Topiknyitó: zsoltee77 2019. 11. 26. 20:27

Futuraqua nyrt. részvényesek topicja  

Kedves Mindenki!
Arra gondoltam, hogy nyitok egy topicot, ahol a részvényesek nyugodtan társaloghatnak.
Ami itt nem lesz:
flood, trollok, veszekedés, személyeskedés.
Jó fórumozást! :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kupec 2020. 04. 18. 16:55
Előzmény: #4799  Törölt felhasználó
#4800
Miért, idehaza nem erről szól a tőzsde? (a kérdés ironikus felhanggal értendő)
Törölt felhasználó 2020. 04. 18. 16:49
Előzmény: #4798  raus
#4799
Ja, hát a keg story nem ugrik fel a fülescsésze kolléga dicsőség falára.
De én sem ismerem pontosan a történetet sajnos. Valaki átbaszott valakiket azt hiszem, zanzásítva... 
raus 2020. 04. 18. 16:31
Előzmény: #4793  GoldGym
#4798
Igaz!
Az embered a chart királya azért volt egyxer egy Keg story 😪
Régiek tudják
Sajna sok vezető inkább nyel és maga ellen cselekszik, aki meg kimondja kimondta mégis megbetegszik nincs a világon igazság! 
GoldGym
GoldGym 2020. 04. 18. 15:10
Előzmény: #4796  balentum
#4797
Ha az ember az igazat mondja mindig akkor vilag eleteben szellel szembe pisal majd de legalabb ertekes baratai lesznek...szerintem megeri kimondani amit gondolunk. 
balentum
balentum 2020. 04. 18. 15:02
Előzmény: #4795  GoldGym
#4796
Persze, persze egyedi esetek mindig vannak én csak úgy "általánosságban" gondoltam, hogy ha nem szól szám nem fáj fejem még ha igazam is van. Sajnos ha olyan közegben vagy ahol nem szeretik az "igazságot" hallani, akkor inkább összefognak ellened és kiközösítenek. 
Persze sunyi alakok mindig vannak és lesznek, akik csak a saját boldogulásokat nézik és irtó nagy érdek emberek.
GoldGym
GoldGym 2020. 04. 18. 14:44
Előzmény: #4794  balentum
#4795
Meg. Mert ha a masik sosem kap visszajelzest a rossz tulajdonsagairol akkor megint csak torzul a dragam... De ezt csak baratokkal szoktam vagy nagyon sz@r emberekkel...Baratok azert vannak hogy emlekeztessenek a hibainkra is...sz@r embereket pedig ki kell teregetni hogy mindenki lassa mennyire sz@rok. Akik ezek kozott vannak tobbnyire nem erdemlik meg a figyelmunket...Asszonynak van egy baratnoje akinek a ferje eleg agressziv es elnyomo...mondtuk a csajnak hogy nagyon nem jo ahogy a dolgok mennek szerintunk es latja o is a mi eletvitelunkon hogy sokkal jobb is lehetne...napi szinten orditanak egymassal es igen durva az anyagi es a csaladi helyzetuk...hivta asszonyt minden nap, panaszkodott es mi csak kedvesen tamogattuk es mondtuk hogy mit kellene tennie...erre meg bevallalt 2 masik gyereket a faszival es mostmar adossagban es melyszegenysegben elnek...svedorszagban!!! ami mar tudomany szinte.... Csajnak mar par idegosszeroppanasa is volt nemreg es mostmar segitseg meg beszelgetes helyett csak vallasos zagyvasagokkal hivja az asszonyt...jo ideje nem is valaszolunk. Nos anno egy budos nagy pofon meg ket "ebredj mar fel bazd+" tobbet ert volna...de nem az en baratom a csaj hanem az asszonye volt... En lattam hova vezet es vegig egy valoperes ugyvedet szorgalmaztam... De nyilvan en voktam a p@r@$zt! ;)
balentum
balentum 2020. 04. 18. 14:22
Előzmény: #4793  GoldGym
#4794
Ahogyan ezt leírtad szerintem rendben van.
Már csak azon kell elgondolkodni, hogy biztos minden esetben meg kell e mondani valakinek hogy milyen?
Én is hasonló problémákkal küzdök és már sokszor tényleg inkább nem mondok semmit, pedig.....
GoldGym
GoldGym 2020. 04. 18. 14:17
Előzmény: #4792  balentum
#4793
A stilusom mindig olyan amilyennek megitelem azt akivel eppen tarsalgok...Egy kedves oreg nenivel szepen es illedelmesen beszelek, egy gyerekkel jatekosan, viccesen es vidaman. Egy olyan emberrel aki nyajas hazug szavakkal profitot akar masokbol kifacsarni azzal meg ugy ahogy megerdemli...a mai tarsadalomban az a legnagyobb baj legtobbszor hogy elfojtjuk a mondanivalonkat es nem mondjuk ki amire gondolunk mert hogy akkor micsoda p@r@$ztok vagyunk...ez szemelyisegtorzulashoz vezet meg hosszutavon csaladokat, kapcsolatokat vagy munkahelyeket tehet tonkre... Probaljatok ki, igencsak felszabadito erzes megmondani egy t@ho ember szemebe hogy taho...egy kedves jo embert pedig megolelni es megkoszonni neki hogy ilyen kedves ember. 
balentum
balentum 2020. 04. 18. 13:54
Előzmény: #4790  GoldGym
#4792
Nekem tetszik a szókimondásod és az, hogy felvállalod a véleményedet.
A video alapján nem tűnsz olyannak, mint ahogyan írsz.
Szóval a stíluson lehetne "puhítani" de a mondandód egy részével én is egyetértek és szerintem jó helyen "tapogatózol" csak egy kicsit "szalonképesebben" kellene előadni.
GoldGym
GoldGym 2020. 04. 18. 13:42
Előzmény: #4787  _Macika_
#4791
Sztem ez most zaszlo lesz!! Ha letorik majd jon a fulebogre meg a mezesk@c$@g :))))
GoldGym
GoldGym 2020. 04. 18. 13:39
Előzmény: #4789  Tontojoy
#4790
En azota is 5x-os opusban ulok...nem tudom hol a problema...hatorral csak az a gond hogy k@#vara atlatszo ahogy a kispapirokat manipulalni probalja... Nekem is 60-66kozott vannak a papirjaim itt hator kisbaratom ha nem hiszed nezd vissza a legutobbi eneklesedtol... Most van 53rol is.. de tudjuk akkora kiraly mint a mi hatorunk nincs megegy sehol a vilagon es mas nem kereskedhet mashogy mert csak az a jo amit o csinal!! A stilusodat meg oszinten le$z@rom...rengeteg ilyen folenyeskedo p@r@$zttal volt mar dolgom eletembe aki megprobalt maga ala nyomni... Jelentem nem sikerult. Senki nem idegbeteg itt amugy kedves tjoy...foleg ugy hogy a vilag egyik legnyugodtabb orszagaban szep csendes es kiegyensulyozott eletet elek a szep csaladommal! :))))) A tozsde nekem csak hobbi mert ami penz itt van akar el is veszhet...koztudottan nem ertek hozza de amihez ertek az a gusztustalan emberek...kiszagolom a losz@rt akar kilometerekrol is es sajnos hator baratunk dumaja mindig buzlik... Olyan ember aki onzo erdek nelkul ki sem kel az agybol...olyan akinek a szajat anyagi erdek nelkul szo nem hagyja el feleslegesen... "Behuztam egy vonalat" aztan jol otthagyta semmitmondoan!!! :))))) A jo isten huzta oda azt a vonalat hogy marpedig azon nem megy at addig amig hator baratunk azt nem mondja??? Jol van akkor, igenis ertettuk...mi vagyunk a senkik akik befektetunk es hiszunk egy papirba de sajnos el kell adjuk mert hator berajzolta hogy ott a vonal.....:)))))))  Egesz eletemben az ilyen embereket cafoltam.... :))))) Es vegezetul: az en f@rk@m hidd el hogy nagyobb!!! :)))
Tontojoy 2020. 04. 17. 21:52
Előzmény: #4784  GoldGym
#4789
Mégis te vagy idegbeteg és nem ő.. nem különös ez ? :)
Ö megelégedett egy konzum triplával, neked kevés volt egy opus 10x. Neked elolvadt a nyerod nagyja ő viszont tradel azóta is tovább.
ptrklv
ptrklv 2020. 04. 17. 20:37
Előzmény: #4786  Hathor
#4788
+++
_Macika_
_Macika_ 2020. 04. 17. 20:15
Előzmény: #4784  GoldGym
#4787

füles bögre!
Hathor
Hathor 2020. 04. 17. 20:10
Előzmény: #4784  GoldGym
#4786
Az nem tőzsde hogy veszek valamit aztán harmadol a papír és osztom az észt, mekkora ász vagyok, mert én 10évig ülök benne, és meglátod milyen jó leszek.
Nekem.
Öreg papák csinálnak ilyet, meg aki nem ért a tőzsdéhez, de azt hiszi igen
Üdv
Hathor
Hathor 2020. 04. 17. 20:07
Előzmény: #4781  GoldGym
#4785
Sosem értettem miért kell lenézni a duplázást, triplázást.
Konzumban tripláztam, megkapom azóta is.
Itt 100-120ról vannak olyan emberek beragadva, akik engem itt 56-65ös vételeimet cikizték akkor, amikor 108on eladtam.
Én nem akarok ilyenekken csámcsogni, de minek kell személyeskedni, mikor csak egy chartot berakok.
Semmi több nem volt egy chart a bazdmegolásra, mire adják.
Azóta is megy az okosság. Én nem akarok okoskodni, még értelmezést sem raktam charthoz, csak egy vízszintes vonalat, aztán jön a sok b@zd meg, meg a személyeskedés.
Nekem ez nem stílusom.
Örülök is, hogy nem ilyen részvényes tagjaim vannak
Üdv
GoldGym
GoldGym 2020. 04. 17. 20:06
Előzmény: #4783  Hathor
#4784
Konzumba 3000% volt, te abbol megfogtad a 10edet!! Most fogtal egy duplat...ugyes vagy... Majd visszaterunk ra kesobb evike!
Hathor
Hathor 2020. 04. 17. 20:01
Előzmény: #4781  GoldGym
#4783
300% lesz itt is? Konzumban annyi volt? 200% már megvolt.
Neked mennyi?
kupec 2020. 04. 17. 19:10
Előzmény: #4775  Törölt felhasználó
#4782
Szerintem meg ma nem érdekelte a piacot a FuturAqua. Bár elnézve a mai forgalmakat, más se nagyon. Ennyi történt. Kérdés: hétfőn visszatér-e az élet a papírba?
GoldGym
GoldGym 2020. 04. 17. 17:48
#4781
Tudjuk hogy adtak...most meg te adod! Fejezd be kerlek a nagy alszenteskedest...ismerjuk a sz@r dumadat..senkit nem b@$zol mar itt at vele...nyugodjal meg szepen nemsokara ugy leszel majd ezzel is mint az 50ft-ob eladott konzummal! :)))))

Topik gazda

zsoltee77
zsoltee77
3 4 5

aktív fórumozók