Topiknyitó: Portfolio 2015. 06. 19. 14:31

A szerbek arra kérik Orbánt, ne építsen falat  

Ugrás a cikkhez
Aleksandar Vucic szerb kormányfő hamarosan beszélni fog Orbán Viktor miniszterelnökkel arról, hogy Magyarország fizikailag lezárná a magyar-szerb határt, és arra fogja kérni, hogy "ne építse fel azt a falat". Aleksandar Vucic szerb kormányfő...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=215794
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 14:15
Előzmény: #37716  Törölt felhasználó
#37720
Mióta van NBM-nek topicja és mi az?
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 14:14
Előzmény: #37714  Hegyesi2
#37719
Az utolsó félmondat miatt!!!!!!

///Nézem, nézegetem, kik adták vissza eddig a lovagkereszteket. Micsoda nevek, micsoda életpályák. Munkásőrből lett bankár, penetráns kommunisták, feketeöves SZDSZ-sek, gazemberek sokasága. Hát, Bayer Zsoltnak se hatalma, se pénze nem volt és nem lesz annyi, mint ezeknek volt és van. De azért Bayer Zsolt, az újságíró a közellenség, nem

a gyilkos diktatúra köztünk élő szolgái.///
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 14:07
Előzmény: #37716  Törölt felhasználó
#37718
Igy van. Viszont ha nbm ezentúl ide mer írni egy betűt is ki kell tiltani!
Ne Jöjjön ide provokálni. Amig nem ir ide én sem megyek oda. Ez igy korrekt.
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 14:05
Előzmény: #37715  _pampa
#37717
Tiltanak mindent ami migráns foleg ha nbmnek irod.
Bármit linkelsz ami liberálisok kettős mércéét mutatja tiltás
Te nem reagálhatsz a téged minősítő megjegyzésre ha megteszed tiltanak. Neked el kell viselni a sértegetést az ultrazast a béjerezést a békanenetelést stb.
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 14:04
Előzmény: #37715  _pampa
#37716
Nagyon egyszerű.
Ha NBM topikban feltárod a valóság bármily piciny részletét, Maci kitilt. Nagyjából ennyi :)
_pampa 2016. 08. 24. 14:00
Előzmény: #37713  Törölt felhasználó
#37715
azért egy kicsit érdekes,hogy követhetetlen a moderálás menete.

jó lenne ha tudnánk mi az a határ amin belül kell maradni.

én nagyon sok sértő,piszkálódó,személyeskedő,durva,trágár stb.... stílusú támadást kaptam már!

nemrégiben volt egy "vicces és morbid" megjegyzésem....és egyből figyelmeztettek....
Hegyesi2
Hegyesi2 2016. 08. 24. 13:57
Előzmény: #37712  Törölt felhasználó
#37714
"ex nbm-sok" megint elkezdték a kitiltós játékukat! szégyen! :(
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 13:55
Előzmény: #37712  Törölt felhasználó
#37713
Szóval hol itt az igazság? Hol a szólásszabadság?
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 13:45
Előzmény: #37710  Törölt felhasználó
#37712
Ezt pedig minden nap a Rasszista Kiközösítő Mozgalomnak ébresztőnek:

///Nézem, nézegetem, kik adták vissza eddig a lovagkereszteket. Micsoda nevek, micsoda életpályák. Munkásőrből lett bankár, penetráns kommunisták, feketeöves SZDSZ-sek, gazemberek sokasága. Hát, Bayer Zsoltnak se hatalma, se pénze nem volt és nem lesz annyi, mint ezeknek volt és van. De azért Bayer Zsolt, az újságíró a közellenség, nem a gyilkos diktatúra köztünk élő szolgái.///
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 13:43
Törölt hozzászólás
#37711
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 13:35
Előzmény: #37703  Törölt felhasználó
#37710
Egy mondat kiemelve:

A nyers igazságokat az emberek mindig többre értékelik az intellektuális lapításnál.
Hegyesi2
Hegyesi2 2016. 08. 24. 13:33
Előzmény: #37707  Törölt felhasználó
#37709
Zenei stílusában Ákos nem tartozik a kedvenceim közé /néhány dal kivétel/ de a szövegek azok nagyon jók!
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 13:09
Előzmény: #37707  Törölt felhasználó
#37708
Ütős! Köszi!
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 12:50
Előzmény: #37706  Törölt felhasználó
#37707
link
ÁKOS - HELYREIGAZÍTÁS (szöveges videó)

Ezt meg a mostani támadásokra írta.
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 12:50
Előzmény: #37705  Törölt felhasználó
#37706
link
Ákos - A bosszú népe (koncert verzió)
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 12:49
Előzmény: #37704  Törölt felhasználó
#37705
Ákos kiállt az igazáért, Nógrádi is kiállt és Zsolt is megáll a libsi totális támadásokban.
Mind személyes, családi, mind szakmai vonalon folyó támadások nem értékék el céljukat.
Világpolgárok nem fogták fel, változnak az idők.
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 12:37
Előzmény: #37703  Törölt felhasználó
#37704
Ez a lényeg.
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 12:18
Előzmény: #37702  Törölt felhasználó
#37703
KÖSZÖNÖM 11.

Hadd szóljak én is pár szót Bayer Zsoltról

Szentesi Zöldi László
link

Akkor most lássuk, hogy Bayert valójában miért gyűlölik. Azért gyűlölik, mert velük, az elméleti huszárkákkal, az íróasztal barátaival, a finom, de végtelenül gyáva és beszari tollforgatókkal szemben, akik ha balra lépnek egyet, utána jobbra muszáj kilendülniük, Zsolt magáról az életről ír. Lehet, hogy téved, lehet, hogy néha durva, modoros vagy ismétli magát, de eljegyezte magát az élet valódi eseményeivel. Nem légüres térben mozog, hanem világot látott, tapasztalt, a Kárpát-medence minden szegletét ismerő ember. És ezt az olvasó megérzi. A nyers igazságokat az emberek mindig többre értékelik az intellektuális lapításnál. Mindazok, akik nagyon függetlennek és tényszerűnek látják önnön munkásságukat, pusztán a lényegről feledkeznek el: embereknek, és nem robotoknak írunk. és ha nincs véleményünk, akkor felesleges írnunk, akkor csak heveny szellemi maszturbációt folytatunk, arra meg minden kamasz értelmiségtanonc képes.

Hát, ebben jó Bayer. A valóság megjelenítésében. Nem mondom, hogy élete minden percében, mert írt ő közepes cikkeket is, mint ahogy valamennyien írunk ilyeneket. de hogy saját stílusa van, s hogy az életműve megmarad az időben, holtbiztos. De a legfontosabbat a végére hagytam.

Bayer Zsolt szelep a rendszerben. Szűrő. Rajta keresztül szivárog ki a légtérbe a szabadság elfojtott, mélyről előtörő szelleme. Kimondja helyetted, amit gondolsz, kimondja helyetted, amit talán nem is mernél. Ez a típus dacol mindig a a kor realitásaival, ez a fajta dobja oda a kesztyűt a gazdagok és hatalmasok szemébe. Zsoltról szólván ugyanis ne felejtsük el, hogy ő mindig magyar és antikommunista volt, akkor is, amikor néhány hónapra (felsőbb jóváhagyással) a Népszabadság munkatársa lett. Ezért is kellett távoznia onnan. Nem illett a képbe. De azért persze, máig ez a fő téma, az ő néhány hónapos népszabadságos munkája, mintha az életműben bármit is számítana a nagyon is kimódolt és tudatos irányváltás, amelyről a közvélemény persze, semmit nem tudott, amíg Zsolt el nem mondta őszintén, mi történt. Bayer akkor is magyar és antikommunista volt, amikor lehallgatták a telefonjainkat, megfigyeltek bennünket. Igen, a Gyurcsány-korszakról beszélek. Majd egyszer megírom, milyen dolgok zajlottak akkor.

Nézem, nézegetem, kik adták vissza eddig a lovagkereszteket. Micsoda nevek, micsoda életpályák. Munkásőrből lett bankár, penetráns kommunisták, feketeöves SZDSZ-sek, gazemberek sokasága. Hát, Bayer Zsoltnak se hatalma, se pénze nem volt és nem lesz annyi, mint ezeknek volt és van. De azért Bayer Zsolt, az újságíró a közellenség, nem a gyilkos diktatúra köztünk élő szolgái.
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 12:17
Előzmény: #37701  Törölt felhasználó
#37702
KÖSZÖNET 10.

Baczkó Norbert kommentje a facebookon:
link
Ismerünk Titeket, Kedves Felebarátaim. Tovább megyek, én a tomboló frusztrációtokat a magam módján még meg is értem. S tudjátok, tőlünk nemzeti emberektől távol álló empátiával még az is el tudom képzelni, hogy mi fáj annyira, mitől is vagytok olyanok, amilyenek. El tudom képzelni, hogy milyen rossz lehet szembesülni azzal, hogy az ideológia, amit mindig is vallottál végül saját magát emésztette fel, önmaga végleteiben. El tudom képzelni mennyire kiábrándító és reménytelen dolog lehet jó egy évtizede politikai képviselet és életképes alternatíva nélkül létezni egy olyan országban, ahol az emberek jelentős része megveti azt, amit gondoltok a világról. Komoly dilemma ez egy egészséges lelkű embernek is… Ezen a szemüvegen keresztül nézve, azonban már más a kép, de ezen változtatni, nem nekünk kell – távol álljon tőlünk, tőlem, hogy bárkinek meg akarjam mondani, mit gondoljon a világról. De azt továbbra is fenntartom magamnak, hogy mi az, amit helyesnek és mi az amit helytelennek tartok.
Törölt felhasználó 2016. 08. 24. 12:12
Előzmény: #37700  Törölt felhasználó
#37701
Erre írtam, hogy csomó fideszt és Bayert utáló most jön rá ezen listákból, hogy a ballib milyen szemeteknek adott kitüntetést.
Tényleg minden alja emberüknek odaadták.
De még bőven van kinek vissza kéne adni.
Tudni kéne a többi nagyobb kitüntetést eddig kik kapták meg, most már érdekel.
Zsolt azokat is kapja meg most már.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók