Topiknyitó: harlem 2020. 01. 25. 23:26

CoronaVirus  

Az alábbi linken olvasható bejegyzések alapján komoly egészségügyi problémával néz szembe a Világ, ami rövidesen jelentős hatással lehet a világgazdaságra is
https://mobile.twitter.com/hashtag/Wuhan?f=live
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
algore 2021. 09. 17. 12:18
Előzmény: #46916  Törölt felhasználó
#46920
A kozepkorban is hittek sokan a hivatalos orvostudomanyban, akkor az agylekeles es a vercsapolas voltak a meno hivatalos orvostudomanyos dolgok. 
algore 2021. 09. 17. 12:12
Előzmény: #46914  Kolyok
#46919
A vedetteket meg kell vedeni a nem-vedettektol, ugy hogy rakenyszeritjuk erovel a nem-vedettekre a vedettseget, ami a vedetteket nem vedte meg a nem-vedettektol. 
algore 2021. 09. 17. 12:10
Előzmény: #46907  Törölt felhasználó
#46918
Komoly cikk, ahol minden lejaratni szandekozo tarsitas egy masik szemelyhez kotodik, es nem McGillhez. 
Komcsi szint. 
Persze hogy tetszik neked :) 
Törölt felhasználó 2021. 09. 17. 12:02
Előzmény: #46911  sulykaponka
#46917
így van. az oltás életet ment :)
Törölt felhasználó 2021. 09. 17. 11:59
Előzmény: #46900  Csilla76
#46916
Az oltás a biztos. Nem amiatt, mert mások azt mondják, hanem a saját érdekedben. Sztem mindenkinek a saját élete a legfontosabb és kár kockáztatni, azért mert sokan valamiféle lázadóként képzelik el magukat a rendszer ellen, valamiféle összeesküvést sejtve. Biztos lehetsz benne,hogy a hamis infók tömkelege ömlik rád és sokan akár itt is a fórumon simán hazudnak, hogy nem veszik fel az oltást,de nagyon jól vannak, meg mindneki körülöttük.
Egyébként már az furcsa, hogy ezen emberek környezetében nem volt súlyos betegség vagy halál a covid miatt. Nekem aztán nem sok ismerősöm van mégis a nagy járványhullám alatt értesültem ilyenekről, hál istennek közeli hozzátartozó nem volt benne.
Szóval, nincs más, mint a hivatalos orvostudományban hinni. Ez az egyetlen megoldás. 
Kicsit olyan a mai kor,mintha a középkor tért volna vissza kuruzslókkal, ezoterikus  megvilágosodatakkal, csodaszerek kereskedőivel, akik a saját portékájukat ajánlják, miközben van rendes vakcina is.
Az esély,hogy meghalsz, 0.3% körül van, tehát eddig 300 magyarból 1 meghalt covid miatt . Idősebbek nyílván jóval veszélyeztettebbek, de már 50 év efelett megnő a halálozás esélye.
Sportos élet? Egészséges táplálkozás? Ezek fontosak és biztos,hogy segít ,de a genetikád is befolyásolja,hogyan hat rád.
Másrészt nem tudhatod,hogy mennyire vagy egészséges. Azért a magyar mindennapok stressze erősen oda tud tenni az immunrendszernek is. Elég egy rosszabb periódus.
Jó esélyed van megúszni, de ez nem jelenti azt,hogy nem áll fenn a veszély. 
Kolyok
Kolyok 2021. 09. 17. 11:58
Előzmény: #46904  Törölt felhasználó
#46915

De tudok még jobbat is neked...
Lefogadom, hogy 20-szor több jobb kezes van kórházban Covid miatt mint bal kezes...
Úgyhogy ha jobb kezes vagy az rizikó tényező... Legyél balkezes és akkor 20-szor védettebb leszel...
És ez örök életre szól... :-)
Kolyok
Kolyok 2021. 09. 17. 11:46
Előzmény: #46911  sulykaponka
#46914

Bizony 10X ritkábban kerültek kórházba a 3x-szor oltottak viszont aki bekerült az nem nagyon jött ki...
Csak ez a kutatás most nem arról szólt...
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2021. 09. 17. 11:44
Előzmény: #46894  sulykaponka
#46913
jajó
sulykaponka
sulykaponka 2021. 09. 17. 11:41
Előzmény: #46909  tobzoskanátha
#46912
őszintén  - nem mindegy? örülnék, ha addig élnék, mint egy átlagos covid áldozat.
SorszámNemKorAlapbetegségek
30123Férfi75Parkinson-kór, stroke
30122Férfi80magasvérnyomás-betegség, cukorbetegség
3012182cukorbetegség, magasvérnyomás-betegség, Parkinson-kór
3012088magasvérnyomás-betegség, szívbetegség, pajzsmirigy-betegség
3011983pajzsmirigy-alulműködés, asztma, cukorbetegség
30118Férfi71magasvérnyomás-betegség, cukorbetegség
3011793magasvérnyomás-betegség, pangásos szívelégtelenség
sulykaponka
sulykaponka 2021. 09. 17. 11:39
Előzmény: #46904  Törölt felhasználó
#46911
hú de jó, akkor már nem 0,015% az esélye, hogy belehalok!
Shareholder 2021. 09. 17. 11:38
Előzmény: #46900  Csilla76
#46910
Nálam sem volt semmi, pedig megfogom a kapaszkodót a villamoson, metról, a korlátot a mozgólépcsőn, nem fertőtlenítem a kezem állandóan ha hozzáérek valamihez. Konditerembe is járok folyamatosan, munkahelyen emberek között vagyok, strandon is voltam az elmúlt hónapban minden hétvégén és semmi bajom nincs. Eszek sok zöldséget, gyümölcsöt, iszok zöld teát és sok vizet, valamint sportolok és még náthás sem voltam jó ideje pedig nem vagyok beoltva. Nézem a sok embert, akik állandóan fertőtlenítenek, maszkot, kesztyűt hordanak, közben tömik magukat műanyag kajával, isszák a cukros löttyöket, dohányoznak, a WC-re is autóval mennek, aztán ujjal mutogatnak rám, hogy nem vagyok beoltva és szerintük meg fogok betegedni. Az a helyzet ha az ember állandóan fertőtlenít és óvja magát a környezetétől, akkor sokkal könnyebben betegszik meg, de akkor nagyon mert az ember nem úgy van teremtve, hogy steril környezetben éljen, a szervezetnek naponta meg kell küzdenie kórokozókkal, baktériumokkal, hogy erős tudjon maradni. Van COVID, ez nem kérdés de messze nem olyan világjárvány ez, amilyennek felfújják. Az egész hiszti azért van csúcsra járatva mert a nagy gyógyszergyártók masszívan veszteségesek voltak és USA-ban az elmúlt időszakban és a gyógyszeripar az egyik legelutasítottabb, legveszteségesebb szektor az Egyesült Államokban, erről ábrát is csatoltam néhány napja itt a fórumon. A kormányok most kényszerítik az oltásokat, hogy a gyógyszeriparba pénzt pumpáljanak, és a nagybefektetők pénzüknél legyenek. Ez a világszintű állami beavatkozás hasonló a 2008-as bankmentésekhez, csak most a gyógyszeripar van terítéken és nem a pénzünkkel, hanem az egészségünkkel játszanak.
tobzoskanátha 2021. 09. 17. 11:34
Előzmény: #46904  Törölt felhasználó
#46909
Jól hangzanak ezek a számok, de engem a magyar helyzet jobban érdekelne.
https://koronavirus.gov.hu/elhunytak
Miért nem közlik, hogy be volt oltva vagy sem?
Törölt felhasználó 2021. 09. 17. 11:29
Előzmény: #46907  Törölt felhasználó
#46908
sokadik bizonyíték,hogy az hogy valaki doktor és elismert a szakterületén az nem jelenti, hogy megvan a józan esze is, vagy ne lenne fogékony az összeesküvéselméletekre.
Törölt felhasználó 2021. 09. 17. 11:25
Előzmény: #46905  Kolyok
#46907
Vissza az "America's Frontline Orvosok" | Tudományos és Társadalmi Hivatal - McGill Egyetem
" Dr. Lee Merritt egy amerikai ortopéd sebész. Dr. Merritt lehet, hogy kiváló ortopéd sebész, de amikor a COVID-19 tudományáról van szó, ő egy kétbalkezes neofita."
"A gyanú azonnal felerősödik, amikor Merrittet az "
America's Frontline Doctors" tagjaként azonosítják. Ő is hisz egy összeesküvés az "Illuminátusok", hogy elpusztítsa a világot az abortusz, a meleg házasság, és minden dolog, a gyermekek játékok. Ami a nőgyógyászati betegségeket illeti, az álmokban megjelenő boszorkányokkal és démonokkal való szex okozhatja őket."
nincs több kérdésem :D
Törölt felhasználó 2021. 09. 17. 11:21
Előzmény: #46898  Törölt felhasználó
#46906
Index - Belföld - Lejárt a határidő, kórházanként 10-20 egészségügyi dolgozó nem vette fel a kötelező oltást
"Lejárt a határidő, ameddig az egészségügyi dolgozóknak kötelezően be kellett oltatniuk magukat koronavírus ellen. Ahogy arról már 
az Index is beszámolt, szeptember elején néhány százan lehetnek azok, akik távozhatnak a rendszerből a védőoltás megtagadása miatt. Ugyanis a kormányrendelet szerint azokat, akik nem kérik az oltást, vagy nem mutatnak be 15 napon belül orvosi szakvéleményt, elbocsátják az állásukból."
Kolyok
Kolyok 2021. 09. 17. 11:19
Előzmény: #46904  Törölt felhasználó
#46905
Kb 2 hétre aztán jöhet a negyedik kör annak aki a harmadikat túlélte...
Dr. Lee Merritt előadásából: „… Már volt eddig daganatosunk és 80 szívizom-gyulladásos esetünk. …. De a szívizomgyulladás halálozási aránya kb. 66 százalék. Az oltási programmal tehát több fiatal embert megöltünk, mint amennyit a covid megölt.
Leukémia, vérrák: átlagosan 48 eset van évente, most 229 esetünk van. Szívizomgyulladás: 31 év adatainak gyűjteményében összesen 317 eset volt, ez idén 1113. Láthatják a számokat…Választhatnám szinte az összes diagnózist és ugyanazt a képet látjuk. A kérdés, amit fel kell tenni. Miért nem állítjuk ezt le? Már annyi mindent leállítottunk ennél kevesebb miatt is. Leállítottuk a munkát az RSV-oltással, a kórházban történt 22 csecsemő halála miatt. Leállítottuk a H1N1-oltást 53 súlyos mellékhatás miatt. Jelenleg gyaníthatóan ez napi 53 eset. Miért megy ez tovább? Véleményem szerint a világképeteket kell megnézni. Ez az új dolog, amiről beszélek az emberekkel. Ha azt hiszed, hogy egy vírus ellen harcolunk, akkor úgy fogsz viselkedni, mint egy áldozat. Ha azt hiszed, hogy háborút vívunk, akkor úgy fogsz viselkedni, mint egy harcos. Az én érvem az, hogy most egy háborúban vagyunk. Meg kell határoznunk, hogy ezt az 5. generációs, jellegtelen, korlátlan háborút ki ellen vívjuk.”
Shareholder 2021. 09. 17. 11:12
Előzmény: #46889  csendben
#46903
Nincs tovább, véget ért a demokrácia Olaszországban és lassan ez lesz mindenhol. Ursula von der Leyen az évértékelő beszédében  hangsúlyozta, hogy Európának erős lelke van és megvédik az európai érékeket. Mindezt teszik úgy, hogy megfosztják az embereket a szabadságuktól és rákényszerítik az embereket az oltakozásra. Úgy látom, kezdenek a végidőkre vonatkozó bibliai próféciák beteljesedni, kezd kiépülni és erősödni a fenevad birodalma és a föld "királyai" sorra hódolnak be, már csak "bélyeggel" kell megjelölni a szegényeget, gazagokat, kicsiket és nagyokat, hogy senki ne vehessen vagy adhasson el semmit, aki nem vette fel a fenevad bélyegét. A "biztonságra" is egyre többször hivatkoznak, és tudjuk, hogy mit jelent ez a Biblia szerint, amikor azt mondják, hogy "béke és biztonság", pusztulás és veszedelem következik.
green1899white 2021. 09. 17. 11:09
Előzmény: #46900  Csilla76
#46902
Törölt felhasználó 2021. 09. 17. 10:57
Előzmény: #46900  Csilla76
#46901
az a baj h csak nem hagynak bennünket békén, pedig csak azt kéne békén hagyni és levenni ezt az egész covid őrületet a napirendről, de eszük ágában sincs...

Topik gazda

harlem
harlem
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek