Topikgazda: Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 15:24

Hivatalos eredmény: Sólyom lesz a köztársasági elnök  

Ugrás a cikkhez
a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=40&i=54981
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 15:32
Előzmény: #1  portfolio
#2
vivát!
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 15:35
Előzmény: #1  portfolio
#3
HAJRÁ MAGYARORSZÁG, HAJRÁ MAGYAROK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 15:40
#4
Laurion, nem akarok belerondítani ebbe a témába is, de a neved a babér(levél) latin megfelelőjéből ered? A másik ami rögtön eszembe jut a nevedről, az a nyilas csillagkép... de ezt meg nem mondom miért... Bocsi...
Éljen Sólyom László!:D
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 15:43
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#5
Sok sikert a tovabbiakban!
Hajra Magyarorszag! Hajra Magyarok!
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 15:55
Előzmény: #5  Törölt felhasználó
#6
2002-ben az mszp-re szavaztam.
most nem szavaznék rájuk.
viszont az ilyen "hajrá Magyarország, hajrá magyarok"-féle dumák újra arra fognak kényszeríteni...
(ki csit örültem Sólyomnak, amíg nem olvastam a hozzászólásokat)
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 15:57
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
u.a. mint Dymo
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:03
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#8
...akkor Ti biztosan mszp szavazók lesztek, hiszen az mszp egyik fő taktikája a gyűlöletkeltés a fidesz ellen... ...legalábbis legutóbb ez volt az eszköz... Persze az tetszhet, szemben a hajrázással (nem a 'haj rázással'!!!)... ...de ez nem ide, s különösösen nem most való...
.
De bízom benne -bármilyen is legyen majd a döntésetek- nem érzelmi, hanem értelmi alapon tesziktek majd...
.
Üdv. és örüljünk, hogy kiváló köztársasági elnökünk lett... ...s ne feledjük -de ne is értékeljük túl!-, hogy az szdsz nélkül ez nem történhetett volna meg!
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:05
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#9
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Engem nem zavar, hogy Sólyom lett az elnök, én meg voltam elégedve az Alkotmánybírósági tevékenységével annak idején. De az ilyen hajrá magyarok szövegtől hányingert kapok. Hétvégén barátnőm családjánál ebédeltem, ott is ment a kommunistázás, az étvágyam is elment. Rossz belegondolni, mi lenne itt egy újabb orbán kormány alatt. Bármennyire is kiábrándultam a politikából, inkább elmegyek szavazni a ballib oldalra megint, pedig nagyon elégedetlen vagyok a teljesítményükkel, viszont nem vagyok olyan naív, hogy megbízzak orbánékban.
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:07
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#10
Eddig az SZDSZ tűnik a legszavatartóbb bandának az országos buliban. Szóval részemről 1 szavazat nekik...:D
További szép napot mindenkinek!
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:08
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#11
Megmondom őszintén, pozitívan csalódtam az Szadeszban, azt hittem, a 3. fordulóra beadják a lapokat és betolják Szilit. Aztán a titkos szavazás miatt meg megy majd az egymásramutogatás és úgyse derül ki. De bevállalták, hogy így közös jelölt sem lesz, hanem Sólyom győz.
Így ez egy elég kemény politikai bukó Gyurcsánynak, meg az MSZP-nek.
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:08
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#12
eko, inkább bele sem kezdek a vitába, mert láthatóan falra hányt borsó lenne. Azért megjegyzem, hogy a Kövér-Áder-Rogán triót nehéz űberelni, és akkor még meg sem említettem a főripacs Orbánt. Ennyi voltam, de már ezt is kár volt leírni.
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:08
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#13
Köszönöm Kilgore!:)
opposition2002 2005. 06. 07. 16:12
Előzmény: #8  Törölt felhasználó
#14
Ostoba, görcsös ragszkodás Szilihez+kisebbik koaliciós partner zsarolása+Brilliáns Fidesz taktika+takréklángra állított kalapos elnökasszony= OPTIMÁLIS VÉGEREDMÉNY
Sólyom Lászlónak minden esélye megvan rá, hogy folytassa azt, amit Göncz és Mádl magas színvonalon műveltek, de lehet, hogy még náluk is jobban meg fogja valósítani a nemzet egysége felett őrködő független államférfi eszményét.
Nem értem, egyeseknek mi bajuk a Hajrával a Magyarországgal és a magyarokkal. Bár tudom, sokaknak csak az volt a fontos 2002-ben, hogy az ánya 0% legyen, csak sajnos ettől még állhatunk szarabbul három év múltán
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:14
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#15
"Ennyi voltam, de már ezt is kár volt leírni."
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:17
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#16
Csatlakozom. Bár, hogy kire szavaznék??? Pláne jó szívvel??- Passz.
.
Viszont ha "a Kövér-Áder-Rogán trióhoz még odaveszem pl. Répási, (vagy Répásy, vagy Répássy) urat is, hát???
.
:-(((((
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:18
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#17
"Bármennyire is kiábrándultam a politikából, inkább elmegyek szavazni a ballib oldalra megint, pedig nagyon elégedetlen vagyok a teljesítményükkel... " - erről írtam korábban... ...avagy mit és hogyan éri el...
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:19
Előzmény: #16  Törölt felhasználó
#18
"Bármennyire is kiábrándultam a politikából, inkább elmegyek szavazni a ballib oldalra megint, pedig nagyon elégedetlen vagyok a teljesítményükkel... "
"Csatlakozom." - erről írtam korábban... ...avagy mit és hogyan éri el...
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:21
Előzmény: #14  opposition2002
#19
eko, így megy ez. :D :P
opposition, abban egyetértek, hogy a kormánykoalíció bénázása juttatta az elnöki székbe Sólyom Lászlót. Abban is, hogy jó eséllyel kiváló elnök lesz, én ehhez sok sikert kívánok neki.
A "Hajrá magyarokkal" pedig az a bajom, hogy számomra egyet jelent a fidesz kirekesztő, megbélyegző politikájával. Aki nem áll be engedelmesen bégetve a csordába, az nem magyar, hanem hazaáruló. Köszönöm, ebből nem kérek.
Törölt felhasználó 2005. 06. 07. 16:29
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
Én egy stabil nemszavazó vagyok. Ha valaki megalapítaná a Nemszavazók Pártját akkor én rájuk sem szavaznék. Szóval irritál minden: MSZP, FIDESZ, MDF, SZDSZ, FTC, ECONET...

Topik gazda

Laurion
Laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek