Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tobzoskanátha 2021. 09. 22. 14:51
Előzmény: #47319  totoro
#47320
Honnan veszed, hogy ez az igazság?
https://koronavirus.gov.hu/elhunytak
Tipikus oltatlannak néznek ki.
totoro
totoro 2021. 09. 22. 14:22
#47319

Tudom, hogy kis szektátoknak fáj az igazság, de ez van (ismét Zacher):
"Elmondta, hogy országszerte, „nyugattól keletig, déltől északig intenzív osztályokon, sürgősségi osztályokon” dolgozó kollégáival gyakran beszélnek arról, hogy mi a helyzet. Minden ismerőse arról számolt be, hogy egyre több beteget kell koronavírussal felvenni a kórházakba. És ezeknek az eseteknek a 95 százaléka a nem oltottak közül tevődik ki. És hát ez gáz – mondta. "
tobzoskanátha 2021. 09. 22. 14:15
Előzmény: #47306  Törölt felhasználó
#47317
Az Operatív Törzs naponta riogatott, miből állt volna beszélni a kockázatos betegségekről? De már a járvány előtt is, a meghaltaknak súlyos alapbetegségeik voltak, gondolom rendszeres gyógyszerfogyasztók voltak. A háziorvos ezeket gépiesen felírta, de beszélt arról, hogy el lehetne ezeket hagyni esetleg, ha elkezdene sportolni és lefogyna az öreg? 
Van, ahol vakcinalottó van vagy simán kap valami jutalmat, ha beoltatja magát. Ugyanígy lehetne motiválni fogyásra embereket. Vagy csak azt ismételgetni a túlsúly öl.
Csilla76 2021. 09. 22. 14:08
Előzmény: #47312  harlem
#47316
csak védettségivel lehet látogatni. sajnos.
Csilla76 2021. 09. 22. 14:07
Előzmény: #47314  Törölt felhasználó
#47315
de legalább ne gyilkolnák le a fiatalabb generációt....ez azért fura.
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 13:43
Előzmény: #47307  sulykaponka
#47314
Nézd! Ha kötelezővé tudják tenni az oltást a maszkot a kijárási tilalmat és sorolhatnám a sok hülyeséget.
Akkor a mozgást is lehetne.hogy milyen formában az a korosztály és állapot függvényében. 
Senki nem szólhatna semmit,mert a cél szentesíti az eszközt. A világon ebben lennénk az elsők!! 
Mit szólna Brüsszel meg a sok libernyák : ) 
Na de! A világon minden hol a nyugdíjak kifizetése egyre nehezebb. Összeomlik a nyugdíjrendszer. 
Valamit tenni kell. Egy gazdának ha elfogy a takarmány, mit csinál? Eladja az állatokat,becseréli takarmányra.Levágja,eladja és vesz takarmányt.Feltölti a hütőládát...... 
Sajnos a nyugdíjasokkal ezt nem lehet. Mi a megoldás? Hát ez ami most folyik! Oltani,oltani és oltani. 
Sajnos az emberek ennyire jói szeműek ,hogy ezt nem látják.Persze az emberi butaságot "jói szemüséget kihasználják minden hol. Kormánytól az utolsó parasztig. Az átverést annyira nem látják,nem veszik észre,hogy még dicsérik is az átvágót. Ismerem a maszek világot és szerintem nagyon sokan tudják miről beszélek. A világ ez így működik.SAJNOS! Egyszerü a kérdés.Ki nem b@szott át valakit az életben?
Na ennyit az emberségről a családokat,embereket segítő és megvédő kormányokról. 
  
sulykaponka
sulykaponka 2021. 09. 22. 13:04
Előzmény: #47310  Törölt felhasználó
#47313
fertőzésen átesett, aniteste van, ennyi szerintem covid szempontjából elég kénr, hogy legyen
harlem
harlem 2021. 09. 22. 12:59
Előzmény: #47308  sulykaponka
#47312
sulykaponka
sulykaponka 2021. 09. 22. 12:59
Előzmény: #47310  Törölt felhasználó
#47311
gondolom te többre vitted nála :))
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 12:26
Előzmény: #47309  sulykaponka
#47310
Végre egy elnök, akinek van esze.  :))
sulykaponka
sulykaponka 2021. 09. 22. 11:42
Előzmény: #47307  sulykaponka
#47308
nem számít hány éves vagy, nem számít voltál-e korábban fertőzött, nem számít az egészségi állapotod, egy dolog számít - be vagy-e ótva?
sulykaponka
sulykaponka 2021. 09. 22. 11:30
Előzmény: #47306  Törölt felhasználó
#47307
már az is segítene, ha beszélnénk erről (média). nap mint nap lehet arról olvasni, hogy az oltás hogyan javítja a túlélés/betegség elkerülésének esélyét, de arról kuss van, hogy egy fiatalnál egy 80 éves 500x nagyobb esélyel hal bele. helyette megy az agymosás olyan semmitmondó kijelentésekkel, hogy "bárki belebetegedhet". meg hogy "dr. x.y. már látott sportos embert lélegeztetőgépen", ezért az sem számít, hogy ki mennyire sportos. hazugságcunami!
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 11:13
Előzmény: #47305  tobzoskanátha
#47306
Jó! de miféle intézkedést csináljon? Hogyan mozgatnád meg a jónépet?
Pl.Annak nem kell oltás,aki minden nap lefut 2 kilométert? Öregek? 
Egyből ki lennének használva a stadionok.: )  
És ezt ellenőriznék és kapnának egy védettségi kártyát. Ez futott. Mehet színházba és vacsorázni. : )
tobzoskanátha 2021. 09. 22. 10:56
Előzmény: #47302  Törölt felhasználó
#47305
Szó sincs elítélésről. A járvány eleje óta lehetett olvasni, elhízás, cukorbetegség, magas vérnyomás rizikófaktorok. Masfél év halálozási statisztikájában ez jól látszik. Ennek ellenére semmilyen program, tanács nincs az emberek felé, hogy javítsák az egészségüket. Az oltás életet ment, csak az oltás ment életet, ez a szintű ostoba hazudozás megy. Az ostoba lezárások miatt megjobban elhíztak. Este 8 óra után nem mehet ki sétálni sem. Tegyük fel, tényleg működik az oltás, le lesz győzve a járvány. De ugyanott leszünk, mint előtte, elhízott szenvedélybeteg a lakosság jelentős része.
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 10:36
Előzmény: #47302  Törölt felhasználó
#47304
Szerintem alkoholisták, régen többen voltak.Én mifelénk ezt tapasztalom. 
Máshol az Országban nem tudom. 
Elhízás:Jóléti társadalom ezt hozta. Persze az emberek is egyre lustábbak. Online világ az még rátesz. 
Kifordult,elkorcsosult,erkölcstelen,hülye világ. Orvos,Tanár,szakember,Vezető beosztásúak a legtöbb csak papíron az. Sajnos nagy többsége ilyen! Persze ezeket ez a társadalom teremti meg. 
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 10:14
Előzmény: #47301  tobzoskanátha
#47303
Én is laikus vagyok summa cum laude :) 
Törölt felhasználó 2021. 09. 22. 10:11
Előzmény: #47271  exley
#47302
tény,hogy Mo az egyik legkövérebb és alkoholizáló ország, de annak többféle oka van,hogy miért isznak a magyarok és miért tömik magukat kalóriával. nem lehet őket egy kalap alá venni és elítélni mindet.
sokan azért isznak, hogy el tudják viselni ezt az érzéketlen mentalitást, ami sajnos nagyon jellemző a magyar mindennapokra. a stresszt ivással és evéssel oldják fel sokan. ezért felelő az egyén is,de a társadalmi beidegződések is. 
a magyar társadalom alapvetően  beteg és előbb ki kell gyógyúlnia ebből,hogy a polgárai egészségesek legyenek .   feudalisztikus ,tekintélyelvű, patriarchális az erőszakot a, hatalmi önkényeskedést megtűrő  módon műkődik részben. a gyereket sokan eleve arra nevelik,hogy legyen törtető és önző, mert evvel lehet érvényesülni. Most ezek a generációk értek be sztem és ez a politikában is lecsapódik. A hatalmon levő párt eredményesen tudja a gyűlőletkampányát folytatni, mert megvan a kellően hasonló gondolkodású társadalmi tömeg.
A másik az oktatás, az ismeretterjesztés, a felvilágosító intézkedések elégtelensége. 
tobzoskanátha 2021. 09. 22. 09:56
Előzmény: #47300  Törölt felhasználó
#47301
Amatőr orvos vagyok.

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek