Topiknyitó: saru 2006. 10. 16. 22:55

az olaszliszkai eset  

a pár évvel korábbi fejér megyei eset után, most ismét meglincseltek a cigányok egy embert, ráadásul két gyermekének szeme láttára
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Knight Tyris 2006. 10. 17. 12:11
Előzmény: #57  BuySell
#60
"Honnan szedtétek ezt a számlaszámot? mi a forrás?" BuySell jogos, lemaradt.

link

Ebbenaz Index-es cikkben volt az utolsó bekezdésben. Globus linkelte be korábban.
tko_ 2006. 10. 17. 12:07
Előzmény: #55  Knight Tyris
#59
Nem akarom tovább gerjeszteni az indulatokat, de ami a legjobban bosszant:

-Ha valami a romák (vélt) sérelmére történik, akkor egyből ETNIKAI eset, rasszizmus stb. ezt kiabálják (lásd kecskeméti eset, egy menekülő körözés alatt álló cigány srác meghal őrizetbe vételkor)

-Ha valamit ők követnek el, lásd ezt akkor meg "Horváth Aladár: nem etnikai esemény, hanem bűncselekmény történt.

A mondatának második felével teljes mértékben egyetértek, azonban személy szerint úgy gondolom, ha az ominózus esemény nem egy cigány putri előtt történik, akkor a tanár még mindig él...

Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 12:06
#58
Meglincselték, mert egy helyi lánnyal beszélgetett link
BuySell 2006. 10. 17. 12:05
Előzmény: #56  Törölt felhasználó
#57
Honnan szedtétek ezt a számlaszámot? mi a forrás?
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 12:02
Előzmény: #54  Törölt felhasználó
#56
"heves a vérmérsékletem ennyi."
A cigányoknak is az volt...
Pont azért vagyunk emberek, hogy uralkodni tudjunk a heves vérmérsékleten (a gyűlöleten, az indulatokon, az érzelmeken, stb.). Ahogy annak a néhány cigánynak uralkodnia kellett volna magán, neked is uralkodni kell magadon és nem sósavazással uszítani.
Én tudok uralkodni magamon.

Gentle, köszi a bankszámlaszámot.
Knight Tyris 2006. 10. 17. 11:59
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#55
A tiszavasvári Kabay János Általános Iskola Szögi Lajos gyerekei javára számlát nyitott, tájékoztatta az Indexet az iskola. Az adományokat a Tiszavasvári Takarékszövetkezet következő számú számlájára várják:

68700016-10136757

.
-------
Gentle máskor kellően figyelemfelkeltően, különben kevesen veszik észre.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:58
Előzmény: #52  Törölt felhasználó
#54
OK, megbeszéltuk, heves a vérmérsékletem ennyi.

Tanárember: öt pedig végképp ne hozzuk a kettönk vitájába, mert már nem él.

Ez a kulönbség én közöttem és a romák között, ha velul neteznél most, akkor már válaszolni se hagynának mert a billentyuzettel utnék a fejedet, kb 5 perce.
Ez a kulturajuk alapköve: csakis az erő jelenti az igazságszolgáltatást, ezért halt meg az szerencsétlen ember.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:57
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#53
Lehet hogy nem azt kene nezni, de valahogy megis mindig ok csinaljak. A szad meg neked habzik, ettol a liberalis baromsagtol. Szerintem koltozz ossze veluk. Majd kinyitjak a szemedet. Lehet hogy te nem vagy kulonb, en ugy erzem igen.Gondolkodj el.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:54
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#52
Globus,
a fenti dumád alapján akkor szerinted a tanárnak nem volt tartása és önbecsülése, mert hagyta magát... Szóval ezt hagyjuk, oké?Bűncselekmény áldozata bárki lehet önbecsülés, meg tartás mellett is. Úgyhogy az én minősítgetésmnek szánt szöveged (amit megkérlek, fejezz be, én se tettem), saját korábbi szövegeidet cáfolja.

"verbális bosszú, de ez neked ismeretlen megközelitése a dolgoknak"
Valóban: bosszú, gyűlölet, stb. idegenek tőlem. Így van. Én meg erre fogom nevelni a fiamat.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:52
Előzmény: #48  Törölt felhasználó
#51
Ó nem Pénznyelő, az áldozatokról nem felejtkeztem el egy pillanatra sem.
Felhívtam a családot, hogy fejet hajtsak előttük bánatukban. És megmondtam nekik, szeretném ha tudnák, hogy mi normális gondolkodású magyarok igenis átérezzük fájdalmukat, osztozunk gyászukban, és számíthatnak segítségünkre.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:52
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#50
Fairnando

Elgondolkoztam....

De továbbra se fog a fiam romaovodába járni.
Bocsika
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:48
Előzmény: #41  saru
#49
Sajnálatos dolog, ami történt, nagyon durva.
DE...
Nem azt kéne nézni, hogy cigány tette-e vagy sem.
Azért habzik a szátok, mert tele vagytok előítélettel. És pont ezért olyan sok cigány, amilyen, mert ti, meg a hozzátok hasonlók kirekesztik őket, és folyamatosan keresztbe tesznek nekik. Így nem marad számukra más lehetőség, mint a bűn, meg a segély. Nyisd ki a szemed, és ne csak azt lásd, amit láttatni akarnak veled. A többi nép sem különb, ha hasonló helyzetben van. Csak ennek nincs akkora hírértéke, és nem hallasz róla annyit. De attól még létezik. Gondolkodj el.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:45
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
Pénznyelő:
azt mondtad, illetve kikövetkeztettem hogy az eddigi életedben minimum2x megvertek.
Engem még soha!!!.

Ez miért van? Válasz: mert nekem van tartásom és önbecsulésem, sos hagytam magam. A fiamat is igy nevelem.
Az a tanár ember megállt segiteni jö ember!!!
A cigány miért nem a lányával törödött? Mert látva hogy magyar, azonnal támadt...

Ez a kettönk közötti kulönbség a jelenlegi mészárláshoz való elméleti következtetésen is meglátszik.

Börtön: még nem volt szerencsém bent lenni.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:40
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#47
pénznyelő:

Emlékezz a nyugati aluljáróban történtekre.
Arra próbáltam utalni, a polgárőr srác odalőtt egyet mire elteperték.

Ha meghal akit lelőtt akkor legalább a saját nyelvükön érzik hogy hoppá itt én is meghalhatok legközelebb, mert "ezek" védik magukat.

Amíg az a cigo a hős aki agyonvert egy magyart aki "elgázolta a lányát és el akart hajtani", addig ez a pozitív megerősítés lesz benne és ezt a példát fogja követni a többi akkor 8-14 éves suhanc is.
Kijön 5 év múlva a börtönből és ő lesz a pozitív példa a többi cigány számára, hiszen megvédte a családját.

A tizedelést úgy értsd, hogy védjük meg az életünket, és ha megtámadnak halljon csak bele a támadó a !jogos! önvédelembe.
Úgy ahogy az az usában történik időnként.

Ott a tilosban járót büntetlenül lelőhetik.
Itt meg becsukják a gazdát ha elektromos árammal védi a terményét...

Utószó:
2100-ben a parlamentben vitázik 2 cigány képviselő:
-te gádzsó mostan hogyanis vanez a madzsar kérdés?

Ez majd a te meg az én unokáim is élvezhetik ha itt maradunk...
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:39
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#46
Szerinted én nem kuldök pénzt???
Pénznyelő:
Börtön: 80 % roma, ez a hivatalos, kék fény kb. 2 honapja, felmérés.

Sósav, uthenger, vákumozott vagon: ez verbális bosszu, de ez neked ismeretlen megközelitése a dolgoknak.

Cigánykérdés: NO TOLERANCIA, NÁLAM MEGHALT OLASZLISZKA ÓTA VMI....
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:38
Előzmény: #40  saru
#45
"...A kínai űrhajósról mit lehetett olvasni?, hogy egy gyermeke van!, mert például náluk már szabályozták a túlnépesedést, ez a megoldás..."
Ha jól emlékszem kínának pont az "1 gyerek" a baja mostanság, és az emberek nem is nagyon akarnak többet vállalni. Ugyanis (hasonlóan az európai jóslatokhoz) elöregszik a társadalom, és nem lesz elég ember aki eltartsa őket.

Persze ebből ne olyan következtetést vonjatok le, hogy egyetértenék a 20 gyerekes cigány családokkal.
Sajnos, amíg minimálbér vagy aközeli összegért hajlandóak alkalmazni őket, addig az a nézet, hogy ennyi pénzért nem dolgozik, inkább a segélyért áll sorba.
Megoldás lehetne a segélyezés kurtítása/megszüntetése, de dalolva senki nem fog éhenhalni. Akkor lennének csak rablóhordák, és elkerülendő útvonalak a tehetősebbeknek. Tehát szerintem ez sem megoldás vagy csak félmegoldás.
saru 2006. 10. 17. 11:38
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#44
a cigányok segélyeit mind odautalnám
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:35
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#43
Pénznyelő meg a többiek!

A tiszavasvári Kabay János Általános Iskola Szögi Lajos gyerekei javára számlát nyitott, tájékoztatta az Indexet az iskola. Az adományokat a Tiszavasvári Takarékszövetkezet következő számú számlájára várják: 68700016-10136757.
Törölt felhasználó 2006. 10. 17. 11:28
Előzmény: #39  Törölt felhasználó
#42
Juj, emberek mi megy itt. Csak szemezgetek:
globus 1400
"bortönök 80 %-a cigány!!!!!!"
Szerintem a börtönök 80%-a kőépület:) Ja, hogy a benne lévők... Te honnan tudod, voltál bent?:)

A sósavat, meg dózert szövegekhez, meg elfmage3 tizedelésére nem is írok semmit. Döbbenet. Aki ilyet ír az nem különbözik attól, mint akiket éppen elitél.

Sir-el értek egyet. Nagyon szomorú, durva és felfoghatatlan, ami történt. De nem szabad ebből nem cigány - cigány ügyet csinálni. Fehér is ölt már cigányt, fordítva is. Éppen elég baj ez. Engem pl. vertek már meg cigányok is, de nagymagyarországtérképkitűzős skinheadek is. A primkó csőcselék mindenhol primkó csőcselék. Őket el kell ítélni. De nem egy egész csoportot, népet.

Az is jellemző, hogy a sok hőzöngés mellett valahogy az áldozatokról megfeledkeztünk. Én az elhunyt családjának ezúton őszinte részvétemet fejezem ki. És ha támogatásra szorulnak és közzé tesznek valahol egy bankszámlaszámot, egészen biztosan segíteni fogom őket.

Egyébként meg utazóval értek egyet, az iskoláztatás és a munkára és szocializációra ösztönző támogatási rendszer segíthet a beilleszkedésben.
saru 2006. 10. 17. 11:22
Előzmény: #40  saru
#41
Durva hiba: nem dolgozik helyett dolgozik !

Topik gazda

saru
4 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek