Topiknyitó: Törölt felhasználó 2011. 03. 07. 14:40

500Ft benzin, 1000Ft cukor, 2000Ft párizsi.  

Minden idők legpocsékabb kormányzati teljesítménye miatt elszabadultak az árak, nő a munkanélküliség.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2021. 11. 02. 07:41
Előzmény: törölt hozzászólás
#920
Az a 63%, aki nem venne fel állami támogatást, az vajon miért pont erre az időszakra tervezi a felújítást, amikor az anyaghiány, és az állami program miatt elszálltak az árak? A felújításra járó 50% jövőre kifut, utána normalizálódhatnak az árak.
Dexcar 2021. 11. 02. 06:56
Törölt hozzászólás
#919
Shareholder 2021. 11. 01. 21:14
Előzmény: #917  Karvalytokes
#918
Hát pártok és politikusok ülepéből nem is lehet látni semmit, ki kell bújni onnan ahhoz, hogy észrevegyünk dolgokat :-D
.
Amúgy gondoltam ajánlok neked egy fogadást, hogy készítek egy kamu önéletrajzot és beadom arra Lidl állásajánlatra. Ha felvesznek annyi bruttóért, amit írtál, fél évig ott melózok és átutalom a bruttót egy az egyben neked, ha viszont nem vesznek fel, akkor fordított a szitu, te utalsz nekem ugyanennyit. Ügyvéd előtt lepapírozzuk és mehet a buli. Az önéletrajzomat megírhatod, az interjút felveszem telóra, nehogy az legyen, hogy szándékosan elcseszem. Nos?
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 11. 01. 20:48
Előzmény: #913  Shareholder
#917
"Én nem vagyok becsicskulva egyetlen politikusnak és pártnak sem"Hááát ezt nem vettük észre......:D
Shareholder 2021. 11. 01. 19:32
Előzmény: #915  signal2
#916
Véleményem szerint egy szakképzetlen munkavállalónak legalább a 450-550K nettót haza kellene vinnie a jelenlegi forintárfolyam mellett, hogy a XXI. századi alap szükségleteit (lakhatás, közlekedés, létfenntartás, rekreáció, képzések stb.) fedezni tudja hitelfelvétel nélkül. Mondjuk én magasról letojom mert kereskedésből ezt simán lehet hozni 2 héten belül egy 40K eurós saját, vagy tőkefinanszírozott számlával is akár de erre nem mindenkinek van lehetősége és szaros 200K fizetésért dolgozni meg a rabszolgaság kategória ilyen árszínvonal mellett, bármit is mondanak a narancsagyúak.
signal2
signal2 2021. 11. 01. 18:49
Előzmény: #913  Shareholder
#915
Közelíti a medián bér a vágyott értéket. Bruttóban.
Törölt felhasználó 2021. 11. 01. 18:06
Előzmény: #912  Karvalytokes
#914

Ezt csemegézd, kaptatok egy kis karácsonyi vizitdíjat a fidesztől.
https://mok.hu/public/media/source/Dijtablazat/Haziorvos_dijtetel_1027_A4.pdf
Shareholder 2021. 11. 01. 16:22
Előzmény: #912  Karvalytokes
#913
Ez kamu, ennyiért találna szakképzetlen munkaerőt ha akarna, ha meghirdeti és elutasít minden jelentkezőt, ne sírjon a szája. Amúgy meg mi az, hogy "nektek" fideszke? Összetévesztesz a magadfajtákkal, én nem vagyok becsicskulva egyetlen politikusnak és pártnak sem, mint te, cimbora. Olyanok vagytok, mint Gyurcsány nyugdíjas kommandója, csak narancsban. Mondom, akkor járjon a szája a narancsos egysejtűeknek ha a medián bér 1300 - 1700 € addig kussolnotok kellene. 
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 11. 01. 13:52
Előzmény: #911  Shareholder
#912
Szerintem amig a Lidl nem talál szakképzetlen munkaerőt br 470 ért pest megyében,addig nektek kellene kussolni.
Shareholder 2021. 11. 01. 13:03
Előzmény: törölt hozzászólás
#911
Mit nézzek rajta? Az ég világon semmit nem bizonyít, hogy karácsonykor a bevásárlóközpontokban nyomorognak az emberek és vásárolnak. Attól, hogy a budaörsi Auchan tele van ünnepek előtt, még lehet több millió magyar ember, aki létminimum alatt él ugyanis kb. 8 millió ember életébe kellene belelátnunk, hogy hihető diagnózist tudjunk felállítani a magyar emberek anyagi helyzetére vonatkozóan. Nem érdekel mit mondanak vagy írnak a mainstream médiában, meg mit nyilatkoznak a szarházi politikusok, fenntartással kezelem ezeket. Le lehet forgatni egy műsort a nyomortelepen és egy elit környéken is úgy, hogy az egysejtűek elhiggyék, a magyarok többsége koldusszegény vagy kőgazdag. Én csak annyit állítok, hogy hatásvadász fb posztokból, képekből, cikkekből, kommentekből, politikusi nyilatkozatokból nem lehet következtetéseket levonni a magyar lakosság anyagi helyzetére vonatkozóan. Az a tény, hogy az átlag be tud(na) vásárolni alap élelmiszerekből, a világ legtermészetesebb dologának kellene lennie. Az európai életminőség ennél sokkal többet jelent, vagyis kellene jelentenie. Majd amikor ilyen árszínvonal mellett a medián bér 1300 - 1700 €, akkor beszélgethetünk, hogy milyen jó az élet és mennyire szárnyal a magyar gazdaság, addig viszont mélyen kussolni kellene.
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 18:53
Előzmény: #907  Törölt felhasználó
#910
Nehéz lehet a Fidesz polgár élete, mert ezexerint Ferkó a Fidesz kitartottja, akit azért a plakáton utálnak. Mindennap ekkora kognitív disszonanciaval élni rendkívül megterhelő lehet.😂
emerald 2021. 10. 31. 18:47
#909
Ha egy picit is nézné az emberek érdekeit a kormány, akkor egy minimális benzin ár csökkentéssel is segíthene! Miközben a bevételei akár még nőhetnének is, avagy nem csökkenne. Ugyanis ha megéri, a környezò országokból is átjárnának tankolni.
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 18:00
Törölt hozzászólás
#908
Törölt felhasználó 2021. 10. 31. 17:20
Előzmény: #906  Shareholder
#907

A héten megpróbáltam meggyőzni én is egy fideszest, mivel szerinte a Gyurcsány repked a NER. gépével Dubaj-ba és egzotikus szigetekre Klára asszonnyal...
A MNYP. meg azért kellett vissza államosítani mert Gyurcsány a tagok befizetéseit a haverjai számlájára utaltatta...
Döbbenet!
Shareholder 2021. 10. 31. 17:12
Előzmény: #905  sztanil
#906
És még ruhára is van pénzük. Látszik a képen, hogy van az embereken ruha és cipő, bárhol járok, ugyanez a helyzet. Tehát nincs itt semmi látnivaló, senki ne panaszkodjon az életszínvonal miatt, minden a legnagyobb rendben van, legalábbis a békemenetelő narancsosok szerint :)
sztanil 2021. 10. 31. 14:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#905
Igazad van, magyar ember csak albán pékségben vásároljon kenyeret, az való neki!
Karvalytokes
Karvalytokes 2021. 10. 31. 14:09
Előzmény: törölt hozzászólás
#904
Nos ,mindig van hová fejlődni.Kétségtelen hogy egy portugál vagy urambocsá spanyol életszinvonalat itt Budapesten vagy a nyugati megyékben tud villantani a magyar.
Kétségtelen van előrelépés a 90 években tapasztalható latin amerikai életszinvonalhoz képest.
Shareholder 2021. 10. 31. 08:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#903
Ezt az agymosott dumát :)
Te tényleg azt a következtetést vontad le a belinkelt fb bejegyzésből, ahol a képen néhány embert láthatunk sorban állni, hogy a magyarok jól élnek? Mert ha igen, több ujjad lehet, mint agysejted. Most én is posztoljak valamelyik budapesti aluljáróból, ahol a csövesek egymás hegyén-hátán fekszenek és üssem le a labdát azzal, hogy mennyire szarul él mindenki Mo-n? Ha így gondolkodik az átlag, nem is csodálkozom azon, hogy ennyi idióta behülyített szavazó van mindegyik oldalon. Nem vagytok normálisak, komolyan.
Dexcar 2021. 10. 31. 08:19
Törölt hozzászólás
#902
SeldonKuper 2021. 10. 27. 13:56
Előzmény: #900  _Macika_
#901
Hát ez van, ha a piac szabadságát nem lehet korlátozni! Másképpen a piac nem korlátozhatja magát!
Csak az az érdekes, ha 3szor annyiba kerülnek a paírok azonnal van mennyiség is! 
Elég néhány nap a piac korrigálásra!
Melyik háborút kellene alapul venni a káosz elfeledésére?

Topik gazda

yoda-
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek