Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Researcher
Researcher péntek, 12:26
#402700
meddig kalapálják, verik még le? Ha így megy újabb tőkét kell felszabadítanom MOL vételekre? Lassan már nincs olyan nap , hogy ne lenne újabb és újabb alja a papírnak. 
csendben péntek, 12:12
Előzmény: #402698  klikk
#402699
Ezzel most ugye nem azt akarod mondani,hogy az "új" arisztokraták két hónap alatt lettek milliárdosok? :-) Nem minden héten van milliárdos LOTTÓ telitalálatos szelvény. :-)
klikk
klikk péntek, 11:42
Előzmény: #402697  klikk
#402698
Édesapámat idézve: "minden rendszer kineveli a maga arisztokráciáját"
klikk
klikk péntek, 11:38
#402697
Egy kis off:11:02Teljesen magyar kézbe került az AuchanItt az új LÖLÓ   :)      
csendben péntek, 11:32
Előzmény: #402694  FR73
#402696
Ha, Te Hernádiban, csupán a 0,2%-ot látod,akkor nincs mit mondanom! :-) Ilyen egyszerű a dolog! 
jasan péntek, 11:30
#402695
mi volt ez a felrántás megint?ezek szivatnak bennünket
FR73 péntek, 11:23
Előzmény: #402691  csendben
#402694
OK, nevezzük fantáziának vagy álmodozásnak.
Mert arra nem reagálsz, hogy egy 0,2%-os tulaj reálisan hogyan tud megrengetni egy árfolyamot?
Illetve egy kis gondolatébresztő logikai feladvámy: Hernádi esetleges lecserélése egy Tisza-barátabb vezetőre árfolyamesést vagy árfolyam emelkedést okozna? 
Fishy péntek, 11:19
Előzmény: #402664  Balin2020
#402693
Egyre szánalmasabb vagy, de legalább jól megtestesíted azt ami most zajlik! Mint a Colosseumban anno, a felhergelt tömeg színpadi kielégítése, néhol teljesen alaptalan, koholt, sőt egyes esetekben a rágalmazó által kreált, fizetett vádak alapján (lásd Zsolti bácsi), miközben gőzerővel zajlik a totális hatalom kiépítése (itt most hol vannak a fékek és ellenSulyok?). Az hogy elveszem a tőkésosztály vagyonát színtiszta kommunizmus. Sose voltam boldogabb, hogy elvitte a cica a pappert és bár eddig visszaültem volna, most már akkor se tenném ha pisztolyt tartanának a homlokomhoz. Viszont a jó hír, kedves Ponty úr, hogy ezentúl nem fogom olvasgatni a fórumot, miután teljesen érdektelenné vált számomra, ezáltal a jövőben kiélheted a tehetségtelenségedből fakadó beteges irigységedet és a mások folyamatos hibáztatását, mindazt ami ennek a rendszernek az üzemanyaga. A minap beszéltem egy barátommal, akinek nem kevés köze van a bét megszületéséhez (hivatásos Orbán gyűlölő), és legnagyobb meglepetésemre azt mondta “Nem várok semmi jót ezektől, ezek ugyanazok. Sok mindent lehet mondani Orbán Viktorra, de azt nem hogy buta lenne.” Ergo ez most egy ugyanolyan szar, csak a kapitány a hídon még egy ostoba, gyenge alak is. Ne legyen igazam! Pá puszi pá pá!
csendben péntek, 11:14
Előzmény: #402688  wtcsab
#402692
Az OTP Bank felső vezetése, az Igazgatóság belső tagjaiAz Igazgatóság tagjait a Közgyűlés választja meg, megbízatásuk öt évre szól.A közgyűlés résztvevői a bank részvényesei......Most már elmondhatod magadról,hogy ezt is tudod! :-)
csendben péntek, 11:08
Előzmény: #402689  FR73
#402691
Te is beírhatsz bármekkora hülyeséget! Bár én nem emlékszem,hogy minősítettelek volna.....
csendben péntek, 11:02
Előzmény: #402688  wtcsab
#402690
"Sajnos veled nem lehet kúlturáltan beszélgetni.":mi volt SZERINTED "kúltúrálatlan" ? :-)
FR73 péntek, 11:01
Előzmény: #402687  csendben
#402689
Vegülis mindegy. Ez egy fórum, demokrácia van, be lehet írni mindent, amit a fantázia kitalál, akár az olyan ötleteléseket is, hogy ha egy tulaj 0,2%-kal bír, ami kb 2 napi forgalom, az mekkora armageddont jelenthet részvény árazásban.
Te tudod, mi a célod ezekkel a beírásokkal, de küzdjél csak tovább serényen.
wtcsab péntek, 10:59
Előzmény: #402681  csendben
#402688
Sajnos veled nem lehet kúlturáltan beszélgetni. A döntéseket az ig terjeszti be. Az ig: https://www.otpbank.hu/portal/hu/ir-igazgatosag?utm_source=chatgpt.com csupacsupa csányiember. De ha neked rendben van ez a világon seholsincs állapot, hogy egy otp apáról fiúra száll, pusztán a genetikai kiválóság és a természetes szelekció révén, akkor olyan távol állnak a nézeteink, hogy nem érdemes beszélgetnünk. Van egy kisvideo valahol hogyan került hatalomra csányi és hernádi. Spoiler: nem tiszta módon.
csendben péntek, 10:50
Előzmény: #402686  FR73
#402687
Tippelj! :-)
FR73 péntek, 10:49
Előzmény: #402685  csendben
#402686
Neked fizetnek ezért vagy ingyen csináliod?
csendben péntek, 10:47
Előzmény: #402684  FR73
#402685
Ma már ne menj ki a napra.....
FR73 péntek, 10:44
Előzmény: #402659  csendben
#402684
Ezeket a hülyeségeket magad találod ki vagy segit neked valaki?
Hernádi kb a MOL 0,2%-át birtokolja.
csendben péntek, 10:41
Előzmény: #402679  stoky
#402683
Öreg vicc nincs,csak öreg ember:az újszülöttnek minden vicc új! Pl.: ez a vicc tegnapi.Tegnap is "jkó nevettünk" rajta! :-)
Fishy péntek, 10:37
Előzmény: #402662  klikk
#402682
Vagy az is lehet hogy ezek kommunisták és mire kettőt pislogsz vége is az egésznek… 
csendben péntek, 10:34
Előzmény: #402672  wtcsab
#402681
Arra azért vigyázz,hogy innen ne sűllyedj tovább... Néz utána a NET-en az otp TULAJDONOSI STUKTÚRÁJÁNAK.....

friss hírek További hírek