Topiknyitó: Törölt felhasználó 2019. 10. 01. 09:58

Karácsonyt Miniszterelnöknek!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 13. 23:53
Előzmény: #1478  peter_s
#1480
Engem a trágárság nem zavar, sőt, inkább a modorosság tör le, TWÁ pl sose akasztott ki a direkt szóhasználatával. Na de ez a majom basszus, amikor fábaszorultan ordít, az kész. Ceglédit és a Konok nevűt nem ismerem, de a liberalizmusuk védelmében megjegyzem, hogy Mini Szterelnö Kúr a covid kezelésekor tipikusan neoliberális utat választott, igaz, hogy ezt nem reklámozza, de mégis, úgyhogy remélem hogy aki őt imádja, az csak megbocsátja, ha mások meg úgy liberálisok hogy komolyan is gondolják :)
 
Nekem Puzsér olyan mint Kacagóbalázs a rádióegyen, tudom hogy értelmes ember, na de nem tudom befogadni azt az előadást amit tol, bár tudom, sokan meg pont amiatt imádják, nekem puzsér is ilyen lehetetlen kategória, annak ellenére hogy biztos tuti amit mond.
signal2
signal2 2021. 06. 13. 23:40
Előzmény: #1478  peter_s
#1479
Attól még hogy nem elfogult, elég sokszor marhaságot ír, vagy pusztán azzal a céllal, hogy jól beszóljon.
peter_s 2021. 06. 13. 23:31
Előzmény: #1477  PusztaPutyin
#1478
Sejtettem, hogy nem Karácsony, hanem Puzsér lesz a téma :)
.
Ami nem tetszik: a stílusa, mások túlkiabálása, trágárkodás.
.
Ami tetszik és ami miatt meghallgatom:
Jól látja és elemzi a magyar politikában zajló folyamatokat. Nem elfogult egyik oldal irányába sem, objektívebben képes értékelni, mint a fideszes vagy az ellenzéki megmondóemberek, újságírók. Azt még csípem benne, hogy a főpolgármesteri kampányban kiállt a közterekre a kis teherautóján, elmondta a véleményét, programját, lehetett vele beszélgetni, sörözni is akár (na, ezt egyik politikussal sem lehet csak úgy megtenni, vele igen). A főpolgármesteri vitára ő volt a legnyitottabb és belemondta az MTV szerkesztőjének a szemébe, hogy akkor is hazudik ha levegőt vesz. Egy nagyon nehéz főpolgármesteri kampányt vitt végig a marék csapatával, a főpolgármesteri címért ő dolgozott a legtöbbet a kampányban. Tapasztalatból tudom, hogy egy kampányt végigtolni szinte egyedül nagy teljesítmény, sok munkával jár. PR centrista, ergó az ügyek mentén való politizálást preferálja, merítve a jobboldali és a baloldali értétekből is, nekem ez is nagyon bejön. Ceglédi Zoltán, Konok Péter szintén jók a műsorban, bár ők liberálisok de ennek ellenére törekszenek az objektív értékelésre és kritikára.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 13. 23:04
Előzmény: #1476  peter_s
#1477
off, de mi puzsér titka, miért viselik el többen is? hogyan csinálják? komolyan jó lenne megtudni, hogyan kell őt meghallgatni, mert nekem jelenleg szinte annyira nem megoldható, mint amennyire nem tudok csutkavezért hallani, egyszerűen ha szembejön akkor stop, ablak bezár stb. - párszor már hallottam, nem mondom hogy annyira irritatív mint a felcsúti cipolla, de közel van hozzá, vagy felfejlődök mazochizmusban, vagy nem tudom, rájövök hogy hogy kell meghallgatni, másképp sose fogom megismerni a minden bizonnyal nagyszerű gondolatait. 
peter_s 2021. 06. 13. 22:42
#1476
Ezen már meg sem lepődöm:
.
Karácsony Tóth Csaba ügyeit a múlt részének tekinti
https://444.hu/2021/06/13/karacsony-toth-csaba-ugyeit-a-mult-reszenek-tekinti?fbclid=IwAR0i7w_b13vQGV660JqDJdQ4c7BHjDlv2E5ixkIXpLzHnsdY0Mb6N3MQBz4
.
Érdemes megnézni az alábbi videóból a 43:40 - 45:35 közötti részt, ahol Puzsér elmondja azt, ami most történik. Atv Öt című műsor május 14-i műsor.
https://www.youtube.com/watch?v=GfixDIwnFEk&t=2511s
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 13. 21:13
Előzmény: #1474  Dehogynincs
#1475
Én se vagyok szent és mindenre büszke. Budapest elbaszta, de tanul.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 13. 10:50
Előzmény: #1470  PusztaPutyin
#1474
Ez a kis, gonosz, öreg törpe kétszer is rá tudta sózni a bűnös városra Tarlóst.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 13. 10:46
Előzmény: #1471  euler
#1473
Győrben azért kilóra meg kellett venni ehhez négy jobbikos "ellenzéki" indulót. Győrben én is Borkai győzelmét vártam, be is írtam ide a fórumra annakidején.
Ha az eredményközlés közben és után az győz, aki végig vezetett, az nem érv sem a Borkai-faktor mellett, sem ellene, meg a papírforma borulása ellen sem.
Nekem személyes élményem az volt, hogy a Borkai-ügy után kétségbeesetten hívott egy fidelitasosként bemutatkozó női hang azzal a kérdéssel, hogy számíthatnak-e a szavazatomra, miközben a fidelitas nem is indult. A fővárosban a fidesz még a közgyűlési többségét is elvesztette és sok fideszes kerület vált kevésbé narancsossá.
Szájer-faktor is van. Azóta nem tud annyira hengerelni a kormánypropaganda a kereszténydemokrácia építésével vagy a pártállamból ismert buziellenességgel.
Nem vállalok nagy kockázatot amikor azt jósolom, hogy a kormányoldal és az ellenzék most is lázasan gereblyézi össze a Borkai- és Szájer-félék ügyeit és ezeket használni is fogja.
Eddig két "brand"-et láttam, mégpedig Orbánt és Gyurcsányt. Most úgy látom, hogy Karácsony brandje is épül, sőt jórészt a kormánypropaganda támadásai építik akaratlanul és kontraproduktívan.
euler 2021. 06. 13. 09:59
Előzmény: #1467  Heisenberg
#1472
Azt szokták mondani, hogy ahogy diktatúrákban nincs tiszta választás, ugyanúgy nincs tiszta, megbízható közvéleménykutatás se. Érthető okokból az emberek titkolják a véleményüket, meggondolják, hogy mit mondanak, mert tartanak a hatalomtól. (Innen is eredhet a "félremérés", és most nem a Nézőpont közvéleménymanipuláló számairól beszélek, mert más lehet amit közzétesznek és más a "belső használatra" szánt. Tudnak ők is korrektül mérni.)
Aztán a szavazáskor jöhet a meglepetés, mert ott már mernek az emberek őszinték lenni.
(Ha a hatalom nem csalja el a választást persze).
euler 2021. 06. 13. 09:45
Előzmény: #1468  Dehogynincs
#1471
Egyetértve Goldival, szerintem se volt döntő jelentősége a Borkai ügynek. Erre inkább a fideszesek szeretik kenni a kudarcot.
Ugyanis nem emlékszem, hogy az ügy megváltoztatta volna a papírformát, se Bp-en se Győrben, végig az vezetett aki a befutó lett. És ez különösen Győrben meglepő.
Verhetetlenséggel pedig autokratákat szeretnek előszeretettel felruházni a hívei. Demokráciában értelmezhetetlen fogalom.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 13. 09:44
Előzmény: #1468  Dehogynincs
#1470
Borkai miatt? Ne röhögtess. Ment az magától. Nem véletlenül gyűlöli a kis gonosz öreg törpe a bűnös várost.
Törölt felhasználó 2021. 06. 13. 08:31
Előzmény: #1468  Dehogynincs
#1469

Nem Borkai miatt veszítette el a fővárost, egyszerűen az miatt, hogy alacsony többséggel de a magyarok nem kérnek belőle és a határon túliak a fővárosi választásokba nem tudtak beleszólni.
Az anyaországban élő választóknál nincs többségben a fidesz.
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 13. 08:15
Előzmény: #1467  Heisenberg
#1468
Lehet, hogy Orbán sejt valamit, de 2019-ben sem sejtette, hogy Borkai miatt veszíti el a fővárost. És nemcsak a fővárost vesztette el, hanem a választók szemében a verhetetlenségét is.
Heisenberg
Heisenberg 2021. 06. 13. 08:06
#1467
Van egy nagyon rossz hirem a fideszes birkáknak. A valóságban nagyon rosszul áll a fidesz a népszerűségi versenyben....totál félremérik a támogatottságukat, 2002/2019 őszéhez hasonlóan. Orbán nagyvezir sejt valamit, de ez a pénzosztás már a leghülyébb szavazóknak is feltűnt és inkább további szavazatvesztésre lesz jó - persze "tisztelet" a kivételeknek, ezen belül az érintett fórumtársaknak...:-))))
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 06. 13. 07:41
Előzmény: #1458  peter_s
#1466
"A főpolgármesteri programjából szinte semmi nem teljesült."
1. Ha Orbán kezét figyeled és nem a száját, akkor az ígéreteinek gyökeresen ellenkezőjét teszi. Gazdasági növekedést ígért, meg adósságcsökkentést és demográfiai fordulatot. Ehelyett újabb gigahitellel növelte az államadósságot, leállította a gazdaságot  és harmincezres többlethalálozással büszkélkedhet.
2. Úgy érvelsz, mit a királyi közmédia. A propaganda Karácsony győzelme után vette észre (helyesen), hogy a hatalmat, az ellenzéki(!) önkormányzati hatalmat ellenőrizni kell és bírálni is lehet. Ha nálunk demokrácia lenne, akkor természetesen a kormányt is lehetne bírálni, annál is inkább, mert bőven van miért. Ehhez képest az ellenzék nem szerepel a saját hangján a saját témáival a közmédiában, hanem kormánypárti véleményeket és hazugságokat mondják el az ellenzékről viszont Orbánnál a riporterek azonnal átváltanak  alákérdezős mikrofonállvány üzemmódba.
euler 2021. 06. 13. 00:15
Előzmény: #1464  PusztaPutyin
#1465
Rengeteg sérelem van benne a fidesztől is, de az ellenzéktől még több.
Karácsonyra nagyon rá van kattanva, azt hiszem a főpolgármesteri győzelmét, ill Puzsér vereségét nem tudja feldolgozni. Esetleg egy saját sikertelen kísérlete is lehetett valamilyen képviselőként indulva. (Csak összerakosgattam néhány mozaikot, de lehet, hogy tévedek).
Nem hiszem, hogy deklarálni fog, a helikopter szindróma ezt nem engedi.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 12. 23:55
Előzmény: #1463  euler
#1464
pedig ő fullos nertárs, csak még olyan mint pit pár hónapja, még nem deklarálta az odatartozását. 
euler 2021. 06. 12. 23:51
Előzmény: #1462  PusztaPutyin
#1463
Badsectorig jutott aztán megint kidőlt.
Peter_s-nél bizonytalankodik, nem érzi a "vonalat".
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 06. 12. 23:37
#1462
Helló rozsomák!
badsector1
badsector1 2021. 06. 12. 23:31
Előzmény: #1459  peter_s
#1461
a problémádra nem lesz megoldás 2022-ben, sokan szavaznak a karácsonyékra olyanok is, akik csak o1g buktatása miatt teszik ezt, mivel őket tartják a kisebbik rossznak.
te nem szavazol egyikre sem, de a végeredmény szempontjából nem lesz jelentősége.

Topik gazda

Tozsdemagia
Tozsdemagia
4 2 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek