Topiknyitó: Trend_energy 2013. 01. 08. 12:25

Duplázós befektetések , mit vennél év végéig ?  

Semmi funda, TA , mozgóátlag , csárt , vagy egyéb technikai elemzésre nem gondoltam ...

Csak simán speki alapon : mivel régen volt már igazi kitartó kis papír rally , szerintem sok " kis csillag " esélyes egy duplázásra , szvsz ....
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 03. 04. 20:08
Előzmény: #199  Törölt felhasználó
#200
Vételi oldal továbbra is nagyon gyér :)
Aki venni akart, kapott, és ha még mindig venni akart, pénteken, és ma is megtehette .
Na de felmerül a jogos kérdés : ki fogja venni a továbbiakban ?
A nagyok biztos nem, az alpkezelők szintén nem , én biztos nem, majd talán ha lemegy a célárra , addig veszélyes játék a javából !
Törölt felhasználó 2013. 02. 28. 14:58
Előzmény: #198  Törölt felhasználó
#199
PANNERGY-ben bennfentes tömés van, szvsz ...
A tegnapi " nagy üzletből " lemaradó kimaradókat a bennfentesek sz@@@á tömik , legalábbis a kötéslista, és a grafikon is ezt mutatja !!!
Lesz ebben duplázás, csak nem innen , az már látszik egyértelműen ....
Törölt felhasználó 2013. 02. 27. 11:08
Előzmény: #197  Trend_energy
#198
Szerintem is a KEG lesz !!!
Röhej ami volt a részvény körül, de valójában nekem jól jött, hogy több megbízásom is teljesült az elmúlt napokban a történelmi minimum közelében,
Biztosra vehető, hogy közel a fordulat, és ez a részvény árfolyamában is tükröződni fog :)
Trend_energy
Trend_energy 2013. 02. 25. 20:06
Előzmény: #196  karildo
#197
(#185) Re: Megfontolandó
Értékelés: 0
előzmény (#184: NagyBarnaMacko) | válasz erre | 2013. február 12. - 12:14
(#37956) keg részvények értéke
Értékelés: -1
válasz erre | Ma, 09:50
Mennyit ér egy Keg részvény?-sokakban felmerül a kérdés.
Amennyiben a saját tőkét vesszük figyelembe a névérték 75%-át, tehát 300Ft-ot.
A társaság tulajdonában lévő eszközök, ingatlanok, üzletrészek a könyv szerinti értéknél valószínűleg többet érnek, csak a piacképességükkel van gond.Ezekkel a tételekkel korrigálhatjuk az értéket +10%-kal, így 330 Ft-ot kapunk.
A negatív gazdasági környezet, valamint a veszteséges gazdálkodás miatt jelenleg a valós érték ennek harmada, tehát részvényenként 110Ft.
35Ft nem reális ár, akik ezen a szinten eladnak azok vagy irracionálisan cselekszenek, vagy más motivációval rendelkeznek.
Középtávon (a gazdálkodás rendbetétele, valamint a gazdasági környezet javulása után)330-660Ft-os sávba várom a részvény árfolyamát (1-5 éves intervallumban).
decorum
karildo 2013. 02. 21. 15:50
#196
Az idei év első duplázója az ESTAR volt.
Ki lesz a második?
Törölt felhasználó 2013. 02. 21. 15:46
Előzmény: #194  Trend_energy
#195
Kiszállnánk, de 37 alatt nem igazán akarjuk adni .
Ameddig nem épül fel a 37-es vevői oldal, addig mozi, mivel nincs kinek adni jobb tételt .
Trend_energy
Trend_energy 2013. 02. 21. 15:08
Előzmény: #143  Törölt felhasználó
#194
Fussóból mind kiszálltok ?
Alig van vevő a könyvben, ha öntitek, ko
Trend_energy
Trend_energy 2013. 02. 21. 09:32
Előzmény: #188  exmnbs1
#193
mibe fogsz ma belépni ?
Trend_energy
Trend_energy 2013. 02. 21. 09:30
Előzmény: #186  Trend_energy
#192
Még várok a goldTS zárással .....
Az ezüst már mínuszban van, remélhetőleg a nagy tessó is húz utána , még benne van egy leszúrás lefele ...
Törölt felhasználó 2013. 02. 20. 22:33
Előzmény: #188  exmnbs1
#191
Ha itt igazat mondanak akkor érdemes aggódni :
link

>>>>> természetesen nem nekem, hanem a longolóknak, mert ebből még igen nagy visszaesés is lehet : ::: >>>> A nyitást követően lefelé indult a tegnapi menetelét követően, így a korrekciós szinteket érintve akár az 1520-as szintet is visszatesztelheti az index. Számos támasz nyújt menedéket, így az emelkedésért akkor aggódhatunk, ha a tegnapi napot teljesen visszaadja, azaz 1515 pont vagy alatt marad a nap végére.

Nemhogy 1515, hanem 1510 alatt maradt, és zárt is -:) (:-
Törölt felhasználó 2013. 02. 20. 22:30
Előzmény: #189  exmnbs1
#190
Mibe gondolod, gázba , vagy másba ???
exmnbs1 2013. 02. 20. 22:05
Előzmény: #186  Trend_energy
#189
holnap gáz adat, utána általában érdemes belépni
exmnbs1 2013. 02. 20. 22:04
Előzmény: #186  Trend_energy
#188
holnap gáz adat, utána általában érdemes belépni
Törölt felhasználó 2013. 02. 20. 21:55
Előzmény: #167  Törölt felhasználó
#187
Jó érzés így hazaérni, hogy hasít a pozi :)
Jól beverték az S&P 500 -at, remélem a short certik ára is elszáll, természetesen felfele !

Pedig nagyon fo@@@m belevenni, ma valahogy az árjegyzés sem stimmelt egyiknél sem, de valahogy úgy éreztem, hogy megvolt a tető, és visszaesés lessz benne :)

Duplázásban azért nem bízok, de ha az index 1500 pont alá esik, az a mai certi vételeken hoz legalább 25-30% - ot ......
Trend_energy
Trend_energy 2013. 02. 20. 20:59
#186
Köszönöm maci :)

Holnap a duplázásom teljesül, átmenetileg zárom a GOLD shortot ...

"viccet" félretéve szem semmi se fog duplázódni

ha valaki erre vágyik akkor centist vegyen
ott lesz dupla
NagyBarnaMacko

Kíváncsi vagyok milyen új certiket hoznak, mert a longot lejárat előtt kiütik, szinte biztos, a short meg nemsokára lejár, addig arany-ban csak mozi :)))
Trend_energy
Trend_energy 2013. 02. 12. 12:14
Előzmény: #184  Törölt felhasználó
#185
(#37956) keg részvények értéke
Értékelés: -1
válasz erre | Ma, 09:50
Mennyit ér egy Keg részvény?-sokakban felmerül a kérdés.
Amennyiben a saját tőkét vesszük figyelembe a névérték 75%-át, tehát 300Ft-ot.
A társaság tulajdonában lévő eszközök, ingatlanok, üzletrészek a könyv szerinti értéknél valószínűleg többet érnek, csak a piacképességükkel van gond.Ezekkel a tételekkel korrigálhatjuk az értéket +10%-kal, így 330 Ft-ot kapunk.
A negatív gazdasági környezet, valamint a veszteséges gazdálkodás miatt jelenleg a valós érték ennek harmada, tehát részvényenként 110Ft.
35Ft nem reális ár, akik ezen a szinten eladnak azok vagy irracionálisan cselekszenek, vagy más motivációval rendelkeznek.
Középtávon (a gazdálkodás rendbetétele, valamint a gazdasági környezet javulása után)330-660Ft-os sávba várom a részvény árfolyamát (1-5 éves intervallumban).
decorum
Törölt felhasználó 2013. 02. 12. 12:12
Előzmény: #183  Trend_energy
#184
Nyílt levél a KEG Nyrt. elnök vezérigazgatójához!

Tisztelt Pimper Úr!

A múlt alakalommal egy nyilvános sajtóvitát ajánlottam Önnek és levélben is számos kérdésre kéretem választ a KEG ügyeit illetően, amit Ön válasz nélkül hagyott.
Miután a kisrészvényesek megtiszteltek a bizalmukkal, de a közgyűlés időpontja még nincs kitűzve, ezért néhány gondolatomat a média nyilvánossága előtt osztom meg Önnel, ami talán segíti a beszámolásban is.

Kedves Pimper Úr! Mondja meg nyíltan, hogy miből él ma a KEG?
Továbbra is kótyavetyélik a " matyóki" életmű mesterségesen szaporított részvényeit és szívják a kisrészvényesek vérét, vagy más ügyes megoldásból sikerül finanszírozni az üzletmenetet. Tény, hogy a látvány szerint a KEG elhanyagolt állapotban van, amit egy kevésbé veszélyes üzem sem engedhetne meg magának.

A lét és a tét kérdése azért érdekes, mert vagonok nemigen érkeznek a KEG-re, sőt a rozsda is beborította a tartályukat és az új töltőüzem környékén sincs mozgás. Ebből jogos a következtetés, hogy sem volumenben, sem szolgáltatási struktúrában nem teljesülnek az Ön szép ígéretei kedves Pimper Úr ....

Kérdeztem a MOL szerződésről, amit bejelentettek a médiában, de ez is válasz nélkül maradt. Végül is következtethetünk a korábbiakból, hiszen, ha a nagy tartály bérletet hosszabbították meg a MOL-lal, akkor a KEG " szívét " adták el, ha pedig tartályautóval kistételekben vásárolnak a MOL-tól gázt, akkor valószínűleg a veszteségüket növelik a kiskereskedelmi értékesítésen ....

Viszont felmerül egy további érdekes kérdés, amire a részvények tulajdonosi megfeleltetése adhat majd választ. " Quo vadis?" Mindez kinek az érdeke?
A KEG-et születésétől sokszor támadták a konkurensek az attraktív, versenyárai miatt, ami például elérte a 200-300 Ft-os kedvezményt is palackonként , de ez már a múlté. Most a KEG palackonkénti 40-50 Ft-os különbsége és aktualizált piaci részesedése valószínűleg százmilliós többletnyereséget hagy (, vagy juttat) néhány nagy multi zsebébe! Fizessenek csak a magyar a kisbefektetők és a háztartások .Bár szigorodtak a jogszabályok, talán még mindig ez a (ki) rablás civilizált módja?

Elnök Úr! Ugye nem kötött elvtelen - esetleg törvénytelen kompromisszumot?! Az Ön nacionáléjában az interneten megfogalmazódnak kérdések és itt nagyon nagy pénzek forog (hat) nak akkor is, ha a kisrészvényesek folyamatosan vesztenek....

Kérdezném a nagy ígéreteiről és a meghirdetett stratégiájáról is, hiszen közel 2 éve kapott szabad kezet . Talán mesélhetne, hogy, hogyan sikerült a SUZUKI és milyen újabb lehetőségei nyíltak a csúcslevágásban, vagy mi lett Kaposvárral. Elgondolkoztató az is, hogy a VISONKA kilépése a tőzsdére mekkora fiaskó volt és milyen költségekkel terhelte a KEG-et .

Nem folytatom, mert tudom, hogy Önt is a háttérből egy láthatatlan(ná vált ) karmester instruálja ,de gondoljon arra ,hogy ,hány embert távolított el, akik mind ott lesznek - ha eljön az ideje - az Ön(ök) beszámolóján !

Várom a pillanatot, amikor a média nyilvánossága és a részvényesek előtt megvilágítja a fenti összefüggéseket.

Budapest, 2012.01.19.

Dr. Steier József
a KEG alapítója
Trend_energy
Trend_energy 2013. 02. 12. 12:07
#183
(#37956) keg részvények értéke
Értékelés: -1
válasz erre | Ma, 09:50
Mennyit ér egy Keg részvény?-sokakban felmerül a kérdés.
Amennyiben a saját tőkét vesszük figyelembe a névérték 75%-át, tehát 300Ft-ot.
A társaság tulajdonában lévő eszközök, ingatlanok, üzletrészek a könyv szerinti értéknél valószínűleg többet érnek, csak a piacképességükkel van gond.Ezekkel a tételekkel korrigálhatjuk az értéket +10%-kal, így 330 Ft-ot kapunk.
A negatív gazdasági környezet, valamint a veszteséges gazdálkodás miatt jelenleg a valós érték ennek harmada, tehát részvényenként 110Ft.
35Ft nem reális ár, akik ezen a szinten eladnak azok vagy irracionálisan cselekszenek, vagy más motivációval rendelkeznek.
Középtávon (a gazdálkodás rendbetétele, valamint a gazdasági környezet javulása után)330-660Ft-os sávba várom a részvény árfolyamát (1-5 éves intervallumban).
decorum
Törölt felhasználó 2013. 02. 07. 20:49
Előzmény: #161  Törölt felhasználó
#182
(#161) Re: szvsz :)
Értékelés: -1
előzmény (#159: Kisalfoldi_befekteto) | válasz erre | 2013. január 25. - 21:16
No , gondolkodtam ....., számolgattam .....
Úgy döntöttem teszek be vételt visszavonásig PANNERGY -re 201 Ft -on :)
Ugye innen már nincs messze ez az ár, a megbízás érvényes jó sokáig, és mivel nem tudom folyton figyelni a kereskedést, egyszer csak kapom majd a jelzést hogy teljesült a vétel :)

Erről a szintről csak lesz esély egyszer a duplára..... talán ?????
Kisalfoldi_befekteto

Jövő héten akár teljesülhetnek is a megbízások !!!
Törölt felhasználó 2013. 02. 07. 15:17
#181
(#107) Re: szvsz :)
Értékelés: 0
előzmény (#77: gold66) | válasz erre | 2013. január 15. - 16:15
Kiszálltam ma FUSSOBÓL .
Vettem helyébe PHYLAXIÁT .
Úgy halottam a Phyl mehet még bőven, szerintetek ???
Kisalfoldi_befekteto
Jelzés a moderátornak

Jé, milyen kis idő telt el, és íme máris kilőtt -:) - benne van ma még a 35 is, és az ez feletti záró kilátásairól nem is beszélnék : DD

RE : csak csöndben megjegyezném, ha ez kitör, a " mostoha tesó " , igen, a KEG is követni fogja, :D , ha emlékeim nem csalnak, sokszor együtt mozogtak a hegymenetben :)

Topik gazda

Trend_energy
Trend_energy
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek