Portfolio Portfolio
4
5
1
2015. június 19. | 14:31

A szerbek arra kérik Orbánt, ne építsen falat  

ugrás a cikkhez
Aleksandar Vucic szerb kormányfő hamarosan beszélni fog Orbán Viktor miniszterelnökkel arról, hogy Magyarország fizikailag lezárná a magyar-szerb határt, és arra fogja kérni, hogy "ne építse fel azt a falat". Aleksandar Vucic szerb kormányfő...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=215794
Rendezés
Hozzászólások oldalanként
ts3
szeptember 16. | 11:24
előzmény: #53172  pampa
Németeknél szorulnál a migráncsos álhírek terjesztése miatt.
szeptember 16. | 10:25
előzmény: #53170  tokugawa_ieyasu
Németeknél álhír terjesztésért komoly pénzbírságot szabnak ki és még szabadságvesztéssel is büntethetik!
szeptember 16. | 10:25
előzmény: #53167  tokugawa_ieyasu
"Csak szólok...
Két ember áll most a média rögtönítélő bírósága előtt. Ebből a szempontból tökéletesen érdektelen, hogy egykori élsportolókról, sőt, olimpiai bajnokról van szó. Két ember. Két ártatlan ember.
A történet másik szereplője egy szerencsétlen sorsú, nyomorult kislány, megverve minden rosszal, amivel egy gyerek megverhető. Ő volt a vízilabdások irányította sportiskola növendéke. Aztán kirúgták a klubtól, mert lopott a társaitól. A történet itt véget is érhetne, de nem ér véget, mert a lány újra tesz valamit. Újra, mondom. Ugyanis egyszer már megvádolta szexuális erőszakkal és zaklatással a saját nevelőapját is. És most egykori edzőivel teszi ugyanezt.A védőügyvéd már megszólalt az ügyben, hiába, az ilyen felelőtlen, szakmájuk szégyenét jelentő alakoknak óriási szükségük van a szenzációra, és ebben remek partnerük a média legalja. Például a kurucinfo nevű nyilvános vécé, benne az összes álnéven okádó, becstelen gazemberrel. És a többi is, akik talán nem ennyire aljasok, de felelőtlenségük égbekiáltó!Szóval megszólalt az “ügyvéd úr”, s elmondta, ő tapasztalatból tudja, hogy ilyen rettenetes történetet nem találhat ki egy gyerek. De ügyvéd úr, kitalálhat. Csak szólni kell neki, hogy találja ki. Csak segíteni kell. Valakinek, aki nagyon közel áll hozzá. Ott kell az igazi bűnöst keresni, “ügyvéd úr”.
Két ártatlan embert hurcolnak most meg éppen. Akik hamarosan bizonyítani is fogják ártatlanságukat. A média pedig majd talál új meghurcolható ártatlanokat, az “ügyvéd úr” új megbízások után néz, és mindenki úgy tesz, mintha nem történt volna semmi sem.Na ennek kellene véget vetni.Ezért kérem, hogy legalább a média tisztességes, itt lévő fele kapjon a fejéhez, és ne vegyen részt ebben a mocsokban.Kósz Zoli, Petővári Zsolt barátom, veletek vagyok!"
szeptember 16. | 10:09
előzmény: #53169  ts3
Kedves fiú ez a béjerzsosó
ts3
szeptember 16. | 09:33
előzmény: #53168  pampa
"Tv2: Kósz Zoltán és Petőváry Zsolt a két erőszakoló
A Tények szombat esti kiadása megnevezte a két vízilabdázót, akiket megvádoltak egy fiatalkorú lány megerőszakolásával, Bayer Zsolt viszont a „nyomorult lány" bosszújáról írt."

Ezt írta.
szeptember 16. | 09:30
előzmény: #53167  tokugawa_ieyasu
Nem ezt írta.
Ez így nem VÉLEMÉNY hanem ÁLHÍR amit már szigorúan büntetnek a NET-en!
szeptember 16. | 07:58
Borzalom!
Bayer zsozsó szerint, nem kósz zoltán és petőváry zsolt erőszakolta meg a 11 éves kislányt, hanem 2 afgán migráns.
július 23. | 20:30
előzmény: #53165  Vazsmegyei

Nektek is,
Lovas Istvánt nagyon sajnálom !!!
július 23. | 20:24
előzmény: #53164  nyugodtkeselyu
Kormány a helyén, csapataink harcban állnak! A taljánok már nem talányok! Elég volt egy belügyminiszter! Sajnos az UNIO-ban még kevés az ilyen belügyes! 
Nyaralásod legyen nyugodt, ha még nem használtad ki, amit eddig adott!
július 23. | 20:09
előzmény: #53163  pampa

1/ Szép volt a magyar választás !!
2/ Osztrák helyzet gyönyörű, erről beszéltem két évig, döntő a térségre.
3/ Német helyzet szintén jó, amit reméltem, hogy egyre nagyobb gáz legyen és kevésbé irányítható, lassan jön be
3/ olasz helyzet nagy meglepetés nekem, nagyon nem vártam kellemes meglepetés.
Jó a helyzet !
Szép nyarat !!!
Dénes
július 12. | 09:33
előzmény: #53162  Hegyesi2
A németek kétharmada egyértelműen jobban él mondjuk a magyarok kétharmadánál – ez világos. De az alsó egyharmaduk nem él magasabb színvonalon a magyarok felső egyharmadánál.
Tizenhatmillió németet, a lakosság ötödét fenyegeti a szegénység. Több mint egymillióan élelmiszerbankok révén, szegénykonyhákon étkeznek. Egymillió embernek nincs lakása, se saját tulajdonú, se bérelt. Óriási a lakáshiány, emiatt az egekben vannak a bérleti díjak. Nem egy riportot láttam vagy olvastam az elmúlt évben arról, hogy német kisnyugdíjasok Bulgáriá­ba költöznek. Ez az EU legszegényebb országa, a legalacsonyabb árakkal, de a német kisnyugdíjas ott legalább meg tud élni. És déli napsütést is kap hozzá.
Az egyik riportalany jövedelme havi pár száz euró, amiből Hamburgban egy kis lakást tudna bérelni, és akkor még nem étkezett, nem ruházkodott, nem fizette a számláit, nem szórakozott. A menedékkérő is kap ennyit, csak egy percet nem kellett dolgoznia érte Németországban.
Ne láttassuk szegényháznak az egyébként gazdag, csak éppen agyonadóztatott Németországot, hiszen nem az. De érdemes átérezni a német kisember gondolkodását is, hogy megértsük például, miért olyan erős a bevándorlásellenes AfD az egykori NDK-s tartományokban, ahol pedig kevés a menedékkérő.
A kisemberrel a médiában legfeljebb a Bild bulvárlap és egy-két kis kiadvány tart lépést. A Süddeutsche Zeitung, Dél-Németország vezető minőségi lapja eközben arról ír: „veszélyes civilizációs veszteség”, hogy a thaiföldi barlangban rekedt gyerekekkel együttérzünk, a Földközi-tengeren hánykolódó menekültekkel meg nem. A német (média)elit tehát egy lapon emleget önhibájukon kívül bajba jutott gyerekeket a saját döntéseikért felelős felnőttekkel. Ha valami, hát ez „veszélyes civilizációs veszteség”, aminek alighanem meg is lesz a böjtje."
július 03. | 23:55
https://internetfigyelo.wordpress.com/2018/07/01/lovas-istvanra-emlekezve/
 Július 6-án tehát a Farkasréti temetőben találkozunk 14.30-kor.
július 01. | 10:25
előzmény: #53157  Hegyesi2
Nyugati demokracia, europai ertekek...
Törölt felhasználó
június 15. | 12:54
előzmény: #53154  Törölt felhasználó
http://www.origo.hu/auto/20180615-aljas-suzukis-veri-at-az-autosokat-ha-ot-latja-ne-alljon-meg.html
"Jóhiszemű autósokat átverő suzukis története terjed a Facebookon."
alapelv: réti négernek nem állunk meg, ennyivel elkerülhető az anyagi veszteség, az átverés.
Törölt felhasználó
június 13. | 10:38
előzmény: #53150  Hegyesi2
június 12. | 09:53
előzmény: #53147  pampa
Ma reggel értesültem csak,nagyon sajnálatos.RÉSZVÉTEM !
https://pestisracok.hu/a-merce-es-az-index-olvasoi-lovas-istvan-halalan-viccelodnek/
június 12. | 08:49
előzmény: #53148  Karvalytokes
Nagyon kemény,tiszta véleménye volt a napjaink hazai és nemzetközi  történéseiről!
.
Részvétem a családjának!
június 12. | 08:42
előzmény: #53147  pampa
Nagyszerű ember volt.Béke poraira.:-(
június 12. | 07:40
előzmény: #53145  Hegyesi2
Meghalt Lovas István
Az újságíró-publicista 73 éves volt.
MTI 2018. június 12.
A halálhírt Bayer Zsolt közölte a blogján. Mint írja, Lovas hétfő reggel nem küldte el a nemzetközi sajtószemléjét sem az Echo TV-nek, sem a Magyar Időknek, majd egész nap keresték telefonon, de nem vette fel."
június 10. | 12:27
előzmény: #53144  pampa
a Windsor fedőnéven futó Szász–Coburg–Gothai család még 16 államban uralkodik, amelyek a kizárólagosan birtokolt tengeri területekkel együtt 50 millió km2-t fednek le... 
https://hu.wikipedia.org/wiki/Nemzetk%C3%B6z%C3%B6ss%C3%A9gi_kir%C3%A1lys%C3%A1g
a második helyezett Oroszország csak vmi 23 millió km2-t képvisel a tengeri terülteivel együtt...
ehhez még hozzálehet adni, azt hogy a királynő a Nemzetközösség "feje"
https://hu.wikipedia.org/wiki/Nemzetk%C3%B6z%C3%B6ss%C3%A9g
A Brit Birodalom sose halt meg, diszkrét formában még mai is él... 
június 10. | 09:32
előzmény: #53142  Hegyesi2
A brit királyság szombaton ünnepelte születésnapját. A királyi testőrség ebből adódóan vonult fel a birodalom zászlóival. Ilyenkor a katonák egyenruhát húznak, vörös kabátot és fekete kucsmát. Ez alól azonban kivétel volt Charanpreet Singh Lall - írja a The Guardian.
A 22 éves indiai felmenőkkel rendelkező katona fekete turbánt viselt az eseményen a hagyományos medveszőr kucsma helyett.A fiatal férfi még Punjabiban született Indiában. A szülei akkor döntöttek úgy, hogy az Egyesült Királyságba költöznek, amikor ő még csecsemő volt. Charanpreet 2016 januárjában csatlakozott a testőrséghez. Az AP-nek nyilatkozva elmondta, hogy nagyon büszke, hogy ott lehetett és reméli sok emberre lesz befolyással:
Remélem, figyeltek az emberek, és megértették, amit láttak: a történelmi fordulat jelentőségét. Remélem, hogy ezután még több ember, olyanok mint én, nemcsak szikhek, hanem más vallások követő,  felbátorodnak, és csatlakoznak a hadsereghez."
.
:)
június 07. | 17:57
Törölt hozzászólás!
június 07. | 15:58
előzmény: #53141  Törölt felhasználó
Szerettem volna berakni egy Origos cikket,nem engedik! hahahaha
Törölt felhasználó
június 06. | 11:30
előzmény: #53140  Hegyesi2

Topik gazda

Portfolio