Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
csendben csütörtök, 13:35
Előzmény: #402619  LadyLavender
#402620
Valamelyik cseppet sem bennfentes adott el. :-)
LadyLavender
LadyLavender csütörtök, 13:07
#402619
Na ez a ma délelőtti felrántás is csak egy bikacsapdának tűnik... :( 
CirmosBearci csütörtök, 13:06
#402618
Melyik követ mozdítsam el? Mássz onnan ki légysziiii. Segítek. Hagyd a picsogást. Nekünk is jobb a 4500-ról ábrándozni, mint téged keresgélni a kövek alatt...
Tibor010101 csütörtök, 12:28
Előzmény: #402616  jasan
#402617
2400
jasan csütörtök, 12:19
Előzmény: #402610  Tibor010101
#402616
ott mennyibe kerül a real time?
spuur csütörtök, 12:06
#402615
no,aki ma vett mindjárt minuszba is lesz...hajrá nis
kcs68 csütörtök, 12:04
Előzmény: #402613  xy2003
#402614
Egy próbát megér. Legalább dolgozzanak. A maradványérték egyébként 116 Ft
xy2003 csütörtök, 11:58
Előzmény: #402610  Tibor010101
#402613

küld el nekik,hogy te adtál megbízást még sem teljesült.
bent hagytad utána is vagy kivetted?
wtcsab csütörtök, 11:57
Előzmény: #402596  Ilconop
#402612
új ceo lesz? Sajnos sokat elárul majd, hogy ettől majd hogy megy az árfolyam.....(fel)
xy2003 csütörtök, 11:57
Előzmény: #402603  Tibor010101
#402611

azt,hogy a vételi oldalon ott állt-e az erse?
de végül is tök mindegy mert piacin adtad így kötnie kellett volna ha csak később jelenik meg és tényleg bekerültél a könyvbe. 
Tibor010101 csütörtök, 11:47
Előzmény: #402609  kcs68
#402610
OTP Single marketben kereskedem,ott mindíg van bizonylat.
kcs68 csütörtök, 11:39
Előzmény: #402608  Tibor010101
#402609
Nem tudom, milyen platformon tőzsdézel. Ha a megbízásról van bizonylatod, talán megéri utánamenni. Írni egy hivatalos panaszt, ilyesmit. Valszeg idő, és erős idegzet kell hozzá...
Tibor010101 csütörtök, 11:34
Előzmény: #402606  kcs68
#402608
11:03-kor
FR73 csütörtök, 11:24
Előzmény: #402574  Szami
#402607
Nem kötelező MOL részvényt tartani, ha nem tetszik, ne szenvedj vele, van bőven másik részvény a nagyvilágban.
kcs68 csütörtök, 11:23
Előzmény: #402603  Tibor010101
#402606
Mikor adtad be? Ha pl. 10:15-kor, akkor elvileg igen. Ha 16:40-kor, akkor lehet, hogy nem volt már aznap árjegyző
Tibor010101 csütörtök, 11:22
Előzmény: #402602  kcs68
#402605
Ne de ha megadom a megbízást,az aznapra szól.A 80%-ban benne van.
kcs68 csütörtök, 11:21
Előzmény: #402601  xy2003
#402604
Igen, ez a kérdés. Ugyanúgy van ajánlati könyv, mint a többi részvénynél. És az árjegyző korlátozott darabszámú. MOL certiknél talán 2500. y
Tibor010101 csütörtök, 11:21
Előzmény: #402601  xy2003
#402603
Ha azt kérdezed,megnéztem-e az ajálati könyvet és benne vol-e a megbízásom,akkor nem néztem meg.De a megbízást tözsdei nyitvatartás alatt adtam meg és piacin.Így vissza kellett volna vennie az erstének nem?
kcs68 csütörtök, 11:19
Előzmény: #402600  Tibor010101
#402602
Úgy emlékszem, arra van valami előírás (vagy az erste saját policyja?), hogy a kereskedés idejének bizonyos százalékában (80?) kell árjegyzőt biztosítani. Gondolom, kikereshető az üzletszabályzat
xy2003 csütörtök, 11:10
Előzmény: #402600  Tibor010101
#402601
ment a kereskedés,bent állt vételi oldalon?

friss hírek További hírek