Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:24
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#120
Cigányok alatt a következőt értem:

azokat akik gettósodva élnek teljesen elkulönulve a magyaroktól,
elzártan akár egy telepulésen belul.
de ez a nagy városokra is igaz.
Ott az erő és a hierarchia az ur, ezért halt meg a szerencsátlen tanárember.
Egy idegen kultura kivégzett egy számára ellenségképet, mert a magyar nekik az.

Az ott élők, ezt Te is jol tudod, gyártják az utodokat csakhogy segályekért állhassanak sorba.
Ezzel párhuzamosan pedig van egy állam, aki ehhez aszisztál. Ezek a romák pedig azonnal a szegénység, munkanélkuliség, megbélyegzés mögé bujnak.
DE OK SEMMIT NEM TESZNEK A JOBB ÉLETÉRT!!!!
Feleségemmel sorba álltunk gyesért kb. egy honapja pesten, a sorbaállók kb. 80 % roma volt. Tényleg nem tulzok.
Na ez itt a gond, ha már én és a többiek eltartjuk őket, akkor köszönjék meg, ne pedig erejuket fitoktatva öljenek.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:23
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#119
Jónás József!
Ide figyelj roma ember!
Nekem semmi bajom veled. Kezet nyújtok neked. Ismeretlenül is.
Küzdöttél, eljutottál valahová, tisztelet jár ezért neked.
Ha te harcolsz értem, az országért, és amint látom, nem sunyi módon élősködsz rajta, én is tűzbeteszem érted a kezem, és buldózerként megyek vállvetve veled együtt, világos?
Feltétlenül és visszavonhatatlanul.
Anélkül, hogy megkérdőjelezném származásodat.
Az a lényeg, milyen ember vagy.
Mennyire fontos neked és családodnak ennek az országnak a sorsa. A magyar ember tisztessége, becsülete.
Minden további dolog csak mellékzönge Jónás József!
pampa 2006. 10. 17. 20:23
Előzmény: #116  Törölt felhasználó
#118
A lényeges mondat az volt: NEM A GYEREKKEL TÖRŐDTEK,HANEM A BOSSZÚVAL !
Öt perc volt a rendőrök kiérkezéséig addig MEGÖLTÉK a vezetőt!
Emberek ezek?
Ők papolnak tolerenciáról?
Bizonyítsanak 100 évig és lessz tolerencia!
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:19
Előzmény: #107  Törölt felhasználó
#117
Jónásjóska,

Sajnos ránézésre a bőrszín egyértelműbb, mint hogy milyen ember vagy. Sokunknak van személyes élménye is és hát nem a pozítívumok hagynak mélyebb nyomot.
Hogy ez megváltozzon sok víznek le kell folyni a dunán. Generációk múlva talán, ha lesznek olyan cigányok, akiket - pusztán ránézéssel - nem rekesztenek ki, és a fehér gyerekek, akiknek nem a félelem/fájdalom az első élményük velük való találkozás után...
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:16
Előzmény: #115  Törölt felhasználó
#116
Látod,megint általánositasz!
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:14
Előzmény: #114  Törölt felhasználó
#115
jonasjozsef

Én nap mint adok hajléktalan cigánynak is pénzt ha éppen odajön a kocsimhoz, nem érdekel a böre szine. Szerencsétlen ez van.

De!!! Olaszliszkán csoportosan támadtak magyarra ok nélkul, ezt egy igaz magyar aki nem turheti szó nélkul.

Ez pszichológia: az itteni beirások vhol levezetik az indulatokat, még mindig jobb mintha összeállnánk mi forumosok és halálra taposnánk az elsö szembejövö cigányt.

Egy biztos: a cigányok itt tulmentek egy határon, amiért sajnos ártatlan cigányok fognak bunhödni az életben. Kollektive.

Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:06
Előzmény: #111  Törölt felhasználó
#114
Nna, most látom globus is hasonlót írt.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:06
Törölt hozzászólás
#113
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:05
Előzmény: #110  Törölt felhasználó
#112
A cigány nem más, mint egy, a liberálisok védőpajzsa mögé bebújó sunyi kis élősködő parazita, hatalmas iramban növekvő kisebbség. Akiknek mostmár kurvára kinyílt a csipája. ..."

teljesen egyetértek
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:04
Előzmény: #1  saru
#111
Egy dolog ma megragadt bennem, bár nem tudom olvastam vagy beszélgettünk róla.
Ha az én gyerekemmel történik valami, biiztos, hogy nem a sofőrt kezdem el ütni, hanem kiderítem mi van vele. Mentőt kell-e hívni vagy bármi. Néhány perc késlekedés is akár az életébe kerülhet.

Ezek azt sem tudták hol a gyerek, nem hogy azt, mi baja lett ha lett...
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:04
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#110
Fairnando!
Állj oda az lehunyt családja elé ember!
Meg a gyerekei elé!
Utána szólj be!
Hány olyan esetet tudsz, amikor a magyar vagy magyarok csoportba verődve halálra lincselték a cigányt?
Egyet sem! Mert a magyar nem olyan!
Akkor meg ne oszd itt az észt!
A cigány nem más, mint egy, a liberálisok védőpajzsa mögé bebújó sunyi kis élősködő parazita, hatalmas iramban növekvő kisebbség. Akiknek mostmár kurvára kinyílt a csipája.

Ha nem tetszenek az itteni radikális megoldások, sajnáljuk. Menj és építs nekik templomot Szent Ember! És költözz be hozzájuk.

Mi meg megengedjük magunknak, hogy megvédjük magunkat, családjainkat és szeretteinket, tulajdonainkat.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#109
Igaz, bocs ezt a rizikófaktort nem vettem figyelembe, a TB nem birná utalgatni a fa kezeket......

Egy a lényeg: ezzel az esettel árok tovább mélyult a cigányok és a magyarok között.

Mire hivatkoznak egyesek???

Mert szegények!!!....
Mert má várható volt!!!...
Mert ilyen a habitusuk..!!....stb
Mert nem tudnak beilleszkedni...!!!...stb

Mi ez a hulyeség???
Nekem van egy 16 honapos gyerekem, ha elgázolják csak is vele foglalkoznék semmi és senki mással.
Ezek az állatok meg csoportosan, aljas módon széttapostak egy embert mert sértve érezték magukat.

Toleranciáról beszélunk?? Hány embert ölnek meg csak azért mert ök ki vannak rekesztve???

NULLA TOLERANCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cigány gyerekek semmiról nem tehetnek, ezt aláhuzom. Senki nem tudja megválasztani a szuleit.

Megoldás: uthenger, sósav, vákumozott vagon. ezt ma már többször irtam. Ebböl észhez térnének.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 20:01
Előzmény: törölt hozzászólás
#108
Igaz, bocs ezt a rizikófaktort nem vettem figyelembe, a TB nem birná utalgatni a fa kezeket......

Egy a lényeg: ezzel az esettel árok tovább mélyult a cigányok és a magyarok között.

Mire hivatkoznak egyesek???

Mert szegények!!!....
Mert má várható volt!!!...
Mert ilyen a habitusuk..!!....stb
Mert nem tudnak beilleszkedni...!!!...stb

Mi ez a hulyeség???
Nekem van egy 16 honapos gyerekem, ha elgázolják csak is vele foglalkoznék semmi és senki mással.
Ezek az állatok meg csoportosan, aljas módon széttapostak egy embert mert sértve érezték magukat.

Toleranciáról beszélunk?? Hány embert ölnek meg csak azért mert ök ki vannak rekesztve???

NULLA TOLERANCIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cigány gyerekek semmiról nem tehetnek, ezt aláhuzom. Senki nem tudja megválasztani a szuleit.

Megoldás: uthenger, sósav, vákumozott vagon. ezt ma már többször irtam. Ebböl észhez térnének.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:59
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#107
Sziasztok.Olvastam a hozzászólásokat,Ismerem az esetet(ami engem is felháboritott)megértem az indulatokat.Jómagam is roma vagyok,azért irtam igy,mert a kiemelkedett cigányokat hivtátok lejjebb romának.Nem vagyok büdös,nem vagyok suttyó,nem kötözködöm vétlen emberekkel.De ebben az esetben biztosan én is levertem volna egyet a söfőrnek.Ez nem agyonverés,de az vesse rám az első követ,aki nem igy tenne.
Sok nem cigány ember is ölt már brutálisan,csak azok az esetek nincsenek nagydobra verve.Két tizenéves lány,1-1 vizespalackkal agyonvert egy taxist,hogy csak egyet emlitsek a sok közül.Erre az esetre nem nyilt topik!biztos sokaknak nem tetszett,mégsem adtak a véleményüknek hangot,ily módon.Félre ne értsétek,mélyen megvetem én is az efféle cigányokat,én is elitélem őket!Mélyen sajnálom az árván maradt gyerekeket!Sajnos a becsületesen élő romákat a többség,egy kalap alá veszi az efféle romákkal.Sajnos!Tisztelet a kivételnek!
De élhet a roma bármilyen tisztességesen,jó módban,becsületes munkából,akkor is csak roma marad.Lehet,hogy csak a háta mögött nevezik annak,de annak nevezik!Tapasztalat!
Pedig Úgy érzem,nekem sikerült az élet,sikeres üzletemberként összehoztam annyit,hogy nem sok emberre kell,hogy irigykedjek.Én bizonyitottam magamnak,a környezetemnek,a társadalomnak,hogy ki lehet emelkedni!De járhatok én akármilyen kocsival,lehet nekem akármilyen házam,élhetek én akármilyen tisztességesen,időközönként megkapom a lecigányozást!pedig nem szolgáltam rá!Nem siránkozom,mert én soha nem azt nézem,hogy mit mondott,hanem azt,hogy ki mondta!Mégegyszer,megvetem,és szégyenlem ezt az esetet,sajnálom,hogy ilyesmi megtörténhet!Sziasztok.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:54
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#106
Volt egy görög barátom, fekete hajú, barna bőrű. Egyetemet végzett, vért pisált míg megtalálta első munkahelyét, mert mindenki cigánynak nézte.

Romániai felmérések szerint azok a románok a leginkább magyarellenesek, azok félnek leginkább a magyaroktól akik messze vannak Erdélytől, akik a legritkábban találkoznak magyarokkal. Ez miért érdekes? Mert nálunk is ez van a cigányok esetében, ez a topikírókra is vonatkozik.

Korábban voltak szociológiai felmérések a cigánysághoz kapcsolódó sztereotipiákról. Lényegük az úgynevezett bűnözési hajlandóságban nem mutatható ki lényegi eltérés, azt az iskolai végzettség és a társadalmi státusz sokkal pontosabban meghatározza. Magyarul pl.: a 8 általánost végzettek között ugyanannyi a bűnözési valószinüség a cigányoknál és a fehéreknél. De a 8 általánost végzettek között magasabb, mint pl.: a diplomások között.
Csakhogy aránaiban a cigányok között sokkal több a 8 általános, mint a diplomás ezért a bűnözési átlag is magasabb a cigányoknál, mint a fehéreknél.

Az esélyük pedig feljebb kerülni jóval alcsonyabb, mint a fehér embernek. És ez se pusztán cigány mivoltukból fakad. A mobilitás az utóbbi években drasztikusan csökkent=8 általánost végzett fehér ember gyerekének is jóval nehezebb feljebb kúszni.

Ez egy csapda, amiből saját maguk sose fognak tudni kitőrni (max vérrel!). Ami persze nem jelenti azt, hogy a mai segélyezési rendszer oké (az inkább bánat pénz=maradjatok lent a mocsokban, de fogjátok be a pofátokat célzatú)
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:52
Törölt hozzászólás
#105
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:43
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#104
bfzsolti

:))

te radikálisabb vagy , mint én....
én egyszeruen ki vagyok bukva és borzasztónak gondolom a liszkai esetet, ott a lányai is meghaltak valahol........

Egy tény, amit sokan nem akarnak elfogadni:

a CIGÁNY , mint a legprimitivebb emlősfajta teljesen más megközelitést igényel, ha szocialaizációról beszélunk, ezért további törvényjavaslataim a kövekezők:

1.
csak az a cigány szülhetne, aki élete végéig lemond a munkanélkuli segélyről, gyesről, gyedről, segélyekről.
Mivel irni nem tudnak ezért elég lenne bólintással vagy börszinnel is igazolni az elfogadást.

2.
Akit lopáson érnek, annak kéz levágás.
Könnyités: saját maga eldöntheti , hogy a jobb vagy bal kezét vágják le tőből.

3.
Aki magyarnak kárt tesz, fizikailag bántalmaz,azt sósavval itatnám egy hétig.
Könnyités: uvegből vagy pohárból ihatna, saját választása szerint.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:41
Előzmény: #102  Törölt felhasználó
#103
Erre egy-két pszihológiai alapvetés választ ad neked.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:38
Előzmény: #101  Törölt felhasználó
#102
kérdés melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás?
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 19:35
Előzmény: #100  Törölt felhasználó
#101
Azok után, amiket itt leírtatok, nem tudom, miért csodálkoztok, hogy sok cigány ilyen...

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek