Topiknyitó: saru 2007. 05. 02. 16:07

Felbontották Kádár János sírját !  

Meggyalázták Kádár János sírját

2007. május 2. 14:15



Meggyalázták Kádár János síremlékét a fővárosi Fiumei úti temetőben szerdán - közölte a rendőrség az MTI-vel. Kormos Endre, a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese elmondta: ismeretlenek leszedték Kádár János és felesége síremlékének márvány fedlapját, a földet pedig kidobálták. A történteket először a sírkert biztonsági őrsége észlelte. A VIII. kerületi kapitányság rongálás miatt rendelt el nyomozást, a helyszíni szemle jelenleg is tart - tette hozzá. Az MTI helyszínen tartózkodó tudósítója azt látta, hogy a temetőben a munkásmozgalomi panteonjára fekete festékkel gyalázkodó feliratot írtak: "Gyilkos és áruló szent földben nem nyughat". Ez az idézet a Kárpátia együttes "Neveket akarok hallani" című dalából származik.



A 2003-ban alakult magyar zenekar a Wikipedia nevű internetes lexikon szócikke szerint "magyar nemzeti-rock stílusú", "erős nemzeti identitású és revizionista" zenét játszik. A BRFK vizsgálja, hogy van-e köze a feliratnak a sírrongáláshoz.



A Magyar Kommunista Munkáspárt minden parlamenti és parlamenten kívüli párttól azt kéri: függetlenül attól, hogy mit gondolnak Kádár János történelmi szerepéről, ítéljék el a sírrongálást.



A Magyar Kommunista Munkáspárt elnöksége közleményben tudatta: a párt "mélységes aggodalmának és felháborodásának ad hangot Kádár János sírjának meggyalázása miatt", és elítélik mindazokat, akik a sírgyalázást elkövették, vagy elősegítették. A párt azt követeli, hogy a kormány "azonnal és a leghatározottabban ítélje el az eseményt", a nemzetbiztonsági szolgálatok és a rendőrség pedig találja meg a tetteseket.

(MTI)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 13:42
Előzmény: #379  Törölt felhasználó
#380
Most alszik. Majd éjszaka válaszol...:)
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 13:24
Előzmény: #376  Törölt felhasználó
#379
Én azt mondanám neki: ezt a szemembe is mered mondani, vagy csak a topikban vagy ilyen bátor?
Lebeszélnénk egy "találkozót",
elővenném az ősi, Maszamune mester által kovácsolt perecemet, és azzal bírnám jobb belátásra.
:)

Nekem volt egyébként egy ilyen (női) főnököm. Én fel se vettem egy idő után, mivel ha mindig fikáz, akkor az nem jelent semmit. A kedvesem a szemeit akarta kikaparni :)
Aztán kiderült, hogy terhes, minden reggel hányással indítja a napjait, és kicsit morci, amit rajtam vezet le.
DLPH nálad is hasonló a helyzet? Nem bírod a bulikat úgy mint régen?
:)

Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 13:11
Előzmény: #377  Törölt felhasználó
#378
Állítólag gyurcsány követte el a széna teret is.
Aztán a kommandósok lelőttek egy ártatlan ügyfelet és ráfogták a dolgot.
Össze is vág ez azzal hogy miért nem engedték ki sokáig a szemtanúkat, mert MEGFÉLEMLÍTETTÉK ŐKET!
meg memóriatörlő injekciót kaptak hogy elfelejtsék hogy látták gyurcsányt!
szörnyű!
de volt egy ember akin nem hatott az injekció, talán mert alkesz és jól bírja vagy tudomisén, de ő mondta!
csakhogy megfélemlítették, és azt mondták hogy rendeznek még egy móri mészárlást és jól majd ráfogják azt!
pedig móron sem az mészárolt akikre ráfogták de nem ám, hanem fletó!
Ilyen szadista, és mivel már nincs andrássi úti ávh pinceparty, kénytelen így gyilkolászni, közben az nbh meg az elvtársai takarítanak utána.
NÉZZÉTEK MÁR MEG KI ITT A MINISZTERELNÖK VALÓJÁBAN!
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 12:47
#377
Én tudom mi történt.
A sírbontást szélsőjobbosok követték el, de ezt olyan szakszerűen csinálták (hivatásos sírgyalázokat bérelve), hogy úgy tűnjön, hogy ezt Gyurcsány csinálta. Az emberek viszont egy szitán még átlátnak, és rögtön megértik, hogy ezzel megint csak a szélsőjobbot akarja bemocskolni, hogy elterelje a figyelmet az ország bajairól.
Viszont én két szitán is átlátok, ezért írtam ezt meg! A napnál is világosabb bizonyítékok egyértelműen ezt támasztják alá.
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 12:37
Előzmény: #373  Törölt felhasználó
#376
"Egy demokratra is rúghat egyet néha, nem? Amúgy meg túl komolyan veszed ezt szerintem, kedves konki."

Tőzsdenyúl

Ha egyet-egyet rúgna - hát egye fene.
De ha megnézed, bárhol, bármikor, bármit írok azonnal bekapcsolódik és belém rúg. Sosem érdemi a hozzászólása, hanem engem fikáz.
Te ezt hogy vennéd?

Mellesleg itt is süt a nap!:))
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 11:51
#375
GYURCSÁNY ELVTÁRS MÁR NEM ELVTÁRS, THÜRMER ELVTÁRS AZ IGAZI ELVTÁRS.
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 11:45
Előzmény: #372  Törölt felhasználó
#374
GYURCSÁNY VOLT A TETTES!

Ez egy újabb trükkje, mert kénytelen már a kádár után nosztalgiázó prolikat maga mellé állítani.
Az adó és áremelésekkel jól megutáltatta magát velük, de most hogy kikaparta az öreget, majd mindezt ráfogja viktorra, és utána Ő nagy ünnepéjesen ujratemeti mint jó és becsületes, rendszerető miniszterelnök.
A kádárista proli tömegek meg felnéznek rá, és lehet hogy rászavaznak.
Ezért nem engedte Thürmernek a temetést, mert akkor a munkáspártra szavaznak.
GYURCSÁNY A BŰNÖS!
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 11:36
Előzmény: #371  Törölt felhasználó
#373
Egy demokratra is rúghat egyet néha, nem? Amúgy meg túl komolyan veszed ezt szerintem, kedves konki. Ha meg nem sértelek, és nem akarlak..

Nédd, a nap is kisütött!
Legalábbis ahol én ülök bent a négy fal között...
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 11:21
Előzmény: #371  Törölt felhasználó
#372
janibácsit (örök)álmában lefejezték. még az is bekövetkezhet, hogy karóba húzzák, majd felnégyelik és kitűzik valami arra alkalmas helyre a darabokat. és lehet, hogy mindezt csupa nosztalgiából. ha belegondoltok, hogy milyen izmusok voltak a 20. században, ez a pszichedelikus kűzdelem nem is új, nem is elég szellemes, de jól mutatja az agykárosodás mértékét.
csupa nagy koponya cserél itt gazdát.
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 09:35
Előzmény: #370  Törölt felhasználó
#371
Látom az éjszaka DLPH megint belém rúgott egyet.
Nem hagyna ki egyetlen alkalmat sem...
És talán még demokratának is tartja magát...:((
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 09:34
Előzmény: #369  Törölt felhasználó
#370
Vipárával ütjük a Kuruczus fiúkat, ezért elfogultak. Nem fontos.
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 09:33
Előzmény: #368  Törölt felhasználó
#369
Az első papír lesz a kapitalizációt visszanyerő kicsik között emberek.
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 09:31
Előzmény: #367  Törölt felhasználó
#368
Mi ebben a történelemírás?
Hacsak az nem hogy annyira marhák a magyar büfik hogy civin akármennyi 6 Ft-os budipapírt nyomtat ezek akkor is megveszik 10-15X áron:-)
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 09:28
Előzmény: #366  Törölt felhasználó
#367
Humet történelem írásba kezd a béten, nem kell ilyenkor alvással lopni a napot fiúk!
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 09:26
Előzmény: #364  Törölt felhasználó
#366
loszandzseleszből neteznek, ammeg más időzóna:-))))))))))))
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 09:21
Előzmény: #364  Törölt felhasználó
#365
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 09:16
Előzmény: #363  Törölt felhasználó
#364
nyertes UTE

Ti le sem feküdtetek, vagy ilyen korán kelők vagytok?
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 07:57
#363
de a címnél maradva....igenis összefügg a zavaros kádár rendszer és a zavaros usa értelmezés....
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 07:31
Előzmény: #361  Törölt felhasználó
#362
jó, hogy említed a tv-t...,na ez is jó...a sok birka magyar azt hiszi, hogy ott is ilyen amcsi filmeket vetítenek, mint nálunk...én 9 hónapot voltam, naponta végignyomtam a 250 csatornát, hát azon nem lövöldöztek....,nálunk az van, amit megveszünk, nem hülyék ott, azt adják amit kérünk...
Törölt felhasználó 2007. 05. 07. 07:05
Előzmény: #360  Törölt felhasználó
#361
Miert erzem ugy, hogy a joleti usa kritikusai csak a tv-ben lattak az usa-t?

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek