Topiknyitó: Törölt felhasználó 2008. 06. 12. 08:55

Gyurcsány: inkább növekedjünk lassabban, csak ne nyúljunk a szociális rendszerhez.  

Pont ahhoz kéne hozzá nyúlni, mert ez így feltarthatatlan rövid és hosszú távon is.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 15:08
Előzmény: #119  Törölt felhasználó
#120
Én Ausztriában gondolkodom elsőként...néztem lakásárakat...nem is veszélyesek !
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 15:06
Előzmény: #116  hill
#119
Németország jó hely, minden működik. :) Egy magyarnak könnyű megszokni - bár kicsit sajnos hidegebb van - mert Magyarország is olyasmi ország lehetne, ha nem bűnözők irányítanák.

psimon
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 15:05
Előzmény: #117  Törölt felhasználó
#118
HILL !

megyek én is Veled......már ugyis unom ezt az orzságot...........és legalább két adóforrással kevesebb marad a vöröskéknek!
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 15:02
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#117
drpsimon !

Egyetértek Veled ennyi.....sohasem szerettem a pufogtattást....érvekkel meg lehet győzni , csak az a baj , hogy a realitás és az álmok világa nem esik egybe.

Sohasem ittam , dohányoztam,kábitoztam...de azt sem szeretném , hogy a mi befizetett adóforintjainkból azokra pazaroljanak , akik nincsenek tisztában az emberi mérték és mérce fogalmával......ez egy értékrend, aki ez alatt akar tartozkodni -tegye-de nézzen szembe egyedül saját hülyeségével---úgy és akkor fog csak belőle tanulni !

hill 2008. 06. 13. 15:02
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#116
Ezerrel tanulom a németet. Amennyiben Gyurcsány hamarosan nem tünik el a porondról, azt is megígérhetem komcsikáim , megszünök magyar állampolgár is lenni. Tudjátok ha meglenne a társadalmi, politikai, gazdasági konszenzus, az egyenlőbb teherviselés, az egyenlőbb bérfeszültség talán maradnék. Megmondom Nektek ennél többre tartom magam, hogy Gyurcsány bóhóc hülyeségeit elviseljem még két évig. Befektetésként fogom fel, kimegyek nyelvet , és új életstílust tanulni. Nem fogok 80 ezerért robotolni, amiből 30 ezer elmegy autóra, a többi meg rezsire. Én ebből nem tudok megélni.
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 14:53
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#115
620829
kösz az együttérzést. Nem izgulok, annyit nem ér meg az arc, legfeljebb az bosszant - ahogy írtad - hogy az ilyeneket azokból az adóforintokból fizetjük, amiket a gyerekeimre, uram bocsá', magamra költhetnék.
Van itt más komcsi érzelmű is, egyikkel-másikkal egész normálisan el lehet beszélgetni. De ahogy már mondtam, aki a kommunizmusssal kacérkodik, nem nevezheti magát demokratának.

jó hétvéégét mindenkinek, takarékoskodjatok a jövedéki adóval, vagysi ne cigizzetek, keveset igyatok és autózzatok.
hill 2008. 06. 13. 14:34
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#114
Mondták már mások is. Nem tudják miért kapom ciprusról rendszeresen a pénzt. :) Ilyenkor mondom nekik, nyugi nem a magyar politikusok Off-shore számláiról jön. Csak figyelem a magyar komcsik ténykedéseit.
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 14:32
Előzmény: #112  Törölt felhasználó
#113
Penznyelő !

Azért gürizzünk , hogy a sok segélytváró egész nap nyugadtan dögölhessen otthon????
A cégemnél nagy a fegyelem...van a meló és a meló...ha egy embert is meglátok tengeni és lengeni...viheti a munkakönyvét.............aki fizet az parancsol...aki nem teremt értéket , az milyen jogon akar belőle jogosulni???

AKI NEM DOLGOZIK NE IS EGYÉK !
ENNYIRE EGYSZERŰ!

Lásd hajléktalanok: tőlem mind felfordulhat egytőleggyig.....ott lóg a cigi a szájában és borosüveg a kezében......sporoljon...vagy forduljon fel...sokat sporolnánk vele........nem segély és ingyen bableves kell télen , hanem hólapát nyele , hogy a munkától kimelegedjen....nem takaró és meleg tea és zsiroskenyér kell nekik , hanem korbács , amely munkára hajtja őket.

EZ AZ EGY MEGOLDÁS LÉTEZIK !!!
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 14:24
Előzmény: #111  hill
#112
Nagyon bölcs ember lehetsz, Hill...
hill 2008. 06. 13. 14:22
Előzmény: #109  Törölt felhasználó
#111
Semmi. A problémákat látom, tudom hogy az elvetemült baloldal teszi tönkre , zsákmányolja ki az ország lakosságát. Miért dolgozzak , azért hogy egy-két komcsi elvigye haza végkielégítésként???
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 14:21
Előzmény: #106  Törölt felhasználó
#110
Nem ez számít....marketinget kint tanultam a német anyacégnél Ettlingenben és Nyugat-Berlinben pl.1993-ban..........stb......voltam itthon A Petőfi Nyomda egyik leányvállalatának az igazgatója---...nem ez számít.........a makro és mikroökonomia szabályait sértik meg napmintnap .......a német barátom 10 miila eurot akart Szegeden befektetni............hányingerrel ment el innen..........nevetséges , ami itt folyik......írom mindezt úgy , hogy én 2002-ben a fidesz ellen szavazva szavaztam az mszp-re........de 2006-már maga volt a röhej!!!

egyébként több szakirányú diplomám van.....de egy 18 éve nyereséges vállalkozással mögöttem azért már hagy ismerjem a konjukturát és a gazdaságpolitikát annyira , hogy tudjak ítéletet hozni!!!
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 14:18
Előzmény: #107  hill
#109
"A fő bajok egészen komplexen keresendőek, sok kicsi sokra megy"
"amig Gyurcsány van hatalmon megfogadtam nem fogok dolgozni"

Kedves Hill, nincs ebben némi ellentmondás?
hill 2008. 06. 13. 14:14
Előzmény: #107  hill
#108
Ja ezt
link
hill 2008. 06. 13. 14:14
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#107
620829 igazad van.
ezt meg mindenki olvassa el. A fő bajok egészen komplexen keresendőek, de sok kicsi sokra megy. Az más kérdés , hogy amig Gyurcsány van hatalmon megfogadtam nem fogok dolgozni !!!!! Egy Komcsi sem fogja többé lehúzni rólam a bőrt.
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 14:11
Előzmény: #105  Törölt felhasználó
#106
Tudom, hogy nem a papírok számítanak, de kíváncsiságból: neked milyen végzettséged van?
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 14:03
Előzmény: #104  Törölt felhasználó
#105
Embersport !

Én egyik oldalt sem szeretem ,mert mind -akettő csak a saját klientúráját hizlalta....de nagyon unom , amikor szakmailag valaki be akarja nekem bizonyítani , hogy a jelenlegi kormány milyen nagy szakértő.
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 13:58
Előzmény: #103  Törölt felhasználó
#104
620829

Ne izgulj! még nem jött el a te időd

Majd ha diktatúra lessz /bal vagy jobb /
akkor te leszel a hátország
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 13:42
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#103
drpsimon !

Ne izgulj , mert érte nem éri meg.
Ismerjük már régóta!
A nyelvében egy nagy piercing van ...piros ötágú csillag...és majd a szadeszes valagát is ott fogja rázni belöve a meleg felvonuláson........még szerencse , hogy eső lesz......és elmossa a sok homokt és sár (bélsár)lesz belőle....belőlük!!!

drpsimon...bocsi , de én inkább ezt írtam volna eme jó embernek...így talán megérti a lényeget...már mint a jellemábrázolást , ami az előtte patakzó hasonszörű elvtárskák egymástörömítő csoportjára jellemzó !!!

remélem lesz náluk elég sikosító!!!

undormány...de a fiatal szadeszesek , akik szintén ott fognak segglobálni befűvezve, ők védik őket....egészséges aidsbetegséget minannyiuknak....de remélem , hogy gyors lefolyású lesz és nem nekünk kell még azt is az adóforintjainkból fizetni !
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 13:30
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#102
konki, te egy akkora büdös bunkó vagy, mint ide lacháza...
Nem tudsz rólam semmit, leírom, mi zavar, erre meghazudtolsz. A továbbiakban társalogj a családtagjaiddal, gondolom, ők elviselik a stílusodat.

Szarni legfeljebb a magadfajtákra szoktam.
Törölt felhasználó 2008. 06. 13. 11:52
Előzmény: #86  Törölt felhasználó
#101
"engem akkor is zavar a sok koldus, a kosz, a bűnzés,a trehány és lusta hivatalnokok, ha nekem jól megy..."

vazze simon, téged a Gyúccsány zavar. Szarnál te a felsoroltakra, ha más lenne a góré...

Topik gazda

krizinger
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek