Topiknyitó: Törölt felhasználó 2005. 04. 28. 05:37

GARDÉNIA KAMUZÁSOK  

tudom nem fog tetszeni a Gradénia részvényeseknek, de az ő érdekükben is:
.
a NAPI Gazd. híre arról szólt, hogy
.
A 20-25 m EUR értékű ... bevásárló központ építése .......... illeszkedik azon stratégiába, mely a függönygyártásról az értékestésre és az ingatlan vagyon hasznosítására helyezi át a hangsúlyt."
.
Ingat lanhasznosítás? Kamu. Az eredeti 2002-es terv szerint a győri ingatlant akarták eladni, a SAJÁT GYÁRTELEPET AKARTÁK ELADNI, hogy a HITELEKET VISSZA TUDJÁK FIZETNI.
.
Elnézést ez a Gardénia a II. félévben ismét veszteséget termelt.
.
Ennek a Gardénia vezetésnek nagy része vitte csődbe a FŐNIX Rt-t. Régi tőzsdések még emlékeznek.
.
A HÍR HAMIS DOLGOT SUGALL MÉG EGY HELYEN: A valóságban a függönygyártás helyett már csak értékesítéssel foglalkoznak, amely ismét CSAK VESZTESÉGET termel.
.
Milyen ingatlanhasznosítás? Eladták már amit csak tudtak. (Nyíregyházi ingatlan stb.) Hogy a korábbi veszteséges ausztriai Vossen akvizíciót finanszírozni tudják.
.
20-25 millió EURt honnan szednek össsze? Mi a fedezet? Hihetetlen. Több mint 500 MILLIÓ FORINT JELENLEG IS A HITELÁLLOMÁNY.
.
Tud om mi van a bevásárlóközpont terv mögött.... Meg kellene kérdezni a kirúgott 500 emberből néhányat, mit gondolnak a Gardéniáról.
.
Sok sikert egy olyan spekulációs célponthoz, amely 5 év veszteség után kb. 2 MILLIÁRD VESZTESÉG után 2004 I. félévében 30 MILLIÓ ADÓZOTT NYERESÉGET produkált, hogy 2004. II. félévében ISMÉT VESZTESÉGES LEGYEN A MÁR REORGANIZÁLT CÉG.
.
Pilótajáték lehet, de csak nagyon óvatosan. A Ti érdeketekben.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 21:49
Előzmény: #59  Törölt felhasználó
#60
1 perc és keresem.
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 21:48
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#59
nemtom, én még a bp-ubi pengeváltásról is lemaradtam... hol volt?
én is csak 1 nicken vagyok jelen (nekem ez is sok :) így nem értem a többnickeseket, de azért nem feltétlenül visszaélés/klónozás jellegű, lehetett akár tech.problem is
Tbarna 2005. 12. 14. 21:47
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#58
Marqes vagy mi a vér vagy.

Gondolom nem túlzottan érdekel, de mégis..
Én is csalódtam. És bizony vannak itt olyan emberek akiket komolyan veszek. sőt a fórumot is. Azért ne izgulj nem megyek a Dunának. Majd olvasok egy kis ázsiai filózófiát megígérem személyiségfejlesztésre is elmegyek .

Egy dologban egyébként csúnyán tévedsz. Ez itt a való világ. Az összes olvasóval, és hozzászólóval.
Sőt! A beírásaiddal és a nick neveiddel valóságosabb már nem is lehetne.
Az ilyenek nélkül ugyanis túl szép lenne ahhoz, hogy igaz legyen. És akkor mesének hívnánk.


Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 21:45
Előzmény: #52  spade
#57
"és az életben is olyan qrva rendes vagyok mint az irásaim alapján :) "

Ezt csak alátámasztani tudom!:)
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 21:44
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#56
AKS tod én olvastam ub21-et ahogy nekiesett BPMCWAP-nak.

Az valahogy olyan gusztustalan volt, hogy látod a mai napig bennem maradt. (belinkeljem?)

És ez egy "köztiszteletben álló ember"?
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 21:43
Előzmény: #52  spade
#55
ahh, még egy bizonyítási kényszer :)
amúgy én nem értelek, Spade... jókat írsz, semmi kétség - miért kell, hogy sokan megértsék? (elheiheted, vannak elegen, akik értik, csak a többségnek kell a 2 év :) C'est la vie...
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 21:41
Előzmény: #53  Törölt felhasználó
#54
Hali fiúk!

ÁÁÁÁ AKS ez nem ilyen vicces - inkább baromi szomorú.
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 21:39
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#53
tiszta szappanopera vagytok, wazze :)
majd gyűjtünk a rabszolgák felszabadítására is :)
bár a Kémek a sasfészekben volt az aduász, onnan max. koppintani tud minden soap oper-író (amcsi kém olyan, magát angol kémnek álcázó német kémnek álcázza magát, hogy mindenki azt higgye, német kettős ügynök, miközben egy német kémet akar lebuktatni, aki angol kémnek álcázza magát :) szóval kémcsőbe húzzák a németet) a végén már senki se tudja, ő az-e, akinek gondolja magát :)
kezd minden olyanná válni, mint a bét zárószakasz :)
spade 2005. 12. 14. 21:36
Előzmény: #51  Törölt felhasználó
#52
ARP,Laurion,

Egyben tutik lehettek hogy én csak egy nicken irogatok, és az életben is olyan qrva rendes vagyok mint az irásaim alapján :)

Egyébként márkiról egy kabarétréfa jut az eszembe...:) de azért az ember mindig meglepődik az ilyenen...
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 20:56
Előzmény: #50  Törölt felhasználó
#51
LAURION

Ez kemény story - nem? Én azért piszkálktam Márkit az elejétől fogva, mert láttam, hogy nem tisztán játszik.

Tudtam, hogy létrehozott magának manipulatív bólogató nickeket. Én Wasabira tippeltem, de az ub21 engem is meglepett. N

Milyen szépen segítettem ub 21-et egy elemzéssel (econet).!....ub21 viszont köcsög módon nekiesett BPMCWAP-nak,

hát ..... nick ide nick oda - csak egy ember van mögöttük - szóval no comment.
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 18:07
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#50
Kedves Laurion,
.
- nem skizo. :) :) :)
A nickkel komolyabb célunk volt, csak egyrészt nahgyon megváltozott a világ másrészt vannak határok amit szabad és amit nem.... Eléggé meg is ritkultak az utóbbi időben, jövőre már nem hiszem hogy írunk, én legalábbis nem.
.
- köszi a bizalmat és hogy élvezem / bírtam a szimpátiádat. De szerintem személyesen nem ismerjük egymást. Ne butáskodj már, hogy egy tőzsdei nickben "csalódsz". Nagyon érzékeny ember lehetsz.
.
- de ha a való életben a padlón vagy, akkor én egy jótanácsot szívből adnék: el kell jutni a személyiségfejlesztés egy olyan szintjére, amikor szó nélkül tudsz továbblépni, ha a VALÓ életben olyan emberek akikben bíztál hátbatámadnak vagy becsapnak. Az ázsiai filozófiákból sokat lehet tanulni: önerő, higgadtság....
.
no, szóval ne lásd sötéten a világot, nem vagy Dath Vader ! fel a fejjel!! :O)
matteo 2005. 12. 14. 16:40
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#49
Lau!
hogy legalább a fórumozókban ne csalódjál, gyere el egy Konferenciára!
JP-t és TBarnát egyszerűen az életedből nem hagyhatod ki, minden6ó, ha 5Ft-ot vesztesz is annyira oszt, hogy sírva mész haza, prfecó hoz neked sós mogyorót, bpmcwap osztja a hülyeségeit, Wedge egyfolytában magyaráz majd neked valamit, Don_Pepe hoz csajokat (bár cirmoscicu már magától is odatalál és nagyon kedves), utána meg matgabbal tényleg elmehetsz kaszinóba... ;)
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 16:19
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
Márki,
ne ábrándíts már ki,
éppen most csalódtam pár muksóban (nem tőzsde - magán), szar a kedvem, sötéten látom a világot), mi a francnak kell több nick, az életben eszembe nem jutna, az önfényezés a tf-en megint másik nickről ment, a marques/marqves oké, de ezektől teljesen elütő minek? (nem lenne bajom vele, ha előtte bejelented, hogy mind te vagy, így viszont akárhogyan is, de valami nem stimmel a beírásokkal.
Pedig kifejezetten bírtalak Benneteket... :(((
a 2 emberke az 2 személy, vagy ez csak valami skizo dolog?
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 14:48
Előzmény: #46  Törölt felhasználó
#47
F@sz tudta - Te is megtudsz lepni wazze :o)))
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 14:46
Előzmény: #45  Törölt felhasználó
#46
NO
.
CSAK
.

----> :) :)
.
(Igen, a pont a sorok között az elhatároló. Azt is jól láttad hogy a TF-re nem én írok, hanem a spannom (általában).
.
Tiszta Columbo vagy. :O)
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 14:37
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#45
NO
.
CSAK
.
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 14:37
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
Tutiboy meg nemtom mi nickek (akik próbálták utánozni a stílust) nem mi vagyunk.
.
Jelzem hülyeség is volt utánozni (Capslockkal vagy anélkül), mert nem hiszem hogy egy fórum bármilyen hatással lehet az ÁRAKra. Csupán véleménycsere...
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 14:34
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Igen.
.
3 nick van:
.
marqves, marques és ub21.
.
És ezek mögött 2 emberke.
.
De ez már volt téma a TFen.
.
Az ok egyszerű: 2 -szer más más mail címre lett kérve elfelejtett jelszó. Így most felvátve hassnáljuk a kettőt.
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 14:29
Előzmény: #41  Törölt felhasználó
#42
UB21 = MARQUES?

UB21, én Markinak írtam - Te lennél Márki is?
Törölt felhasználó 2005. 12. 14. 14:28
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#41
Arp,
.
Simán bizonyítási kényszerem van. (meg mindenféle egyéb kényszerem.) Komplett elmebeteg vagyok, éjszakánként motoros fűrésszel járok az utcán. Összevissza kaszabolom aki elém kerül. :) :)
.
.
u. i.:
ha hiszed ha nem, vannak olyan emberek akik beveszik a reorganizációs dumákat és mohóságuk miatt mert ócsó a cég, a TELJES pénzüket belerakják (NABI, Phyl, régen: Gardénia)
.
Ha hiszed ha nem szeretném ha nem veszítenék el, vagy tennék teljesen illikviddé a teljes pénzecskéjüket.

Topik gazda

marques
4 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek