Topiknyitó: Törölt felhasználó 2007. 08. 17. 09:49

GENESIS  

Sziasztok!

Lassan a novotrade topic okofogyottá válik.:-))

Új név,új tervek,új remények...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:49
Előzmény: #87759  exmnbs1
#87820
igen ex,

épp ez folyik most!! :D

Hirtelen nagyon kutyütő lett az előző vezetőség!! De ennek mostantól vége!!!
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:47
Előzmény: #87758  Törölt felhasználó
#87819
köszi a tanácsot mosier!! :D

Megfogadom!! :P
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:40
#87818
Kedves Barbapapa!

Maga mindig ilyen kekeckedő?? Kicsit visszavehetna az arcából, mert netalán egyszer valaki képen fogja törölni! ..és még finoman fogalmaztam.
Jöjjön ki az irodájából és kint az utcán legyen nagy a szája!
Ellenben Önnel, de inkább tegezlek, hisz elég durva konfliktust kereső a stílusod...
Én vásároltam Genesis-részvényeket, míg Te dumálsz itt álalndóan nap hosszakat, mint egy félkegyelmű netfüggő bolond!
Ügynök meg max. Te lehetsz!
Szóvsl nagyon gyorsan húzd meg magad!
Te kis szájhős!
Na és te vettél már Genesis-részvényt???

Egyébként erre a kis ovisra nem is érdemes oda figyelni, a véleményem elmondtam.
Én többet nem reagálok semmilyen írásodra, hisz csak egy kis porszem vagy a gépezetben! (elég pici, jelentéktelen)
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:28
Előzmény: #87813  Törölt felhasználó
#87817
csak nem fogod fel, hogy ez sosem Rényi üzlete volt, hanem a Fundé

már pedig ők most a saját projektjükhöz úgy tűnik találtak befektetőt, akivel meg is akarják csinálni. nem az eredeti konstrukcióban, lehet hogy nem kaszálnak rajta akkorát, mint ahogy 2 éve remélték, de komolyan gondolják és most már összehozzák úgy, ahogy lehet

amúgy gondold végig az elmúlt évek történéseit, rájössz majd hogy volt már korábban is legalább egy komoly jelentkező, az a bizonyos izraeli, akit végül Rényi(ék?) fúrtak meg - na ez az amire most már esélyt sem hagy a Fund, a múltkorin is berágtak

a "sztori" szvsz nagyon is él, az meg végképp MUHAHA ha azt hitted hogy a Fundosok a _saját_ pénzükből akarnak gyárat építeni:)) ("ha lenne pénzük akkor ugye ők tennék be az 50 millát") végig nyilvánvaló volt, hogy ők a projekt összeállítását hajlandóak csak finanszírozni, a gyárépítéshez befektetőt keresnek, aki ha meglesz, ők kiszállnak, legalábbis nem maradnak többségiek (mire fel maradnának?)

a "bármit vehet a tőzsdén, akár működő solar céget is. " gondolatodat végképp nem tudom hová tenni. komolyan nem vágod, mi a különbség egy létező cég tőzsdén keresztüli felvásárlása, és egy saját cég felépítése majd tőzsdére vezetése között?
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:21
Előzmény: #87815  Törölt felhasználó
#87816
Jól van mind1.

Mindenképp fura elképzeléseid vannak a tőzsdéről, talán ezért is nem vagy befektetési guru,hanem irodakukac :P
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:16
Előzmény: #87814  Törölt felhasználó
#87815
csak pontosan idézgetni.

"a valódi tőzsdés ha jó sztorit lát "
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:15
Előzmény: #87812  Törölt felhasználó
#87814
a jó tőzsdés benyomja a vagyonát tripla tőkeáttéttel

WOW!
Sztem nyiss külön gazdi tanácsai blogot, meglátjuk hányan perelnek téged 1 éven belül.
Bolond.
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:15
Előzmény: #87810  Törölt felhasználó
#87813
apricot.
gondolj bele abba hogy a fundnak eddig egy nagy szívás a genesis sztori.
namost valahogy viszont kell lássa a pénzét.
az hogy a cogencoban kisebbségi tulaj lesz?
ilyen alapon bármiben lehet, hszen bármit vehet a tőzsdén, akár működő solar céget is.
ebben a genesis sztoriban nem ez lett volna a cél, hanem a SAJÁT GYÁR, A GENESIS SAJÁT MULTICÉGE.
na ez meg nem jön össze az már biztos.
mondom:
bármilyen részvényt vehettek volna a tőzsdén, ez a cogenco kínlódás csak egy végjáték hogy ne bukjanak be végleg.
a fundnak elfogyott a pénze, láthatod kiürült a genesis is (ha lenne pénzük akkor ugye ők tennék be az 50 millát).
K.O.
ennyi,
szerintem a fund ahogy lehet dobja a pakkot, és úgy talán nem bukik nagyot.
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:11
Előzmény: #87808  Törölt felhasználó
#87812
csak azért írtam, mert a valódi tőzsdés ha jó sztorit lát nem itt szónokol hanem benyomja a vagyonát tripla tőkeáttéttel, és utána arat.
szóval a szájhősökön csak röhögök.

meg azon is amikor 100 Ft lesz a papír, mert erre a hírre meg mérlegre már alsólimiten kellene lennie, és azért ninmcs ott mert előtte kitömik még az ilyen lúzereket is mint ez az ügynök.
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:11
#87811
Türelem rózsát terem!
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:10
Előzmény: #87800  Törölt felhasználó
#87810
"a cogenco részvények (amelyek szerintem háátt....hogyismondjam....nemtúl jók...) a fundé lesznek"

kezdjük ott: már most is az övék, csak még nem ér túl sokat, lévén egy ideje üres cég

aztán folytassuk két 'apróság'gal amit kihagysz: az egyik az, hogy a Cogencoban végül a Genesisen keresztül lesz (nyilván kisebbségi) tulaj a fund, a másik az, hogy mindez csak akkor történhet meg, ha közben a Cogenco-ba bekerül 50 millió dollár, amitől (ha megtörténik) máris sokkal kevésbe lesznek a részvényei hááát..hogyismondjam.. annyira nemtúl jók :) még akár gyáruk is lehet, hm?

amúgy gondold végig megint amit írtál: ha annyira nem túl jó részvények, miért érné meg a fundnak kilopni őket?
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:09
#87809
Barbapapa!
Aki ilyen hírek hatására nem vesz Geni-részvényt, vagy még kételkedik is ezek után....arra nem tudom mit mondjak:-)

Vettem már! és..jönnek még további vásárlók is, kicsi a még szaabdon lévő közkéz! (Sokan hosszabb távra vették, és nem válnak meg tőle hamar)

Nézd meg aFrankfurti kötéseket is!
Élénkül a forgalom ott is!

Amúgy ká, hogy itt a BÉT-en van napi limit, mert már 900-1000 Ft között lennénk szerintem, ha nem lenne a limit...
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:08
Előzmény: #87807  Törölt felhasználó
#87808
szerintem csak szövegel, ahogy te is
/R/
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:04
Előzmény: #87806  Törölt felhasználó
#87807
belenyomtad már a vagyonodat, vagy csak szövegelsz?
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 15:03
#87806
A legutóbbi kötés Frankfurtban 3 EUR-on történt, mely kerekítve 900 Ft-nak felel meg!!
Igaz visszarakták az árfolyamot még a kereskedés elején 2,5 EUR-ra, de csak apró mennyiséggel!
Nagyobb tételt csak magasabb árfolyaokon lehet begyűjteni!
Épp ezért alakulhat ki egy komolyabb árfolyamemelkedés akár rövidebb távon is, már láthatjuk is!
Bár könnyen lehetségesnek tartom, hogy visszateszteli az árfolyam az 1-2 évvel ezelőtti 1800-2800 Ft közötti szinteket, bár ez csak az én prognózisom.
Senkit nem biztatok vételre, a félreértések elkerülése végett! Mindenki saját maga dönt!
Ha a nagybefektető beteszi a lóvét, és még ebben az évben tényleg el kezdik építeni a gyárat, akkor megnyugodhat minden részvényes, és remélhetőleg nem buknak a Genesis-befektetésükön!

Frankfurtban a napi csúcs 3,5 EUR, mely 1050 Ft-nak felel meg!

Frankfurt az irányjelzőnk! :-)

Valahogy úgy érzem, ismét emelkedési pályára ért a Genesis és az árfolyam is!

Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 14:56
#87805
A Genesis részvény szárnyalása ismét elkezdődött!
Ha néztétek a Tulajdonosi struktúrát, akkor látni lehet belőle, hogy a jelenlegi közkézhányad elég kicsire csökkent, 20 %!
A Citibank jól bevásárolt az elmúlt időszakban, igaz Letétkezelőként! De nyilván nem 1 hétre vették a részvényeket!

A másik meg, hogy el kezdték forgalommal venni, és további kisbefektetők, spekik is nagyon felfigyeltek a részvényre!!!

Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 14:54
Előzmény: #87803  exmnbs1
#87804
á, nem érek én rá, csak azért néztem be mert érdekelt a közgyüli anyag.
na aztán hogy erre a full negatív mutyira még veszik is, az már a tőzsde nem normálisságának tudhgató be, ill annak hogy rá kell adják a lúzerekre az összeomlás előtt.
exmnbs1 2009. 04. 30. 14:53
Előzmény: #87802  Törölt felhasználó
#87803
később jövök, addig is jó mulatást)))))
Törölt felhasználó 2009. 04. 30. 14:49
Előzmény: #87798  exmnbs1
#87802
ja, azon jót röhögtem, bár amúgy is sejtettem hogy már elszórták a pénzt.
kimutyizták...
mondom: semmi sem lesz, a fund mint befektető ki lesz tömve cogencoval, aminek gyára sosem lesz.

Ja, és extra röhej hogy még most pénze sincs.
Na, ilyen vevő akinek még nem is biztos hogy megvan az 50 Millió dodója, kész röhej.
exmnbs1 2009. 04. 30. 14:48
Előzmény: #87799  exmnbs1
#87801
ezek meg Gardéniáznak

Topik gazda

adra
5 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek