Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 04. 28. 05:37

GARDÉNIA KAMUZÁSOK  

tudom nem fog tetszeni a Gradénia részvényeseknek, de az ő érdekükben is:
.
a NAPI Gazd. híre arról szólt, hogy
.
A 20-25 m EUR értékű ... bevásárló központ építése .......... illeszkedik azon stratégiába, mely a függönygyártásról az értékestésre és az ingatlan vagyon hasznosítására helyezi át a hangsúlyt."
.
Ingat lanhasznosítás? Kamu. Az eredeti 2002-es terv szerint a győri ingatlant akarták eladni, a SAJÁT GYÁRTELEPET AKARTÁK ELADNI, hogy a HITELEKET VISSZA TUDJÁK FIZETNI.
.
Elnézést ez a Gardénia a II. félévben ismét veszteséget termelt.
.
Ennek a Gardénia vezetésnek nagy része vitte csődbe a FŐNIX Rt-t. Régi tőzsdések még emlékeznek.
.
A HÍR HAMIS DOLGOT SUGALL MÉG EGY HELYEN: A valóságban a függönygyártás helyett már csak értékesítéssel foglalkoznak, amely ismét CSAK VESZTESÉGET termel.
.
Milyen ingatlanhasznosítás? Eladták már amit csak tudtak. (Nyíregyházi ingatlan stb.) Hogy a korábbi veszteséges ausztriai Vossen akvizíciót finanszírozni tudják.
.
20-25 millió EURt honnan szednek össsze? Mi a fedezet? Hihetetlen. Több mint 500 MILLIÓ FORINT JELENLEG IS A HITELÁLLOMÁNY.
.
Tud om mi van a bevásárlóközpont terv mögött.... Meg kellene kérdezni a kirúgott 500 emberből néhányat, mit gondolnak a Gardéniáról.
.
Sok sikert egy olyan spekulációs célponthoz, amely 5 év veszteség után kb. 2 MILLIÁRD VESZTESÉG után 2004 I. félévében 30 MILLIÓ ADÓZOTT NYERESÉGET produkált, hogy 2004. II. félévében ISMÉT VESZTESÉGES LEGYEN A MÁR REORGANIZÁLT CÉG.
.
Pilótajáték lehet, de csak nagyon óvatosan. A Ti érdeketekben.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:35
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#80
na ki vele, mióta olvasod a topikokat? :) akarsz róla beszélni ? :) ja, amúgy ha felírjuk:
napi 24 óra= munkaidő + szabadidő, akkor még a budira is a szabadidőmben járok... képzeld! tudom, beteg vagyok, mert a robotoknak nem kell :) te meg elintézed a pelusba :) te kis duracell-nyuszi :) de nem hiszem, hogy Márki lenne, sztem inkább gordonka :) = c(hello)
spade 2005. 12. 14. 22:33
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#79
ARP,

Innentől kezdve az lesz a legnagyobb sértés ha valakire rámondják, hogy Márki klón....:))
spade 2005. 12. 14. 22:30
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#78
Te B.Z.

Mi van??? ma véletlenül mérges kigyóba haraptál ???
Idejöszz aztán mindenkit lebetegf@szozol az ember ilyet nem csinál csak úgy jókedvében :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:29
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#77
SZEGÉNYKÉM - B.Z. (márki) CSAK RONTASZ A HELYZETEDEN :o))))))
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:27
Előzmény: #75  Törölt felhasználó
#76
Mi az hogy ne szaladjak el?
Arp te egy komplett beteg vagy. Azt hiszed bobórcsi bácsi vagy. Mióta szeded a gyógyszert azóta meg csak Arp?
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:24
Előzmény: #74  Törölt felhasználó
#75
Bocsi:

Na Spedo!

Mi jött itt ki - beszarás! Legalább Te AKS, TBarnus, Lau meg én tudjuk, hogy mind mi vagyunk :o)
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:21
Előzmény: #73  spade
#74
Na Spedo!

Mi jött itt ki - beszarás! Legalább Te AKS meg én tudjuk, hogy mind mi vagyunk :o)
spade 2005. 12. 14. 22:20
Előzmény: #69  Törölt felhasználó
#73
AKS,
Persze hogy megtettem, kaptam is érte a tözsdefórumon......

Csókásy

Igazán köszönöm :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:19
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#72
Nana B.Z. Ne szaladj el, ez neked szól:

Van itt egy ilyen (econet a jövő üzlete)
link

"Re: Econet: saját részvény és GRID Elözmény válasz erre 10.28
Erről van szó komeda és MARQES
Az Oracle a vezető fejlesztő a világon.
ub21 "

Klinikai eset. Még keresek egy kicsit
spade 2005. 12. 14. 22:18
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#71
AKS,

"
Ennyi netfüggő ráérő beteg f@szt. Ilyen f@ságokkal foglalkoztok.
"
A humor hogy a csóka is netfüggő beteg f@sz ha ráért arra hogy beleolvasson a topicba, mér pont ebbe ???? :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:17
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#70
AKS
Ha neked ez a szabadidőd, akkor sajnállak. Na csá.
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:17
Előzmény: #67  spade
#69
Üdv!

főleg az olajos beírásaidra gondolom: meg is tetted a téted, vagy elég volt az elmélet? (gyakorlatias okokból kérdem :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:15
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#68
ja, amúgy élőben is vannak összejövetelek :)
vmi kimaradt a teóriádból :) loser
spade 2005. 12. 14. 22:14
Előzmény: #55  Törölt felhasználó
#67
AKS,

Nem kell hogy sokan megértsenek, de én megteszek mindent ami tőlem tellik hogy átjusson az üzenetem, ne legyek félreérthető stb. különben minek irnék egyáltalán ??

És hát akkor tudok használni ha gondolkozás forditó tufok lenni, tehát sokan értenek...és persze az is más kérdés hogy 1 dolog h értenek a másik dolog hogy fel is ismerik a jelentőségét is annak amit mondok...
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:13
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#66
sztem a szabadidejüket töltők fikázását máshol kellene kezdened. néhány tipp:

1. harrypotter fanclub :) /amúgy is a te korosztályod/
2. országgyűlés /amúgy is a te szellemi nívód/
3. statisztikusok /amúgy is a te magyarázatkereső köröd "ezért tart itt..."/
4. topikokba 1x beugatók, akik mondanak vmi pszeudointellektuális katyvaszt a pszichedellikus élményeik közepette
5. AMWAY motivációs kurzusokon részt vevők
6. anonim alkeszok

...bár sztem a ha lenne a szociopatáknak egyesületük, ott is örömmel fogadnak :)
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:11
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#65
A BPMCWAP-ost nem találom, majd őt megkérdezem, mert nagyon megviselte akkor az eset.

Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:11
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
"Re: Econet erős vétel-.. Elözmény válasz erre 10.31
És még annyit, hogy fél órát szántam arra, hogy megnézzem az általam gyanítottat: sokan a pozijuknak megfelelően szidják vagy dicsérik az ecót. pl. Laurion pár hónapja dicsérte, mert benne volt, most meg szapulja, gondolom, mert nem tudta vissza venni 50 körül. Szerintem egyébként semmi nem múlik a mi beírásainkon. De az értelmes párbeszédnek helye van, de nem a pozíciótól függő beírásoknak.
ub21 "
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:08
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
Van itt egy ilyen (econet a jövő üzlete)
link

"Re: Econet: saját részvény és GRID Elözmény válasz erre 10.28
Erről van szó komeda és MARQES
Az Oracle a vezető fejlesztő a világon.
ub2 "

Klinikai eset. Még keresek egy kicsit.
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 22:06
#62
Ennyi netfüggő ráérő beteg f@szt. Ilyen f@ságokkal foglalkoztok. Ezért tart itt az ország. Kész röhögőkörcs.
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 21:49
Előzmény: #60  Törölt felhasználó
#61
thx

Topik gazda

marques
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek