Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 04. 23. 15:49

Arany-Ezüst  

Ki mire tippel? Meddig eshet az ezüst/arany árfolyama mostanában?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 18:11
#5320
Xautista minden elismeresem, igazad van erdemes figyelni a NOK-ot mert van benne mozgas rendesen....

Szoval nem csak felkerult a watchlist-emre, de valoszinuleg ott is marad....
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 17:49
#5319
Na en ovatosan,de atkerultem a veteli oldalra megint......
foleg NOK/JPY-ben
samu888 2014. 12. 17. 17:23
Előzmény: #5314  pomperj
#5318
Ma belevettem 6,50-n PBR-be, stop 6,20-ra rakva
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 16:59
#5317
link

10,20,50pippek az ezustben...., na ezert nincs ertelme az ilyen kereskedeseknek......, mert igy nem kaszinozik az ember hanem talcan kinalja fel a szamlajat.....
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 16:46
#5316
kicsit megijedtem...,de vegre latom megint hogy izzanak a procik es vegre az algok is gyonyoruen muzsikalnak....

kezdodik a beultetes olaj longba es arany-ezust shortba....
;)
kerdes meddig lehet ezt a bloffot jatszanni....
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 16:10
Előzmény: #5311  Törölt felhasználó
#5315
Lulo pont az ilyen hozzaszolasokbol latszik, hogy menyire nem ertesz hozza.....
lehet 1 nap keresni 100%-ot, vagy 300%-ot,de holnap vagy holnap utan veget er a tortenet....
be lehet menni a kaszinoba es lehet 3szor a pirosra vagy feketere fogadni es meg az eselyed se eszmeletlenul rossz tobb mint 11%
(es mondhatod magadnak, hogy 700%-ot kerestel, 5 perc alatt)

Ertsd meg vegre, nem az szamit, hogy mekkora hozamot ersz el hanem hogyan hogyan ered el........

Tele van az fxbook vagy myfxbook vagy valami hasonlo nevu oldal mindenfele buvos hiper-szuper kereskedokkel akik 100% meg 500% meg 2000%-ot csinalnak evente....
(es sokan kajaljak ezt ami eleg szomoru!!!!)
pomperj
pomperj 2014. 12. 17. 15:52
Előzmény: #5308  pomperj
#5314
Gazprom +15%.
Es 2015 legbiztosabb 3-zsakos tradje.
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 13:13
Előzmény: #5311  Törölt felhasználó
#5313
Nem gondolom, hogy Rád célzott, mondjuk az előző h.sz. -eit nem olvastam.max vissza 5-öt olvasok.

Éppen azt írtam le, hogy nincs értelme a demónak, ha nem komolyan csináljuk, de nem hinném, hogy Te vagy bárki demózik , ne haragudj, de ez engem őszíntén szólva nem is érdekel, ha esetleg demózik és meglát egy jó lehetőséget, személyeskedés nélkül megossza véleményét, én személy szerint ugyanúgy elismerem, mintha élesbe tette volna, de ha utólag írja be és levezti és kiderül utána fél évre rá hogy hazudott az sem érdekel, mert jól levezette, ha igazat mondott az is őt minősíti, meg ha nem az is, Én ezért nem fogok senkit sem elítélni, ha paraszt valaki és belémköt azt lehet nem hagyom szó nélkül, de egy ideig tűrök.Ez is változó meddig , most pl. feszült vagyok, hogy két forint híján nem ment el tegnap az EURUSD long certim, és a gázcertin történt visszaélés, ami már húzodik 1 hónapja sem tett jót a lelkiállapotomnak , ezért értelem szerűen előbb harapok Én is.
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 13:00
Előzmény: #5309  Törölt felhasználó
#5312
"The question is: Who cares?" :ÐÐ

link
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 12:56
Előzmény: #5310  Törölt felhasználó
#5311
a hsz-edre,hogy mi lehetséges és mi nem
gratulálok,ha Te még felülsz ennek a demo mantrának,úgy látszik nem tud lemezt cserelni a barátod(3 nap alatt megvolt a 10%,nem egy év alatt)
a personal analizátor miatt nem látom az elözményt,csak gondolom,hogy nagyjából miről írhatott..
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 12:49
Előzmény: #5309  Törölt felhasználó
#5310
Szia! Mire gondolsz?

A manymanagmentre?

Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 12:38
Előzmény: #5307  Törölt felhasználó
#5309
ugyan,ne ülj már fel a hülyeségének! vagy tedd,ha úgy látod jónak..
pomperj
pomperj 2014. 12. 17. 11:52
Előzmény: #5306  eurocent
#5308
Putin 2 valasztas kozott donthet.

1)Kitart, jo orosz hagyomany.
Akkor az eddig RBL-bol kimenekult penz (ami allitolag 130 MRD USD) tovabb menekul ki.
Hogy leallitsa, capital-controllt kell bevezeti, ne fogyjon olyan gyorsan a tartalek. Ettol meg eltunik minden import cikk Moszkvabol (mashol ugyse volt sok).
De, akkor leall a privat gazdasag jo resze is, mert nem less alkatresz, anyag, szoftver. A godor meg melyebbre assa magat.

2)Megprobal egy egyezseget Ukrajnaval.
Az arcvesztes miatt nem allhat szoba EU es USA-val, de Porosenkoval igen.

Ad kis gazt, ad anyagot. Talan megegyeznek a korlatozott autonomy tartomanyban. A rubel ujra atlendul, es akkor mar erdmes beavatkozni az Orosz MNB-nek, es nem kell capital control se.

Putin nem buta, tudja hogy ez okosabb valasztas. EGy ideig ra lehet kenni a kulfoldre, hogy miattuk van baj; aztan egyre kevesbe. Ott is olvasnak Interneten. Mar Doneck se boldog: nem kapnak Ukran nyugdijat, nincs ennivalo, aramszunetek, hideg, semmi se mukodik.

3)Figyelni kell. Az elso pozitiv jel akarmikor johet, es az nagy alkalom. Gazprom 60-70%-al alatta a szokasos alulertekeltsegenek.

Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 11:48
Előzmény: #5305  Törölt felhasználó
#5307
50-70%DD sehol nem megy el. se demon se másohol, de 15%os sem megy el demon, mindent úgy kell csinálni, mint élesben, akkor van értelme a demonak, különben rulettezni is simán el lehet menni és az sokkal izgalmasabb is szvsz.

Sőt ha valami nagyobb kockázattal bejön, mint ahogy azt terveztük, na azzal ártunk legtöbbet a jövőben tervezett éles trédjeinknek.
eurocent 2014. 12. 17. 10:23
Előzmény: #5259  eurocent
#5306
"Én amolyan kopasztásos időszaknak nevezem. Lehet, hogy erős lesz amit mondok, de nincs itt semmilyen válság. Minden szinten a másik tönkretétele, a piacszerzés a tét."

Kiváló húzások: link link

Ahogy Kisvuk írta, ma érdekes napja lesz az olajnak (szerintem is)

Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 10:22
#5305
50-70% DD demon elmegy....
"eles szamlan nem igazan",de majd rajossz, csak longold az indiket ilyen szinteken es kivanom, hogy csinalj 30%-ot jovore...
csak nehogy 1 nap kellemetlen meglepetes erjen....
a kozponti bankok elott is volt elet es kereskedtek es utanuk is lesz elet es fognak kereskedni.....
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 10:06
Előzmény: #5301  Törölt felhasználó
#5304
ötvös jah :)
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 10:01
Előzmény: #5301  Törölt felhasználó
#5303
1. is mert a jelenlegi ara a legtobb ceg teljes (kitermelesi) koltsegenel alacsonyabb.....
nagyon kicsi a valoszinusege, hogy kepes lenne innen akar csak 30%-ot esni az ar, nem lehetetlen!!!!,de nagyon pici az eselye
2.szeretnem a portfoliomat kicsit atalakitani, hogy 2015 ev kozepe es ev vege elott legalabb 30-33% nemesfemekben legyen...
(30% ezust;3% arany)
3. mivel az AUD esik es valoszinuleg fog meg, igy szamomra ez jo hedgelesnek tunnik, tehat arra jatszok, hogy a penzem igy orzi meg legjobban az erteket...

reszvenyek,cegek elveszithetik ertekuk 50-70%-at es tonkre is mehetnek...
nyersanyagok es nemesfemek nem mehetnek tonkre, eshet az ertekuk ezeknek is 50-70%-ot a csucsrol...
ha ezustnel nezed kb. 2/3-os korrekcional jar 15-16$ korul, ha az inflaciot es QE-kat is beleszamitgatnank akkor 15$ korul ugy 75-85%-os korrekcioban van....
a piacon az en tudomasom szerint nagyobb a kereslet, mint a kinalat....

persze manipulaljak az ezust arat is,de azt sem lehet orokke, elobb utobb valaki margin call-t fog kapni, nem en leszek az a fizikai ezustommel, hanem valamelyik befektetesi bank persze kimentik majd oket megint az adofizetok penzebol....
engem nem ment meg senki...
es mi a legfontosabb szabaly a befektetesekben:
Ne veszits penzt!!!
Szamomra egyertelmu, hogy a kockazat es hozam arany az ezustben a long oldalon van....(de nem 5,10,50 pipes kaszinozgatasban)
Nem tudom mikor es hol lesz az arfolyam,de elobb utobb beindul a bika benne....
(de en nem DT-elem az ezustot, es 14,5-15$ kozott amikor leszurkal oda akkor veszem),de nalam elobb utobb a pozik fizikai pozika valnak...
Nalunk nem kell ra afat fizetni ha a tisztasaga 999-es, sot fizikainal meg nyereseg adot se ha maganszemelykent nyereseget ersz el (legalabbis egyelore, bizonyos allamokban) persze ez is valtozhat...

Nyilvan mo-on mas a helyzet, tehat ott lehet hogy az SLW-t erdemes lehet a fizikai helyett nezegetni....(de ez nem tanacsadas csak szemelyes velemeny)...
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 09:33
Előzmény: #5298  Törölt felhasználó
#5302
is not personal just business....
persze neked is az lenne, neha helyere kell tenni oket....
engem is idonkent felhivnak, hulyesegekkel....
aztan altalaba miutan elmagyarazom, hogy nekem teljesen mindegy, hogy kinek fizetem a spreadeket es kamatkulonbozetet ennek a cegnek vagy annak, esetleg a harmadiknak akkor hirtelen megvaltozik a hozaallas....
Törölt felhasználó 2014. 12. 17. 09:28
Előzmény: #5300  Törölt felhasználó
#5301
Miért veszel fizikai ezüstöt? Ötvös vagy, vagy csak menekülő alapnak kell, mert most olcsó?

Topik gazda

giuseppe007
4 3 3

aktív fórumozók


friss hírek További hírek