Topiknyitó: badsector1 2024. 02. 28. 07:57

Magyar Péter már a pártalapításon dolgozik (TISZA)  

"A 444 több forrásból is úgy tudja, hogy az elmúlt napokban Magyar azon dolgozott, hogy összehívjon egy kört, ami egy jövőbeli párt magja lehet."
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tommanto 2024. 03. 01. 14:19
Előzmény: #58  hellforceone
#60
jogos amit írsz tényleg hírtelen jött a pálfordulás, no de hihető amit mond abban a tekintetben, hogy ő neki korábban is megvolt a véleménye és undorodott az egésztől.
az a baj, hogy én is undorodom már lassan az egész politikai bagázstól, de talán most eljött valami ici pici remény, hogy ha más nem a 2/3 oda lesz ezeknek a mocskoknak.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 03. 01. 14:15
Előzmény: #55  hellforceone
#59
Ezt mszp-s pártelnök is eljátszotta már. Előadta a hattyú halálát, pártot alapított, mert újra ő akarja kirabolni az országot. Hirtelen büdös lett neki az mszp, de azért 2022-ben jól összefogott vele.
Attól a fickótól is sokan tudnak hányni.
hellforceone 2024. 03. 01. 13:56
Előzmény: #56  Heisenberg
#58
ebben csupan az a rossz, hogy egy olyan viszi el esetleg a szavazokat az urnakhoz, aki nehany even belül  majd valoszinuleg ugyanugy lerabolja az orszagot, ahogy a mostani csürhe! A szememben az, aki egyszerre 3 poziciot is vitt es egyetelen napig is el tudta fogadni a jelenlegi fidesz ertekrendjet, söt, ahhoz aktivan hozza is jarult, nos, még csak nem is ember. Ha mondjuk 5 vagy 10 evvel ezelött lett volna a fideszben, aztan kilepett volna es most jött volna el nala a pillanat, ahol azt mondja, betelt a pohar, tenni kell valamit, akkor azt mondom, igen, talan. Na de ne mondja mar nekem, hogy par honappal ezelött, mikor meg folyt a mezecske, mikor a volt asszonykaja meg a rendszer kegyeltje volt, akkor minden ok volt, majd jött a hirtelen parfordulas. lehet, hogy a pedofil ügytöl kifordult a gyomra es hirtelen felindulastol vezerelve azon kapta magat, hogy... de ne mondja mar nekem, hogy az addig latott lopas, csalas, hazugsag, hazaarulas, nemzetmaniupulacio nem tudta kivagni nala eléggé a biztositekot es valoban a pedofil ügy volt az, ami aztan ahhoz vezetett, hogy betelt a pohar. szamomra nem hiteles es biztos, hogy nem szavazok ra elsö körben. ha netan megis kapna egy eselyt es bizonyit, akkor talan, de en mar teljesen hitevesztett vagyok barmelyiket tekintem is. ha a nep ad neki egy eselyt, OK, ha bizonyit, akkor tölem is kap majd egyet - nem mintha az en egyetlen szavazatom oly sokat jelentene, de akkor sem.
badsector1
badsector1 2024. 03. 01. 13:37
Előzmény: #55  hellforceone
#57
én már azt is eredménynek tartanám, ha az egyik tolvaj banda 4 év múlva váltaná a másikat, mert a bukás legalább kikényszeritené belőlük,hogy legalább valami jót is csináljank, ha nem akarnak újra megbukni.
orbán csak a buta szavazói akaratot valósítja meg, azt látja, hogy bármennyit lop, bármilyen szr egészségügyet és oktatást ad híveinak újra megszavazák, ha megfelelő mennyiségben mossa az agyukat.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 13:28
Előzmény: #55  hellforceone
#56
Tudom, hogy nehéz elfogadni sokaknak, de MP egy politikai termék, amelyik - ellentétben a jelenlegi ellenzéki pártokkal - kepes lehet a szavazóurnákhoz elvinni azokat a bizonytalan szavazókat akiknek a tökük tele van azzal, ami ebben az országban folyik. Ebben vajon mi a rossz?
hellforceone 2024. 03. 01. 13:24
Előzmény: #54  badsector1
#55
menjen mp az edes anyjaba! szinte gondoltam, TUDTAM, hogy ez lesz! elöadja a hattyu halalat, majd egyertelmü, hogy partot kell alapitania, mert majd ö akarja kirabolni az orszagot. erdekes, hogy hirtelen büdös lett a fidesz neki es elkezdett kitálalni! mikor azt a harom poziciot, amit egyszerre vitt egy darabig felajanlottak neki, akkor nem latta, hogy milyen a part, milyen orban, rogan es a többi senkihazi??!! Egy szavat nem szabad elhinni ennek a senkihazi mp-nek sem! Ezek mind hatalomehes, pszichopata, hazarulo kutyak! a ku...va anyjat mp-nek, meg a többinek is! kiakadok, hanyni tudnek, ha mar csak ennek a fickonak a nevet latom valahol! Bocs a kirohanasert, nem ellened volt badsector, de ettöl a faszitol kiraz a hideg!
badsector1
badsector1 2024. 03. 01. 13:12
#54
"Magyar Péternek március 15-re is vannak tervei
A legfrissebb információk szerint Magyar Péter már pártalapításon dolgozik. A jogász közösségi oldalán is arról írt, hogy ideje létrehozni egy új erőt, amely mentes a kormányzati és ellenzéki politikusoktól egyaránt.Varga Judit volt férje pénteken már egy budapesti megemlékezésről posztolt, amelyet március 15-re tervez, az 1848–1849-es forradalom és szabadságharc évfordulójára. Találkozzunk március 15-én délután Budapesten, és mondjuk el, mit kíván a magyar nemzet!– írta Facebook-bejegyzésében Magyar Péter. A találkozó pontos részleteit egyelőre nem ismertette."
    
15-én kapunk egy kis ízelítőt MP támogatottságáról, ennyi idő alatt talán még nem sittelik le.
az utolsó ellenzéki tüntetés 2-3 ezer főről indul, most magyar péter jön.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 03. 01. 13:09
Előzmény: #52  Dehogynincs
#53
Március 15- én be fog mutatkozni az új erő. S szerintem hatalmas tömeg lesz kíváncsi Magyar Péterre. Pontos helyszín meg nem ismert.
Dehogynincs
Dehogynincs 2024. 03. 01. 11:56
#52
Ha tényleg pártot alapítanak Magyar Péterék, akkor akár be is jöhet, ugyanis a jelenlegi tehetségtelen ellenzék nem tudja kívülről megbuktatni a kormányt. Ezt mondja a kétharmados vereségek hosszú sora: 2022, 2018 és 2014 is.
Ebből kell lemorzsolni: 54,13% (3 060 706)
Vagy belülről, vagy valamilyen külső esemény kapcsán, de a rezsim hatalomtechnikai szempontból ügyesen kezelte a koronavírus-járványt és orosz-ukrán (arab-izraeli) háborúkat is. Orbán úgy táncol, ahogy Moszkva fütyül és magára haragítja az eu-t és a nato-t, de még mindig nem haragította magára eléggé.
signal2
signal2 2024. 02. 29. 23:39
Előzmény: #47  bikkmakk
#51
Nagyon sok mindent csinált, de tény, hogy azok legtöbbje csak tontott az ország helyzetén.
signal2
signal2 2024. 02. 29. 23:39
Előzmény: #44  badsector1
#50
Lehet ez a véleményed. Csak nem igaz. Menj szépen fel a pártok honlapjaira, facebook oldalaira, és meglátod, hogy bizony nap mint nap ott vannak a tagok az utcán, ott vannak mögöttük a zsakértők, akik programot rírnak, stb. 
badsector1
badsector1 2024. 02. 29. 22:16
Előzmény: #48  Heisenberg
#49
adminisztratív akadályokkal fogják tudni akadályozni az új pártot, a kétfarkú sem tudott 2014ben elindulni a választáson.
"Gondoltuk érdemes lenne 2014-ben újra megnyerni az országgyűlési választásokat. Egy évvel korábban elkezdtük bejegyeztetni a pártot, ami későinek bizonyult, mert másfél év alatt jegyezték be.
Sőt sokáig úgy tűnt, hogy egyáltalán nem akarják bejegyezni. Mert nem csak hogy hülye a neve, hanem az erkölcstelen képzettársításokra adhat alapot, ráadásul nem felel meg a “névvalódiság” törvényi kötelezettségének se. Meg még viccelnek is!
Szeptemberben aztán megjött a papír, hogy bejegyezték a pártot.  Az országgyűlési és az európa parlementi választásról már lecsúsztunk, de az önkormányzatin még épp volt 16 perc az aláírásgyűjtésből. 
Ennyi idő alatt simán össze lehet szedni az aláírásokat. Csak aztán elmentünk sörözni, és elrepült az idő."
Heisenberg
Heisenberg 2024. 02. 29. 22:08
Előzmény: #40  Vali
#48
Pártot alakitani a legkevesebb. Azért emlékezzünk mar a fityesz által grundolt álpártokra 2018-2022 ből, akik kizárólag a kampány pénzért alakultak.
bikkmakk 2024. 02. 29. 22:02
Előzmény: #41  signal2
#47
Aha. Kérdezem: Qrbán egy ország tönkretételén kívül mit csinàlt? Ja még a maga nevére is iratta.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 02. 29. 21:49
Előzmény: #42  Heisenberg
#46
Pénz. A politika műveléséhez sok pénz kell. De az induláshoz - bárki, bármit is állít - jóval kevesebb. Főleg, mivel ellentétben a 90' - es vagy akár a 2000 évekhez, az online térben gyorsan lehet szavazót szerezni.Nem kell országos televízió - emlekezzünk csak a fityesz 2002 őszi tüntetésére, amikor is közszolgálti tévét követelt magának, majd jött a HiRtV A Momentumnak kellett tévé, újság, vagy sok pénz? Rögtön 2 mandátumot szerzett 2019 ben az EP választason. Vagy a Jobbik, amelyik csak egy hetilapot birtokolt majd egyből 17%-ot szerzett 2010- ben a larlamenti választásokon. Szóval induláskor a lelkesedés is eleg lehet.
badsector1
badsector1 2024. 02. 29. 21:40
Előzmény: #41  signal2
#45
annál minden jobb, mint hogy rubel újra elcsalja a választást magának.
egyenlőre hozza létre a pártot, utána meglátjuk, hogy a választok mit szólnak hozzá.
a 2,2 milliós partizános és több mint 1 milliós telexes vidó megtekintés erős kezdésnek számít, ezt egy ellenzéki politikus sem tudná megcsinálni.
badsector1
badsector1 2024. 02. 29. 21:29
Előzmény: #41  signal2
#44
ez az összes parlamenti pártra igaz.
Heisenberg
Heisenberg 2024. 02. 29. 21:16
Előzmény: #41  signal2
#43
Jó sok olyan példa van, nemcsak magyar, ami alapján nem biztos, hogy számit igazan....
Heisenberg
Heisenberg 2024. 02. 29. 21:12
Előzmény: #38  Heisenberg
#42
Időzítés: Politikai termékként jó ütemben születik. Miért is? Mert új politikai aktor szinte robbanásszerűen és nem is bukott előélettel indul.
Az emberek szeretik a megváltókat. Engem ez az időzítés leginkább a Kupa Mihály féle Centrum pártra emlékeztet, amelyik 2002- ben tulképpen Orbán bukását hozta es amelyik 2001 végén "született". Amennyiben pártként el tud indulni az EP választásokon, nem kizárt, hogy máris elvisz egy mandátumot.mindenfajta párthálózat nélkül.
Program. Erről keveset tudunk, de vélhetően konzervatív, européer, tisztességre épülő programja lesz. Európai Ügyészség, a jó minőségű atlanti politika. Gazdaságilag inkább 2002 előtti Fidesz. A korrupció ellenesség tőle sokkal jobban fog hangozni, mint a mostani ellenzéki pártok részéről. 
Potenciál. A facebuk kommentelők között a legtöbb kritikát mégcsak nem is a fityeszesektől kapja. Hanem a baloldali pártok szavazóitól. Szuper helyzet, irány a bizonytalanok, a Gy.F. és OVI- t utáló szavazók és a választási részvételükben is már elbizonytalandók milliós tábora.... Hát Magyar Pétert már nehéz lesz le gyurcsányozni, brüsszelezni stb...:-)
signal2
signal2 2024. 02. 29. 21:11
Előzmény: #39  badsector1
#41
Bocs, de semmit nem teljesített még azért, hogy bárki rá szavazzon. 

Topik gazda

badsector1
badsector1
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek