Topiknyitó: totoro 2021. 10. 18. 08:18

Márki-Zayt Miniszterelnöknek!  

Legyen már egy saját topikja :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mrider 2021. 12. 29. 10:08
Előzmény: #968  Törölt felhasználó
#980
Én nekem az egykori szlovák út tetszik, amit Dzurina csinált. Reformok, még ha ára is van. Mögöttünk voltak, most már a hátukat sem látjuk előttünk.
Sőt! Még az is rendben van, hogy a rezsiárakat el kell engedni. Nem normális, ami megy. 
Plusz ha már MZP. Azért nem árt azzal is számolni, hogy őt is megpuccsolja majd Fletó, mint anno Megyót. Szerinted eltűri majd, hogy a fejére nőjön MZP és annak majd egy új pártja 2026-ra? 
Szerintem nem. Egyszer már megfúrt egy embert.
mrider 2021. 12. 29. 10:03
Előzmény: #973  signal2
#979
Nem én mondtam, hanem Cili néni.
mrider 2021. 12. 29. 10:02
Előzmény: #970  signal2
#978
Ennek a 2 listának lett volna értelme.
Nem vagyok szerintem egyedül azzal, hogy nem vagyok hajlandó olyanra voksolni, amiben benne van az MSZP, DK, Gyurcsány.
Mivel nem ez lett, ideje levonni a tanulságokat 2026-ra, mert ezekkel nem lesz győzelem jövőre bárki bármit mond.
mrider 2021. 12. 29. 09:59
Előzmény: #969  euler
#977
Ja, hogy már fideszes vagyok. Értem. 
Nem tudtam eddig. :))
Összeadni őket pont arra jó, hogy lásd, mennyi az új és mi marad a leszerepelt régieknek.
Koalíciós ajánlat? Pont arról híres a Fidesz, hogy eltűr maga mellett bárkit is (FKGP, MDF).
Peterbond 2021. 12. 29. 09:57
Előzmény: #965  mrider
#976
"38 ezer úgy, hogy azt Cilike is elismerte, hogy aki autóbalesetben halt meg, de covidos volt valamikor, azt is beleszámolták."
.
Éves szinten balesetben meghaltak száma "béke időben" kb 1000 ember. Ha feltételezzük hogy lakosságarányosan ugyanannyi közöttük a koronavírusos ( és miért lenne több ) akkor kb 100-150 embert érinthetne a probléma. Ennyit nyugodtan levonhatsz nem oszt ne szoroz.
.
A korábbi évekhez hasonlított többlethalálozás alapján a 38 ezer fő kb reális. Nem számolunk semmit se extrában mint európa legtöbb országa.
mrider 2021. 12. 29. 09:56
Előzmény: #967  badsector1
#975
Ne kavarj, leírtam, pont el kéne takarítani az egyenletből az MSZP-t, DK-t és Gyurcsányt.
Velük nem fog soha választást nyerni sem MZP, sem más.
Aki ezt nem fogja fel agyilag, az menthetetlen és majd mehet tovább a siránkozás a 2014-es és 2018-as vesztés után jövőre is.
Törölt felhasználó 2021. 12. 29. 09:49
Előzmény: #971  signal2
#974
Cilikenek annyi esze van, mint egy marék lepkenek…
Jól példázta az e-mailes története a valós képességeit.
signal2
signal2 2021. 12. 29. 09:48
Előzmény: #965  mrider
#973
Gondolj bele, ha igaz lenne, amit írsz, akkor sokkal több covidos elhunytnak kellene lenni. Csak a regisztrált koronavírusosak száma 1,25 millió. Azaz minden hónapban az elhunytak 12,5%-át a koronavírus áldozataihoz kellene számolni. Ehhez képest nyáron gyakorlatilag senkit nem számoltak oda. Tehát BIZTOSAN nem igaz, hogy aki valaha elkapta a covidot, azt covid halottnak számolnak.
De egyébként az előbb linkelt protokoll alapján csak akkor kell covid elhunytnak tzámolna, ha ténylegesen hozzájárult a halálhoz.
Csakegyolvaso
Csakegyolvaso 2021. 12. 29. 09:47
#972
Latom a NER oldalon szar a hangulat elegge.Nekem se lenne jo karacsonyom ha tudnam hoyg az utolso a csaladommal.
signal2
signal2 2021. 12. 29. 09:42
Előzmény: #965  mrider
#971
Amiről már sokszor meg lett írva, hogy egy bődületes baromság, és nem igaz, tehát Cilike hazudott. 
Itt a pontos utasítás Káslertől, hogyan kell eljárni:
https://pathology.hu/uploads/files/EMMI%20utasitas%20halottvizsgalattal%20kapcsolatban.pdf
signal2
signal2 2021. 12. 29. 09:40
Előzmény: #959  mrider
#970
Hozzáteszem, érdeklődtem a pártoknál, hogy miért az 1 lista mellett döntöttek, és azt a választ kaptam, hogy a belső felméréseik szerint ennek a variációnak a legnagyobb a támogatottsága a szimpatizánsok között. Nem tudom elképzelni, hogy ne gondolták/ számolták volna át rendesen., és ne vettek volna fontolóra olyan kérdéseket, hogy hányan nem szavaznak a közös listára csak azért, mert akármelyik párt KO kritárium. én egyébként a 2 listát támogattam, sőt propagáltam, pont amiatt, hogy a 2 listára összességében százezres nagyságrenddel többen szavaznának, mit az 1 közösre, pont azért, mert sok olyan ember lehet, aki egyik vagy másik pártra soha nem szavazna.
Erre találtam ki azt a narratívát, hogy az adott párt szimpatizánsai továbbra is a saját pártjukra szavaznak, csak a végén összeadják ezeket a szavazatokat. Tehát egy lmp szimpatizáns nem szavaz egyben a dk-ra és az mszp-re, hanem továbbra is az lmp-re, a végén pedig az összes lmp-s zavazat bekerül egy nagyobb kalapba. 
euler 2021. 12. 29. 09:38
Előzmény: #952  Heisenberg
#969
A legvadabb fideszesek lélekben közelebb állnak a kvázináci mihamóhoz mint a fideszhez, esetleg az újkommunista Thürmer vagy Iszszom párthoz. Ez már itt a fórumon is többször kibukott.
Az a baj, hogy ha szükséges lesz a hatalomban maradáshoz a fidesz simán koalíciós ajánlatot ad nekik, amit simán elfogadnak. A mihamo mindenképpen, a kutyák semmiképpen, a többi kérdéses. Összeadni őket mint új erők, politikai analfabetizmusra vall (mrider).
Törölt felhasználó 2021. 12. 29. 09:34
Előzmény: #966  mrider
#968
Az jobb lenne, ha olyat ígérne, amit nem tud megtartani?
Nem vagyok egy mzp fan, de annak azért örülök, amikor egy politikus nem ígér olyat, amit trivialisan nem tud betartani.
badsector1
badsector1 2021. 12. 29. 09:34
Előzmény: #963  mrider
#967
húúú bakker, neked már a hitgyülis atv lett a mérce? :))
Szerinted mzp-nek zászlajára kellene tűznie gyurcsány elszámoltatását, de azért elvárnád, hogy a dk támogassa mzp-t? Itt megint találtam egy óriási ellentmondást a gondolkodásodban. Ha nem várod el, hogy a dk támogassa mzp-t, akkor ezzel o1g biztos győzelmére játszol, és azzal hitegeted magad, hogy 2026-ban isten bizony a szélsőséges mihamo úgy de úgy megerősödik, hogy mindenki mást elkalapál.
A szélsőséges pártok mint pl a mihamo soha nem fog választást nyerni, mivel a lakosság többsége nem szélsőséges.
mrider 2021. 12. 29. 09:28
Előzmény: #964  Törölt felhasználó
#966
Igen, a Fidesz sara, hogy ez elmaradt. Több hasznot hozott nekik az, hogy hagyják politizálni (ezért fognak jövőre is nyerni).
Szerinted mennyire hiteles az elszámoltatás ígéret olyantól, aki tudja, hogy az őt támogatók közül is lenne kit elszámoltatni függetlenül attól, hogy elévült vagy sem? De ezt nem firtatja, mert nélküle nincs bársonyszék.
mrider 2021. 12. 29. 09:25
Előzmény: #962  Törölt felhasználó
#965
38 ezer úgy, hogy azt Cilike is elismerte, hogy aki autóbalesetben halt meg, de covidos volt valamikor, azt is beleszámolták.
Törölt felhasználó 2021. 12. 29. 09:25
Előzmény: #963  mrider
#964
Drága baratom, mégis hogyan lehetne elszámoltatni fletot, amikor 12 évig nem tette meg a Fidesz sem. A cselekmények, ha voltak, már régen elévültek…
mrider 2021. 12. 29. 09:22
Előzmény: #961  badsector1
#963
Milyen 3%-os?
Már az ATV-ben is arról beszélnek a rettegők, hogy bekerülnek a mérések szerint. :))
Nem elveszett szavazat lesz sem a Kutyákra, sem a Mi Hazánkra adott szavazat. Ez így 10% minimum együtt. Innen lehet tovább menni 2026-ra, mert jövőre egyáltalán nem realitás a váltás ilyen moslék összefogás mellett Gyurcsánnyal úgy, hogy MZP elszámoltatást ígér, de azért Gyurcsányt és az MSZP-t békén hagyná. 
Törölt felhasználó 2021. 12. 29. 09:21
Előzmény: #960  mrider
#962
Mármint, h toroczkai egyedül a legértelmesebbek - így többes számban - a moslékkal szemben?!
Én pusztán róla mondtam valamit. De ha a csapatot nézem, mint Durót, Novákot, akkor sem a briliáns elme jut eszembe.
Aki és akik 38 ezer halott mellett kitesznek egy oltás diktatúra elleni plakátot akkor, amikor nincs kötelező oltás sem, azok buták, mint a tök.
badsector1
badsector1 2021. 12. 29. 09:18
Előzmény: #956  mrider
#961
"Tudod, inkább szavazok a 2 párt közül (Kutyák, MI Hazánk) bármelyikre, mint arra, hogy tovább konzerváljam a 30 éve tartó trutyit még további ciklusokra. "
    
Ez egy nagyon "okos" döntés, hogy szavazol 3 %-os pártra és közben döngeted a melled, hogy nem konzerválod az elmúlt 30 évet, az elmúlt 30 év fidesze meg a te segítségeddel is behúzza a következő 4 tolvaj évet. :))

Topik gazda

totoro
totoro
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek