Szerintem lesz még egy húzása Musknak és a Tesla meg a SpaceX egyesülni fog, hogy elmondhassa, hogy övé a világ legértékesebb vállalata. :)
Regisztráció: 2015-01-13 13:30:35
Hozzászólások száma: 19 013
Utolsó hozzászólás: 2026-06-13 19:56
A moderálás a "Kisbüfik_Konzi_örjöngő:)" topik #7 sorszámú hozzászólása alapján történt.