Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 12:12
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#61
Pénznyelő:

én még életemben nem vertem meg senkit, az egyszeru dumámmal viszont okoztam fizikai fájdalmat mindazoknak akik sérelmet okoztak nekem.

Ha a cigányok, csak szidalmazták volna a szerencsétlen embert, akkor most a fotex-et figyelném és veled se vitáznék, mellesleg élne egy ember.
Éppen ezért ne hasonlítsál össze a heves indulatu, gyilkos cigányokkal.

Amit leirtál, azt majd mond el személyesen az árváknak, hátha jót dumálgattok a témáról, nem ugy mint velem.
BuySell 2006. 10. 17. 12:17
Előzmény: #60  Knight Tyris
#62
Knight köszi!
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 12:47
Előzmény: #61  Törölt felhasználó
#63
Oké, globus, a reggeli durvaságokhoz képest sokat finomodtál, ez már jó irány. Abszolút megértem, hogy ilyen esetek után ideges lesz valaki, de az indulatok és a düh semmire nem vezet. Egyébként jó, hogy beidézte tko Horváth Aladár szövegét, egyetértek vele, erről írtam én is lejjebb. Ez bűncselekmény, nem cigány - nem cigány ügy. Nem jó összekeverni a kettőt.
(ha pl. a kocsiban egy roma ül, nyilván ugyanez a borzasztó vége a történetnek)
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 13:11
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 13:24
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#65
Ez a fatökű gyáva duma nem lesz megoldás az ilyen jellegű problémákra.
Az ilyen patkányfajzatokat vasraverve be kell zárni a börtönbe, (sajnos másra nincs lehetőség). A köcsög disznókat meg kell rendesen büntetni és el kell zárni őket életük végéig.
Nem értem, hogy miért kell összeszarnunk magunkat minden rezzenésnél és miért kell azt megköszönni ha a fejünkre szarnak.
Ez az életképtelenség legékesebb bizonyítéka.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 13:41
#66
2006.10.17.
Karambol után nekiesett: busszal menekült a megvert sofőr
link
pampa 2006. 10. 17. 13:45
Előzmény: #66  Törölt felhasználó
#67
És a rendőrség bejelentette: Megvédik az Olaszliszkai romákat......
Őket igen!
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 13:55
Előzmény: #67  pampa
#68
mitől, a munkától? :-)
pampa 2006. 10. 17. 14:00
Előzmény: #68  Törölt felhasználó
#69
Nem,hanem a skinhedektől akik egy kis rendcsinálásra akarnak átruccanni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 14:05
Előzmény: #69  pampa
#70
valakinek pedig rendet kell rakni a putriban, attól, hogy itt sajnálgatjuk az alkoholista büdös munkanélküli önbíráskodó köztörvényes bűnözőket csak magunkról állítunk ki szegénységi és életképtelenségi bizonyítványt.
Bekaphatja minden nyávogó, remélem ők lesznek a következők, hogy gyakorolhassák a megbocsájtást.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 14:26
Előzmény: #70  Törölt felhasználó
#71
Hőzöngés és uszítás helyett inkább jelentkezzen, aki adományozott az elhunyt családtagjainak. Őszintén.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 14:36
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#72
Indító számla: HUF folyószámla (01N0020xxxx)
Kedvezményezett számla: 68700016-10136757-
Kedvezményezett neve: Kabay János Általános Iskola
Referencia szám: IB-3941817
Könyvelési azonosító: QD33860981
Indítás dátuma: 2006.10.17 13:27:27
Értéknap: 2006.10.17
Jogcím, országkódok: 000 (HU/HU)
Összeg: xx 000.-
Közlemény: Szögi Lajos családjának
Aláírók: xxx
Utalás Státusza: Sikeres utalás.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 14:49
Előzmény: #69  pampa
#73
Persze, hogy rendet kell rakni, de nem ugyanolyan erőszakossággal, úgyhogy a skinheadbeavatkozás csak tovább éltetné ezt a ököljog-hagyományt. Akinek rendet kell tennie az a rendőrség és a bíróságok - remélem komoly, sokévi fegyház büntetést kapnak a fő hangadók, hogy példaként szolgáljanak arra, hogy ebben az országban ilyesmiket nem szabad tenni. Az, hogy cigányok voltak az elkövetők joggal súlyosbítja az esetet, mivel aránytalanul nagy részük van az ilyen erőszakcselekményekben.
saru 2006. 10. 17. 15:09
Előzmény: #65  Törölt felhasználó
#74
A korábbi évtizedekben sok cigánnyal dolgoztattam, de akkor különösebb probléma nem volt velük, még a munkabér nagysága sem okozott különösebb nehézséget, inkább a családi pótlék érdekelhette őket.

Ám az utóbbi egy-két évtizedben egyre agresszívabbakká váltak, főleg, ha csoportosan jelentek meg.

Ma már az természetes náluk, ha learatják más terményét, kivágják egyes térségek erdeit, mert ők olyan rendes emberek, hogy nem hagyják a tíz gyereküket éhezni.

És mi lett ennek a neve?: ún. megélhetési bűnözés.

És halljuk, hogy ez Közép-Európa problémája lett, Szlovákiában ún. éhséglázadás tört ki, az élelmiszerboltokat kirabolták, a problémát ott is rendőrökkel kellett megoldani.

Egy rokonomnál egy házaló cigánynak meg lett mondva, hogy nem vesznek tőle semmit, menjen dolgozni, mire a viszontválasz a következő volt: majd dolgoztok helyettünk ti magyarok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egy ismerősömnél Szigetszentmiklóson, miután leszedték volna a garázs fémtetőjét, puskájukkal seggbelőtte a cigányokat, - nem tölténnyel, - azóta síri csaend van a környéken.

Tehát, ha keményebb fellépéssel találkoznak az eredményes lehet?

Mindenesetre érdekes, hogy más etnikumnál hasonló problémák egyáltalán nem fordulnak elő!, vajon miért ??????????????????,

BuySell 2006. 10. 17. 15:20
Előzmény: #74  saru
#75
Bayer: Vége a toleranciának

„Tartom a véleményemet” – mondta a FigyelőNetnek Bayer Zsolt. Hozzátette: unom, és nem akarok toleráns lenni. Mint mondta, a hétvégén agyonvertek egy embert a helyi kocsmában, vasárnap pedig egy ártatlan embert öltek meg brutálisan Olaszliszkán a cigányok. „Egyszer ki kell mondani, hogy ebből elég” – fogalmazott Bayer.

Az újságíró a FigyelőNet kérdésre elmondta, hogy szerinte a cikkével nem gerjesztett rasszizmust, mivel Magyarországot nem szövi át jobban a rasszizmus, mint a többi országot. Példaként említette az Egyesült Államokat, ahol tíz éve még a repülőn egy kis füzetet adtak, hogy mely területek veszélyesek a feketék miatt. „Ha ma Magyarországon a Nemzetbiztonsági Hivatal azt mondja, hogy aki békés tüntetésen vesz részt, az megvalósítja a pszichikai bűnsegéd tényállását, akkor miért nem viszik be az 50 cigányt , aki végignézte a verést?” – mondta el véleményét Bayer.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:28
#76
Én csak annyit teszek hozzá az itt hozzászólokhoz:
Magyarázzátok majd el a pozitív diszkriminációt az agyonvert tanár gyerekeinek, akik végig nézték az egészet. Szerintettek milyen emberek lesznek majd belõlük?

Na azoknak lehet majd osztani az észt a felebaráti szeretettrõl meg a kisebbségvédelemrõl.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:39
Előzmény: #75  BuySell
#77
A felhívásomra eddig még nem jelentkezett senki. Én bemásoltam az internetutalás bizonylatát.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:40
#78
De mi a halál faxa a vákumozott vagon???
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:41
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#79
Alex!
Nos a Krokodil Dundee féle méretű kés mellé be kell még szereznem egy malacot is valószínű. Hogy az áruk mostanság Alex?
Olyan fajta kéne, mely érzékenyebben reagál a nem megfelelő közeledésre.
LEGÁLISAN milyen önvédelmi fegyvereket lehet magunknál tartani ma Magyarországon?
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:42
Előzmény: #77  Törölt felhasználó
#80
Pénznyelő,
Én holnap küldök a család részére tízezer forintot.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:44
Előzmény: #78  Törölt felhasználó
#81
Sierra

Specko IC, CSAK romáknak.
saru 2006. 10. 17. 15:52
Előzmény: #75  BuySell
#82
én is azt mondom a történtek után, hogy most már nincs tovább tolerancia!, egy emberéletnek nincs ára!, a magam területén megteszem amit szükségesnek látok . . .
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:57
Előzmény: #82  saru
#83
Barátaim!

Kaptam valahonnan ezeket a gondolatokat.
Én sem tudnám jobban megfogalmazni azt a bennem feszülő indulatokat, mely szétvet.

======================

NEM RASSZIZMUS, UTÁLAT!

Egy ismeretlen személy leírta egy helyen, hogy miért utálják a NEMCIGÁNYOK A CIGÁNYOKAT:


Utállak! Ez az ÉN véleményem.
Nem a bőröd színével van a bajom. Az életeddel.
Tele vannak veled a börtönök. Ellopod, amiért megdolgoztam.
Bántasz engem, bántod a gyermekemet. A feleségemet molesztálod.
Büdös, mosdatlan vagy.
Ha visszaütök, ha véleményt mondok, meghurcolnak. Benne leszek a tévében, hogy rasszista vagyok.
Pedig nem azt utálom, aminek születtél. Azt utálom, ami lett belőled.
Ha a vonaton mellém ülsz többedmagaddal, félelem és undor fog el.
Nem tudsz emberek közt viselkedni. Ha tudnál, lenne munkád is.
A jogaiddal tisztában vagy, de a nevedet nem tudod leírni.
Folyamatosan segítő jobbot nyújtunk neked, de kihasználsz. Csak a segélyt látod.
Nem is akarsz több lenni, mint ami vagy: Cigány.
Cigányból csak akkor lesz roma, ha meg tanul EMBERKÉNT ÉLNI!!!!
Van belőled néhány, akiknek sikerült. Mert ő is akarta.
Én őket hívom romának. És elismerem őket. És szívesen dolgozom velük.
De téged megvetlek. Azt akarom, hogy elmenj!


2006. október. 15-én ismét bizonyítottak a Cigányok.

======================
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 15:58
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#84
Pénznyelő, azért legyünk őszinték: mielőtt még tudtuk volna arészleteket, mindenki automatikusan arra gondolt, hogy "biztos agyonverték a cigányok". Én is! Itt a fórumozók között is. Ez nem véletlen.
Ha a kocsiban egy roma ült volna, és fehérek rohannak ki a házból, akkor NEM UGYANEZ történt volna.

És Bayer Zsoltnak abban valóban igaza van, ez számomra is kérdés, hogy nosza, akkor alkalmazza-e most a NBH a pár napja közzétett állásfoglalását, miszerint az erőszakos cselekmények békés szemlélője maga is bűnrészes, pszichikai bűnsegéd sőt felbujtó, aki ezért az elkövetőkhöz hasonlóan büntethető?

Még egyszer: nemcsak a cigányság hibás abban, hogy ott tartanak szocializációban és normafelfogásban, ahol tartanak. Az impotens, sőt kontraproduktív kormányzati intézkedések legalább annyira hibásak, sőt. Az alanyi jogon járó segélyezés pedig napról napra rontja a helyzetet.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 16:06
Előzmény: #84  Törölt felhasználó
#85
Gentlemanus

Kopaszmalacot legálisan lehet tartani csak sok időbe telik, még rendesen kineveled. Bárminemű eszközt tarthatsz magadnál csak az a lényeg, hogy ne találják meg nálad. Nagyon jó a zseblámpának álcázott sokkoló vagy a tükörtartónak használt vipera. Ha a rendőr megkérdezi, akkor ezzel vizsgálod át a kocsi alját. De nem elhanyagolható a 15 lövedék tárolására alkalmas éles pisztoly vagy 30 lövést 2,5 másodperc alatt leadó UZI. Kitűnő barnabőrű irtó.
saru 2006. 10. 17. 16:10
Előzmény: #83  Törölt felhasználó
#86
Én a magam részéről akkor kezdtem a cigányokra jobban odafigyelni, - ennek már jópár éve, - amikor cigányok a kerepesi úti temetőben a Batthyány mauzóleumot feldúlták és kirabolták !

Ekkor kezdtem azon gondolkodni, hogy miféle sehonnani emberek ezek, akik ilyet csinálnak és arra is vetemednek, hogy e szent helyeinket is meggyalázzák !

És azóta én is megvetem és útálom őket !
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 16:12
#87
link cikk végén:
"Nagykerekiben is volt hasonló eset

Az olaszliszkai sofőrveréshez hasonló, de szerencsésebben végződő eset történt egy hónapja a Hajdú-Bihar megyei Nagykerekiben, erősítette meg az MTI információját kedden Vezendi Jánosné rendőr százados.

Az eset szeptember közepén történt a település belterületén, amikor egy 17 éves helybeli lány kerékpárjával nem adta meg az elsőbbséget egy keresztezésben az odaérkező pótkocsis teherautónak, s a pótkocsi kerekének ütközött. A teherkocsi vezetője azonnal megállt, s telefonon hívta a mentőket és a rendőröket.

Időközben a helyszínre érkeztek az egyébként nyolc napon belül gyógyuló, könnyebb sérülést szenvedett lány testvérei, akik nekiestek a sofőrnek és összeverték.

A rendőrség csoportosan elkövetett garázdaság miatt folytat eljárást az elkövetők ellen."
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 16:18
Előzmény: #71  Törölt felhasználó
#88
és jelentkezzenek azok is akik hajlandóak lennének lemenni oda és kiirtani az ilyeneket, ne csak a szaros magyar foci miatt + orban cigány viktor seggnyalására mozduljanak meg végre emberek, hanem emiatt is. a 3 árván maradt gyereknek segítség az adomány de szerintem nem pótolja az apjukat és a két gyerek aki a kocsiban volt nehezen fogja feldolgozni a traumát és remélem fiúk voltak, akik néhány év múlva szemet szemért fogat fogért elvet követve elszámoltatják a niggereket.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 16:23
Előzmény: #85  Törölt felhasználó
#89
Alex!
Köszi!
Én nem akarok bántani senkit, anyám tisztességes embernek nevelt. Magam és családom védelméhez viszont jogom van. Ha már az Új Magyarország programjába nem fér bele az igazi magyar állampolgárok személyi és egyéb jogainak védelme. És e tekintetben kétség sem férhet hozzá, hogy maximálisan tenni is fogok. Tehát ha valamelyik cigány előre nem egyeztetett módon közelít meg engem, családomat vagy tulajdonomat, tudni fogom, hogy mi a dolgom.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 16:26
#90
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 16:28
Előzmény: #87  Törölt felhasználó
#91
penznyelo legalább tett valamit.
Emberségből kitűnő, bűnüldözésből és megelőzésből még magába kell szívnia egy kicsit de nem rossz. (nem bántásból írtam)
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 18:27
Előzmény: #91  Törölt felhasználó
#92
A nyálcsorgató balliberális média ilyenkor mit szól a dolgokhoz? A rasszizmusról meg a diszkriminációról bezzeg tudnak írni. Az a baj, hogy az írogat, aki a budai villájában él, nem pedig köztük, rettegve a mindennapokban, mikor fenyegetik meg őt vagy gyerekét, mikor rabolják ki, mikor verik véresre.
A sok tetves ingyenélő cigányt le kellene mészárolni. Mi keményen dolgozunk, őket meg segélyezik a mi adónkból.
S az alanyi jogon járó segélyezés miatt minden még rosszabb lesz !
Azonnal aláírnám a halálbüntetés visszaállításáról szóló kérdőívet !
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 18:29
#93
mi ez wazzeg ha nem roma ügy???????

ez roma ügy csak ki kellene mondani yíltan valakinek...

nem pedig a roma képviselő úr szavaival élni hogy idézem bűnügy,.,..........ezr roma ügy

és a társ hiáb alenne toleráns ha ők nem AKARNAK INTEGRÁLÓDNI nem akarnak EZ A BAJ...........

nyilván sok egyéb más tényező mellett de a legnagyobb baj aszándék hiánya

SZVSZ
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 18:41
Előzmény: #93  Törölt felhasználó
#94
A döbbenetet követően nekem is kinyílt a bicska a zsebemben. De: ha valami skinhead csapat leruccanna, és ártatlanokat is bántalmazna, teljesen ugyanazt tennék, mint az ottaniak. Ne gyűlölködjetek, azok, akiknek ehhez semmi köze nem volt, ezt egyszerűen nem érdemlik meg. Kicsit át kellene gondolni, hogy a délszláv háború, vagy az arab - izraeli konfliktus mivel jár, aztán rá kell jönni, hogy a szemet - szemért elve, a valamilyen ismérv szerint képzett csoportokon elkövetett bosszú (kollektív büntetés) nem járható út, nem megoldás semmire. (Ettől függetlenül habozás nélkül alárnék egy halálbüntetés visszaállítását szorgalmazó aláírásgyűjtő ívet.... )
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 18:44
#95
"bűncselekmény, nem cigány - nem cigány ügy. Nem jó összekeverni a kettőt.
(ha pl. a kocsiban egy roma ül, nyilván ugyanez a borzasztó vége a történetnek)
penznyelo "

Ezt nem gondolhatoid komolyan, ha igen akkor nem ismered őket. Tényleg kevesen ismerik sajnos.
A kép sötétebb mint ahogy azt néhányan szeretnék lefesteni.

A megoldás tehát az ,hogy pénzt utalunk a családnak?

Az olasz maffiát nem kell bemutatni senkinek valószínű, de ők nemzetiek voltak, nem olaszutálók.

nézzük az olasz maffiát chicagoban, mi vagyunk a niggerek, ez nem ijeszt meg senkit?

az ,hogy pár cigó, ne keressünk okokat, kekeckedik az emberrrel, az elmegy!?
nekem azt tanították a szüleim, hogy valakit nyakonszúrni az nem szép dolog, nekik meg azt ,hogy neked kell először szúrnod ,hogy életben maradj.

ha így foyltatódik ki fogunk halni mint az elszigetelt tájak őshonos állatai, mert nincs bennünk ami a túléléshez kell, viszont a betelepülőkben megvan.

szomorú historia ez.

nem vagyok rasszista, ismerek romákat és ismerek cigányokat is.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 18:50
Előzmény: #92  Törölt felhasználó
#96
Kekere, amit írsz, azt csak hangemberségnek fogom fel. Kiírtani? Ember tudod mit beszélsz? A jogállamban éppen az a lényeg, hogy ne úgy menjenek a dolgok, mint afrika leg elcseszettebb sarkaiban a tömegmészárlások a törzsi háborúkban. Inkább követeld a kemény vizsgálatot, valamennyi felelős elítélését, ami a lehető legsúlyosabb legyen (esetünkben mint írtam, akár a halálbüntetés, de min, életfogyt.). És követeld, hogy a rendőri erők kapjanak komolyabb lovét, felszerelést, és regulázzák meg az ilyen csőcseléket, amikor valóban van rá ok, jogalap, stb.
BuySell 2006. 10. 17. 18:54
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#97
A körzeti megbízott mellett több járőrautó is a nap 24 órájában a faluban tartózkodik, a sajtóreferens szerint „az általános szituáció és a nyugalom biztosítása” miatt. A rendőrök azonban alaptalannak minősítették azokat az információkat, miszerint szkinhed csoportok bosszútámadásától kellene tartaniuk a helyi romáknak. Mintegy százan nem hittek a cáfolatnak, és elmenekültek – többen csónakkal átkelve a Bodrogon – a településről a szomszédos Vissbe, valamint egy elhagyatott téglagyár épületébe.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 18:55
Előzmény: #96  Törölt felhasználó
#98
Uj Törvényt kellene hozni, hogy drasztikusan visszaesssen a cigány bunözés ,javaslatom:

1.
minden roma gyanusitottra mért buntetés alapbol 3x-os szorzót kapna.

2.
egyszeri visszaeső buntetési tétele min. 100 év.

2.
többszöri visszeső: golyó általi kötél.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:11
#99
mi az hogy többszöri visszaesõ

????????????

többször megölhet agyonverhet embereket???? többször lophat köpködhet többször rongáhat zúzhat ????

NEM

addig amig ebben a tetves ordszágban nem az lesz hogy megy az uccán...... kiasik z üres doboz a kezébõl.....megy az uccán rabol..... megy az uccán belédköt elveszi pénztárcád ruhád ( eBBÕÉ KURVA SOK VAN CSAK NEM MONDJÁK ÉS NEM JELENTIK BE!!!!) szal megy az uccán kirabol sarkon a hivatali személy gépfegyverrel és kész

. rabszállítóba be és takarodjon autópályát építeni reggel 4 töl este 10 ig amjd megtanulná az ország h mi a rend..........vagy a bányába 2 gépfegyveressel a háta mögött élete végéig nem visszaesõ meg tököm az ijen ijen geci marad........ bármijen program lesz a felzárkóztatásukra......
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:15
#100
Egy radikális vélemény:

Beterelni őket egy szögesdróttal elkerített mezőre és dobni néhány napalmot nekik égi mannaként... mindenkinek jobb lenne.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:35
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#101
Azok után, amiket itt leírtatok, nem tudom, miért csodálkoztok, hogy sok cigány ilyen...
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:38
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#102
kérdés melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás?
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:41
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#103
Erre egy-két pszihológiai alapvetés választ ad neked.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:43
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#104
bfzsolti

:))

te radikálisabb vagy , mint én....
én egyszeruen ki vagyok bukva és borzasztónak gondolom a liszkai esetet, ott a lányai is meghaltak valahol........

Egy tény, amit sokan nem akarnak elfogadni:

a CIGÁNY , mint a legprimitivebb emlősfajta teljesen más megközelitést igényel, ha szocialaizációról beszélunk, ezért további törvényjavaslataim a kövekezők:

1.
csak az a cigány szülhetne, aki élete végéig lemond a munkanélkuli segélyről, gyesről, gyedről, segélyekről.
Mivel irni nem tudnak ezért elég lenne bólintással vagy börszinnel is igazolni az elfogadást.

2.
Akit lopáson érnek, annak kéz levágás.
Könnyités: saját maga eldöntheti , hogy a jobb vagy bal kezét vágják le tőből.

3.
Aki magyarnak kárt tesz, fizikailag bántalmaz,azt sósavval itatnám egy hétig.
Könnyités: uvegből vagy pohárból ihatna, saját választása szerint.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:52
Törölt hozzászólás
#105
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:54
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#106
Volt egy görög barátom, fekete hajú, barna bőrű. Egyetemet végzett, vért pisált míg megtalálta első munkahelyét, mert mindenki cigánynak nézte.

Romániai felmérések szerint azok a románok a leginkább magyarellenesek, azok félnek leginkább a magyaroktól akik messze vannak Erdélytől, akik a legritkábban találkoznak magyarokkal. Ez miért érdekes? Mert nálunk is ez van a cigányok esetében, ez a topikírókra is vonatkozik.

Korábban voltak szociológiai felmérések a cigánysághoz kapcsolódó sztereotipiákról. Lényegük az úgynevezett bűnözési hajlandóságban nem mutatható ki lényegi eltérés, azt az iskolai végzettség és a társadalmi státusz sokkal pontosabban meghatározza. Magyarul pl.: a 8 általánost végzettek között ugyanannyi a bűnözési valószinüség a cigányoknál és a fehéreknél. De a 8 általánost végzettek között magasabb, mint pl.: a diplomások között.
Csakhogy aránaiban a cigányok között sokkal több a 8 általános, mint a diplomás ezért a bűnözési átlag is magasabb a cigányoknál, mint a fehéreknél.

Az esélyük pedig feljebb kerülni jóval alcsonyabb, mint a fehér embernek. És ez se pusztán cigány mivoltukból fakad. A mobilitás az utóbbi években drasztikusan csökkent=8 általánost végzett fehér ember gyerekének is jóval nehezebb feljebb kúszni.

Ez egy csapda, amiből saját maguk sose fognak tudni kitőrni (max vérrel!). Ami persze nem jelenti azt, hogy a mai segélyezési rendszer oké (az inkább bánat pénz=maradjatok lent a mocsokban, de fogjátok be a pofátokat célzatú)
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:59
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#107
Sziasztok.Olvastam a hozzászólásokat,Ismerem az esetet(ami engem is felháboritott)megértem az indulatokat.Jómagam is roma vagyok,azért irtam igy,mert a kiemelkedett cigányokat hivtátok lejjebb romának.Nem vagyok büdös,nem vagyok suttyó,nem kötözködöm vétlen emberekkel.De ebben az esetben biztosan én is levertem volna egyet a söfőrnek.Ez nem agyonverés,de az vesse rám az első követ,aki nem igy tenne.
Sok nem cigány ember is ölt már brutálisan,csak azok az esetek nincsenek nagydobra verve.Két tizenéves lány,1-1 vizespalackkal agyonvert egy taxist,hogy csak egyet emlitsek a sok közül.Erre az esetre nem nyilt topik!biztos sokaknak nem tetszett,mégsem adtak a véleményüknek hangot,ily módon.Félre ne értsétek,mélyen megvetem én is az efféle cigányokat,én is elitélem őket!Mélyen sajnálom az árván maradt gyerekeket!Sajnos a becsületesen élő romákat a többség,egy kalap alá veszi az efféle romákkal.Sajnos!Tisztelet a kivételnek!
De élhet a roma bármilyen tisztességesen,jó módban,becsületes munkából,akkor is csak roma marad.Lehet,hogy csak a háta mögött nevezik annak,de annak nevezik!Tapasztalat!
Pedig Úgy érzem,nekem sikerült az élet,sikeres üzletemberként összehoztam annyit,hogy nem sok emberre kell,hogy irigykedjek.Én bizonyitottam magamnak,a környezetemnek,a társadalomnak,hogy ki lehet emelkedni!De járhatok én akármilyen kocsival,lehet nekem akármilyen házam,élhetek én akármilyen tisztességesen,időközönként megkapom a lecigányozást!pedig nem szolgáltam rá!Nem siránkozom,mert én soha nem azt nézem,hogy mit mondott,hanem azt,hogy ki mondta!Mégegyszer,megvetem,és szégyenlem ezt az esetet,sajnálom,hogy ilyesmi megtörténhet!Sziasztok.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#108
Igaz, bocs ezt a rizikófaktort nem vettem figyelembe, a TB nem birná utalgatni a fa kezeket......

Egy a lényeg: ezzel az esettel árok tovább mélyult a cigányok és a magyarok között.

Mire hivatkoznak egyesek???

Mert szegények!!!....
Mert má várható volt!!!...
Mert ilyen a habitusuk..!!....stb
Mert nem tudnak beilleszkedni...!!!...stb

Mi ez a hulyeség???
Nekem van egy 16 honapos gyerekem, ha elgázolják csak is vele foglalkoznék semmi és senki mással.
Ezek az állatok meg csoportosan, aljas módon széttapostak egy embert mert sértve érezték magukat.

Toleranciáról beszélunk?? Hány embert ölnek meg csak azért mert ök ki vannak rekesztve???

NULLA TOLERANCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cigány gyerekek semmiról nem tehetnek, ezt aláhuzom. Senki nem tudja megválasztani a szuleit.

Megoldás: uthenger, sósav, vákumozott vagon. ezt ma már többször irtam. Ebböl észhez térnének.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#109
Igaz, bocs ezt a rizikófaktort nem vettem figyelembe, a TB nem birná utalgatni a fa kezeket......

Egy a lényeg: ezzel az esettel árok tovább mélyult a cigányok és a magyarok között.

Mire hivatkoznak egyesek???

Mert szegények!!!....
Mert má várható volt!!!...
Mert ilyen a habitusuk..!!....stb
Mert nem tudnak beilleszkedni...!!!...stb

Mi ez a hulyeség???
Nekem van egy 16 honapos gyerekem, ha elgázolják csak is vele foglalkoznék semmi és senki mással.
Ezek az állatok meg csoportosan, aljas módon széttapostak egy embert mert sértve érezték magukat.

Toleranciáról beszélunk?? Hány embert ölnek meg csak azért mert ök ki vannak rekesztve???

NULLA TOLERANCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cigány gyerekek semmiról nem tehetnek, ezt aláhuzom. Senki nem tudja megválasztani a szuleit.

Megoldás: uthenger, sósav, vákumozott vagon. ezt ma már többször irtam. Ebböl észhez térnének.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:04
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#110
Fairnando!
Állj oda az lehunyt családja elé ember!
Meg a gyerekei elé!
Utána szólj be!
Hány olyan esetet tudsz, amikor a magyar vagy magyarok csoportba verődve halálra lincselték a cigányt?
Egyet sem! Mert a magyar nem olyan!
Akkor meg ne oszd itt az észt!
A cigány nem más, mint egy, a liberálisok védőpajzsa mögé bebújó sunyi kis élősködő parazita, hatalmas iramban növekvő kisebbség. Akiknek mostmár kurvára kinyílt a csipája.

Ha nem tetszenek az itteni radikális megoldások, sajnáljuk. Menj és építs nekik templomot Szent Ember! És költözz be hozzájuk.

Mi meg megengedjük magunknak, hogy megvédjük magunkat, családjainkat és szeretteinket, tulajdonainkat.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:04
Előzmény: #1  saru
#111
Egy dolog ma megragadt bennem, bár nem tudom olvastam vagy beszélgettünk róla.
Ha az én gyerekemmel történik valami, biiztos, hogy nem a sofőrt kezdem el ütni, hanem kiderítem mi van vele. Mentőt kell-e hívni vagy bármi. Néhány perc késlekedés is akár az életébe kerülhet.

Ezek azt sem tudták hol a gyerek, nem hogy azt, mi baja lett ha lett...
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:05
Előzmény: #110  Törölt felhasználó
#112
A cigány nem más, mint egy, a liberálisok védőpajzsa mögé bebújó sunyi kis élősködő parazita, hatalmas iramban növekvő kisebbség. Akiknek mostmár kurvára kinyílt a csipája. ..."

teljesen egyetértek
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:06
Törölt hozzászólás
#113
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:06
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#114
Nna, most látom globus is hasonlót írt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:14
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#115
jonasjozsef

Én nap mint adok hajléktalan cigánynak is pénzt ha éppen odajön a kocsimhoz, nem érdekel a böre szine. Szerencsétlen ez van.

De!!! Olaszliszkán csoportosan támadtak magyarra ok nélkul, ezt egy igaz magyar aki nem turheti szó nélkul.

Ez pszichológia: az itteni beirások vhol levezetik az indulatokat, még mindig jobb mintha összeállnánk mi forumosok és halálra taposnánk az elsö szembejövö cigányt.

Egy biztos: a cigányok itt tulmentek egy határon, amiért sajnos ártatlan cigányok fognak bunhödni az életben. Kollektive.

Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:16
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#116
Látod,megint általánositasz!
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:19
Előzmény: #107  Törölt felhasználó
#117
Jónásjóska,

Sajnos ránézésre a bőrszín egyértelműbb, mint hogy milyen ember vagy. Sokunknak van személyes élménye is és hát nem a pozítívumok hagynak mélyebb nyomot.
Hogy ez megváltozzon sok víznek le kell folyni a dunán. Generációk múlva talán, ha lesznek olyan cigányok, akiket - pusztán ránézéssel - nem rekesztenek ki, és a fehér gyerekek, akiknek nem a félelem/fájdalom az első élményük velük való találkozás után...
pampa 2006. 10. 17. 20:23
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#118
A lényeges mondat az volt: NEM A GYEREKKEL TÖRŐDTEK,HANEM A BOSSZÚVAL !
Öt perc volt a rendőrök kiérkezéséig addig MEGÖLTÉK a vezetőt!
Emberek ezek?
Ők papolnak tolerenciáról?
Bizonyítsanak 100 évig és lessz tolerencia!
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:23
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#119
Jónás József!
Ide figyelj roma ember!
Nekem semmi bajom veled. Kezet nyújtok neked. Ismeretlenül is.
Küzdöttél, eljutottál valahová, tisztelet jár ezért neked.
Ha te harcolsz értem, az országért, és amint látom, nem sunyi módon élősködsz rajta, én is tűzbeteszem érted a kezem, és buldózerként megyek vállvetve veled együtt, világos?
Feltétlenül és visszavonhatatlanul.
Anélkül, hogy megkérdőjelezném származásodat.
Az a lényeg, milyen ember vagy.
Mennyire fontos neked és családodnak ennek az országnak a sorsa. A magyar ember tisztessége, becsülete.
Minden további dolog csak mellékzönge Jónás József!
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:24
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#120
Cigányok alatt a következőt értem:

azokat akik gettósodva élnek teljesen elkulönulve a magyaroktól,
elzártan akár egy telepulésen belul.
de ez a nagy városokra is igaz.
Ott az erő és a hierarchia az ur, ezért halt meg a szerencsátlen tanárember.
Egy idegen kultura kivégzett egy számára ellenségképet, mert a magyar nekik az.

Az ott élők, ezt Te is jol tudod, gyártják az utodokat csakhogy segályekért állhassanak sorba.
Ezzel párhuzamosan pedig van egy állam, aki ehhez aszisztál. Ezek a romák pedig azonnal a szegénység, munkanélkuliség, megbélyegzés mögé bujnak.
DE OK SEMMIT NEM TESZNEK A JOBB ÉLETÉRT!!!!
Feleségemmel sorba álltunk gyesért kb. egy honapja pesten, a sorbaállók kb. 80 % roma volt. Tényleg nem tulzok.
Na ez itt a gond, ha már én és a többiek eltartjuk őket, akkor köszönjék meg, ne pedig erejuket fitoktatva öljenek.

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek