Topiknyitó: Törölt felhasználó 2018. 02. 27. 16:55

Opus real.  

630   :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Matyi_atya
Matyi_atya hétfő, 17:05
#34837

https://www.youtube.com/watch?v=jELbXKL4_RQ&list=RDjELbXKL4_RQ&start_radio=1
Tisztítótűz. "Bűnösök vagytok és bűnhődni fogtok, az utolsó ítélet napja vár!"
Ómlás!
R00
R00 2026. 06. 08. 19:56
#34834
R00
R00 2026. 06. 08. 10:51
#34833
https://www.portfolio.hu/unios-forrasok/20260608/kitalalt-az-allami-hivatal-vezetoje-60-ezer-milliard-forintot-lophattak-el-magyarorszagon-ket-miniszter-is-meguzente-hogy-alljon-le-841798
2024 márciusában Tuzson Bence korábbi igazságügyi és Bóka János, a leváltott kormány európai ügyekért felelős minisztere személyesen szólította fel, hogy ne végezze a munkáját – mondta el Bíró Ferenc, az Integritás Hatóság elnöke a DE! Akcióközösségnek adott interjúban. Szerinte az elmúlt három évben politikai nyomásgyakorlással, büntetőeljárással és a családját érintő megfélemlítéssel próbálták ellehetetleníteni a hatóságot, amely az uniós pénzek szabályszerű felhasználásának kulcsfontosságú őre. Bíró konzervatív becslése szerint a korrupció az elmúlt 16 évben mintegy 60 ezer milliárd forintjába kerülhetett Magyarországnak, és ma már rendszerszintű jelenségnek tartja, amit korábban még nem ismert el. Az Integritás Hatóság elnöke többek között a Balásy-csoport 1300 milliárd forintos kommunikációs költéseit, a Mészáros-birodalom közbeszerzési dominanciáját és az akár ezermilliárdos nagyságrendű Gondosóra-programot is a vizsgált ügyek között említette.
scari
scari 2026. 06. 01. 09:13
Előzmény: #34830  R00
#34831
Vennél még olcsón?
R00
R00 2026. 06. 01. 08:25
#34830
Az elmúlt 16 év egyik emblematikus botránya volt, hogy Mészáros Lőrinc cégcsoportja előbb megszerezhette a Mátrai Erőművet, majd a kormány 2019-ben bejelentette, hogy az állami MVM megveszi tőle a céget. Mészáros Lőrinc ekkor jelentős nyereséggel adta el azt a befektetését, ahol már szorult vissza az üzleti tevékenység (a szenes erőmű nem volt túl perspektivikus irány, drága lett a szén-dioxid kvóta, hátra lett volna egy csomó későbbi rekultivációs feladat), az állam pedig nagyot bukott a tranzakción.A magyar tőzsdén van egy cég, a szintén energetikai Alteo Nyrt., amelyben különböző időszakokban a Wallis-csoport, Jellinek Dániel, Tiborcz István is volt tulajdonos, jelenleg a Mol-csoport a legnagyobb részvényes. Az Alteo sokáig a befektetők egyik kedvence volt, remek megújuló energiás portfólióval, transzparens befektetői kapcsolattartással, demost a Mátrai Erőmű történetéhez nagyon hasonló sztorit él át, nem is maradt el a tőzsdei árzuhanás.A cég részvényeinek az árfolyama egy év alatt 33 százalékkal esett, és a kisbefektetők idén, amikor megismerték a társaság adatait, dobtak egy hátast: kiderült ugyanis, hogy a tőzsdei cégnek a Tiborcz-kör eladott egy hulladékos társaságot, majd amikor már az Alteo működtette a céget, ömleni kezdtek kifelé a csontvázak a szekrényből.
https://telex.hu/gazdasag/2026/06/01/tiborcz-istvan-alteo-hulladek-reszveny-tozsde-eltex
treff
treff 2026. 05. 15. 23:58
Előzmény: #34827  scari
#34828
Pontosan így van!
Végre valaki észrevette a sok offtopic karörvendő bullshit kommenthalom melletti papírral kapcsolatos történést.
scari
scari 2026. 05. 15. 18:57
#34827
Figyeljetek! Amit eladnak, azt valaki megveszi. Vajon miért? Lehet jól jön az olcsósítás?
szopusz 2026. 05. 13. 21:45
Előzmény: #34823  R00
#34826
Nem unod mégy sutyerák
Matyi_atya
Matyi_atya 2026. 05. 13. 20:24
Előzmény: #34823  R00
#34824

Az Ópus már megnyerte az utolsó közbeszerzését.
Ómlás!
R00
R00 2026. 05. 09. 19:14
#34821

https://assets.4cdn.hu/kraken/7kZD89EoAdSkchPos-lg.jpeg
A nap amikor beiktatták az új miniszter elnököt.(2022)
Köszönjük
babo-lapat 2026. 05. 06. 09:48
Előzmény: #34819  szopusz
#34820
te már azt csinálod hetek óta és élvezed is ahogy látom :) kitartást.
szopusz 2026. 05. 06. 09:30
Előzmény: #34818  babo-lapat
#34819
és ott mi lesz okoska, letérdelsz
babo-lapat 2026. 05. 05. 21:05
Előzmény: #34817  szopusz
#34818
Látom még mindig ideges vagy. Már csak 3 nap :) 
szopusz 2026. 05. 05. 21:01
Előzmény: #34816  R00
#34817
Na megjöttél buzi nyuszi
szopusz 2026. 05. 05. 11:47
#34815
Úgy látszik ezektől a 7500 buziktól nem lehet szabadulni.
szopusz 2026. 05. 05. 11:46
#34814

babo-lapat 2026. 05. 04. 21:28
Előzmény: #34812  hekki
#34813
kicsi az esélye és JG-nek is le kell mondania az állam javára a részvényeiről.Nem hinném hogy lefognak.
hekki
hekki 2026. 05. 04. 20:06
Előzmény: #34811  babo-lapat
#34812

https://index.hu/belfold/2026/05/04/balasy-gyula-interju-kontroll-kommunikacio-allami-hirdetesek/
A végén kiderül hogy ezek igazából állami cégek voltak, következő fellépő Mészáros lesz? 
babo-lapat 2026. 05. 04. 13:43
Előzmény: #34810  szopusz
#34811
már pedig annak látszol főleg úgy hoyg észre se veszed hogy másik accountról írtál :) Aludj egyet mert hosszú heted lesz úgy látom xD
szopusz 2026. 05. 04. 12:54
Előzmény: #34809  babo-lapat
#34810
Én nem vagyok feszült, te lehet az vagy és itt vered ki a mitesszeredet mert úgy látom a másik csopiba is telefostad már a károgásaiddal lehet kicsit belebuktál ebbe a részvénybe? mért itt vered ki a csökevényedet te csicska szájú
babo-lapat 2026. 05. 04. 11:02
Előzmény: #34806  Palika2008
#34809
csak nem feszült vagy? 5 nap csajszi aztán nincs tovább manipuláció :)
Shaun 2026. 05. 04. 10:42
Előzmény: #34806  Palika2008
#34807
Nem szólt vissza neked soha, te meg folyamat szidod?
Ha ki akar rakni valamit miert ne rakhatna? Ki a geci faszom vagy te csicska geci?
Palika2008 2026. 05. 04. 10:26
Előzmény: #34803  R00
#34806
Na mizu mara nincs meg semmi te kis beteg buzinyuszi. Valamit keress gyorsan te kis féreg
Kardos75
Kardos75 2026. 05. 04. 07:59
Előzmény: #34802  szopusz
#34805
Bögyörő probléma és homoszexuális vágyak is gyötrik az anyagi gondok mellett. A családja utálja, mert ezért agresszív. Ebbe menekül, amit itt művel. Szerencsétlen ember, de sajnálom...
Kardos75
Kardos75 2026. 05. 04. 07:53
Előzmény: #34802  szopusz
#34804
más miatt is beteg. 
szopusz 2026. 05. 03. 22:00
Előzmény: #34798  R00
#34802
Ma nem találtál semmi hírt el se hiszem, gondolom tiszta beteg vagy ez miatt.
szopusz 2026. 05. 03. 21:52
Előzmény: #34796  Kardos75
#34801
Igen erre indul be a kis buzika

Topik gazda

Kopejka01
Kopejka01
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek