Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 06. 12. 08:55

Gyurcsány: inkább növekedjünk lassabban, csak ne nyúljunk a szociális rendszerhez.  

Pont ahhoz kéne hozzá nyúlni, mert ez így feltarthatatlan rövid és hosszú távon is.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 09:04
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#80
Ez van ,így jártál ,de én nem vagyok elfogult ezért írtam. És ha nem inged ne vedd magadra.
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 09:01
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#79
Topkaiser + !

Az autóm nem fiatal 15 éves nissan twinturbo350...a többit találd ki , a végsebessége óraszerint németben kipróbálva(majdnem betojva ez igaz---325km volt)......szóval ezt hidd el.

Krizinger !

Nem tudom miért érzem azt , hogy teljesen egyformán gondolkodunk.....én is utálom az összes pártot és a káoszt és csak nyugalomra , egymás tiszteletére vágyom.

Valaki írta Győzikkét.........ez a nagy gond magyarhonban...az íq alulról közelíti a nullát az ország lakosságának 40%-nál ez a gond.......lehet vitatkozni !
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 08:59
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#78
Én nem gyűlölködöm. Higgadt, mérsékelt vitát szerettem volna indítani. A gyűlölködést a másik fél kezdte. A te hozzászólásoddal egyet is értenék, ha te magad nem váltál volna ugyanilyenné, azzal, hogy hozzá tetted teljesen fölöslegesen, hogy egyikünket se kedveled. Semmi szükség nem volt rá és ezzel a plusz gondolattal, pont olyanná váltál, amilyennek, minket is tartasz. :)
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 08:54
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
Meg különben is, csak és kizárólag én lennék jó elnöknek , és senki más. link
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 08:47
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Reggelt én az összes pártot utálom . És még hogy ezt fokozzam ,se DHL-t ,se a Gittarguyt nem kedvelem. Ezt übereljétek ti gyűlölködő macskajancsik. Ezért tart itt a z ország ahol tart mert csak kötözködni tudtok.
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 08:37
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#75
Karlo6: ezek nem érvek. rosszul látom, csak ennyit írtál, komoly vita:D

DHL : Én sem zártalak a szívembe, ha ez megnyugtat, de túlélem majd a szimpátiád hiányát:D

Tévedtek, ha azt hiszitek hogy Gyurcsány párti lennék, inkább a jobbos lila ködben és eufóriában úszkáló, elvakult, hithű jobbosokat szeretném egy józanabb gondolkodásra sarkallni.
De tudjátok mit? Meg fogjátok kapni Orbánt. Olyan eljárások lennének az utcai tüntetések után, hogy csak néznétek:)
Erre mondom azt, hogy minden nemzet azt kapja, amit érdemel:)
oxylant
oxylant 2008. 06. 13. 07:29
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#74
Simon doktor!

Paleolitikum korában élt emberek csontvázának elemzései azt mutatják, hogy általában magas, erős testfelépítésűek voltak, ami nem NEM A POLITIZÁLÁSUK, hanem az étrendjük, fizikai aktivitásuk eredménye volt. Többfajta állatot (főleg soványat), vizek közelében, halat, osztrigát, kagylót, rákot, és növényeket(gyümölcsöt, bogyót, zöldségeket, gumókat, leveles zöldségeket), ritkát mézet ehettek.
A mai vizsgálatok azt mutatják, hogy -sajnos- genetikailag nem vagyunk védettek a helytelen táplálkozás nyomán kialakult betegségek ellen.
És nem vagyunk védettek a politizálás "szövődményei" ellen sem.
Minden jót a mai napra is!

Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 07:01
Előzmény: #72  Törölt felhasználó
#73
antikommunista
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 07:00
Előzmény: #71  oxylant
#72
oxylant
nyár van, koárn kelünk, négykor már világos van. Télen meg sokáig alszunk. Ennyi előnye legyen már a főnökmentes életnek, hogy próbálunk a szervezetünk által igényelt ritmusban élni. Nincs is jobb egy félórás déutáni alvásnál. :)

Érdemes felsétálni a hegyre egy napfelkelte erejéig. Utána másképp megy a munka.

Amúgy meg az alant megszólaló "sok beszédnek sok az alja" típusú embernek: Pont, hogy 2002-2006 között volt igen komoly világgazdasági konjunktúra. A baloldali(?) csapatnak mindeközben Európa legnagyobb elkúrására futotta. Meg a szilvási féle rendőrszékházbalövő akciókra. Egyébként nomrális országokban a kommunizmus szalonképtelen, egy demokrata per definitem anitkommusista.

psimon
oxylant
oxylant 2008. 06. 13. 05:10
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
Fényterápiával az elbutulás ellen:
"Az ettől szenvedők jellemzően napközben alszanak, éjszaka viszont ébren vannak."link
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 04:28
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#70
A hülyeség exponenciálisan terjed. De ezt már mondtam.
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 04:26
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#69
Assagittar averzióim és ellenszenvem veled szemben elérte a Himalája magasságát. Kis szünet után kilőttünk a Hold felé. És megyünk sebesen fel, határ a csillagos ég.
Egyre többet írsz. Minek?
Törölt felhasználó 2008. 06. 12. 23:46
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#68
Asagittar!

Olvasd már el légy szíves, hogy miket írtál a nagyon hosszú hsz-odban, milyen hülyeségeket! Ki akart 2002-ben ....?!
Azt hittem elírás, de 3-szor is leírtad.
Látod, ez a baj, hogy fogalmad sincs az elmúlt néhány év történéseiről. Amnézia?
Tizenvalahány éve napi szinten elolvasok minden gazdasági és politikai hírt (Nem Népszava szinten).
Döbbenetes, ahogyan te látos a közelmúlt dolgait. Rossz lehet neked, ha ezzel a véleményeddel előhozakodsz valahol.
Neked is csak egy jó tanácsot adhatok, állj fel a géptől, tedd le végleg a Népszavát, és nézz körül, mi van az országban! Nagyon rosszak az összehasonlításaid is. Szinte minden részletben tévedsz.
tokos. 2008. 06. 12. 22:44
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
Jól teszed. Nekem mostanában kicsit sok dógom volt, úgyhogy nem tudtam a kérdéssel foglalkozni, de most éppen kezd egy kicsit elegem lenni a főnökösködésből, ha majd július környékén némi levegőt is bírok magamba szívni megint próbálkozok egy kicsit.

Mondjuk egyszerűbb, ha hívnak, csak mikor hívtak, még épp maradni akartam. Az ember sose tudja eltalálni, mit csináljon. A diesel olaj ára is azért emelkedik, mert legutóbb diesel verdát vettem...
Törölt felhasználó 2008. 06. 12. 22:34
Előzmény: #64  tokos.
#66
"...Hát télleg elgondolkodtam, a legjobb, ha amint tud az ember megy ebből az országból. Vagy perspektíva bárkinek is, hogy ittmarad, és eteti őket?
tokos."

Én megyek. Még az idén de legkésőbb jövő év elején.
tokos. 2008. 06. 12. 22:34
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#65
"Nagyon keményt munkát végez a miniszterelnök úr ebben a kánikulában is. Nyugi."

Kicsit már pihenhetne is, mert mikor dógozik,az ollan, mint a hátramenés...
tokos. 2008. 06. 12. 22:25
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#64
Hú, apám, te aztáá nyomod a szoci agitprop-ot.

Érdemes lenne majd egyszer utánanézned annak is, hogy milyen volt a világgazdasági heélyzet Orbánék alatt, és hogy jöttek ki belőle, illetve milyen most, és mit mutatunk fel.

Csak egy példa, Orbánék alatt a GDP emelkedés folyamatosan kb 3%-kal magasabb volt, mint a németeké.

Most, vagy legalábbis az elmúl egy-két évben majdnem 3%-kal alacsonyabb....

A világ elszáguld mellettünk és mi bámulunk ki a buta kis agyunkból.

Valaki írta, hogy idén először több cigi iratkozott be első osztályba, mint fehér ember.

Hát télleg elgondolkodtam, a legjobb, ha amint tud az ember megy ebből az országból. Vagy perspektíva bárkinek is, hogy ittmarad, és eteti őket?
prfecó 2008. 06. 12. 22:24
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#63
620289 -nak igaza van. Szlovákiában volt egy éhséglázadás , jól kiosztották őket és a Szlovák gazdaság egy nagy kolonctól megszabadult.Nincs ekkora megélhetési segélyezés romáéknál, de nem is hajtottak a szavazatukra ,ennyire mint nálunk.
Kurva szegény az a rész , ahol ők élnek.

Inkább szlovák sérülékeny gazdaságot , mint ezt az átgondolatlan , teszetovaságot , mint nálunk.
Törölt felhasználó 2008. 06. 12. 22:17
#62
Őszintén, sose vállalnék gazdasági döntéshozói szerepet és nem irigylem, aki ilyen helyzetbe kerül. Az egyik fő gond a társadalmi ellenállás nagysága. A Kádár rendszer elkényelmesítette a magyarokat. A környező országoknál sokkal jobban éltünk, viszont ez eredményezett egyfajta gazdasági eltunyulást, aminek a levét most isszuk . Ez eredményezi azt is, hogy itthon nem lehet olyan radikális reforomokat véghezvinni, mint pl. a Szlovákoknál. Meg kell jegyezni, hogy a szlovák helyzet csak a számok szintjén nevezhető jónak, de az összkép tragikus, elég csak végigmenni az országon. Egy torzó, erőszakolt eredményt látunk, az ország nagy része a miénket meg sem közelítő életszínvonalon él. Igen, bevezetik az eurót jövőre, de olyan vidékeket láthatsz, ha utazgatsz Szlovákiában, amilyet el sem tudsz képzelni. A Kicsik az adók? Komoly ára van, volt és lesz és a gazdaságuk továbbra is nagyon sérülékeny.
Elkalandoztam, de arra céloztam, hogy a magyar társadalom alkalmatlan a gyors reformokra. Én nem vállalnám a népszerűségvesztéssel járó brutál reformokat. Az is probléma, hogy a gyors, kapkodó reformoknak mindig van rengeteg át nem gondolt, káros maradványa (mint pl. a Gyurcsányék által elkezdett eü. reform..értelmetlen volt), sokszor visszafordíthatatlan károkkal.
Törölt felhasználó 2008. 06. 12. 21:47
Előzmény: #58  Törölt felhasználó
#61
"ár az autóm a megengedett autópálya sebesség majd 3szorosát tudja , nem hajtok. "

Nana, az 350 körül van, ezt nem hisszük. Még a jóféle német járgányok is le vannak szabályozva 250-re. bocsika.

Topik gazda

krizinger
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek