Topiknyitó: saru 2007. 02. 03. 08:30

Mi lesz veled Magyarország?  

a tegnapi falbontó események is végképp feltették bennem a kérdést, hogy mi lesz az országgal?, mert véleményeket hallani a FIDESZ-ről, Gyurcsányról, holott a kérdés az, hogy mi lesz veled Magyarország?, erre kell a választ keresni!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Oszo 2018. 01. 11. 22:01
Előzmény: #71388  zajec
#71400
"Na ennyi időm nekem nincs, szóval röviden:  Önkényesen összecsipegetett számok: szerintem minden fontos dolog itt van, ha valami hiányzik, szabad a pálya, lehet virítani.  Vagyonelemek: ugye nem gondolod komolyan, hogy én guglizzak azért, hogy bizonyítsam a te állításodat..  "komcsilibsi kis cimboráid nagyon keveset vettek fel ilyet..." Nyilván kínálgatták, de ők nem és nem! Egyszerűen nem voltak hajlandóak térkövezni! (A magas kamat meg nettó hazugság, az előtörlesztett imf hitel kamata alacsonyabb volt, mint az akkori piaci.  aztán: "..lehet egy faluban szar az út de kilátóra és járda térkövezésére vagy szökőkútra lehet csak igénybe venni.." Ez is úgy hazugság, ahogy van..  
Oszo 2018. 01. 11. 21:35
Előzmény: #71386  zajec
#71399
"igen mert azt látod amit  mutatnak neked a hatalomra ácsingózók.."  Tévedsz! Nem véletlenül vagyok itt olyan sokat! (sokkal többet olvasok, mint írok) Szóval hallom én azt is, amit a fidesz nyáj béget. Látom azt is, hogy mindössze csak annyi érved van az ellenzék ellen, hogy "lejárt szavatosságú csürhe" (mondjuk kíváncsi lennék, hogy mondjuk Szél Bernadett szavatossága hol és mikor járt le, miközben Orbán, Rogán, Kósa, vagy a kaposvári besúgó és a többi csodagyerek megőrizte hamvas frisseségét...) De nem gond, bízzad csak a hörcsögödet a Mészáros Lőrincre, őt nyilván átitatta a gondozásához szükséges szeretettel Finkenstein doktor A felebaráti szeretet nagy apostola.
-pny
-pny 2018. 01. 11. 21:32
Előzmény: #71396  HPeter76
#71398
Javaslat: tanuld még a magyart.
Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 21:20
#71397
south park meg az egyesült államok már
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 11. 21:20
Előzmény: #71390  -pny
#71396
jó lessz az 25 milliárd USD-nak is!!!
IMF, az EU és a Világbank 25 milliárdos együttes hitelt ... Veres János pénzügyminiszter és Simor András. MNB-elnök aláírásával ...
Hol van ehhez a 30 éves lejáratu 10 milliárd Eeurós HITEL még benne lévő Ön részt meg se említem!!
Ráaadásul a meglévő atomerőmű mellett épül a Paks2-tő..
Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 21:20
Előzmény: #71394  Törölt felhasználó
#71395
magyarország az indul a bakterház,vagy a megy a gözös
Törölt felhasználó 2018. 01. 11. 21:19
#71394
április 8,jobb lett volna április 1.
zajec
zajec 2018. 01. 11. 21:17
Előzmény: #71390  -pny
#71393
elmondtam.. több eszközről írok eltérőek a gombok érzékenysége...és a méretek..
de negyobbat ne élvezz..
Vazsmegyei 2018. 01. 11. 21:16
Előzmény: #71390  -pny
#71392
Igen az iskolázottságod mutatja, hogy etikából megbuktál! "tudod, hogy nincs bocsánat"? J.A.
HPeter76
HPeter76 2018. 01. 11. 21:13
Előzmény: #71390  -pny
#71391
Mond már meg Eus,.IMF,Világbank Megacsomag mennyi milliárd dollár.. HITELT
vettek fel a Baloldali kormányok? De legalább Gyurcsány-VERES Bajnai ídőszakra mond egy  számot
Segítek kétjegyü lesz..
-pny
-pny 2018. 01. 11. 20:48
Előzmény: #71388  zajec
#71390
“job fideszes eredmények“
.
Ennyit az iskolázottságról. A fenti pont annyira igaz, mint amennyire helyes:)
zajec
zajec 2018. 01. 11. 20:48
Előzmény: #71362  Oszo
#71389
szép idealisztikus gondolatok.. lágy zene angyalok a fákon..
emlékezni kellene.. korábban a pártok szépen elosztották a beruházásokból visszacseppent pénzeket.. kormányzó 60% legnagyobb ellenzék 40%.. egyszer dávidibi felháborodott..milyen dolog ez.. utána síri csend.. gondolom kapott egy morzsát..utána megmalmozták a CD-vel..örült nem ment böribe..
ezt az idilli képet borította fel a mszp-szdsz csürhe.. vittek amit láttak..egymást is kijátszva.. ha észrevennéd azóta vannak öriharik.. személyes ellentétek.. egymással nem beszélések..(inkább a fidesz mint a xxx) ekkor jelentek meg a ki- és átjárók..pl csintalan.. akik "pilóta" táskáikkal kijártak ügyeket.. és kikuncsorogtak morzsákat..mert a businesnek menni kell...
nemrégiben volt pl kóka a kormánydelegáció egyik utasa..
zajec
zajec 2018. 01. 11. 20:39
Előzmény: #71360  Oszo
#71388
gondoltam bonyi lesz.. pedig törekedtem az egyszerűségre..
igen..iiigeen.. a job fideszes eredmények miatt próbálkozom..ja.. tovább.. nem érti a legény nem lehet önkényesen összecsipegetni a számokat majd azt mondani  ez tényadat...azt mondhatja ilyen és emilyen forrás felhasználásával ilyen eredményre jutottam.. és már is egy szubjektum..  ok nem érti hát nem...
aha...nincsenek meg vagyonelemek fogalma.. háát ez nem az én gondom..gúgli a haverod..
"Az unió pénzén megvalósult növekedés ide számít? "  itt kérdezhetnéd azt is az ide települt multi cégeknek milyen a hatása a gazdaságra és a "tényszámokra.
na egy próba:
Az uniós pénzek az egy forrás.. egy nagyon jó forrás egy részét vissza sem kell fizetni.. tehát öribe adják.. csak megjegyzem..komcsilibsi kis cimboráid nagyon keveset vettek fel ilyet viszont magas kamatra szívesen vették fel a hiteleket.. vajon méé.
A források azok források...mindegy honnan jönnek.. minél olcsóbb annál jobb.. a lényeg jó hatásfokkal legyenek felhasználva...
Az uniós pénzek legnagyobb gondja az, pántlikázottak.. meg van adva mire lehet használni.. lehet egy faluban szar az út de kilátóra és járda térkövezésére vagy szökőkútra lehet csak igénybe venni..
Minden pártnál  kormányoknál az a gondom nincsenek nemzeti tervek.. konszenzusos fejlesztési tervek..
- Az út vasút és hajózás a kikötők átrakók fejlesztés.. ez alakul a legjobban tán..
- termény és gyümölcstárolók, a mezőgazdasági fejlesztések..amik felszippantják az alacsonyan képzetteket.. ne kelljen a gabonaföldről eladni a búzát..mert nem tudják tárolni.. a magyar almát decemberben már nem lehet megenni mert kásás..
stb stb..
zajec
zajec 2018. 01. 11. 20:20
Előzmény: #71385  -pny
#71387
mert én dolgozom.. nem itt vakaródzom egész nap.. igaz tapsi ,)
zajec
zajec 2018. 01. 11. 20:20
Előzmény: #71360  Oszo
#71386
"A helyzet a következő: két falka van összesen: A fidesz birkái és azok, akik látják, hogy a fidesz milyen kártékony métely az ország testén."
jó annak ki ilyen világosan lát :)
igen mert azt látod amit  mutatnak neked a hatalomra ácsingózók.. és igen..vannak akik semmiből nem tanulnak..  mennek előre mint bogár.. ki emléxik már vissza évekre.. birkázól de együtt mész a kondáddal.. értelme?
Rá kellene jönnötök alternatíva nélkül nincs orbánváltás.. ez a lejárt szavatosságú csürhe ami ellenzéknek képzeli magát ezekre a hörcsögömet nem bíznám..nem az országomat.
ennyire fussa..csak ennyi megy  werberetektől...a gyűlöletpolitizálás nagymesterétől...aki hirtelen kedves lett lmp-nek? ez mi? Schiffer miért nem kellett LMP-nek?  
-pny
-pny 2018. 01. 11. 20:14
Előzmény: #71383  zajec
#71385
Ezen felesleges volt fél napig gondolkoznod...
zajec
zajec 2018. 01. 11. 20:12
Előzmény: #71355  Oszo
#71384
aha csak tőmondat megy át?
zajec
zajec 2018. 01. 11. 20:11
Előzmény: #71351  -pny
#71383
"Ezzel a nickeddel legalábbis én nem beszélgettem még"
ki is a kamus? ez már kamugyár te.. :DD
ts3 2018. 01. 11. 16:46
#71382
"A rendszerváltás óta eltelt 25 év egyik fő tanulsága, hogy az olcsó magyar munkaerőre, a külföldi működőtőkére és az alacsony hozzáadott értékű beszállító szerepre építő modell eddig sem vezetett eredményre a felzárkózás területén, és a jövő szempontjából is kifejezetten zsákutcának tűnik - értett egyet az Inforádió "Párbeszéd a gazdaságról" című műsorában Virág Barnabás, a Magyar Nemzeti Bank (MNB) ügyvezető igazgatója és Balásy Zsolt, a HOLD Alapkezelő elemzője. "
-pny
-pny 2018. 01. 11. 14:29
#71381
Öntökönszúrás:
.
Vazsmegyei ma, 14:13
.
Elegendő egyetlen mondat is amit az UNIO magáévá tesz a Sorol elméletéből! Az már a Soros tervet jelenti!”
.
Bezzeg, ha Vazsmegyeitől emel ki valaki egy mondatot, akkor 3 napi cirkusz van belőle...

Topik gazda

saru
3 3 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek