Topiknyitó: Seismic 2017. 07. 13. 18:55

Opus Global Nyrt Forecast  

Mert kellett :)
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
thinkpositive
thinkpositive 2018. 08. 02. 23:15
Előzmény: #8818  traderszaki
#8820
Nem tudom mennyit olvastál az elmúlt napokban hetekben, de pontosan ugyanez volt a mondás az 590-re is. Amiután először áttörte pár hete volt felette, aztán nagyon alatta, aztán nagyon felette most meg éppen körülötte van. Szóval ez az 550-től majd imádkozzunk egy tipikus semmitmondó riogatás volt. Lehet, hogy éppen 550-nél szakad be ha átlépi, de lehet már 570-től, de az is hogy csak 530-tól. És az is lehet, hogy már sohasem lesz annyi. És az is lehet, hogy ugyanez a lassú csorgás lesz még egy darabig.
Január 31-én bőven leszakadt a január 17-ei vagy a december5-ei alj alá. És mi történt? Semmi. Visszament. Bár lehet ott is az imádság segített. ;)
traderszaki 2018. 08. 02. 22:56
Előzmény: #8816  OTP-TOP
#8819
Ezt inkább nem kommentálom. Egy biztos arroganciából nincs hiány nálad "pofikám"...
traderszaki 2018. 08. 02. 22:32
Előzmény: #8817  thinkpositive
#8818

Nah, a szokásos cinikus topikos..
te még nem hallottál olyat, hogy egy szintet letőr egy részvény!
Nah, az 550 sztem pontosan ilyen. Ergo erre beírni bármi konkrét véleményt egyszerűen badarság! így továbbra is azt mondom, hogy 550nél majd eldől (már ha lemegy odáig, fene se tudja).
thinkpositive
thinkpositive 2018. 08. 02. 20:30
Előzmény: #8798  traderszaki
#8817

Tehát 550-nél, vagy emelkedni fog vagy tovább esni. Én kiegészíteném egy harmadik opcióval is, az oldalazással és akkor csak egy kérdés maradt. 550 helyett melyik számot (árfolyamot) lehet beírni úgy, hogy az álljtás ne legyen igaz? Csak a természetes számok halmazából fogadok el tippeket. :)
OTP-TOP
OTP-TOP 2018. 08. 02. 19:47
Előzmény: #8815  Törölt felhasználó
#8816
Az nagyon sanszos. Amit bemásoltál is erősíti thomas a gőzmozdony , ja rosszul emlékszem tom123 hitelességét..
Az pedig tomikám nem mese, hanem tények amiket írtam és ez is különbség h.leírtam mi hol található ellenben rólad ilyen kóklerséged erősítő kitiltásokról lehet olvasni.. van aki tényleg erre izgul, mert már az elméjét megborította a sok elszalasztott lehetőség, vagy bukta. ilyen is kell!
nem csak ez de meglátásaid is szimpatikusak. ellenben traderszakival, akinek ha ilyen a memóriája mint a beker áram illetően, akkor egy tőzsdei cégnél akár bajban is lehet, hiszen fontos a dátumok események ismerete, de ezt neki hiszen 20éve tőzsdéziik mondani sem kell.. azon sem csodálkoznék ha pompom egy klónja lenne ez a nick, de nem is ez a lényeg, hanem az 
Szóval traderszaki ha 430 nál sem szorított a cipő, hogy lépni kelljen, akkor a beker áramon még picit gondolkozhat, hogy milyen átlaga lehet annyit elárulok, hogy nem 4-essel kezdődik. 
Tehát nálam megvolt a "vizsgátok". annak ellenére is h.ha hülyeségeket írkáltok ha én nem is más úgyis szóvá fogja szerencsére tenni.
Nah irány a természet. Szép estét a longosoknak és jófejeknek:)
Törölt felhasználó 2018. 08. 02. 19:03
Előzmény: #8814  thinkpositive
#8815
Vagy mentálisan sérültek.
thinkpositive
thinkpositive 2018. 08. 02. 18:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#8814

Csináljunk egy másik szavazást!
Ki mit gondol mi a szándéka azoknak, akik folyamatosan napról-napra sok-sok kommentben leíráják, hogy milyen rossz a részvény azok:
a. venni akarnak lentebb (fel gomb),
b. időt és energiát nem spórolva, önzetlenül próbálják védeni a befektetőtársaik érdekeit (le gomb).
Egyéb lehetőségek kommentben.
Seismic
Seismic 2018. 08. 02. 17:57
Előzmény: #8811  Seismic
#8813
Ha a toke a beten normal Gauss gorbe alapjan oszlik el, vagy a Paratto fele elosztasban/20-80 gazdag-szegeny/, akkor lehetne statisztikailag filozni, hogy a kisbufik milyen szerepet is jatszanak egy rv aremelkelkedeseben/ csokkeneseben./foleg tokehianyos magyar piacon/..bar ilyeneken csak pihent allapotban szoktam filozni☺
Törölt felhasználó 2018. 08. 02. 17:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#8812
Gusztustalan, hogy azon recskázol, hogy hazugságokkal ijesztgeted a kisbüfiket. Ez már másodszor nem vélemény nyilvánítás, hanem rémhírterjesztés. Nem csoda, hogy kib...tak a másik topikból, mint macskát sz...ni.
KITILTÁS(OK):Moderáció: 
Kitiltás a "OPUS Global Nyrt." topikból
A moderálás a "OPUS Global Nyrt." topik #147288 sorszámú hozzászólása alapján történt.
A moderátor indoklása: 
Nem mondd hogy nem kaptal figyelmeztetest. Kamu, hazugsag, piacbefolyasolas hazugsagra alapozva. Na az nem ez a forum. Majd a kovetkezo nickeden ovatosabb leszel...

És nézzük az említett hozzászólást:
"Sehogy! Mert be se kerülnek majd. Jönni fog majd egy hír,h "sajnos csúszunk,még 2 hónapot kell rá várni" és ezt eljátszák majd párszor"
Seismic
Seismic 2018. 08. 02. 17:45
Előzmény: #8809  traderszaki
#8811
A piac veszi majd☺ mivel kestek az apportok, igy az idei feleves nem lesz kiemelkedo..paran biztos dobjak ezert is hogy majd ott visszaveszik..hozzateszuk a lathatato tokekivonast a buxrol, a befektetoket ovatossagra sarkalja..es nyilvanvaloan adjak is a nagyok..nyilvan kell SL kifizetesere/ne feledjuk hogy az egyik leggazdabba sikerult ot is tenni par even belul, MLek pedig nyakig ulnek rvben, bef. Jegyekben az alapokban/...lentebb mar irtam , hogy az ujabb vazallusi kor veheti, vagy networking erdekbol, illetve a gazdagabbak/bennfentes infok alapjan
tomi23 2018. 08. 02. 17:36
Törölt hozzászólás
#8810
traderszaki 2018. 08. 02. 17:20
Előzmény: #8804  Seismic
#8809

Van igazság abban amit leírtál, de....ki fogja venni?
a retail befektetők kb fejbúbig ülnek benne, intézményiek meg bottal sem piszkálják még jelenleg!
kérdés továbbra is az, hogy ki fogja venni?
Két nappal ezelőtti 639es felszúrás jó példa...úgy kitömték ismét a bejövő retail sereget mint a huzat! Nem az eladó a gond ebben a papírban, hanem az igazi vevők hiánya!
Joe76 2018. 08. 02. 17:17
Törölt hozzászólás
#8808
Seismic
Seismic 2018. 08. 02. 17:14
Előzmény: #8803  pomperj
#8807
A duplaalj lehetosege benne van, foleg hogy az apportok miatt kozkezet kell novelniuk...irtam mar hogy indul a 3 le kor, ami eddig 550ig ment, de itt a nyari pangasban lemehet 510ig is...ez az ev ugy latszik a " tomesrol" fog szolni/kozkez novelesrol/ ..az uj Neres belepok ettol fuggetlenul meg felhajthatjak az arfolyamot
tomi23 2018. 08. 02. 17:11
Törölt hozzászólás
#8806
traderszaki 2018. 08. 02. 17:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#8805
én melyiket nyomja? (én csak tradelem)
Seismic
Seismic 2018. 08. 02. 17:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#8804
Kedves Tamas! Felnott emberek vagyunk, ezert megertettuk elsore is, hogy te nem "hiszel" a papirban, felesleges szettrollkodni a topicot..a tozsdei arfolyam rovidtavon psziho, hosszutavon pedig egy ceg sikeresseget jelzi. Tobb milliardnyi cegertek kerult ismet a cegbe es fog is, amelyet zsiros allami megbizasokkal fognak kitomni meg evekig. 611en kerultek be a cegek, igy teljesen realis hogy a termeles/megbizasok felfuttatasa utan a ceg tobbet fog erni. Ellentetes velemeny eseten javaslom elkerulni a ceget es megkimeled magad az idegeskedestol. 
pomperj
pomperj 2018. 08. 02. 17:04
#8803

Egy jo ideje mar, hogy  ez a modell latszik mukodni
http://keptarhely.eu/view.php?file=20180801v00osmc2z.jpeg
.
es most kozeledik OPI a (B) ponthoz.
http://keptarhely.eu/view.php?file=20180802v00opy7s.jpeg
.
Ha a szokasos modon viselkedik, akkor (C) hosszabb lesz idoben mint (B), es meretben C=.fibo 62%*A nagysagura becsulnem.   Ebbol kijon majd a (C) pont helye.
tomi23 2018. 08. 02. 16:49
Törölt hozzászólás
#8802
traderszaki 2018. 08. 02. 16:14
Előzmény: #8796  OTP-TOP
#8801

1. nem fáj, hogy kimaradtam belőle. A magyar piacon a tradjeim kb 10%át kötöm. Elenyésző.
2. Ha jók az emlékeim a Te beker árad 575 Ft, de marhára benne voltál ebben! Ha valóban jól emlékszem, akkor bizton állíthatom, hogy jóval többet fogtam ezzel a részvénnyel, mint ahogy Te jelen pillanatban állsz!
3. Véleményt írok. Egyszer nem hagyta el a számat, hogy jó a papír vagy rossz a papír. Mindenki abban hisz amiben szeretne. Megemelem a kalapomat azok előtt akik ezen vagyonokat kerestek. Ügyesek és bátrak voltak, valamint szerencséjük volt!
De azt is észre kell venni (és nem vakon folyamatosan kioktatni másokat), ha egy részvény kifutotta magát és akadályokba ütközött! Opusnál ez világosan látszik. Sajnos minél feljebb lesz, annál több eladó fog bejönni. Nem fog tudni szárnyalni...de ne legyen igazam!

Topik gazda

Seismic
Seismic
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek