Topiknyitó: feel 2020. 01. 19. 14:04

4IG Nyrt reszvenyesek.  

4IG topic reszvenyeseknek es hasznos forumozoknak.
Moderacio alatt lesz.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Luiline péntek, 16:37
Előzmény: #96898  Rellim
#96900
Kimaradt 25 perc. A SM mást mutat.
boomax péntek, 16:33
Előzmény: #96890  Csomi_1977
#96899
Fél év alatt -55%-os az árfolyamesés, az elmúlt 2 hónapban a cégvezetés részéről viszont semmi érdemi lépés vagy terv – csak csend, pedig egy kis transzparencia nem ártana. Pl. annyi, hogy tárgyalnak az új kormánnyal, egyeztetnek a minisztériummal, vagy egyáltalán mi a stratégia – de még ez is hiányzik.
Rellim
Rellim péntek, 16:26
Előzmény: #96895  Luiline
#96898
Ha az árfolyamra gondolsz, az azért nem frissül, mert 25 perce volt utoljára kötés.
sprint53 péntek, 16:16
Előzmény: #96896  Rellim
#96897
Én sem ugrálok sokat ki-be, szinte alig, csak ha szükségem van lére. Később, vissza veszem... !
Rellim
Rellim péntek, 16:13
Előzmény: #96893  sprint53
#96896
A nulla költői túlzás volt.
Már írtam anno. Én konzervatív befektető vagyok.
Megveszem, aztán ülök rajta. 
Közben meg a kurva anyját, ha esik az árfolyam.
Nekem megvan még a 4825 ft-os papírom is.
Eltettem. Elrettentő példának. :D 
Luiline péntek, 16:11
#96895
Sziasztok!
Nem frissül az adatlap?
Csomi_1977 péntek, 16:08
Előzmény: #96892  Rellim
#96894
5000? 2500 legyen meg nyár végére 🙄
sprint53 péntek, 16:07
Előzmény: #96892  Rellim
#96893
Merész terv... !  Nullára ne számíts, a csodára kicsit még várni kell ! :D
Rellim
Rellim péntek, 16:05
Előzmény: #96890  Csomi_1977
#96892
Szerintem egyszerűen azért nem vesz a cég részvényt, mert olyan csóró, hogy a tesco parkolóban kunyeráló csöves adna neki egy cigit, meg egy százast. :D :D 
Lejárt egy kupac állampapírom, veszek még én is belőle pár ezer db-ot. Kicsit higítok, aztán lesz ami lesz. 
5000-ig tartom. Vagy nulláig. Ami előbb jön. 
Marina5
Marina5 péntek, 15:48
#96891
Vételi DbV. Ár      Eladási ÁrE. Db
2771,9241,93955
451,9231,94144
8191,9221,942245
3531,9211,9451,895
2,1561,9181,947121
6521,9161,948400
2,6021,9151,949133
291,9131,9501,210
2,9501,9121,9512,000
1001,9101,955800
Piaci információk
Napi min1,913 HUF5 napos vált.-8.64%
Napi max1,964 HUF13 hetes vált.-38.86%
Nyitó ár1,947 HUF26 hetes vált.-55.13%
Utolsó kötés1,939 HUF52 hetes vált.6.31%
Utolsó kötés ideje2026.06.19. 15:47YTD árfolyam vált.-55.13%
Napi változás (HUF)+27.0000052 heti min. záró1,600 HUF
Napi változás (%)+1.41%52 heti min. dátuma2026.05.15.
Előző záró1,912 HUF52 heti max. záró4,965 HUF
Forgalom (db)51,31452 heti max. dátuma2025.11.12.
Forgalom (HUF)99,307,94310 napos átl. forg.103 e db
Piaci kapitalizáció560 Mrd HUF3 havi átl. forg.4,827 M db
PiacBÉTBéta (S&P500-hoz mérten)0.62
DevizanemHUF
Csomi_1977 péntek, 15:38
Előzmény: #96888  boomax
#96890
Szerintem esélytelen . Nem foglalkoznak ők ezzel . Részvényt se vesznek most pedig olcsó. Vagy lesz még olcsóbb ?🫩
jofej péntek, 15:35
Előzmény: #96888  boomax
#96889
Teljesen egyetértek veled.
boomax péntek, 15:31
Előzmény: #96886  jofej
#96888
Érdekes, ami a 4iG vezetésénél megy. Két hónap telt el a választások óta, érdemi hír azóta alig jött. Volt ugyan egy Q1-es jelentés, de az se hozta meg a várt löketet a papírnak – sőt, fél éve folyamatosan lefelé araszol az árfolyam. Nyugaton és keleten is megszokott, hogy ilyen helyzetben a menedzsment az árfolyammal kel és fekszik, és láthatóan tesz is azért, hogy helyreállítsa a bizalmat. Itthon viszont mintha a kommunikáció és az érdemi lépések hiányoznának – pedig a részvényesek felé tartoznának ezzel a felelősséggel. Csak remélni tudom, hogy hamarosan változik ez a hozzáállás.
oxylant
oxylant péntek, 15:27
Előzmény: #96883  feel
#96887
Nincs kifogásom ellene, nékem sem!
jofej péntek, 15:25
Előzmény: #96883  feel
#96886
De szép is lenne. Remélem van kristálygömböd, amiben ez teljesen tisztán látszik :))
Nemtommilesz
Nemtommilesz péntek, 15:24
Előzmény: #96881  HunSuccess
#96885
Lehet Miner szivat minket :)
Csomi_1977 péntek, 15:22
Előzmény: #96883  feel
#96884
Ezt garantálod ? 😀
feel
feel péntek, 15:14
Előzmény: #96881  HunSuccess
#96883
Ev vegere 3.5k👌
jofej péntek, 15:05
#96882
Gyönyörű 10.000 darabos piaci vétel 1944-ig, benne 4 darab 2000-es tétel.
HunSuccess péntek, 14:46
#96881
Mi a célja? 1900-on zsákolni, aztán 1950-től önteni??

Topik gazda

feel
feel
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek