Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 04. 18. 08:32

KBC Equitas  

A tranzakció nyomán létrejövő cég, a KBC Equitas megújuló szolgáltatásairól, termékportfóliójáról 2007. május 3-án, sajtótájékoztató keretében ad részletes információt. Az ügylet a romániai Swiss Capital 2006. december végi megvásárlásával együtt jól tükrözi a KBC Securities azon törekvését, hogy tovább erősítse jelenlétét a közép- és kelet-európai piacokon.



link


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Rincewind2 2024. 01. 05. 10:36
Előzmény: #4614  pengecske
#4640
Nem a csehek diktálnak hanem a kbc, csak őket valószínűleg ez a 8 ezer ember nem érdekli ahogy az erstét sem érdekeltük amikor átvett a randomtól. Mindegy ahogy a tbsz-k lejárnak sorban megszüntetem azt vége. Ha esetleg közben lesz egy random szintű cég akkor átmegyek oda. Addig meg a szabad pénz mehet a HOLD OVK-ba.
Szomorú, mert szerettem tőzsdézni.
pengecske
pengecske 2024. 01. 05. 10:29
Előzmény: #4631  treff
#4639
Részben jól látod, igen el is várom hogy hajbókoljon a pénzemért a kbc & kh csehek tök mindegy hogy ki. Igen cégként kereskedek, ennek több oka van. Az egyik Pl. a csodálatos adózási rendszerünk, cégként olcsóbb kereskedni mint magánemberként. (ezért ezt választottam) és igen a cég szabad tőkéjét is beforgatom így van, miért ne tenném. Lenézem a kis pénzű emberek? Ezt a marhaságot honnan vetted? Nem így van, nem a kis pénzű embereket nézem le, mert mindenki a saját vagyonával játszik, amit ugyan úgy tisztelek mint a sajátomat. De jól látod vannak sokan akiket lenézek, igen így van! Ők azok akik csak háborognak fröcsögnek semmit nem csináltak, hátradőltek és várják a csodát, meg sírnak hogy most pár napig nem kereskedhetnek. De tehettek volna ellene. Pl. ha veszteségük keletkezne akkor megelőzik, akkor felhívják a trédert és kérik a rögzítést a tranzakcióra telefonon. (ha már nem tud belépni, vagy rögzíteni ő saját maga) A tréderek felveszik a telefont. Tedd fel magadnak is a kérdést, mire várnak még? Mivel én kbc ügyfél vagyok, így Erste Randomban nem voltam érintett, így ezért erről nem foglalok állást. Az hogy próbálom védeni a kbc-t azt rosszul látod nem így van, én is ugyanazt a szar felületet kaptam mint mindenki. ellenben igen kinevetem azokat akik csak fröcsögnek, nekik szívom a vérét, mert jól esik. Hátha ettől felébrednek és nem az intát pörgetik a telefonon a fotelból. Megbocsáthatatlan,? Arcátlan? Írd ki nyugodtan hogy köc@ög! Igen, a legtöbb esetben sérti az emberek fülét a nyers stílusom, bántja a nyílt őszinteségem, zavaró hogy nem finomkodok hanem úgy mondom az arcodba az igazságot ahogyan az van. És pont nem érdekel hogy ez hány embernek tetszik vagy nem. Az igazság sokszor fájdalmas, az őszinteség annál még fájdalmasabb. Ebben a kur@a nagy önérzetességben - meg demokráciának hazudott diktatúrában nem szeretik az emberek ha az arcukba van vágva az hogy balf@asz vagy, vagy hogy ezt te kúr@tad el! Na ennek a szemléletnek a tükrében értelmezd újra az összes bejegyzést. Kicsit más megvilágításban fogod látni rögtön az egészet. :)
97raglop 2024. 01. 05. 10:26
Előzmény: #4637  trutymuty
#4638
Terminál fülön szépen testre lehet szabni mindent.
trutymuty 2024. 01. 05. 10:26
#4637
Valaki esetleg rájött, hogy ajánlati könyvet honnan lehet előbányászni? Mert ez a vakon kereskedés nem annyira kellemes...
szisti 2024. 01. 05. 10:11
Előzmény: #4623  kurazsi-mama
#4636

 Erre a feltételezésedre nagy tétekben ne fogadj!
Nem jött értesítés nekem sem, az elérhetőségek változására sem, de az új  bankszámlák adatairól sem...és amikről még nem is tudunk?
szvsz elég sokan vagyunk így :(
Dave110 2024. 01. 05. 09:54
#4635
Nekem a terv az volt, hogy évi 5 milla értékben nyitok tbszt. Na ide biztos egy ft nem fog többet jönni. A tavalyi megmarad, az új meg majd az IB hez megy.
Tudom ez apropénz nekik, de nem hiszem, hogy én leszek az egyetlen.
treff
treff 2024. 01. 05. 09:50
Előzmény: #4609  Metwolf
#4634

Szintén töltöttem én is űrlapot, ma reggel 9 után pár perccel sikerült elérni telefonon egy ügyintézőt a problémámmal: emailt nem néztek; szegény srác azt sem tudta, merre van az előre, bármilyen kérdésre csak hebegett-habogott; nagyon készséges volt és tényleg igyekezett, de olyan volt, mint akit a parkoló bódéból rendeltek be a vonal mögé, hogy legalább legyen, aki felveszi a telót.
.
Az egész annyira szürreális volt - egyből a Wall Street farkasa film ugrott be, azt élőben megélve, ahol egy óriásinak beállított cégről bizonygatták a mega cég jelleget a telefonálgató brokik, közben meg egy bevásárlóközpont környékén egy garázsban bejegyzett cím volt...
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 09:39
Előzmény: #4631  treff
#4633
Benézted, nem 350k, hanem 350 forint. 
Gazdaságos tarifa.
Én kapásból 4 órát kértem, várom az időpont egyeztetést. 
Tégenkünknek
Tégenkünknek 2024. 01. 05. 09:31
#4632
Kapcsolati űrlapon küldtétek már be nekik a fórum linkjét? Én igen! Tanuljanak! 
treff
treff 2024. 01. 05. 09:26
Előzmény: #4554  pengecske
#4631
Elmész a b*sba te "komoly cégvezető"!
- arc van rendesen, igaz volt a hír más fórumtársaktól, bár eddig nem tűnt fel nekem
- komolynak tartod magad, 350k-ért 45 percre, mégis feszt itt feszítesz a fórumon
- ergo komoly lehet a cég is, vagy csak felmarkolod a lóvét, amíg a többi hajtja az igát
- nehogy már a nyúl vigye a puskát öcsém! Tájékozódjak? Hívogassak? Írjak? Nagy poéngyáros vagy hallod! Megírták, üljön nyugodtan mindenki a p*csáján, nem változik semmi, csak A helyett B cég lesz a szolgáltató. Akkor mi a frásznak hívogassa őket 8000 ember???? Persze. Menjél már magaddal.
Amikor az Erste megvette a Randomot, minden simán ment, nem hívogatta őket több ezer ember. Nem kellett reklamálnom, hogy ez nem megy, ehhez nem férek hozzá, csak ki volt mindenki, hogy visszalépés a felület a korábbi színvonalhoz. Próbálod védeni a védhetetlent, de egyre gázabb, amit csinálsz!- az meg végképp undorító, amilyen nagy pofával és arccal lenézel itt mindenkit. Nem csak Kis Pista meg Nagy Józska tőzsdézik 1-2M-val, hanem komoly pénzekkel toljuk itt jó páran, sok számjegyűvel. És aki 1-2M-el próbál boldogulni, az miért fáj neked? Neki az kb. olyan, mint neked 100M! Persze te mint "komoly cégvezető" a céged lóvájával (is) bohóckodsz, más meg az izzadsággal összeszedett saját vagyonát kezeli. Persze, hogy körbeugrál a KH a kis parkolóhelyecskével, hajbókolással, külön levelecskével a pénzért.
- és még egyszer: a tipikus újgazdag / neres lekezelő és lenéző stílusod a többi tőzsdés irányába megbocsáthatatlan és végtelenül arcátlan. Erre szokták azt mondani: jön még kutyára úthenger!
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2024. 01. 05. 09:24
Előzmény: #4628  Bandi_ujonc
#4630
haszonbank-ticketre tettem be, a pukkasztott nullaval nem szamoltam, mea culpa
pengecske
pengecske 2024. 01. 05. 09:23
Előzmény: #4624  atikasz
#4629
Szerintem azért, mert ezzel így ők védve vannak hogy ha buksz ne mehess oda sírni hogy elbuktad a zsetonod, ők figyelmeztettek. Ez most minden tranzakciónál felugrik nekem is.
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 09:20
Előzmény: #4608  sh0rt0s_r0b0t_v0.42
#4628
Miért idegeskedsz?
Ez a jövő, ez egy fejlesztés, néha a kincstár is alkalmazza:)))
Pénz csak be, ki nem fontos.
"Aaand it's gone"
Kvazir 2024. 01. 05. 09:19
Előzmény: #4603  pengecske
#4627
Az Erste másfél éve fejleszti az új szuper rendszerét, tavalyra ígérték, de az új dátum már az idei év első negyedéve.
Pedig nekik csak át kellett volna venni a Randit.
A jót pillanatok alatt le tudják cserélni szarra, fordítva valahogy sokkal nehezebben megy.
kfredd 2024. 01. 05. 09:18
Előzmény: #4623  kurazsi-mama
#4626
Igen. Arról, hogy semmi dolgunk vele...
Bandi_ujonc 2024. 01. 05. 09:17
Előzmény: #4600  pengecske
#4625
Akkor biztosan tudnék tanulni. 
Engem érdekel a nagylelkű ajánlatod, legyen egyből 4x45 perc, az 1400 forint, de gálánsan 2000 forintot adok.
atikasz 2024. 01. 05. 09:17
#4624

azt mondjuk még mindig nem értem ha minden termék zöld,engedélyezve van akkor miért teszi ki ezt a szöveget ha venni akarok akár csak otp-t.
"Ezt az értékpapírt az Ön célpiaca szempontjából semlegesnek határoztuk meg. Kérjük, fontolja meg újra az értékpapír kereskedését, mivel bizonyos kockázatokat és jellemzőket hordoz, amelyek esetleg nincsenek összhangban az Ön által megadott befektetési preferenciákkal.
Ha ezek a preferenciák megváltoztak, kérjük, ennek megfelelően módosítsa a befektetési kérdőívet a Profilom / Beállítások / Befektetési kérdőív részben."
kurazsi-mama
kurazsi-mama 2024. 01. 05. 09:15
Előzmény: #4621  Metwolf
#4623
Szerintem mindenkinek jött róla e-mail.
sh0rt0s_r0b0t_v0.42
sh0rt0s_r0b0t_v0.42 2024. 01. 05. 09:13
Előzmény: #4620  szisti
#4622
kicserelem a domaint khertekpapirra. megvarom a fel 11-et, akkor telik le a 24 ora, majd jelzem mi volt, de valszeg semmi se lesz
Metwolf
Metwolf 2024. 01. 05. 09:09
Előzmény: #4616  atikasz
#4621
Nekem nem ajánlottak fel időpontot szerződéskötésre, nem vagyok olyan nagy embör :-)

Topik gazda

koi
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek