Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Knight Tyris 2011. 09. 29. 12:43
Előzmény: #32059  Törölt felhasználó
#32060
Nem várok el különösebben semmit, hisz írtam gyanakondni lehet, de azért akkor ez a gyanakvásod és a vele járó megjegyzéseid igazán kiterjedhettek volna -csak hogy egy igazán prominenst mondjak "balról"- pl. Gyurcsányra is.

A holdudvar sajnos itthon is meg külföldön is, bárki van hatalmon jól jár. Tisztában vagyok vele.
De azért Kokót sem "aktivitás" sem más alapján közel sem sorolnám a "tipikus" holdudvarhoz.

ui: talán 8 év alatt szerethetett volna bizonyítékot a jelenleg ellenzékben lévők, amikor nem "poltpeti" volt az ügyész, ugye?
Törölt felhasználó 2011. 09. 29. 12:13
Előzmény: #32058  Knight Tyris
#32059
persze, nem bizonyítja. ez jó.

járai CIG-je megint állami megrendelést nyert, ahogy pintér cége szinte belefullad az állami megrendelésekbe.

de igazad van. bizonyíték nincs, ameddig poltpeti az ügyész.

de ugye nem várod tőlem, hogy a tolvajra azt mondjam, hogy nem az.
Knight Tyris 2011. 09. 28. 20:00
Előzmény: #32057  Törölt felhasználó
#32058
Értem.
Azt is tartalmazta az a cikk, hogy dátumilag mikor kapta azt a 25 mill. támogattást?

Ill még annyit fűznék, hozzá, hogy ha közeli volt a dátum az "ominózus" pódiumos szerepvállaláshoz az semmiképp sem szerencsés vagy elegáns, de egy ilyen félmondat még akkor sem bizonyítja, hogy "stikli" volt a dologban. Gyanakvást azért persze ébreszthet.
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 19:32
Előzmény: #32054  Knight Tyris
#32057
megmondom, többek között mi volt az ára, hogy felült 2002-ben a tribünre orbán mögé:

"...Így 75,8 millió forint támogatásban részesült a Tokaj-Hill Borászati Kft., és mintegy 25,6 milliót a Kovács István ex profi ökölvívó világbajnok által birtokolt Ko-Ko és Zsolt Vendéglátóipari Kft."

forrás: index

állami támogatást pl. szerzett a seggnyalással

Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 19:23
#32056
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 18:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#32055
"Szerintem pedig nem lehetett komoly ember,aki azt hitte,hogy azzal a hadsereggel,amelyik végig kergette a német hadsereget,Oroszországon és fél Európán,néhány ezer forradalmár érdemben szembeszállhat...
"
pedig szembeszállt és beleremegett a birodalom
Knight Tyris 2011. 09. 28. 18:16
Előzmény: #32051  Törölt felhasználó
#32054
még azt áruld el nekem mivel vívta ki hogy ekkora ellenszenv munkál benned?

tudom van egy étterme valamilyen támogatást kapott baráti alapon vagy mi?
meg vmelyik box szervezetnél supervisor
meg a magyar olimpiai bizottságban tölt be vmilyen tisztséget, de
más tisztségről nem igazán tudok hogy lenne neki
mit kapott ami olyan jellemtelenné teszi számodra?
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 18:11
Előzmény: #32049  Törölt felhasználó
#32053
az igazság az, hogy mindkét oldal néha még többször is jogosan említi fel gúnyként egy egy cuccát a széles és "kiváló" prominenseknek a frappánsait és a hirdetettjeit azoknak ellentétesen tapasztalt cselekedeteivel....mert ez a legkevesebb ami megadatik neki : a gúny és a megfogalmazott túlzás - és mit ad az isten ? -ez az egyetlen lehetősége és cselekedete is ami van ..

ha még ez sem lenne/lehetne .. akkor az már valami sötét középkor , de minimum iddi amin dadás cucc lenne itt , mert akkor felvágatná a hasát az elégedetlenkedőnek az aktuális a XXI századi min.elnöknek a pribékjei az állami szolgálati machetével

rengetegen utálják a kádár rendszert /nem magáról kádárról beszélve/, hiszen abban az érában ez a most baszom rengeteg "partizán" természetesen mind végig börtönbe töltötte az idejét, illetve a legszarabb esetben nem is élt/ ezért nyilatkozhat róla agyba főbe mint dilinyós ...de ha élt is szart az egészre csak most van nagy arca, mert megteheti kiélheti .. akkor sem volt több rendszer elleni "izgága" mint 1000 ember a 10 milkából

ha annyi zsém lenne , akik felvonultak máj 01-ken saját akaratukból mosolygósan /kacagni meg pláne nem volt kötelező / nyakában a gyerekkel , asszonnyal ,nagyival , akkor nem is kellene cuccolnom a tőzsdén ..

mindent feketére mosnak át azért, hogy a saját maguk rendszerét dicsőítsék azaz, legitimalizálják így azt a szűk réteget akiknek az egész cucc megéri/megérte - sajátmagukkal együtt mint akik 21 éve aktív politikusok és aközeliek ..

a tvben és rádióban erről nyilatkozók száma igencsak behatárolt . 21 éve max 100 ember az akik "hirdetnek" lökik a rizsát a mindig más színű történelemről és mindenről úgy, ahogy azt "el kell fogadni" mert megint mint ezeddig mindig is - a dobozokból és a papírból megmondják a "frankót"

kisember bekerülése csak "megerősítésre " volt/van , mert az igencsak jól meg van/volt szűrve .. nem szeretik sem az echoban sem az atv - n hogy egyenes adásban a kisember belevágja a 100 ember egyikének az arcába hogy : hazudsz bazd meg !

gyáva népnek nincs ezeaza .... baromság

ha pár évtizede egyetlen ember meg tudott hülyíteni vagy félemlíteni egyszerre több tíz és százmillókat, akkor most 1000 de max. 5000 faszfej hogyne tudna pár milkát becsapni és rabszolgává tenni és rávenni urambocsá akármilyen jelszók skandálása alatt ?

... bármire
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 18:08
#32052
Szegény Gyuri!
Nagyon sajnálom Őt, miközben a CNBC-nek adott interjú közben, a BKV villamosai megtörték a beszédét, talán ez a nem tervezett kellemetlenség is jelzi, hogy mennyire nyögvenyelős itthon a helyzet!

CNBC interjú - teljesen vágatlanul:
link
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 18:06
Előzmény: #32050  Knight Tyris
#32051
nem teszem hozzá. jellemtelen kis pöcs és ezen nem változtat egy olimpiai aranyérem sem. utóbbi pedig nyilván óriási dolog.

Knight Tyris 2011. 09. 28. 18:00
Előzmény: #32049  Törölt felhasználó
#32050
régebben kifejezetten a sporteredményeire vonatkozóan egészítetted ki a nevét oda nem íllő jelzőkkel, amelyek arra utaltak, hogy kevésre tartod sportolókét

én a mai kiegészítésedet is így értettem, sportolói karrier kenézése innét "jött"

de ha sportolóként komoly elismerésre méltónak tartod az eredményeit, akkor legalább tedd hozzá legközelebb az írásodhoz, hogy pl komoly sporteredményei ellenére... aztán írj amit akarsz

De ha már így leőjött szerinted kimagasló ,eredményeket ért el pályafutása során vagy sem

egy igen vagy nem elég lesz és részemről utána lezártnak is tekinteném ezt itt
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 17:45
Előzmény: #32048  Knight Tyris
#32049
azt írtam: "még véletlenül sincsen kedvem sportsikerek miatt elnézni senki jellemtelenségét"

te így értetted: "hogy jöhet vki ahhoz, hogy lenézzen egy ilyen sportolói karriert és eredményeket."

most akkor hogyan tovább?
Knight Tyris 2011. 09. 28. 17:36
Előzmény: #32047  Törölt felhasználó
#32048
rendben, de akkor legalább ha már az illetőt Kovács Kokó Istvánnak hívták, becézték sportkarriere során, akkor ne beceneve helyére tedd a lekicsinylő jelződet, mert azzal a sikereit becsmérled.

Másrészt régebben többször is előfordult, hogy a sportsikereit is lenézően jellemezted szóval nem igazán tettél eddig különbséget inkább életének azt a részét is becsmérelni akartad.

Félreértés ne legyen nem ismerem Kokót, az "életét" is csak addig "követtem" amíg sportolt, csak már régebben sém értettem, hogy jöhet vki ahhoz, hogy lenézzen egy ilyen sportolói karriert és eredményeket.

Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 17:19
Előzmény: #32046  Knight Tyris
#32047
ja. kellene egy lista, hogy kit ne gyalázzak a továbbiakban akkor sem, ha jellemtelen féregnek tartom.

ilyen pl. smittpali. nem kétséges számomra, hogy ha valamikor majd említik a történelemkönyvek, akkor a seggnyaló jelzőt ragasztják a neve elé toposzként.

még véletlenül sincsen kedvem sportsikerek miatt elnézni senki jellemtelenségét.
Knight Tyris 2011. 09. 28. 17:14
Előzmény: #32045  Törölt felhasználó
#32046
Csak annyiban, hogy Ő olyan sikereket ért el sportpályafutása során, -olimpiai aranyérem, bronz , vb , eb bajnoki címek- a saját akaraterejének, kitartásának, tehetségének és az alázatosan elvégzett munkájának az eredményeként amikre csak igen kevesen voltak képesek, amiről mindenki példát vehetne, és amelyekkel nemzetközileg is láthatóvá tette Hazánkat és elismerést is szerzett számunkra.

Úgy gondolom, aki (legyen az bárki nem csak Kokó) képes a fentiekre vagy csak közelítően hasonlókra, azokkal szemben mellőznünk kell(ene) mindenféle gunyoros és lekicsinylő jelzőt.
Legyenek bármilyen irányultságúak ezt a kiváltságot megérdemlik.

Tehát én személy szerint a klasszisainkkal szembeni külön tiszteletet tartom fontosnak, ezért töltött el rossz érzéssel a mondatod azon része.
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 16:18
Előzmény: #32044  Knight Tyris
#32045
mindössze annyi, hogy ő az emblematikus figurája a pénzért nemzetinek lenni típusnak.

de ha neked személyesen fontos valamilyen okból, akkor kovács bonanza ákosra vagy lázár cba testvérekre cserélem a gyűjtőnevet.
Knight Tyris 2011. 09. 28. 15:49
Előzmény: #32038  Törölt felhasználó
#32044
Fretek,
Kokó-val vmi. személyes konfliktusod van? Már régebben is kérdezni akartam, mert olyan furcsa, hogy amikor csak lehet kötelezően valamilyen lekicsínylő jezőt teszel a neve mellé. Pedig politikailag sem olyan aktív, persze nézeteit nem titkolja)
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 15:48
Előzmény: törölt hozzászólás
#32043
nekem nincs bajom a forradalmárokkal. azokkal van bajom, akikről ez a körülmény csak a rendszervéltozást követően derült ki.
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 15:44
Törölt hozzászólás
#32042
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 15:34
Előzmény: #32040  Törölt felhasználó
#32041
ja. csak unalmasak már ezek a hamis eredetmondák, amelyek azt a frusztráltságot leplezik, hogy a zember nem 21 éves korában, 1956-ban kapcsolt, hanem néhány tíz évvel később.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek