Topiknyitó: pampa 2007. 06. 28. 12:58

Mi lesz veled világ?  

Legyen egy topikja a külföldi híreknek is.

Mint mindennek ezeknek is van hatásuk a Magyar tőzsdére.

Ezt most találtam nagyon érdekes,demokrácia értelmezés.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 19:04
Előzmény: #1358  Törölt felhasználó
#1360
Egyébként cirkusz az egész ::)

"1. A katolikus egyháznak nincs erkölcsi alapja isten igéjét hirdetni, ha belül romlottabb, mint az átlagember. Fogod? "

nem ismered egyiket sem, sem a katolikus egyházat, sem az átlagembert belülről - hülyeségeket beszélsz már megint

"2. A katolikus egyház a történelme során is számtalan olyan borzalmas bűnt elkövetett, amelyekért ma a kommunistákat (kik is azok?) gyalázzák az igazhívők. Fogod? " -

hogy kik a kommunisták, tudjuk, nem kellesz hozzá
a mai hazai kapitalisták

a katolikus egyház történelmét ha ismernéd, akkor meg ilyen förtelmeket nem firkálnál, pláne, hogy a katolikus egyház bűneiért gyalázzák az istenhívők a kommunistákat...?

hát felülmúlod önmagad bármikor...elismerésem

"3. A holocaust-tagadásról azt írtam - mint ahogy ki is emelted -, hogy azt - az egy Iránt kivéve - sehol sem emelték a politika rangjára. "

- sajnos nem ezt írtad, és sajnos ott van mit, elovasható, én meg arra reagáltam, nem erre, ezt most költötted

"De ugye ezzel nem azt akartad kifejezni, hogy te magad is holocaust-tagadó vagy, s ezen álláspontokat hozod fel igazolásul, mert ez esetben szerintem a kettőnk eszmecseréjének itt és most vége."

- ostoba, olyan igazi konki féle provokáció ez

Na . beszélgess az ajtóval, az ott van nem messze tőled. Vagy esetleg fejezd be az estin elkezdett jogot, és állj neki tanulni. Ahonnan kirúgtak. Mint a fidesztől is annak idején.

Tudnék számtalan hasznos elfoglaltságot számodra eme értelmetlen agitprop tipikolásod helyett. Csak a haragosaidat szaporítod barátom. Lehetne annyi eszed, hogy legalább ezt észrevedd.

Egy darab kósza szadesz szavazót sem sikerült 3 év alatt összetopikolnod. Ellenséget viszont annál többet szereztél nekik. Zsenikém.
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 18:40
Előzmény: #1358  Törölt felhasználó
#1359
Konki te liberálglobálnyik ostoba zsoldos, veled én nem tárgyalok továbbra sem, a kommunikációs moratórium , melyet azon - immáron két éves -ötleted és csatakiáltásaid óta, hogy az arabokat kiirtanád - meghoztam- továbbra is érvényben van.Azon egyszerű oknál fogva, hogy nem vagy méltó az emberi kommunikációra.

Néha feloldom, ha orbitális mély baromságokat hordasz össze.

És ne zsidózz itt nekem kispofám , mert te ahhoz, hogy engem provokálj kevés voltál mindig, most is.

Csak nem képzeled, hogy erdőbe viszel most ezzel? Mondom én hogy mesüge vagy...:)

Fogod remélem.

És hagyd békén a katolikuis egyházat te lelketlen, hazátlan, és etikátlan kártevő.
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 17:23
Előzmény: #1357  Törölt felhasználó
#1358
Nos tehát, tőmondatokban:

1. A katolikus egyháznak nincs erkölcsi alapja isten igéjét hirdetni, ha belül romlottabb, mint az átlagember. Fogod?

2. A katolikus egyház a történelme során is számtalan olyan borzalmas bűnt elkövetett, amelyekért ma a kommunistákat (kik is azok?) gyalázzák az igazhívők. Fogod?

3. A holocaust-tagadásról azt írtam - mint ahogy ki is emelted -, hogy azt - az egy Iránt kivéve - sehol sem emelték a politika rangjára. Mire te példálózol szélsőséges zsidó szervezetekkel? vagy egyénekkel?, miszerint lám, lám még ilyen szinten is megtalálható.
De ugye ezzel nem azt akartad kifejezni, hogy te magad is holocaust-tagadó vagy, s ezen álláspontokat hozod fel igazolásul, mert ez esetben szerintem a kettőnk eszmecseréjének itt és most vége.
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 16:30
Előzmény: #1355  Törölt felhasználó
#1357
Segítek, hogy megérthesd az összefüggéseket :

"attól tartok az izraelita egyház lenne az érintett a dologban már régen teleírták volna itt egyesek a topicot
liberalis "

"van még ország ahol a papok nem molesztálták a gyerekeket
a krisztusi erkölcs nevében
liberalis "

"Már megint másról beszélünk mint mi a lényeg
A zsidók módszeres kiirtását amit holocaustként ismerünk állami szinten senki sem tagadja _ az egy iránt kivéve _ még az "elkövető" Németország sem
ehhez képest a tagadók elsősorban és kizárólag olyan antiszemiták közül kerülnek ki akik mindezt a zsidók újabb olyan "találmányának" akarják beállítani amellyel ők további pozíciókat igyekeznek szerezni a maguk számára saját létük és államuk megalapozására
ami ugye az antiszemiták számára elfogadhatatlan
hiszen az antiszemiták szerint a zsidóknak sehol sem szabad életteret adni mert azt a keresztények kárára használják ki
liberalis "

Na ezekre válaszoltam szűk keresztmetszetű kollégám :))

hogy szerinted nincs összefüggés?

lényegre tapintottál, mert pont ez a baj
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 16:05
Előzmény: #1355  Törölt felhasználó
#1356
konki te olyan szegény szerencsétlen egyszerű egy teremtés vagy, hogy csak ámulok
még ezt se érted?

ne legyél hazátlan zsoldos, és ne támadd most például a katolikus egyházat a magad gyengeelméjű módján
és ne állíts hülyeségeket

ezt csak megértetted?
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 15:36
Előzmény: #1354  Törölt felhasználó
#1355
Olybá tűnsz nekem papa, mint vak az üvegboltban, mikor rájön az "ötperc": csapkodsz össze-vissza és közbe hülyeségeket kiabálsz.
Már egész másról beszélsz, mint ami az eredeti téma volt csakhogy lemesügézhess.
Gyenge dolog ez öreg. Szerintem nem kéne...
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 12:56
Előzmény: #1351  Törölt felhasználó
#1354
Persze már nem olyan "fiatal", mert ez 1992-ben készült.

Ha sikerült ezt végignézned, akkor íme, ő is zsidó volt :

(esetleg poszt humusz, jelentsd fel őt is, rasszizmusért, és netán jöhet hozzá még a holokauszt meg mindenféle dolog tagadásának vádja is, soviniszta is meg nacionaista is, mi van még...revizionista?)

lám...lám... ő is zsidó volt :

link

link

link

link

és így tovább, nem keresem most meg sorban mindet.

hát pld. erről beszéltem papa.
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 12:36
Előzmény: #1351  Törölt felhasználó
#1353
Plasztikusabb is lehetek...minden nép közt van értéktelen és értékes. A magadfajtát használják fel a népek közti ellenségeskedés szítására. Kissé mélyedj el ezekbe pld. ha a valóság is érdekel :

(David Cole zsidó -ellentétben veled- és történész -ellentétben veled) - no most kire fogsz haragudni?

Esetleg feljelentesz egy zsidó fiatalt holocausttagadásért? - te ...világ mesügéje... :))

link

link

link

link

link

link

link
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 12:15
Előzmény: #1351  Törölt felhasználó
#1352
Arról, hogy akármit is csinálsz, mivel nem vagy zsidó, csak egy mesüge goj maradsz. Arról, hogy elhiszed azt, hogy megéri más népek seggét nyalni, mert akkor neked jobb lesz. Mondtam, a világ mesügéje vagy. Ha zsidó lennél, tudnád, akármennyit is szorgoskodsz, csak egy mesüge goj maradsz. Érted már? papa :))

Keress magadnak egy hazát. Még nem késő. Mondjuk ahova beszülettél. Az miért nem jó?
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 12:13
Előzmény: #1350  Törölt felhasználó
#1351
Miről beszélsz papa?
Törölt felhasználó 2010. 03. 21. 12:09
Előzmény: #1348  Törölt felhasználó
#1350
"A zsidók módszeres kiirtását amit holocaustként ismerünk állami szinten senki sem tagadja _ az egy iránt kivéve _ még az "elkövető" Németország sem "...

dehogynem....fiatal zsidók is, ők ott a "jobboldal " tudod?

honnan is tudnád...te goj :))

ne okoskodj Hontalan Iván
pampa 2010. 03. 20. 11:07
Előzmény: #1347  pampa
#1349
Érdekes ez a reakció,már itt a fórumon is megfigyeltem aki bírálni meri Izraelt az rögtön antiszemita lesz...

"Benjámin Netanjahu izraeli miniszterelnök szerdán sietve határolódott el sógora, Hagai Ben-Artzi egy rádiós interjú alkalmával elmondott megjegyzéseitől, melyben antiszemitának nevezte Barack Obama amerikai elnököt - írja a The New York Times. Netanjahu teljes mértékben elutasította felesége bátyjának megjegyzéseit, akinek jól ismertek radikális nézetei.
Törölt felhasználó 2010. 03. 06. 17:16
Előzmény: #1347  pampa
#1348
Már megint másról beszélünk mint mi a lényeg
A zsidók módszeres kiirtását amit holocaustként ismerünk állami szinten senki sem tagadja _ az egy iránt kivéve _ még az "elkövető" Németország sem
ehhez képest a tagadók elsősorban és kizárólag olyan antiszemiták közül kerülnek ki akik mindezt a zsidók újabb olyan "találmányának" akarják beállítani amellyel ők további pozíciókat igyekeznek szerezni a maguk számára saját létük és államuk megalapozására
ami ugye az antiszemiták számára elfogadhatatlan
hiszen az antiszemiták szerint a zsidóknak sehol sem szabad életteret adni mert azt a keresztények kárára használják ki

ezzel szemben a török örmény konfliktus kapcsán valóban vita van arról hogy tekinthető e hasonlónak a zsidó holocausthoz vagy sem amit "természetesen" maga az elkövető is tagad
az USA szerint hasonló

mi itt a további kérdés?
hogy tartunk e emléknapot az örmény áldozatok emlékére?
tartsunk

továbbá tartsunk e emléknapot a kommunizmus áldozatainak emlékére?
tartsunk tartunk már

korábban kérdeztem tartsunk e emléknapot a vallásháborúk során a keresztények által módszeresen kiirtott más vallásúak emlékére
tartsunk e emléknapot az inkvizíció során megkínzott és meghalt elveikhez hű de az egyházi hatalom által ellenségnek minősített többszázezer ember emlékére
ez utóbbi vajon miért nem merül fel soha kérdésként

a kettősmércék mindig ezekben a kérdésekben keresendők hogy egyáltalán feltegyük e őket

bocs a furcsa írásért de szinte teljesen összeomlott a billentyűzetem és az egér írásjeleket nem tudok tenni csak olyat amely a billentyűzet capslock részében érhető el
pampa 2010. 03. 06. 07:23
Előzmény: #1341  Törölt felhasználó
#1347
El sem olvasod a beírásokat,csak a nickre válaszolsz. :(

"Ankara ugyan nem tagadja, hogy törökök megöltek örményeket, de csak 300 ezerre teszi a halálos áldozatok számát és tagadja, hogy módszeres népirtás történt volna. Azt állítja, a keresztény örmények polgárháborús, etnikumközi összetűzésekben veszítették életüket.

Ennyit ismernek el a Törökök.

És ezt "módosította " az USA határozat népirtásra.
Törölt felhasználó 2010. 03. 05. 23:22
Előzmény: #1344  Törölt felhasználó
#1346
megint nem válaszolsz liberális!

ha meglátom a nicked, megkérdezem!)))

hiteltelen vagy!

na szeva!
Törölt felhasználó 2010. 03. 05. 23:05
Előzmény: #1341  Törölt felhasználó
#1345
Winnetou Hősi Ősi népe is holokauszt szenvedői voltak? Meri ezt Old Shatterhand -on kívül állítani?
Uff !!
Törölt felhasználó 2010. 03. 05. 22:53
Előzmény: #1342  Törölt felhasználó
#1344
attól tartok az izraelita egyház lenne az érintett a dologban már régen teleírták volna itt egyesek a topicot
Törölt felhasználó 2010. 03. 05. 22:53
Előzmény: #1341  Törölt felhasználó
#1343
Te libi! nem válaszoltál a múltkori kérdésre!

ha a tőzsdével nem foglalkozol egy gazdasági oldalon, csak a politikával, akkor Te fizetett ügynök vagy?

))))
Törölt felhasználó 2010. 03. 05. 22:51
Előzmény: #1334  Törölt felhasználó
#1342
Naponta nő a németországi katolikus iskolák száma, ahol a paptanárok szexuálisan molesztálták a diákokat. Az igazságügyi miniszter 30 évre növelné az elévülést.

A jezsuita rend által kirendelt, az ügy felderítésével megbízott ügyvéd egy keddi interjúban beszámolt arról: egyedül nála több mint 100 áldozat jelentkezett a berlini Canisius gimnáziumból és más katolikus iskolákból. Egy másik berlini ügyvéd – aki ugyancsak több korábbi érintett érdekeit képviseli – közölte: védencei számára 10 ezer euróig terjedő kártérítést követel a jezsuita rendtől.

Egy nappal korábban a berlini iskola igazgatója sem zárta ki, hogy az egykori paptanárok által megrontott áldozatok száma háromszámjegyű lehet. A Canisius gimnáziumban korábban arra derült fény, hogy 1975 és 1983 között két tanár több mint 30 diákkal szemben erőszakoskodott. Később egy harmadik is beismert hasonló bűncselekményeket diákjai terhére.

A berlini gimnáziumban történteket az igazgató, Klaus Mertes atya január végén tárta fel az iskola diákjai előtt. Mertes már korábban tudomást szerzett a visszaélésekről, és ezért választotta a nyilvánosságot.
hirdetés

Közben hasonló, ugyancsak korábbi szexuális visszaélésekről érkezett hír egy hamburgi, egy bonni és egy Fekete-erdei jezsuita gimnáziumból is. Keddi sajtójelentések szerint hasonló eset történt egy evangélikus egyházközségben is, ahol a helyi kántor egy 14 éves kislányon követett el erőszakot.

A jezsuita rend megbízottja, Ursula Raue a hét közepén terjeszti elő a történtekkel kapcsolatos ideiglenes jelentését. A rend szóvivője közölte, hogy nem zárkóznak el kártérítések kifizetésétől. Thomas Bush hangsúlyozta, hogy előbb az áldozatokat kívánják meghallgatni. Az ügyben eljáró másik ügyvéd azt hangoztatta: az általa képviselt személyek nem elégednek meg a bocsánatkéréssel, hanem kártérítést követelnek. Manuela Groll peren kívüli megegyezésre számít.

Korábban a Canisius gimnázium igazgatója után a németországi jezsuita rend is bocsánatot kér a történtek miatt, a Vatikán szóvivője, Federico Lombardi atya pedig azt nyilatkozta: a Szentszék teljes mértékben támogatja a visszaélések felderítését.

Németországban sajátos vita kezdődött a szexuális bűncselekmények elévülési idejéről. A konzervatív CDU/CSU Bundestag-frakciójának helyettes vezetője kedden kijelentette: a konzervatív pártok kezdeményezni kívánják az ilyen jellegű bűncselekmények elévülési idejének meghosszabbítását. Günther Krings szerint mindezzel az áldozatok védelmét kívánják erősíteni.

Egy nappal korábban a bajor igazságügyi miniszter hangsúlyozta, hogy a gyermekeken elkövetett szexuális bűntettek elévülési idejét 30 évre kell emelni. A liberális szövetségi igazságügyi miniszter, Sabine Leutheusser-Schnarrenberger viszont egy keddi interjúban óva intett az "elsietett lépésektől." Súlyos szexuális bűncselekmények esetében Németországban az elévülési idő 20 év.

van még ország ahol a papok nem molesztálták a gyerekeket
a krisztusi erkölcs nevében
Törölt felhasználó 2010. 03. 05. 22:47
Előzmény: #1340  pampa
#1341
A törökök sem tagadták? Mit? Hogy népírtás volt?
Görögül: holocaust?
Már hogy is tagadták volna?
Most tényleg: engem nézel hülyének?

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek