Valahogy úgy :) Jó példa, mostanában azt is egyre többen mondjak, elég sziklaszilárd meggyőződéssel, ezért néha én is elgondolkozom rajta hogy igaz, mint ahogy Holdra szállás sem volt!
Opus létrehozása kb ugyanilyen logikusnak tűnt annak idején Egyébként 4ig nem kell süllyesztőbe menjen, elég ha az egyházi célárra megy ;) Nem volt logikus Simicskanak adni mindent, ha utána osszevesztek.... ;) nem tiszta, Geli bácsi jelenleg mennyire kegyvesztett? Valami oka mégis van Meszi estben megjelenésének ?
tehát orbi személyesen közbenjár, hogy a tsyst eladják a németek, a karmelita kolostor erkélyét is megmutatja a fritznek, majd inkább úgy dönt fél évvel később, hogy egy eladósodott kamu cégben építi fel az új magyar informatikát, ahol se emberanyag, se tudás nincs. tök logikus.
Matyi_atya, én bírlak meg minden, jó ez a troll alibi, jól hozod és stabilan, de meséld már el, hogy miért tolod a csúcs óta ezt a témát? Tudsz valamit? Kicsit mesélj már magadról :D
Atyám, még van időnk eladni a 4iG-ünket, bemenni a bankba, megszüntetni és sóval behinteni az értékpapírszámlánkat? :D https://kepkuldes.com/image/en2mg5
4iG károsultak, kitömöttek brühühü topicja