Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 15:23
Előzmény: #32038  Törölt felhasználó
#32040
ez azért van , mert a mostani baloldaliak harsányak és lopósak no meg és gyilkos kommunisták , mint pl. meseházy ,szanyi és gyurcsány , megyó , ellenben a jobboldaliakkal , akik csendesek szerények makulátlanok és mind szegénysorból küzdötte fel magát .. az előbbiek a szemkilövők, az utóbbiak meg a félszemű húúú de szenvedők .

mindkettővel meg vagyunk áldva ..

(mária ! adj egy másik országot és népet , mert így ezzel a két fasz brigáddal a büdös életbe... !)
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 15:11
Törölt hozzászólás
#32039
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 15:11
Előzmény: #32035  szivacs
#32038
"Makovecz politikai öntudatra ébredése az 1956-os forradalomhoz kötődik. Az akkor 21 éves műszaki egyetemi hallgató számára “a felnőtt élet október 23-ával kezdődött és november 4-én teljesedett ki. A férfikor tehát leveretéssel és megaláztatással indult” – vallotta."

kár, hogy nem ír a forradalmat követő üldöztetésről részletesebben. biztos éveket ült, de szemérmesen elhallgatja
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 15:10
Előzmény: törölt hozzászólás
#32037
de ezek neked azért hányinger , mert nem egy platformon vannak veled ..

ok ..elismerem hogy így érzel .
(TANULJ SZIVACS!)

de ha nyomnák ők is ezerrel a nemzeti rizsát ? , illetve átállnának mint a chartás kerényi meg sok másik is ...akkor ?

(pusztán annyi a különbség , hogy ők a baloldali vagy mást azaz, nem a jobboldali rizsát nyomják - ez a különbség de,és semmi más )

:o)
myrath 2011. 09. 28. 15:09
Előzmény: #32032  Törölt felhasználó
#32036


Hi!

Nem vagy forexben...pihi van? ;)
szivacs
szivacs 2011. 09. 28. 15:08
Előzmény: törölt hozzászólás
#32035
Ha lehet, akkor a gyepálást legalább ne Makovecz neve alatt csináljátok.
Köszönöm!
szivacs
szivacs 2011. 09. 28. 15:05
Előzmény: #32027  Törölt felhasználó
#32034
"lófaszt "jóérzésről" van itt szó"
- Azt látom. Pedig bíztam abban, hogy benned is van jóérzés...

Úgyhogy ezt a témát itt most be is fejeztem.
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 14:56
Törölt hozzászólás
#32033
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 14:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#32032
nekem mindig is unszimpatikus volt az, hogy némely embert felmagasztalunk másoktól de azt aztán nagyon , aztán a halálakor agyon ajnározzuk ezer évig ..

senki nem mer/mert mondani róla semmit majd egy emberöltőn keresztül ..

ugyan úgy mint amikor meghalt rákosi vagy marosán .. mindenkinek össze kellett szarni magát a csodálattól.

de amikor meghalt kovács guszti bácsi hót szegényen /akinek az élete sokkal de sokkal hányatottabb volt - esetleg az életében mérföldekkel többet is dolgozott ,és így tett a hazájáért - mint bármelyik élő vagy holt mondvacsinált vagy nem mondvacsinált nagyságé , azt névtelenül önkormányzati pénzen senki sehol róla megemlékezve .. mert éppen az összes hozzátartozóját is eltemette már régen .

makovecz azé meg mégsem egy kossuth lajos volt

solt ottilia halálát jobban bánom .. az a nő az életében sokkal többet tett a népéért tök ingyen és fillérekért mint 5 nagybecsű megcsinált makovecz együttesen /sztem milliónyian azt sem tudják hogy ki az, és mit is csinált

nekem speciel vadász györgy sokkal jobban közel áll hozzám "épitészetileg" .. makovecz nekem mindig is erőltetett volt/van ..

markáns és drasztikus , nekem már "durva" volt a stílusa - inkább feltűnőek a munkái mint szépek .. ellenben vadász finom és árnyalt nem harsány , "felfedező" harmonikusabbak a munkái .
nemhiába dinasztia is lett belőle mint vadász studió.

na.. akkor írtam a "munkásságáról" is
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 14:51
Törölt hozzászólás
#32031
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 14:46
Előzmény: törölt hozzászólás
#32030
felháborító és unalmas már ez a nemzeti érzelmű magyar titulus. csak olyat ismerek az ilyenek fajtájából, aki aktuálisan ebből akar megélni. néhány név ízelítőül: kovács ákos, lázár testvérek, pataky attila, kovács bohóc istván, gubcsi lalibá, szűrös, smittpali. stb.

akik ezek közül 50 felettiek, azok nagy része régebben abból akart megélni, hogy maszopos volt.

gyomorforgató
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 14:41
Törölt hozzászólás
#32029
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 14:30
Törölt hozzászólás
#32028
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 14:21
Előzmény: #32026  szivacs
#32027
kinek forog a gyomra kinek meg nem ...

nem azért írom a véleményem ide /mint sok más is írja / hogy a te vagy bárki gyomrára legyek tekintettel, hanem azért mert ez a véleményem ..

....mire kellene várnom ? ..és mennyi ideig is ?

most hülyéskedsz ?

olvastam itt én más véleményeket olyanokról akik nálam meg jelentenek valamit és nem is akármit , mégis tudomásul vettem hogy neki ez a véleménye róla/róluk - és korántsem "pali"nak titulálták őket

de eszembe nem jutott megszólni őt/őket ezért..

figyúzz.. érdemei vannak.. ok..
most ezzel mit kellene kezdenem? hiszen nem is erről a "dimenzióról" írtam hanem pusztán a politikaiakról

gergényit is kitüntették -nemde ? és még hány faszt ...

félre ne értsd megint .. makovecz nem volt fasz /bár nekem a politikai megszólalásai azok voltak /, emlékszem az első megjelenésére : ki a fasz ez ? .... volt

építészetéről vagy annak a nagyságáról és érdemeiről egy bötűt nem is írtam .

én már elég öreg vagyok ahhoz hogy bárkitől beájuljak a sarokba.

lófaszt "jóérzésről" van itt szó, hanem mindig az olvasási és értelmezési problémáidról és az így kitekert válaszaidról ... nehogy már te elhallgattass engem .

kinek vagy minek képzeled magad ?
szivacs
szivacs 2011. 09. 28. 13:53
Előzmény: #32023  Törölt felhasználó
#32026
Ha lett volna benned némi jóérzés (miért hiszem mindenkiről, hogy van benne?), akkor még vártál volna az ítéleted közlésével legalább addig, amíg a nemzetközileg legelismertebb, stílusteremtő Kossuth-díjas magyar építész holtteste kihűl!

Ahhoz képest, hogy "de nekem ez a pali csak valamikor cirka1998-2000 környékén tűnt fel" mégis biztos vagy benne, hogy előtte nem csinált semmit és idejössz sietve relativizálni az érdemeit.
Gyomorforgató, amit művelsz, jobb ha egy ideig nem feszegeted ezt a témát és megkérlek, erre se válaszolj, jóérzésből - már ha tényleg van benned némi jóérzés!
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 13:46
Előzmény: #32023  Törölt felhasználó
#32025
alanyi jogon forradalmár. az életkora miatt. nem harcolt, de mivel műegyetemista volt, jár neki az elismerés. amit egyébként a 60-as években meg is kapott kádártól.

szép életút. mint skiccpalié
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 13:27
Előzmény: #32023  Törölt felhasználó
#32024
bocs a mindent 2x... de a link helyett a cuccot másolta be amit nem vettem észre csak miután benyomtam ide
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 13:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#32023
nyugodjék... mint sokmindenki más

de nekem ez a pali csak valamikor cirka1998-2000 környékén tűnt fel a semmiből mint önjelölt jobboldali politikus-féle és korántsem mint építész .

az összefoglalt rövid hvg nekrológja sem árul el többet ..

az viszont érdekesnek találom , hogy ellentétben az általa sokat szidott rendszerrel és rendszerben kitüntették és kitüntetést is vett át .. így a hvg-t olvasva sztem sosem üldözte őt a kádár rendszer .. érvényesülhetett és hagyták is simán élni.

nyugodjék... mint sokmindenki más

de nekem ez a pali csak valamikor cirka1998-2000 környékén tűnt fel a semmiből mint önjelölt jobboldali politikus-féle és korántsem mint építész .

az összefoglalt rövid hvg nekrológja sem árul el többet ..

az viszont érdekesnek találom , hogy ellentétben az általa sokat szidott rendszerrel és rendszerben kitüntették és kitüntetést is vett át .. így a hvg-t olvasva sztem sosem üldözte őt a kádár rendszer .. érvényesülhetett és hagyták is simán élni.

link

egyáltalán nem volt anno "ellenálló" és egy a nektek "szar" demszky vagy solt ottilia is többet kockáztatott akkor mint ő , aki hirtelen nem is olyan régen a semmiből nagy jobboldali építész magyar hazafi lett.

egyáltalán nem volt a komcsi időkben "ellenálló" csak magában füstölgő és egy a nektek "szar" demszky vagy solt ottilia is többet tett és kockáztatott akkor mint ő , aki hirtelen nem is annyira régen a semmiből nagy jobboldali építész magyar hazafi lett.

azonkívül volt egypár fura és erkölcsileg is ellentmondásos cucca is..
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 13:13
#32022
link

ennyit a független kt-ról
Törölt felhasználó 2011. 09. 28. 12:28
Előzmény: #32018  Törölt felhasználó
#32021
a gyarmataikat is beleszámolva igen Ők

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók