Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2021. 11. 02. 11:45
Előzmény: #49677  algore
#49680
"6 honap utan az oltottak halalozasa no meredeken": ezt ugyan egyszer már állítottad és linkeltél hozzá egy diagrammot is,csdak éppen azon a diagrammon pont fordítva látszik.. Én akkor is rákérdeztem erre az anomáliára,de nem válaszoltál a kérdésre....
algore 2021. 11. 02. 11:42
Előzmény: #49674  vigkrisz
#49679
Nem az oltasellenesek kapnak bortont, hanem a vakcinakrol teves informaciokat terjesztok. 
Akik azt mondtak, az oltottak nem fertozodnek, a vakcina biztonsagos, mar oltozhetnek is csikos mezbe. Ugye? 
algore 2021. 11. 02. 11:39
Előzmény: #49675  sulykaponka
#49678
Szegeny vigkrisznek sok bannivaloja lesz visszatekintve, de szerencsejere ezzel utolag sem lesz tisztaban... 
algore 2021. 11. 02. 11:38
Előzmény: #49671  csendben
#49677
6 honap utan az oltottak halalozasa no meredeken. 
6 honapos utankovetesnel, a pfizer klinikai vizsgalat az oltottak hatranyara mutatott tobb halalozast. 
Azaz az elso 6 honapban sem jartak jobban, es onnan indul a gyors romlas. 
Törölt felhasználó 2021. 11. 02. 11:33
Előzmény: #49674  vigkrisz
#49676
Te erre élvezel? Ez legyen a legnagyobb örömöd az életben! 
sulykaponka
sulykaponka 2021. 11. 02. 11:33
Előzmény: #49674  vigkrisz
#49675

"Given that authorities have deemed all kinds of information about the pandemic and vaccines “false” that later turned out to be true, this is a chilling prospect. For example, claims that vaccines are not fully effective in stopping the spread of COVID-19 would have once been deemed “false,” but that position is now a proven fact."
csendben 2021. 11. 02. 09:41
Előzmény: #49672  _Macika_
#49673
 „előbb-utóbb mindenkinek fertőződni kell”.
:"Repül a nehéz kő:  ki tudja, hol áll meg? Ki tudja, hol áll meg s kit hogyan talál meg? "  (Arany János: Toldi)
_Macika_
_Macika_ 2021. 11. 02. 09:31
#49672
A koronavírus nem fog eltűnni, hanem itt marad velünk, lassan rá kell ereszteni a lakosságra, hogy kialakuljon a nyájimmunitás, az viszont fontos, hogy ez a fertőződés ne hirtelen, lökésszerűen történjen – mondta Rusvai Miklós virológus az ATV Start című műsorában.
A szakember arról is beszélt, hogy az oltással az egészségügy terhelése csökkenthető. Az oltás mellett a maszk is véd, ezzel kevesebb lesz a súlyos megbetegedés, de mivel tudjuk, hogy a vírus itt marad velünk, „előbb-utóbb mindenkinek fertőződni kell”.
csendben 2021. 11. 02. 09:30
Előzmény: #49668  JamesT
#49671
Ami azt illeti igazad van és nincs is egyszerre! Nem kellene összemosni a a vakcina és az oltási eljárás okozta halálokot! Egyszer már volt itt szó róla.Akkr is azt mondtam,hogy az nem a vakcina hibája,hogy ráoltanak fertőzött egyénekre... A másik: szintén volt már róla szó,hogy hosszútávon hogyan aránylik az oltattak és az oltatlanik halálozása.Ha jól emlékszem 6 hónap után meredeken nől az oltatlanok halálozása. A 4-6 hónap oltakozás nem jó,de egyelőre nincs más megoldás. Az meg,hogy az oltott,tünetmenteseket engedik dolgozni,az meg mindennek nevezhető,csak járványügyileg indokolt döntésnek nem.
csendben 2021. 11. 02. 09:22
Előzmény: #49669  sulykaponka
#49670
Nem tudod,hogy  mit jelent!: nem "riogat",hanem "istenít". Óriási különbség!
sulykaponka
sulykaponka 2021. 11. 02. 09:06
Előzmény: #49666  csendben
#49669
kösz, tudom mit jelent. ha így jobban tetszik: esetszámokat fetisizálva riogat.
6m beoltva, kevesebb súlyos eset = "...brutális járványhullám tarolja le..."
hülyeség, olcsó szenzációhajhászás
JamesT 2021. 11. 02. 08:59
Előzmény: #49665  csendben
#49668
Ki sem merném ezt jelenteni, mert nem csak azt kell számontartani ami jelenleg az oltást követően gyorsan drasztikusan történik és halállal jár.
Van még egy hosszú távú vonal is és azt senki sem tudja hónapok, vagy évek alatt esetleg hogyan okoz majd halált egy vakcina.
Értem én hogy kell a reklám meg most ez szuperjónak tűnik de felelőtlen kijelentéseket tenni, úgy hogy már most cáfolható és a jövőben meg kitudja még mi lesz nagy butaság.
Szuperjónak sem tűnik már legalábbis számomra a folyamatos 4-6 havonta szükséges oltakozás ebben a formában elfogadhatatlan. Legalább védne engem a fertőzéstől, vagy védne mást mert ha elkapom fixen ledolgozza bennem és nem tudnám átadni, máris lenne valami kézzel fogható eredménye amire azt mondom oké legyen akkor 5 havonta de így ez kabaré.
vigkrisz 2021. 11. 02. 08:46
Előzmény: #49651  algore
#49667
kicsit árnyalja algore NASA-ról festett vakcina elutasító képét maga a NASA:
NASA wants app to monitor, analyze employee vaccinations -- GCN
NASA Covid-19 Response Plan
"Vaccination priority to those critical mission and national security mission teams "
a maszkok alkalmazásának a fontosságában is kicsit jobban hisz a NASA, mint algore és maszktagadó társai
csendben 2021. 11. 02. 08:32
Előzmény: #49664  sulykaponka
#49666
fetisizál (ige) 1. Szleng: Természetfölötti erejűnek tekint egy tárgyat; természeti vallás hívője vallásos tiszteletben, imádatban részesít egy szobrot, dolgot. A varázsló a nyakában viselt tigrisfogat fetisizálja. A törzs fetisizálja egy medve koponyáját.
2. Szleng: Kiemelkedő fontosságúnak tekint egy dolgot (pénzt, értéktárgyat, vagyontárgyat), és vakbuzgón bálványozza, tiszteli azt.
csendben 2021. 11. 02. 08:28
#49665
Hallgatam reggel a királyi rádiót.Téma: a munkáltató és az oltás.Azt mondja az aktuális zseni:"Én még nem találkoztam olyannal,aki az oltába halt bele." Hát nem aranyos?
sulykaponka
sulykaponka 2021. 11. 02. 08:26
#49664
rusvai megmondta, hogy nem szabad az esetszámokat fetisizálni - mit csinál a portfolio? esetszámokat fetisizál (riogat): "Mindezek tükrében nagyon úgy tűnik, hogy a valós koronavírusos esetek számában a 4. hullám a legsúlyosabb eddig az összes közül."
Koronavírus: brutális járványhullám tarolja le Magyarországot ezekben a napokban
https://www.portfolio.hu/gazdasag/20211101/koronavirus-brutalis-jarvanyhullam-tarolja-le-magyarorszagot-ezekben-a-napokban-507930
Törölt felhasználó 2021. 11. 02. 07:26
#49663
Ezek e barmok behívták a békamenetre a lengyeleket, az olaszokat, az erdélyíeket, és mindenféle korlátozás nélkül fertőzhették egymást, a magyarokkal. Valamint a vadászati cirkusz kiállítás is lezejlott szabadon. Most csodálkozunk a fertőzöttek számán?
Kötelezheti a munkáltató két oltásra a beosztottakat, de már azt mondják, a kettő semmit nem ér, csak a harmadik véd meg igazán.....azután a negyedik, ötödik,stb. 
Aki megkapja a kötelező elsőt, és maradandó egészségelváltozást szenved, emiatt nem kéri a második kötelezőt, azt a betegsége mellett, még jól ki is rúgják?????
csendben 2021. 11. 02. 06:46
Előzmény: #49660  vigkrisz
#49662
Igazad van! : "ne vicceljünk". "Itt...mindenki!" :-)
csendben 2021. 11. 02. 06:44
Előzmény: #49659  harlem
#49661
Ehez még tegyük gyorsan hozzá,hogy míg az előző hullámban lezárás,mastk stb "felesleges intézkedésekkel nyomorították meg a zemberek életét,addig most -egyelóre!- csak korlátozott maszk van bevezetve... Hogy el ne feledjem: most(!) az oltott,igazolt covidos mehet dolgozni,iskolába,stb. ! Beküldik a farkast (oltott,fertőzőt) a juh akolba (oltatlanok közé). Előbb v. utóbb csak sikerül megfertőzni mindenkit és akkor -talán!- el fogjuk érni a "nyájimmunitást". :-) Remélem,senkit nem sért a hasonlat,nem ez a cél vele! :-)

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók