Topiknyitó: andare 2017. 01. 20. 07:22

Beérett Orbán ámokfutása!  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
andare 2017. 11. 21. 18:20
Törölt hozzászólás
#60
andare 2017. 11. 21. 08:04
Törölt hozzászólás
#59
Törölt felhasználó 2017. 11. 21. 07:34
#58
andare 2017. 11. 21. 07:32
Törölt hozzászólás
#57
Vazsmegyei 2017. 11. 19. 18:23
Előzmény: #52  -pny
#56
Jobb is ha nem látjuk, hogy mekkora a különbséget teszel a véleményed és az életmódod között!
Vazsmegyei 2017. 11. 19. 18:21
Előzmény: #53  -pny
#55
Miért ne hinném, ha nem ismerem! Amit hazudtok róla az nekem nem elég! Amerikával példálózni eléggé ócska felvetés az összehasonlítás!
-
Az amerikai álmot valósíthatja meg a mai Magyarországon! Miért nem kritizálod a Rothschildokat, hogy honnan az első milliójuk, ha már az időt nem tartod alkalmasnak egy Mészáros szintű meggazdagodásnak!?
andare 2017. 11. 19. 16:31
Törölt hozzászólás
#54
-pny
-pny 2017. 11. 18. 21:51
Előzmény: #51  Vazsmegyei
#53
A kérdésem viszont ez volt: elhiszed, hogy Lőrinc tényleg szimpla tehetségéből ért mindenhez és szimplán tehetségből lett 100 mrd-os röpke pár év alatt ezzel lepipálva az amcsi tech. vezérek gazdagodását is?
-pny
-pny 2017. 11. 18. 21:47
Előzmény: #51  Vazsmegyei
#52
"Te meg szegény lettél mint a templom egere!"
.
Én köszi, de nagyon jól élek, irigykednél, ha látnád. Az országot viszont sajnálom. Benne titeket, megvezetett híveket is.
Vazsmegyei 2017. 11. 18. 20:32
Előzmény: #49  -pny
#51
Ekkora süket szöveget! Lörincből is csak egy van! Nem tudsz tíz millióig számolni! Te meg szegény lettél mint a templom egere! Jól dolgoztak a fideszek, mindent elloptak már majdnem tőled, azért lehetsz ennyire felháborodva!
zpatriot
zpatriot 2017. 11. 18. 18:58
Előzmény: #47  gambadoro
#50
"tényleg elképesztő, hogy ennyi pénzzel nem voltak képesek emelkedő pályára állítani az országot"
- Akarták egyáltalán?
Mert ha akarták volna, akkor nem stadionokba ölték volna a pénzt, nem olimpiát terveztek volna, amely még senkit sem virágoztatott fel - beleértve a görögöket is.
-pny
-pny 2017. 11. 18. 18:31
Előzmény: #48  Vazsmegyei
#49
"egyre gazdagodik az ország és ebből a gazdagságból nem érzékelsz semmit!"
.
És ez elmondható még 9.990.000 állampolgárra, a pár 1000-10000 Fidesz holdudvarbeli, haveri kör kivételével.
.
Lőrincnek tuti jó. Világrekorder a gazdagodásban és ha csak ránézel és megszólal, rögtön érthető is, hogy ezt kivételes tehetségének köszönheti, mindenhez ért is ráadásul, egyszerűen zseni és még véletlenül sem tolvaj illetve tolvaj stróman. Ti tényleg beveszitek ezt? Most komolyan.
Vazsmegyei 2017. 11. 18. 14:52
Előzmény: #47  gambadoro
#48
Ehh! Nem látod a fáktól amiket ültettél az erdőt, amely mögött Magyarország fejlődik a nagy bánatodra!
-
Károghatsz a mantráiddal az karaván halad és egyre gazdagodik az ország és ebből a gazdagságból nem érzékelsz semmit!
gambadoro 2017. 11. 18. 14:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#47
tényleg elképesztő, hogy ennyi pénzzel nem voltak képesek emelkedő pályára állítani az országot
kevés kurmány volt kártékonyabb a magyar történelemben mint ezek a neo bolsevikok
Vazsmegyei 2017. 11. 18. 14:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#46
De még nem érett be az ellenzék ámokfutása (szerencsétlenségükre) az ilyen víziók dicséretével.
-
Folytatódik az ellenzék ámokfutása Magyarországon, cserben hagyva a választópolgárokat! Menekülnek nyugat felé, hogy visszatérhessenek a hatalomba, mert minden erkölcsi értéküket megtagadták, feladták Magyarországon.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2017. 11. 17. 10:15
Előzmény: #14  mpagnes
#44
A nyugati cégek sokkal több bért fizetnek az alkalmazottaiknak, mint a legtöbb "kizsákmányoló" magyar cég. Nagyon sok "magyar" semmi másra nem "jó", mint arra, hogy visszahúzzon másokat. A nyugattól legalább a kooperációt el tudnánk tanulni, de az agyhalott tömeg még ehhez is hülye. Egyébként az ábra egyszerű: a globalizációval és az EU-s csatlakozással sokat nyert Magyaroroszág, de a "rendszerváltást" nagyon becumiztuk, és azzal szinte mindenki sokat veszített. Abból a "kártyaleosztásból", amit az "elitünk" által privatizált javak szétosztása jelentett, abból ennyit tudtunk csak kihozni annak ellenére is, hogy pénzesőben fürdött az ország. Aki ezt tagadja, az vagy hülye, vagy nem ismeri a tényeket, vagy mindkettő. (Általában utóbbi...)
andare 2017. 11. 17. 07:37
Törölt hozzászólás
#43
Vazsmegyei 2017. 02. 25. 09:30
Előzmény: #41  Olvassatok
#42
Véletlenül se tévesszed össze magad az olimpiával és Virányival.
Virányit meg az olimpiai bukást egy napon sem lehet említeni.
Ne sírjátok már vissza , hogy sikerült olimpiát nyernetek.
Olvassatok 2017. 02. 25. 08:28
Előzmény: #40  upgrayeddAKS
#41
Azért szeretem Virányi András, vagyis BANDITA blogját link olvasni, mert ő nem azért ír, hogy okosakat mondjon másoknak, hanem mert ő az, aki az Orbán-kormány ötven, sőt száz árnyalatát is megtapasztalta a saját -és családja bőrén. Minden sorából az őszinte felháborodás sugárzik, vegyülve a valódi tettrekészséggel, a fotelforradalom helyetti tenni akarással. Ajánlom most figyelmetekbe legújabb bejegyzését, ahol csúnyán beolvas Orbán Viktornak.

“Volt egy álmom. Szerettem volna idős koromban a megtakarításomból megélni, ezt akkor abban a nyóc évben meg úgy hívták: magánnyugdíj. Jött egy marék fülkeforradalmár, és ellopta az egészet.

Volt egy álmom. Szerettem volna a lakáshitelem rendesen fizetni, nem családi összefogásból rendezni. Jött pár barom a hülye nyilatkozatával, és bedőlt a forint. Kösz, Kósa, kösz, Szijjártó, anyátokba szorult volna a fejetek!

Volt egy álmom. Szerettem volna a munkámból megélni, főleg az érte kapott bérből és fizetésből kijönni legalább elsejéig. Jött a kormány az új munkatörvénnyel, és egyből csökkent a fizum, már csak két napig volt elég. Nesze neked, egykulcsos adó, meg a többi f@szság.

Volt egy álmom. Ha elvesztem a munkámat, nem szerettem volna megtanulni megélni havi negyvenhétezerből. Jött a kecske Pintérrel, meg a kis Zsiga Marcell, és azt mondták, ebből meg lehet élni, (nekik naponta) én is meg fogom tanulni ezt egy egész hónapban.

Volt egy álmom. Szerettem volna a gyermekem elküldeni a nagy magyar ingyenes felsőoktatásba, de nem tudtam megfizetni az ezért járó tandíjat. Pár okoskodó pártfarok szépen elmagyarázta, mi miatt lett elzárva a szegény ember gyermeke a tudástól, és csak véletlenül nem mondták ki: Orbán Viktor nem akarja, hogy az én gyerekem okos legyen.

Volt egy álmom. Azt szerettem volna, ha beteg leszek, vagy bármelyik hozzátartozóm kórházba kerül, ne attól kellejen rettegnem, lesz-e a neki ott orvos, nővér, gyógyszer, kötszer, ellátás, fűtés, kaja. Arról nem álmodtam, a kórházakból szép kilátás lesz a stadionokra.

Volt egy álmom. Azt képzeltem, ha valaki lop, annak levágják a kezét, nem pedig kastélyt vásárol belőle, meg kisvasutat. Ha valaki meg hazudik, annak a nyelvét vágják ki, nem újságot zárnak be miatta, és lovagkeresztet kap érte.

Volt még sok álmom de…

Teljesen megértem, ha Orbán Viktor most sír az álmai miatt, és gyilkosoknak nevezi azt, aki ezt elkövette ellene. Egy olimpia miatti népszavazás bűncselekmény lenne, hiszen a hatalom akkor nem tudja az akaratát érvényesíteni az állampolgárokkal szemben. Csak annyit tennék hozzá Orbán Viktor álmaihoz: pont leszarom őket, a nyavalygása nem őszinte számomra. És éppen ideje, hogy elmenjen a büdös picsába mielőtt kitekerem a nyakát a sok hazugságért, amit nekem mondott, a sok adóforintért ami a közelében elvesztette a közpénz jellegét, és mészárosodott, rogánosodott, vajnásodott, meg a többi fideszes zsebben szépen, nyom nélkül, ráadásul ügyészi felügyelettel eltűnt.

Nekem az én álmaim voltak fontosabbak, és azokat ő vette el tőlem. És cserébe nekem még ezt meg is kellene köszönni neki. Egy vasvillával meg is teszem. Vagy egy választással.”

Topik gazda

andare
andare
4 5 4

aktív fórumozók