Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 12. 28. 22:42
Előzmény: #936  zhagar
#940
Egy totálisan leégett, a világ minden táján lenézett, a világtól elszigetelődött, a valóságtól teljesen elszakadt Orbán Viktor szipolyozza ki az ország maradék vérét. Blblabla, ilyen zaigerí mocskolódásokat én isntudok írni. Létod, milyen egyszerü.
Az, hogy nem látod át a főváros pénzügyeit, és nem is nézel utána, az a te problémád. Csak azt nem éetem, hogy miért reklamozod. Mondom, full rossz helyeken "tájékozódsz".
sanka 2021. 12. 28. 22:28
Előzmény: #936  zhagar
#939
Hazugság!!
sanka 2021. 12. 28. 22:27
Előzmény: #937  zhagar
#938
Hazudozzál csak!!
zhagar 2021. 12. 28. 22:23
Előzmény: #935  signal2
#937

és nem is kell már megemlíteni mert a bp.-tiek jól tudják, milyen mélyrepülésben van a többi önkormányzatotok is..
koncepciótlanság, hazudozás, ócska maszatolás, és arculcsapott választók, ez van mindenhol, Újpesttől Kispestig ahol önkormányoznak az elvtársaid....
zhagar 2021. 12. 28. 22:20
Előzmény: #935  signal2
#936

egy totálisan leégett, hiteltelenné vált szerencsétlen hülyét mentegetsz, ennyi..az áldozati szerepkört játszatják el vele, ezt is megmondtuk előre, úgy is lett ("a csúnya fideszkormány kiszívja a főváros vérét stb.stb."), miközben bőségesen volt pénze és mindenre elég pénze a fővárosnak az átadáskor is, meg azóta is van és lenne, ha nem akarnák ezt hazugságokkal elhallgatni és persze ellopni kampányra, meg a haveroknak szétosztogatni..
Hogy is mondta Puzsér 2 évvel ezelőtt a kampányban?:
"...Amikor Karácsony Gergő hazudik, azt arról lehet tudni, hogy mozog a szája!.."
Robi, már akkor is félő volt hogy igazad lehet de mára ez már a vérfagyaztó sokszoros valóság, tehát remek jósnak is bizonyultál!!
signal2
signal2 2021. 12. 28. 21:23
Előzmény: #934  zhagar
#935
Karigeri dőarányosan jól halad a programjával, miiközben kb végig jarvány volt, amire hivatkozva gépjárműadót, parkolási díjakat es iparűzési adót vettek el a fővárostól (is), ráadásul megemelték a szolidaritási adóját is. És nyilván az energiákat részben a járvány elleni intézkedésekre kellett allokálni. És ennek ellenére így áll:
http://www.igeretfigyelo.hu/karacsonygergely
Megint csak saját informalatlanságodról adtál tanúbizonyságot. Javaslom, más helyekről tájékozódj, mint esdig...
zhagar 2021. 12. 28. 20:58
Előzmény: #911  signal2
#934

tök hiába linkelgeted be ide még naponta is az ellenzéki összefosás programjait, mert kitörölhetitek vele lent – miért? mert az önkormányzataikban a pártjaitok máris bizonyították, hogy a kormányzásuk köszönő viszonyban sincs az ígéreteikkel
elég csak Karigerit említeni, aki sehol sem tart a programja megvalósításával, és per pillanat is nyakig ül a városháza gate szarában, ok?!  bebizonyosodott róla hogy alkalmatlan polgármesternek és hazudozáson meg a sunyi mosolygáson kívül nem ért semmihez!                                    szóval a „programotok” épp annyira vehető komolyan, mint amikor megírni szoktad, hogy „a momentum az centrista és jobbos elemek is vannak benne” – no ez mese habbal, sosem volt igaz, maga Feketegyőr cáfolta meg az Infostartnak adott nyilatkozatában melyben elismerte, azért békültek ki gyurcsánnyal és támogatják(!!!) mert rájöttek: „a vasárnapi ebédeknél kiderült hogy apu az dk szsvazó, az egyetemista fia-lánya meg momentumos, szóval nincs miért hargudni a dk-ra”
 fidesz: persze hogy van programja  – leírva nem tudom le van-e, de ez nem is érdekes, hiszen ha nincs, az épp azt bizonyítja hogy az emberek e nélkül is tudják hogy mit akar és főelg, h. mit tesz, tett eddig a fidesz, hiszen ha nem így lenne, akkor nem tudhatott volna immár 3 egymás utáni választást is megnyerni, ugye?
az „agynosott fideszesek” meg hasonló mesékkel meg ne gyere újra vissza, mert azt már unjuk, és természetesen sem nem agymosott, sem nem olyan buta sincs a fidesszavazó hogy ne tudná, kire és miért szavazott  az utóbbi 3 választáson! személyesen is ismerek közülük néhányat akik éppen azzal érvelnek a fidesz mellett, hogy tudják sok dologért kritizálni, de szerintük többségben voltak és vannak a számukra kezdvező intézkedéseik. ennyire egyszerű a képlet
zhagar 2021. 12. 28. 20:51
Előzmény: #928  mrider
#933

van még más választás, a Munkáspárt és Szanyi új balos mozgalma , az Iszomm.
a M párt az egykori mszmp hívő tagóozatának utódja, tiszta múlttal, 1990 óta nem voltak kormányon csak önkormányzatokban jópár képviselőjük bejutott országszerte;
Szanyi mozgalma azaz Mszp ből vált ki, mert ők legalább eljutottak odáig, hogy a gyurcsányizmussal végleg és nyíltan látványosan szakítottak - ez Mzp-ről nem mondható el, ő csak hazudozik arról hogy "a dk ellen is fellépne", ami eleve kizárt hiszen nincs saját pártja és szakértői gárdája meg többsége (nem is lesz), ő egy szájforradalmár csupán erős küldetéstudattal, de lufiként fogja kipukkantani gyurcsány, ha egyáltalán ő lesz még áprilisban is a min jelölt és ha nyernének!
a Munkáspártra visszatérve: mielőtt bárki megmosolyogná őket megsúgom, hogy a 2006-as  választáson nagy eséllyel indulhattak volna el, miután az akkori szocdem pártot Kapolyi, az egyik  mlliárdosvörös báró karolta fel, és ők szakítottak volna az mszp-vel, egy valódi új, szocdem baloldalt kívántak felépíteni - ám ennek az vetett véget, hogy gyurcsány magüzente Kapolyinak, szó szerint kicsináltatja Apeh vizsgálatokkal és gazdasági intézkedésekkel, úgy, hogy K kénytelen volt inkább visszalépni a szövetségből, amelybe persze úgy adta volna a pénzt, ahogy ma Buge adja Mzp-nek (annak reményében, hogy kormányra kerülve elsíkálnák majd cserébe a szaros ügyeit)
HPeter76
HPeter76 2021. 12. 28. 20:48
Előzmény: #930  Csakegyolvaso
#932
Ez  megideizált szöveg eln.-Nagyobb pártok összekacsintanak ellenzékbe az a Fő bázis képviselet, valamiről kell szavazással dönteni!!! Táhát nagyobb Párt diktál ez mindég is így volt!
 Ennyi, amit szeretnék én is,Te is elérni ebből kifolyólag telsesen hátratolnak! De azt is mondhatom leamortizálnak.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 12. 28. 19:30
#931
Fidesz Kem se veletlen aktivalodott elegge szar volt mar a helyzetuk muszaj volt mar valamit lepni igy jol is jott mert meg idobe kibukott hogy van kozotttuk egy penzehes ovodas.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 12. 28. 19:27
#930
Latavynosan so ka buta ember.Ne mertem mitol lenne ugyan az ha most az ellenzek nyerne mint amikor az MSZP volt a hatlmon.Eloszor is most midnen ellenzeki partnak lesz beleszolasa a kormanyzasba plussz ha ugy vesszuk MZP lesz az egyetlen aki fuggetlen.Sztem telejsen jo lesz a kormanyzas haz ellenzek nyer.Most azok is megmutathatjak mit tunak akiknek eddig eselyuk se volt nyerni egy valasztason es az emberek se lattak hogy tudnank kormanyozni.Igy ez a szituacio teljesen masmiylen lesz mint az eddigiek.Ugyhogy hajra remelem jovore megjobban bekemenyit az ellenzek sima nfel kell mosni a padlot a NER-el.
badsector1
badsector1 2021. 12. 28. 19:18
Előzmény: #899  mrider
#929
"Van harmadik út, nem csak a két nagy fosrakásból lehet választani. "
   
Ne mesélj!
Kit értesz a harmadik út alatt?
mrider 2021. 12. 28. 19:16
Előzmény: #927  emerald
#928
Mivel MZP látványosan hallgat Gyurcsány vagy az MSZP elszámoltatásáról, valószínűleg őket békén hagyná. Hogy us nézne ki? Bekerül velük, majd felelősségre vonná őket a 2010 előtti időszak miatt. Erre nyilván nem kerül sor, innentől kezdve ez tök hiteltelen és kár a megváltást tőle várni.
Nekem a 2 fosrakás közül se a kisebb, sem a nagyobb nem szimpatikus. Elcsesztek 30 évet az ország életéből, de adjunk bármelyiknek még négyet, mert majd most megmutatja... Persze.
Más választás? Például a 2 legnagyobb esélyes, akik bekerülhetnek:
1. Kutyapárt (még ha itt-ott be is fognak állni a moslék mögé)
2. Mi Hazánk 
emerald 2021. 12. 28. 18:50
Előzmény: #926  mrider
#927
Ezt ne tőlem kérdezd!
Viszont írtad hogy van más választás is. Mi, kikre gondolsz ?!
.
A szavazatom a koalícióra megy, mert jelenleg ez ahol jó eséllyel leválthatják a kormányt.
Tudod két rossz közül a lényegesen kisebbet választom. Olyan hogy IGAZSÁG, a történelem során sose volt. De ha a saját életemet nézem, akkor sincs.
Elfogadó vagyok és tudomásul veszem h mióta világ a világ ez bizony így van!
.
Ám minden erőmmel teszek az ellen, amit a jelenlegi kormány, Orbán V. vezetésével tesz! Akkora rombolást végeztek, hogy a következő harminc év, jó ha elég lesz a helyrehozásra. 
Hidd el, sokkal boldagabb lennék, ha nem tudnám mindazt amit tudok. 
mrider 2021. 12. 28. 18:17
Előzmény: #923  emerald
#926
Az elszámoltatást azokra is gondolja, akiknek a hátán bekerülve szeretne miniszterelnök lenni vagy ők feloldozást nyernek egy esetleges moslékkoalíciós győzelem esetén?
signal2
signal2 2021. 12. 28. 17:44
Előzmény: #923  emerald
#925
"remélem bevezeti majd h max 2x lehet valaki miniszterelnök, mint az usában."  - szerintem ez deklaráltan az ellenzék programjának része.
emerald 2021. 12. 28. 16:51
Előzmény: #917  Placa
#924
Nah ja! De ha még jól emléxem pont veled rúgta a port össze h Ő milyen MZP fan.
.
Szerintem is az a lényeg, h egyszerre csak egy lépést. Sajna ezt a mocskot amit csináltak, nem lesz könnyű rendbe tenni!
Én már elégedett leszek ha polgárháború nélkül szabadulhatnánk a jelenlegiektől!
Konkrétan megyek hozzátok egy pezsgővel akkor ünnepelni 😉 🍀
emerald 2021. 12. 28. 16:40
Előzmény: #920  signal2
#923
Nem a realizmus a baj. Néha meg kell hallani a másik felet. Az országban élők egy nagy vegyes halmaz.  Jobb középúton járni, mint valamelyik partvonalon.
.
Szeretném látni, hallani hogy fejlődik, igazodik, tanul. Azaz beismeri amikor hibázik. 
Nehogy kiderüljön h Ő is olyan mineszter elnök(lesz-lenne) aki mindent is tud!
.
Ez a küldetés tudata jó lesz az elszámoltatásra, de remélem bevezeti majd h max 2x lehet valaki miniszterelnök, mint az usában.
Törölt felhasználó 2021. 12. 28. 16:38
Előzmény: #908  badsector1
#922
Békesi - az értelmiségi!!! tanulja meg először az egyelőre szót helyesen leírni, utána majd hallgatjuk a tanácsait.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 12. 28. 15:47
Előzmény: #894  sanka
#921
Ha jóindulatú vagyok, akkor valamiféle gondolkodási kísérletnek is vélhetném, hogyha kiemelek egy mozzanatot, akkor szükségszerűen csak azzal nem értek egyet.  
A magánnyugdíjpénztárak kifosztásakor ábrándultam ki a fideszből. Az addigi hibáikat le tudtam nyelni.
A baloldalból meg akkor ábrándultam ki, amikor elvették a nagyszüleim földecskéit, pedig akkor még nem is éltem, sőt az mszmp, az mszp és a dk még pajkos gondolat sem volt.
Ezen kívül persze voltak más okok is. Sajnos többet éltem diktatúrában, mint amennyit valaha is akartam. Nem tehetek róla, hogy abba születtem bele.
Hadd kérdezzem meg, hogy mi szól az mszp, a dk és Gyurcsányék mellett azonkívül, hogy Orbán takarodjon!

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek