Tudod kiknek kellene hazamenniük? . Az állengyel felforgató hazudozó semmi hasznot nem teremtő lázító politikusoknak!!!!!! Akkor lenne rend az országban!
Hova küldenéd őket? már régen otthon vannak! Csak még mindig vannak, akik rettegnek! Mert ezt nevelték beléjük! Rettegni, vagy rettegtetni! A liberalizmus teljes hiánya, az teszi az üldözést, üldöztetést!
Ha az a Szkripal véletlenül nem orosz , akkor sem történt volna semmi szankció! Ebben a titkosszolgálati akcióban simán ráfogták az oroszokra, nehogy kiderüljön kik végezték az "oroszok" nevében! Ahol ennyi titkosszolgálat egyetért, ott nagyon együtt kell működniük! Kizárva az Russiat, az örök ellenséggé tett országot! Hogy minden rosszat nem az orroszok végezhették arra meg "nincs" bizonyíték! Érdekes összefüggések vesznek el a kommunikációban!
Nagyon durván kibukik a kettős mérce! . Egyes államok gyakorlatilag azt csinálnak amit csak akarnak, semmilyen nemzetközi szankciótól sem kell tartaniuk! . Felháborító!!!!!!!!
Mit nem értesz? :) Az oroszokon kívül mindenki másnak lehet titkosszolgálati eszközökkel gyilkolni ha az érdekük úgy kívánja - még Észak-Koreának is -,csak az oroszoknak nem,nekik szankció jár. Ne értetlenkedj! :)
Nos egy kis keresgélés után ennyit lehet kigyűjteni a titkosszolgálatok által elkövetett gyilkosságokból! Van még bőven, de talán ez is bemutatja,hogy mikét tevékenykednek a szolgálatok! . Ami számomra érthetetlen, hogy ezért egyes országok súlyos nemzetközi szankciókat szenvednek el teljesen JOGOSAN addig más országok minden büntetés nélkül folytatják a gyilkosságokat! . Érthetetlen!!!!!
"A Moszad következő nagy külföldi akciója 1988-ban Tuniszban volt. Akkor Arafat katonai helyettesét, a hírhedt Abu Dzsihád nev? palesztin kommandósvezért lőtték le. Izrael "hosszú karja" ezután 1995-ben csapott le Máltán, amikor "ismeretlen ügynökök" lelőtték Fathi Skakit, az Iszlám Dzsihád legfőbb főnökét. "
"A Hamasz véleménye szerint a merénylet mögött Izrael áll. A mozgalom gázai szóvivője úgy vélte, hogy Hálil meggyilkolása "a cionista Moszad (az izraeli titkosszolgálat) aljas bűntette" volt. A szervezet Damaszkuszban kiadott közleménye megtorlást helyezett kilátásba, amelynek módjáról a mozgalom vezetői döntenek majd. Nevük elhallgatását kérő izraeli biztonsági hírforrások nem sokkal a damaszkuszi robbantás után elismerték, hogy izraeli ügynökök végeztek a Hamasz-vezérrel. Magas rangú izraeli vezetők – közöttük Ariel Saron kormányfő és a hadsereg vezérkari főnöke –a közelmúltban figyelmeztettek: egyetlen Hamasz-vezető sincs biztonságban, még azok sem, akik a palesztin területeken kívül élnek."
"Iráni médiajelentések szerint Teherán keleti részében, az Allameh Tabatabai egyetem közelében egy motorkerékpáros mágneses pokolgépet helyezett a tudós gépkocsijának oldalára, és az felrobbant.Teherán tartomány alkormányzójának, Szafar Ali Bratlunak a közlése szerint a szóban forgó gépkocsi egy Peugeot 405-ös volt. “Rosan életét vesztette, két utasa pedig megsebesült, őket kórházba szállították” – tette hozzá az alkormányzó az ILNA hírügynökség szerint. Az al-Alam arab nyelvű iráni televízió azt idézte a tisztségviselőtől, hogy szerinte Izrael áll a tett mögött. “Izrael a felelős ezért a merényletért, a módszer hasonlít az iráni tudósok ellen korábban elkövetett merényletekéhez” – jelentette ki Baratlu. Mosztafa Ahmadi Rosan a natanzi nukleáris létesítmény kereskedelmi igazgatóhelyettese volt – írta a MEHR iráni hírügynökség. A FARS szerint pedig Rosan a gázszétválasztáshoz használt polimer membránok fejlesztésén dolgozott.Több mint 8000 működő centrifugájával a natanzi a legnagyobb iráni urándúsító üzem. 2010 januárja óta immár négy iráni tudóst öltek meg, ketten közülük az ország atomprogramján dolgoztak. Mindegyikükkel pokolgép végzett. Először Maszúd Ali Mohammadi nemzetközi hírű atomfizikust ölte meg a háza előtt egy pokolgép, amely egy motorkerékpárra volt erősítve. Madzsid Sahriarit, a Sahid Behesti egyetem fizikaprofesszorát, egyúttal az Iráni Nukleáris Társaság tagját novemberben gyilkolták meg: egy motoros a gépkocsija szélvédőjére helyezte a pokolgépet. Az iráni atomenergia-ügynökség jelenlegi vezetője, Fejerdun Abbászi szintén hasonló merénylet célpontja volt 2010-ben, de megmenekült. Éppen már kiszállt az autójából, amikor egy motorkerékpáros férfi pokolgépet ragasztott az autójára. Az iráni vezetők szerint Izrael és az Egyesült Államok áll e merényletek mögött, akárcsak az iráni urándúsítók működését 2010 őszén megzavaró Stuxnet számítógépes vírus mögött.Iránt az ENSZ Biztonsági Tanácsa hat alkalommal sújtotta szankciókkal atomprogramja miatt, amely a nagyhatalmak gyanúja szerint katonai célokat szolgál. E vádat Teherán kitartóan tagadja."
Mi lesz veled világ?
Mint mindennek ezeknek is van hatásuk a Magyar tőzsdére.
Ezt most találtam nagyon érdekes,demokrácia értelmezés.
link