Topikgazda: 2007. 08. 17. 09:53

MOLly tulajok topikja  

Hi!



Ha az Otisoknak is van gyűjtőtopikja, ne aprózódjanak el apró témákba a Mollysok se.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
saladin
saladin 2021. 12. 21. 10:27
Előzmény: #305439  spuur
#305440
Pl.
spuur 2021. 12. 21. 10:27
Előzmény: #305437  saladin
#305439
vagy aki akarta,már eladta..
saladin
saladin 2021. 12. 21. 10:26
Előzmény: #305436  gyula1971
#305438
Ma kellene 2450 felett maradni.
saladin
saladin 2021. 12. 21. 10:23
Előzmény: #305435  Törölt felhasználó
#305437
És közben figyelnek.
gyula1971
gyula1971 2021. 12. 21. 10:22
Előzmény: #305432  saladin
#305436
Az Erste pedig így látja._-
A 20 napos mozgóátlagról ismét lefordult a MOL árfolyama. A 200 napos mozgóátlag 2.390 forintnál erős támaszt... A 20 napos mozgóátlagról ismét lefordult a MOL árfolyama. A 200 napos mozgóátlag 2.390 forintnál erős támaszt jelent, az MACD és RSI indikátorok ráadásul inkább az emelkedést támogatnák, de a negatív nemzetközi hangulat közepette maradhat az oldalazó mozgás.
Támasz és ellenállás szintek
1. támasz2. támasz1. ellenállás2. ellenállás
2.3902.3672.4282.449
Törölt felhasználó 2021. 12. 21. 10:22
Előzmény: #305425  spuur
#305435
Ja! Ezzel a bombasztikus forgalommal. Csak az látszik, hogy alszanak az eladók.
saladin
saladin 2021. 12. 21. 10:21
#305434
Kb.30 pontokon belül operál a módi, majd minden nap.
saladin
saladin 2021. 12. 21. 10:18
Előzmény: #305431  Törölt felhasználó
#305433
Veled már viccelni sem lehet?
saladin
saladin 2021. 12. 21. 10:17
Előzmény: #305427  gyula1971
#305432
Nincsen jó ötlet vételre,amig nem túladott a papír, de az ellenállásaik  2800 felett vannak?
Törölt felhasználó 2021. 12. 21. 10:16
Előzmény: #305427  gyula1971
#305431
Vicc, mint ahogy az is az, hogy ez kitörés lenne.
kronil81 2021. 12. 21. 10:15
Előzmény: #305429  spuur
#305430
Úgy tünik
spuur 2021. 12. 21. 10:13
Előzmény: #305428  kronil81
#305429
vlaki óvatosan veszegeti...
kronil81 2021. 12. 21. 10:08
Előzmény: #305425  spuur
#305428
2454
gyula1971
gyula1971 2021. 12. 21. 09:58
#305427
Jó napot! Private Banking friss:--MOL napi: A hosszabb emelkedő trend
törése óta nem látni az esés végére utaló
jeleket még.
Messze van a meghatározó csökkenő
trendtől a görbe, ez a minta inkább
trenderősítő, vagyis további csökkenést
vetít előre.
A megindult korrekciós fázis további
hetekig is eltarthat. Long oldali
kereskedést - mindaddig amíg nem
kerül túladott állapotba, vagy fordulós
minta utáni helyzetbe, addig - nem tűnik
jó ötletnek indítani.
A piros vastag csökkenő trendvonal
törése felfele adhat újabb és biztosabb
long szituációt, de ez a lehetőség még
jóval odébb lehet.
Támaszok: 2250; 2000; 1750.
Ellenállások: 2813; 2968; 3125
kronil81 2021. 12. 21. 09:51
Előzmény: #305425  spuur
#305426
2460
spuur 2021. 12. 21. 09:38
Előzmény: #305423  spuur
#305425
kitörés..rakéta..stb
Törölt felhasználó 2021. 12. 21. 09:38
Előzmény: #305419  spuur
#305424
Aki biztosra megy már tegnap lerendezte(m).
spuur 2021. 12. 21. 09:37
#305423
gyia..
Törölt felhasználó 2021. 12. 21. 09:37
#305422
Real: 2450
Daxman 2021. 12. 21. 09:23
#305421
2436/2440

friss hírek További hírek