Dave110

Regisztráció: 2022-09-29 16:09:42

Hozzászólások száma: 523

Utolsó hozzászólás: 2026-06-10 21:21


Tapasztalat: 3
Aktivitás: 4
Népszerűség: 5

Kedvenc topikok db Utolsó hozzászólás

11 629
2023. 12. 08. 17:13
6 518
2026. 01. 25. 13:38
43 609
2026. 05. 30. 17:27
139 641
2026. 05. 30. 19:16
100 860
2026. 05. 30. 17:01
8
2023. 08. 28. 15:20
13 883
2026. 05. 29. 23:01
222
2025. 04. 24. 14:15
2 075
2026. 05. 29. 21:04

utolsó 20 hozzászólás

USA részvények vitasarok 2026. 06. 10. 21:21
1 héten belül 70% os pluszból minuszba, jó húgy papír ez. De ki kellett volna b..ni múlthéten.
Eurós részvények vitasarok 2026. 06. 02. 20:34
Lehet 16 ig leviszik 🙄
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 28. 11:53
Így hogy nincs többé xfabom, a vonovia lépett elő, a legszarabb leggyűlöltebb befektetésemmé. 
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 27. 17:11
Sajnos nagy plusz nem lett. Mivel sokat kiszórtam az évek alatt, sokat bukóban. Csak 900 db maradt meg, ezt ma el is adtam 14,4 es átlagáron.
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 27. 13:03
Megint fel van függesztve mert már esik. 
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 27. 12:10
Tudja valaki miért van az xfab 15 felett?
Nagyon faszán eladtam a nagyrészét a jelentés elött..
Eurós részvények vitasarok 2026. 05. 27. 11:45
K&h és igen, tegnap
Financial Forecasts 2026. 03. 20. 23:27
Arabok, kínaiak is vették az aranyat. Gondolom, most pont nem ez lesz a prioritás. Onnan is jöhet egy eladási nyomás. Vicces visszanézni az év eleji fomot amikor mindenhol azt lehetett olvasni, hogy az arany 8000 az ezüst 200-250 lesz, stb tele volt vele a meta, bűszkén írták be, hogy ők most is zsákolják. Azóta az ezüst már közel -50. Viszont tényleg érdemes lesz visszaszállni, de vajon mikor és hol. 
Kíváncsi vagyok a turisztikai szektor mikor kezd el szakadni, mert eddig nem állt bele a földbe. 
Financial Forecasts 2026. 03. 20. 21:09
Valamiből pénzt kell kivenni, és az ember ahhoz nyúl ami pluszban van. Az arannyal meg szinte mindenki pluszban van. Én is azt adnám most el ha lenne.
Eurós részvények vitasarok 2026. 03. 20. 21:03
Majd látjuk. Én sajnos évekkel ezelőtt eladtam a magyar papírjaim, életem hibája volt. Most nem kéne görcsölni ezen a sok hulladék szaron.
Eurós részvények vitasarok 2026. 03. 20. 19:10
Az élet igazolta, hogy csak magyar részvényt szabad venni. Az mindig fel megy. Amikor éppen esik akkor akciós. Az elmúlt több mint 10 évben mindig így volt.
Eurós részvények vitasarok 2026. 03. 20. 06:45
A háború miatt én masszív építőanyag áremelkedésre számítok. Így ez hatással lesz a vonoviára is.
Financial Forecasts 2026. 03. 19. 14:39
Vajon lejön az arany 3200 ig?
Eurós részvények vitasarok 2026. 03. 19. 10:49
Ha így halad lesz ez 16 is. Xfab 2.0. Csak fisban ülök.
Magyar Állampapír tulajok 2026. 02. 25. 14:45
Nem a kamatcsökkentésre megy, hanem a Tisza adatokra. Az erős forintnak semmi köze jelenleg se az mnb nek se a fidesznek. Egyszerűen a befektetők a tisza győzelmét árazzák, és az eus pénzek feloldását.
Financial Forecasts 2026. 02. 20. 16:19
Na akkor mi fogja vajon így megtámasztani az usa költségvetését? Mert a szőke barom erre tett fel mindent.
Eurós részvények vitasarok 2026. 02. 20. 10:18
A bejelentés friss, de ez is már hetek óta téma volt amcsiban, ez is közrejátszott az eddigi rallyban. Ha 44 elesik akkor szívás van, akkor a 49 volt az a csúcs amit vártam. De igazából mivel a szőke bolond a gyomírtó mellett van, biztos lesz megoldás a perekre, különben a bayer se hülye hogy többet elad, hogy még több pert kapjon a nyakába.
Eurós részvények vitasarok 2026. 02. 19. 16:39
Igen tegnap brutál forgalom volt. A végére megint megvették. Lehet ez a tegnapi egy stop loss csapda lehetett? Mert ha igen elég szépen begyűjtöttek párat. Én a tegnapi beöntést még mindig nem tudom mire vélni.
Eurós részvények vitasarok 2026. 02. 18. 11:59
A poén hogy ez már tegnap délutáni hír. Ezután jött tegnap a rakéta. Ma meg beverik rá, nem értem.
Eurós részvények vitasarok 2026. 02. 18. 11:54
Tegnap volt a kiszálló, hogy rohadna meg. Korrekció van. 40 ig biztos :(

friss hírek További hírek