Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pampa 2019. 04. 04. 07:27
Előzmény: #20877  Phylaxa
#20880
"őszintén
szóval, a károkat kell enyhíteni, aminek a módja az asszimiláció
lesznek szép kevert emberek, és akkor?
ahogy a nullás vércsoportú mongolredős magyar összekeveredett
azzal is gondod van?
a migrókat tehát be kell olvasztani, edukálni, a vallási fanatikusokat kivágni - nem véletlen, hogy a második generációs török matt részegre issza magát allah ide vagy oda
és fogadok, hogy a 10 generáció a szőnyeget max a nappaliban fogja használni
azért, mert nem értitek se a történelmet, se a társadalomfejlődést, ezek bizony haladnak"
.
.
Az egyik hozzászólásból!
 Úgy gondolom, hogy mindent tisztáztunk ebben a kérdéskörben!
.
Az európai nők már nem akarnak szülni, így az ebből eredő "károkat" valahogyan enyhíteni kell.
Tehát szerinte is létezik tervezett és szervezett BETELEPÍTÉS! 
Ő KÁRENYHÍTÉSNEK nevezi......
más pedig MENEKÜLT segítésnek.....
A harmadik megint másképp.....
.
 csak a vége lesz ugyanaz!!!!!!
.
Nincs itt semmi gond, csak azt a 8-10 generációváltást kell átélni valahogyan még teljesen európaivá vállnak a most érkezők....vagy nem.... de arról már mások fognak beszélgetni....ha egyáltalán a SARIA engedni fogja a NET-et.....

a migráció csak "fájdalomcsillapítás" a betegségre!
a betegséget nem gyógyítja meg, csak tünetileg ideig-óráig elfedteti a beteggel,hogy beteg!
gambadoro 2019. 04. 04. 00:40
Előzmény: #20877  Phylaxa
#20879

írtam korábban, hogy ellátogattam svédországba
egyrészt persze akedvedért, másrészt a régi brigádomat látogattam meg
aztán még egyszer voltam nem olyan régen
egészen pazarul élnek a svédek az a nagy helyzet
voltam a szerintetek no go zónában is
ha
ha
ha
ha
nem mondom, hogy nekem tetszik a füstös migró, mert nem
viszont nem vagyok retardált sem, és tudom, hogy a vége a dalnak az lesz, hogy megváltozik gyökeresen európa
mert te okoskodhatsz, de akkor érdeklődnék:
asszony van? hány gyereket szült?
kedves édesanya?
nő rokonok?
az átlag mennyi
őszintén
szóval, a károkat kell enyhíteni, aminek a módja az asszimiláció
lesznek szép kevert emberek, és akkor?
ahogy a nullás vércsoportú mongolredős magyar összekeveredett
azzal is gondod van?
a migrókat tehát be kell olvasztani, edukálni, a vallási fanatikusokat kivágni - nem véletlen, hogy a második generációs török matt részegre issza magát allah ide vagy oda
és fogadok, hogy a 10 generáció a szőnyeget max a nappaliban fogja használni
azért, mert nem értitek se a történelmet, se a társadalomfejlődést, ezek bizony haladnak
de ha már félsz valakitől, akkor a krva sok kínaitól bizony tarthatsz
mert most hoztatok mondjuk 40 ezret
ezek 30 év múlva 500 ezren lesznek
MOST SZÓLOK
és krvára nem asszimilálódnak, helyette viszont árnyékgazdaságot építenek
nem véletlen, hogy ausztriába, németországba konkrétan akadályozzák a bevándorlásukat
ott nem hülyék élnek
-pny
-pny 2019. 04. 03. 23:37
Előzmény: #20876  Phylaxa
#20878
Megismétlem: Magyarország a sokszorosát költi migrációs kiadásokra, mint korábban. Orbánék akkor szerinted bevándorláspártiak?
Phylaxa 2019. 04. 03. 23:33
Előzmény: #20872  gambadoro
#20877
Skandinávokat ismerem. A bizonyos ideig az addig amíg nem keresnek pénzt és utána csak a különbséget fizetik a megélhetésre és lakhatásra. A svédek már két éve adót emeltek a konjunktúra csúcsán. Az a bajod, hogy a szaporodásukkal emelkedik a kifizetett összegtömeg? Jól néznénk ki, ha egyénileg nőne! :)
Phylaxa 2019. 04. 03. 23:27
Előzmény: #20874  -pny
#20876
Igen? Tehát nem nő országonként sem a rájuk fordított összeg (megélhetés+lakhatás+oktatás+eü) és az UNIO sem szavaz meg egyre többet ezekre a dolgokra. OK. Mi ketten nem  ugyanazt állítjuk az biztos. Szerintem ne folytassuk! :)
rockmaster 2019. 04. 03. 23:23
Előzmény: #20873  -pny
#20875
Ő is narancs báró, érdeke a borzsoá rendszer kiszolgálása. Ezt csak hazugságokkal, orosz propaganda segítségével lehet. Nem tűnt fel, hogy állandóan külföldi ügyekkel foglalkoznak?
-pny
-pny 2019. 04. 03. 23:17
Előzmény: #20871  Phylaxa
#20874
"Tehát nem hiszed el nekik, hogy évente emelik a támogatási összegeket, amiket rájuk kell fordítani?"
.
Szintén nettó hazugság. Nem az egy főre eső költségük nő, hanem a számuk növekedésével + a védekezésre fordított pénzek növekedésével az összköltség nő a migrációval kapcsolatban. Megjegyzem: Magyarországon is megsokszorozódott 5 év alatt a migrációval összefüggő kiadás. Akkor Orbánék bevándorláspártiak?
.
Egészen elképesztő, hogy milyen mérhetetlenül nagy az ostobaság a Fideszes fejekben, vagy milyen gátlástalan módon terjesztik még itt is a hazug propagandát...
-pny
-pny 2019. 04. 03. 23:07
Előzmény: #20861  Phylaxa
#20873
Te ennyire szeretsz hazudozni? Miért?
gambadoro 2019. 04. 03. 23:04
Előzmény: #20871  Phylaxa
#20872

dánok, németek jelentősen visszavágták a pénzeket, egy részét természetben adják
az egész dotálás egy bizonyos ideig tart
egyébként meg az a szégyen, hogy nevetve kifizetnek 900 jurót bárkinek, ami több, mint a te fizetésed
én ezért sírdogálnék a helyedben
az osztrákokról tudok, akik még mindig adják az állampolgároknak járó összeg feletti támogatást, de ot tis csak bécsben
más tartomány már levette a pénzt
kínos dolog ez, de magyarország az eu külvárosa és az is marad, budapest a hátizsákosok mekkája +  a sörös angolok mennyországa
legyünk büszkék
Phylaxa 2019. 04. 03. 22:40
Előzmény: #20867  gambadoro
#20871
Tehát nem hiszed el nekik, hogy évente emelik a támogatási összegeket, amiket rájuk kell fordítani? Hazugságnak tartod? Én elhiszem nekik. Korrektek, valóban bejelentik. Meg is szavazzák. :)
Phylaxa 2019. 04. 03. 22:37
Előzmény: #20869  signal2
#20870
Mármint, hogy 20 éve tömegesen engedik be őket? Ezt olvastad valahol? Én arról beszéltem, hogy 20 éve telepítik be őket országonként, most pedig központilag akarják megoldani. Erre gondoltál? Erről van véleményed? :)
signal2
signal2 2019. 04. 03. 22:33
Előzmény: #20861  Phylaxa
#20869
Összeesküvéselméletnek tökéletes, hívők imádják ezeket. Kár, hogy semmi értelme. Mármint annak, hogy kívánt tömeges beengedése történne migránsoknak.
gambadoro 2019. 04. 03. 22:10
Előzmény: #20866  Phylaxa
#20868

értelmes mondatokra képes vagy?
mi a helyzet a 60 ezer behívott migróval?
gambadoro 2019. 04. 03. 22:09
Előzmény: #20865  Phylaxa
#20867

hazugságokat írogatsz
a kérdésre válaszolj
Phylaxa 2019. 04. 03. 20:56
Előzmény: #20863  gambadoro
#20866
Ugyanannak, mint akinek a több milló az eltelt évtizedek alatt a nyugatnak. Ott sem nekem és itthon sem nekem. Te hogy vagy vele? :)
Phylaxa 2019. 04. 03. 20:53
Előzmény: #20862  gambadoro
#20865
Nem hallani kell, hanem látni. Hogy kinek jó? Hát senkinek. De mégis ez megy és ezt akarják a jövőben is. Te akarod ezt?  Gondolom arról a tényről hallottál már, hogy évente emelik a migránsok eltartására az összeget. Vagy ezt sem? Pedig Brüsszel tényszerűen közli.  Én elhiszem nekik. :)
-pny
-pny 2019. 04. 03. 20:50
Előzmény: #20863  gambadoro
#20864
Van jó és rossz migráns. A jó migráns az, amin a Fideszesek keresnek az ország kárára.
gambadoro 2019. 04. 03. 20:36
Előzmény: #20860  Phylaxa
#20863

tehát kb 60 ezer teljességgel ellenőrizetlen akárkit ráeresztett a tolvaj fidesz európára
ja
a rendszer jó, hiszen csak 30 milliárdot veszített rajta a magyar társadalom
+ egy kicsit még ezek is löktek az ingatlanlufit
mesélj, akkor kinek is jó ez a 60 ezer migráns?
gambadoro 2019. 04. 03. 20:34
Előzmény: #20861  Phylaxa
#20862

ezt a hülyeséget, honnan veszed?
magyarázd el, miért lenne ez jó bárkinek?
mert a sok baromságot a fidesz már kiböfögte magából, de, hogy kinek és miért lenne jó, azt nem hallottam még
Phylaxa 2019. 04. 03. 20:29
Előzmény: #20859  gambadoro
#20861
Brüsszel nem a kötvénybusiness-ben érdekelt, hanem a tömeges eltartottakban. Az eltartásukat akarja szétosztani. Szerintem ezt te sem akarod. Ha jól értettem. :)

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek