Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben 2021. 10. 03. 07:04
Előzmény: #47836  harlem
#47840
Az elsző cikkhe csak annyit:újságíró csak a pénzéért akart megdolgozni úgy,hogy az ide vonatkozó tv.-ről és annak következményéről gőze sincs. 10.01 óta már nem dolgozhat az eü.-ben -és a többi,a tv.-ben nevesített munkahelyen!- oltatlan.A cikk pedig 10.02. dátummal íródott.... Ehhez kapcsolódóan az is látszik,,hogy Petike se ismeri a jelenlegi helyzetet...
csendben 2021. 10. 03. 06:58
Előzmény: #47832  Kisterepjáró
#47839
"Örülök hogy a tegnapi álságos bánatod mára elillant": tedd össze a két kezed és örülj annak,hogy neked nincs -és szívemből kívánom,hogy ne is legyen!-  ilyen "állságos bánatod".Igaz,ez leginkább a családodban élő gyerek(eknek) lenne a legjpbb! De,ha találkozol cukros beteg gyerek szülőjével,kérdezed csak meg,hogy milyen "állságos" az Ő és a gyerek élete.... " Te ilyen minden fórumban beírogató, mindenhez is értek okoska vagy?":ha ismernéd a pf topik használatát,akkor ezt könnyen kideríthetted volna! :-) 
mrider 2021. 10. 03. 05:32
Előzmény: #47836  harlem
#47838
Á, dehogy, hiszen minden rendben van.
Az 5 ezer mellé.még 2-3 ezer, meg se kottyan.
Lehet, hogy a takarító lesz a gépek mellett, de senki nem marad személyzet nélkül.
Törölt felhasználó 2021. 10. 02. 23:35
#47837
kukker 2021. 10. 02. 22:44
Előzmény: #47833  tobzoskanátha
#47835

"Európa legkövérebb országa. Fogatlanok országa. Több, mint 1 millió cukorbeteg."
Na, most képzeld el ezt fogakkal...
Törölt felhasználó 2021. 10. 02. 21:30
Törölt hozzászólás
#47834
tobzoskanátha 2021. 10. 02. 21:20
Előzmény: #47830  Kisterepjáró
#47833
Mo-n már a covid hisztéria előtt is botrányosan rossz állapotban volt az emberek egészsége. Európa legkövérebb országa. Fogatlanok országa. Több, mint 1 millió cukorbeteg. A magyar várható életkor az EU-ban az alacsonyak közé tartozik. Ezek alapján értelmes ember hisz a "szakértőknek". A rektor mindennek a legalja, elképesztő, hogy egy ilyen hólyag ilyen pozicióban lehet.
Kisterepjáró 2021. 10. 02. 18:38
Előzmény: #47831  csendben
#47832
Örülök hogy a tegnapi álságos bánatod mára elillant :-). Amúgy hová van írva hogy több fórumban is írni kell ha valaki regisztrál ide ? Te ilyen minden fórumban beírogató, mindenhez is értek okoska vagy?
csendben 2021. 10. 02. 18:16
Előzmény: #47830  Kisterepjáró
#47831
2021.01.25-én indult ez a topik , hogy ez mit jelent a gyengébbek kedvéért: korábban nem lehet hozzászólni..ennyire egyszerű ám, még mielőtt túlgondoljuk:-). ... Ezen megint jót nevettem! Elképzeltem,ahogy regisztráltál a pf-en és itt toporogtál,hogy "mikor nyitnak már egy covid topikot,amihez hozzászólhatok?". :-) ...(mert egyetlen másik topikban sem találtam hsz-t tőled....)
Kisterepjáró 2021. 10. 02. 16:21
#47830
2021.01.25-én indult ez a topik , hogy ez mit jelent a gyengébbek kedvéért: korábban nem lehet hozzászólni..ennyire egyszerű ám, még mielőtt túlgondoljuk:-). ...
Totoro! A  gondolat meneted szerint, totoro és csendben ugyanaz a személy, ha egyféleképpen gondolkodnak az oltásról? 
Az én sziklaszilárd véleményem mindvégig, szájbarágósan: nem hiszek ebben a kotyvalékban, nem hiszek a szégyen rektornak és a többi szakértőnek. Nem kérem az oltást akkor sem, ha ők fizetnek érte, és akkor sem, ha többlet eü hozzájárulással vagy bármi más turpissággal próbáljátok (oltás párti becsapottak, szakértők) rámtukmálni. Te is frusztrált vagy, ami szerintem abból adódik, hogy csapdába kerültél, mert nagyon úgy néz ki, hogy oltakozhatsz életed végéig....az egészséges oltatlanokra vagy dühös, akik vígan éldegélnek, nyugodtan alszanak, hogy feleslegesen nem mérgezték meg magukat senki kedvéért...
Törölt felhasználó 2021. 10. 02. 15:43
#47829
Szóval ez itt a nagy gond uraim és hölgyeim. A halott az már nem tud vissza ugatni. 
Viszont hány ilyen eset lehet a világon? Ő lehet,hogy nemvolt cukros és dagadt,de bízott a szakemberekben.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=4633902629993675&set=gm.925203915100352
Törölt felhasználó 2021. 10. 02. 15:17
Előzmény: #47825  totoro
#47828
totoro a szakemberekben a hited a bizodalmad kitartó : ) 
Az itteni emberekben meg nem bízol. Ezt most nem értem. 
Miben jobbak a te szakembereid?Azokban nem kételkedsz? 
A videót megnézve, ott milyen érzések fognak el? 
Az emberekbe vetett hited,mi alapján osztályzod? Főleg úgy,hogy Tanult ember is lehet hülye! Buta is tud okosat mondani! Sorolhatnám. 
Törölt felhasználó 2021. 10. 02. 15:13
Előzmény: #47825  totoro
#47827
Tévedsz, de tényleg, én nem vagyok más, a magam nevében beszélek, de azt hiszel, amit akarsz.
Törölt felhasználó 2021. 10. 02. 14:50
#47826
"aki beoltotta magát vakcinával.ez nem védöoltás hanem méreg az 10 éven belül meghal.ezt egy professzor mondotta és vállalta is a nevét,aki akarja keresse meg"
totoro
totoro 2021. 10. 02. 13:16
Előzmény: #47820  kukker
#47825
Valamiért van egy olyan érzése az embernek amikor ezt a topikot olvassa, hogy itt egyetlen ember írogat, tíz különböző nicknévvel. Rakáspén, Kisterepjáró  nickneve még betűhasználatban is kísértetiesen hasonlít, micsoda véletlen, de tobzoskanátha és  sulykaponka is furán összecseng, a nevükön túl a stílus és a mondandó is. Abban sem különböznek, hogy mind néhány hónapos-hetes nickek, 
Kisterepjáró 2021. 10. 02. 12:55
#47824
Most láttam: vidéki megyeszékhely, kertváros: idős néni saját kertjében a virágaival bíbelődik MASZKBAN!! Ez kellett?? Ennek örültök annyian? Szerencsétlen a saját házában is fél már, mer" a csapból is az folyik, hogy oltás nélkül mindenki rövid időn belül meghal..Gratulálok! 
Törölt felhasználó 2021. 10. 02. 12:49
#47823
Persze a videóban is elhangzik az állatkupectól,hogy már kettőt kapót ő is,de arra vár,hogy elkapja! 
Mert a legjobb a saját védettség megszerzése. Na oltottak,akkor most,hogy is van ez?
A legjobb védekezés az oltás? Vagy még sem? Egyem a gyenge lelkületeteket! 
Most aztán lehet zűrzavar a fejekben! : ) De jelemben a szakembereitek, hozzák a ti szinteteket.
Törölt felhasználó 2021. 10. 02. 10:29
Előzmény: #47820  kukker
#47822
Teljesen egyetértek,  az átlagemberek, tömegek folyamatosan, mintha egy satuszerű présben lennének a világ folyamatait irányítók által. Valami soha nem jó, valamin mindig lehet pánikolni, aggódni, nem magunkkal foglalkozni. Nem a jelenben lenni. Nagy bűn ez részükről, emberiség elleni, ez a folyamatos szándékos nyugalom megzavarás, zaklatás, békén nem hagyás, riogatás. Valljuk meg legalább magunknak őszintén, hogy a lelkünk mélyén nem is érdekel bennünket, kit érdekelnek valójában a valótlan, meghamisított adataik, híradásaik, amivel csak a félelmet, a riadalmat akarják generálni? Ha például egy szomszéd tenné ezt velünk már rég egy komolyat léptünk volna, hogy ne tegye és hát őket, a vezetőket meg többnyire mi választjuk, ha igaz. Sokkal több megbetegedést, halált okoznak a fentebb leírtak által okozott stresszek, félelmek, pánikok, szorongások, mint bármiféle valós vagy valótlan világválság vagy világjárvány. Ezzel ártanak nekünk a legtöbbet és persze mi magunknak is, hogy hagyjuk ezt. Ne hagyjuk, ennél jóval többet érdemelnénk saját magunktól és tőlük is, egy sokkal jobb világot, nyugalmat, csendet, békén hagyást.
sulykaponka
sulykaponka 2021. 10. 02. 10:26
Előzmény: #47815  totoro
#47821
jó hír, különosen a kockázati csoportba tartozók számára. ugyan ebből a cikkből: "A tesztalanyok közül senki sem volt beoltva és legalább egy kockázati tényező fennállt esetükben. (A legsúlyosabb kockázati tényezők a koronavírus esetén az elhízás, a 60 feletti életkor, a cukorbetegség vagy a szívbetegség.)"
https://www.portfolio.hu/uzlet/20211001/igeretes-eredmenyek-erkeztek-hamarosan-johet-az-elso-szajon-at-szedheto-koronavirus-gyogyszer-503324

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek