötni. :)
    
novotrade 2019. 09. 13. 14:13
Előzmény: #28533  Phylaxa
#28534
Ciklus végére meg újabb 4-5000 a már befogadott bő 4000 muszlim “menekült” és 20000 kötvényes migránson felül."
.
újabb és felül!   :)))
.
 annyira "ügyelnek arra,hogy ne írjanak" semmit sem le..... :)))
például írja, hogy pozitív egész szám ami a 2 és a 4 között található.
erre te válaszolsz, hogy nem igaz mert nem lehet 3!
Ő erre dühösen, vond vissza, hazudsz! én sohasem írtam, hogy 3!!!!!
:))))
.
 persze, hogy nem írta le!   :)
Ahogyan semmi mást sem! Nem írnak saját véleményt, de belekötnek az élő fába is!
provokálnak, kötekednek, lehazugoznak, lefideszbérenceznek, letrolloznak!   :)
Fidesz által fizetett bértopikozónak neveznek!   :)

és ugyanazokat a köröket futják az adott témában!
.
:)
Phylaxa 2019. 09. 13. 13:57
Előzmény: #28528  signal2
#28533
Ejha! Na ide figyelj! Én ezentúl nem pofázok bele semmiféle hozzászólásodba. Ezenkívül hónapokig toltátok a 20K muszlimot. Hazudozzál másnak! Hagyjál már a hülyeségeddel! Szevasz!
novotrade 2019. 09. 13. 13:42
Előzmény: #28526  signal2
#28532
Ciklus végére meg újabb 4-5000 a már befogadott bő 4000 muszlim “menekült” és 20000 kötvényes migránson felül..Nem Soros, nem Brüsszel, nem az ENSZ, hanem Orbánék fogadják be!.A tények makacs dolgok. Csak idén az első 2 hónapban már 191 “menekültnél” tartanak, 98-99% muszlim országból."

olvasd el többször egymás után!  :)
folyamatosan a MUSZLINRA helyezte a hangsúlyt!
.
 akirálynőtmegölninemkellfélnetek
:)
 utólag már úgy magyarázható ahogyan akarja....  :)))
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:39
#28531
Hát jó hétvégét mindenkinek!
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:38
Előzmény: #28529  novotrade
#28530
linkeltem, megnézheted, szagolhatod, forgathatod, mittudomén.
Rosszul emlékszel, és még nem is vagy hajlandó utánanézni
Én megtettem, és belinkeltem neked
novotrade 2019. 09. 13. 13:37
Előzmény: #28522  signal2
#28529
Nem, a kötvénnyel érkezőkre.
Ez volt a vesszőparipája!   :)))
 Orbán muszlimokkal árasztja el az országot!   :)
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:36
Előzmény: #28524  Phylaxa
#28528
Mert novotrade kérdezte. Minek pofázol bele?
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:35
Előzmény: #28524  Phylaxa
#28527
HAZUDSZ!
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:35
Előzmény: #28525  Phylaxa
#28526
Mert azzal szépen bemutatható, hogy hazudtok. Olyan szintet ért el a gondolkodásotok, hogy olyan égett be az agyatokba, ami meg sem történt. És fix tényként kezelitek. Szerintem ez nem egészséges, de ti tudjátok.
Phylaxa 2019. 09. 13. 13:34
Előzmény: #28520  novotrade
#28525
Tényleg ő hozta szóba, nekem is feltűnt! Vajon miért? :)
Phylaxa 2019. 09. 13. 13:33
Előzmény: #28519  signal2
#28524
Nézd, ezzel tényleg nincs mit kezdeni. Hónapokon keresztül toltátok ezt az ökörséget és hivatalos adatokkal igazoltátok.
      
A 2011-es statisztikádra pedig reagáltam. Nem tudom minek hoztad fel, ezt neked kell tudnod. De most abbahagyom, mert így tényleg nincs miről beszélgetni veled. Keresd vissza! Igen Nyelő is tolta, méghozzá nem kis erővel. :)
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:32
Előzmény: #28520  novotrade
#28523
Ez volt a standard szövege: #4235 
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:30
Előzmény: #28520  novotrade
#28522
Azt a menekültekre írta. 
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:29
Előzmény: #28516  Phylaxa
#28521
"Ha oda eljutunk, hogy megtisztítjuk végre a kiadásokat és látni lehet, hogy mit képes önállóan fenntartani és mit nem, akkor már elértünk valamit. Ha jól tudom, akkor a BKV átalakítása éppen ezúton halad."
.
Nem tudom, mire gondolsz, de a BKK 191 mrd-os árbevételéből 65 mrd Ft volt jegyárbevétel, a többit jórészt az állam (15 mrd) és a főváros (90 mrd) állta, azaz a költségeknek csak a harmadát fedezik a jegyárbevételek, a többi támogatás, ami évről évre nő.
novotrade 2019. 09. 13. 13:23
Előzmény: #28518  signal2
#28520
ha már te szóba hoztad őt. 

igen ő nagyon sokszor írta ezt!
kihangsúlyozta, hogy MUSZLIMOKAT!
.
mert annak nem lett volna "ez megint orbáni ellentmondás"  tartalma ha nem  tér ki a vallásukra!
ahogyan egyszer Európát árasztották el velük Orbánék.... ha pedig az a szövegrész azt kívánta meg akkor Magyarországot!
:)
nem kell keresnem, elég visszaemlékeznem! 
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:19
Előzmény: #28517  Phylaxa
#28519
Újabb hazugság.
.
Elképesztő, amit műveltek.
.
Kitaláltok egy hazugságot, amivel rágalmaztok, és tényként kezelitek. És még a mosoly jelet is oda teszed.
.
Másrészt, ah felűnt volna, 2011-ből hoztam statisztikát, amikor még sehol nem volt kötvényprogram. Miért is kellett volna bármit hozzáadni? Totális értelmetlen baromság az egész felvetésed.
.
Most nagyon mélyre süllyedtetek.
signal2
signal2 2019. 09. 13. 13:17
Előzmény: #28515  novotrade
#28518
"20000 zömében muszlim migránst telepített be Orbán! (letelepedési kötvény)"
Ez egy konkrét hazugság.
.
Még itt a fórumon pl. pny sem írt ilyet, legalábbis én nem találtam hirtelen, nemhogy ellenzéki politikusok.
.
Ha rákeresel a gugliban, hogy "muszlim kötvényes", nem hoz fel olyan találatot, amelyben ez a szóösszetétel szerepelne.
Phylaxa 2019. 09. 13. 12:52
Előzmény: #28515  novotrade
#28517
Ő is írta nem is egyszer, hiszen megjelent a statisztikában. Csak most egy másik statisztikát nézett és nem adta hozzá.  :)
Phylaxa 2019. 09. 13. 12:50
Előzmény: #28513  signal2
#28516
Budapestnek nincs annyi bevétele, mint amennyibe kerül a fenntartása és a fejlesztése. Ezért hiába vársz nagy dolgokat az állam nélkül. Ha oda eljutunk, hogy megtisztítjuk végre a kiadásokat és látni lehet, hogy mit képes önállóan fenntartani és mit nem, akkor már elértünk valamit. Ha jól tudom, akkor a BKV átalakítása éppen ezúton halad.
       
Én például fúrnék egy alagutat a vonatoknak és metróknak. Tehát ezen az alagúton vonatok és metrószerelvények is közlekedhetnének. Lenne kihasználtsága és egy kicsit racionálisabb lenne a közlekedés. Bármelyik pályaudvarról el lehetne jutni bármelyik másikra, miközben a belvárosban is fel lehetne szállni. :)
Amiket írtál egyébként, azokkal egyetértek. :)
novotrade 2019. 09. 13. 12:40
Előzmény: #28499  signal2
#28515
A muszlimok számáról volt szó Magyarországon, és ebből eljutottál oda, hogy az ellenzék folyamatosan ellentmondásban van."
.
 itt sem látod az ellentmondást?
20000 zömében muszlim migránst telepített be Orbán! (letelepedési kötvény)
Ezt nyomta az ellenzék folyamatosan!
Ahogyan itt a fórumon is a haladók!
.
 te ezeket nem olvasod?
HPeter76
HPeter76 2019. 09. 13. 12:26
Előzmény: #28512  HPeter76
#28514

signal2
signal2 2019. 09. 13. 12:24
Előzmény: #28505  Phylaxa
#28513
Igazából a főpolgármesteri pozíció-ért olyan embereknek kellene küzdeniük, akik komoly dolgokat tettek le az asztalra városfenntartásban, fejlesztésben. Ha jól nézem, akkor egy ilyen embert látok. Jó egészséget kívánok neki! :) 
Tudnál sorolni mondjuk 3 komoly dolgot, amit az az egy ember tett le, akire gondolsz (és nem kormányzati beruházás volt pl.)?
Én pl. erősen nehezményezem, hogy új metrókocsik áráért a régieket újíttattuk fel, hogy nem épült ki kerékpáros infrastruktúra, hogy nem indult el az AI-ra alapozott okos közlekedésvezérlés, hogy elherdálásra került legalább 25 ezer önkormányzati lakás az árak mélypontján (2011 és 2016 között). 
Ami tetszik, az az 1-es villamos átvitele Budára és a fonódó villamosok.
Továbbra is várom a HÉV és villamos összekötését a Közvágóhídon és az Örs vezér terén, a gyorsvasutat a reptérig, a vonatközlekedés integrálását a városon belüli forgalomba, nlhány értelmetlen vasútállomás áthelyezését csomópontba.
HPeter76
HPeter76 2019. 09. 13. 12:22
Előzmény: #28511  HPeter76
#28512
Szoktam húzni Te mondom a Balosoktól biztos megkaptad volna gyerek útán lóét..
 áhh nem haragszik rám..(mert a Stadion mindég ezt mondja)
HPeter76
HPeter76 2019. 09. 13. 12:18
Előzmény: #28504  Peterbond
#28511
JA IGEN MÉG RÁ IS TETTEK.. 
 JAJ HÁT ÁTÖRÖKLŐDIK (EMBERRŐL EMBERE) Én haverom is Balos Fiatalabb 
 (3gyerekkel) 3éves 10, 17, NINCS MEGKERSZTELVE (amúgy jó pofa gyerek) Te mondom
 a családi támogatást O.V.-nak lennék valláshoz kötném! ::))
Phylaxa 2019. 09. 13. 12:15
Előzmény: #28500  Peterbond
#28510
EZ azért van, mert nem csak a keresztények tiltakoznak. Nem bonyolult. :)
Phylaxa 2019. 09. 13. 12:13
Előzmény: #28495  Peterbond
#28509
Én nem vettem észre, hogy bárki is erőltetne valamit. Pont az a bajom, hogy teljes nyugalommal engedik a kontinensre a muszlim tömegeket. :)
HPeter76
HPeter76 2019. 09. 13. 12:10
Előzmény: #28505  Phylaxa
#28508
EZ IS JÓ POFA ÍRÁS..
Phylaxa 2019. 09. 13. 12:10
Előzmény: #28485  Peterbond
#28507
Tök mindegy, hogy ateista, keresztény, zsidó vagy buddhista vagy, a kérdés az, hogy akarsz-e muszlim törvények szerint élni. Tudom, nem így lesz. OK. :)
HPeter76
HPeter76 2019. 09. 13. 12:09
Előzmény: #28504  Peterbond
#28506
nem haragszom.. egy kiemelésedért,nem minden az, na meg nem végleges ERKÖRCSI
 BIZONYÍTVÁNY (EGY VONATKOZÁS A SOK KÖZÜL)Hiába vallással megvagyok áldva.. mondhatom nem vagyok külömb..::)))
Phylaxa 2019. 09. 13. 12:06
Előzmény: #28482  novotrade
#28505
Igazából a főpolgármesteri pozíció-ért olyan embereknek kellene küzdeniük, akik komoly dolgokat tettek le az asztalra városfenntartásban, fejlesztésben. Ha jól nézem, akkor egy ilyen embert látok. Jó egészséget kívánok neki! :) 
      
 "Orbán amúgy is muszlimokkal árasztotta el az országot.....  írják!   :))))
      
Igen. A 2011-es ksh adat ( ki a fene érti, hogy mi köze van a mához) most nagyon fontos lett hirtelen. Ilyenkor arra gondolok, hogy készülődik egy "nálunk nincsenek is muszlimok" ellenzéki forradalom.  :)
Peterbond 2019. 09. 13. 12:05
Előzmény: #28493  HPeter76
#28504
Nem azt mondom nem uldoztek. Azt hogy ennek ellenere is vallasosak maradtak az emberek. Na nem mind persze. De a "hanyatlas" a rendszer valtas utan jott igazan.
HPeter76
HPeter76 2019. 09. 13. 12:03
Előzmény: #28502  HPeter76
#28503
MEGBÁNTA Törökország.. sorolhatnám végtelen Országokat..
HPeter76
HPeter76 2019. 09. 13. 12:02
Előzmény: #28500  Peterbond
#28502
Hagyjad már azt a Migrációt NÉMETEK IS MEGBÁNTÁK..
HPeter76
HPeter76 2019. 09. 13. 12:01
#28501
-hány Balos barátom van nekem:):)LEGALÁBB BEISMERIK...

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek