Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sanka 2017. 03. 27. 08:35
Előzmény: #838  sanka
#840
Mit is mondott miniszterelnök úr az eb egyik meccsén, hogy na ugye? Igen, na ugye úgy szar ez a magyar futball stadionostul, csapatostul mint ahogy tetszik kurmányozni az országot!
Törölt felhasználó 2017. 03. 27. 08:32
Előzmény: #838  sanka
#839
ti semmit nem fogtok felújítani nyugi..
sanka 2017. 03. 27. 08:31
Előzmény: #834  Dodo34
#838
Majd tao pénzen felújítjuk!
Törölt felhasználó 2017. 03. 27. 08:19
Előzmény: #836  Törölt felhasználó
#837
Gerát kihagytam. Le a kalappal előtte, jól mozgott, a korához képest ez nagy teljesítmény, egyedül egy szitunál éreztem hogy már kezd túl idős lenni a válogatotthoz, jó lesz ez szerintem, csak úgy is kell hozzáállni. Hajrá Magyarország! :)
Törölt felhasználó 2017. 03. 27. 08:17
Előzmény: #833  bluefrog
#836
ez a csapat most nagyon foghíjas volt. pl. hiányzott Kleinheisler (agyban kell még fejlődnie, hogy ne gyűjtsön sárgát light-os meccseen). Hiányzott Fiola, Guzmics a védelemből. Bese kimondottan jó benyomást tett, szerintem a játékosmegfigyelőkre is. Langot meddig engedik még?? A belga meccs rajta ment el, az itthoni Svájc elleni meccs szintén. Könyörgöm vegyük már észre hogy nincs ott keresnivalója. Nagy Ádám remekül tartotta meg a labdákat remekül szervezett, persze kellenének társak. (az első félidőben volt egy szitu, ahol róla veszítettünk labdát, és támadtak le, ezt aláírom). Kapusposzton jók vagyunk. Szalai is nagyot kűzdött, egyedül kevés. Hiányzott Németh, Priskin. Dzsudzsák még focizik? Nem azt mondom így is jól mozgott, ám mintha lett volna rajta néhány kg. plusz, ilyen jó a keleti kaja?? Gyurcsó fásult volt, visszatérő lengyel légiósoknak viszont ment. Szerintem kell még vadászi Fiola/Guzmics/Bese/Nagy kaliberű embereket, és ha Lang-ot kivesszük a keretből máris előrébb leszünk.
Dodo34
Dodo34 2017. 03. 26. 22:08
Előzmény: #834  Dodo34
#835
link

a holland kapitány már le is mondott...
Dodo34
Dodo34 2017. 03. 26. 22:06
Előzmény: #829  -bubu-
#834
úgy fognak kinézni, mint Stadler stadionja...ma mutatták a Sváby naplóban, nemcsak a játékteret, de a lelátót is felverte a gaz...Más: gyalázatosan gyenge volt a magyar válogatott. Mondjuk erre mondhatjuk, hogy a hollandok is égtek. Sovány vigasz.
bluefrog
bluefrog 2017. 03. 26. 21:57
Előzmény: #830  Törölt felhasználó
#833
mondanám, h van előrelépés, de a korosztályos válogatottak a múltban is többször jól szerepeltek, aztán a felnőttek között vhogy mégsem jöttek az eredmények.

link
bluefrog
bluefrog 2017. 03. 26. 21:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#832
éhezel? szólj, gyűjtünk.
-pny 2017. 03. 26. 19:51
Törölt hozzászólás
#831
Törölt felhasználó 2017. 03. 26. 19:45
Előzmény: #829  -bubu-
#830
borzalmas ez. Igazad van, én is utánanéztem, és jogos amit mondasz! Bárhol a világon, ahol sportlétesítmények, stadionok épültek, azok az országok mind megverték az aktuális Európa-bajnokot természetesen az Európa-bajnok hazájában.

Én azért már annak az apróságnak is örülök, hogy a magyar válogatott meccsét nem egy portugál internetes stream-en kell követnem. Gyurcsányék idejében arra is volt példa, hogy az egyik svéd-magyar tétmeccset nemhogy a közszolgálati, még fizetős tévék sem adtak le, az ember kénytelen volt svéd stream-et nézni. Egy dologban értek veled egyet! Hajrá Magyarország!
-bubu-
-bubu- 2017. 03. 26. 18:51
Előzmény: #828  bluefrog
#829
lerohadnak majd
bluefrog
bluefrog 2017. 03. 26. 18:49
Előzmény: #824  -bubu-
#828
egyszer jó lenne arról is olvasni, mennyibe kerül a stadionok fenntartása. egy esetleges kormányváltás esetén kíváncsi vagyok, hogy miből lesznek ezek a feladatok finanszírozva...
-bubu-
-bubu- 2017. 03. 26. 17:18
Előzmény: #826  lukskypoker
#827
:o)) pedig épp a többi miatt épült a stadion
lukskypoker
lukskypoker 2017. 03. 26. 17:09
Előzmény: #824  -bubu-
#826
Napoztunk egy jót a gyerekekkel az új lelátón, Szász Kitti meg a lézer show klassz volt.

A többiről nem mondanék semmit:-))
loliense 2017. 03. 26. 14:27
Előzmény: #824  -bubu-
#825
kicsit bele is helyesbítenék KOLLÉGA?

"a stadionKORRUPCIÓS program keretében még 2002.-ben kezdődtek meg a felújítási munkálatok Zalaegerszegen az utolsó ütemben MÉG kormányzati forrásból új és fedett lelátó is épült"

link
-bubu-
-bubu- 2017. 03. 26. 13:19
Előzmény: #823  lukskypoker
#824
Se csapat, se néző, de a stadion elkészült
SZA, 2017. március 26., 09:28, frissítve: 12:36
Felavatták a ZTE új stadionját Zalaegerszegen. A több mint tizenegyezer néző befogadására alkalmas arénát tizenöt év után, kormányzati segítséggel sikerült befejezni. Az állam közel kétmilliárdot adott a zalai megyeszékhelynek.
A stadionrekonstrukciós program keretében még 2002-ben kezdődtek meg a felújítási munkálatok Zalaegerszegen. Az utolsó ütemben kormányzati forrásból új klubház és új fedett lelátó épült.

„Amiért van az egész, a szurkolókért, őket milyen körülmények várják egy-egy stadionban, de azt gondolom, hogy ez az 1,7 milliárdos beruházás kapcsán elmondható, hogy egy gyönyörű szép sportszentélyt hoztunk létre Zala megye kellős közepén” – nyilatkozta Vigh László, a Fidesz–KDNP országgyűlési képviselője.

Bár az avatóra szépen megteltek a lelátók, a szurkolókban mégis maradt némi hiányérzet.

„Mire felépült a stadion, sajnos a csapatunk elfogyott, tehát egy csapat, az mindenképp hiányzik belőle, meg lassan a szurkolók is hiányozni fognak, úgy nézem, de gyönyörű, tehát azt szeretném, ha minden meccsen legalább ennyi ember szurkolna a Zetének” – mondta el Kiss Ferenc.

A stadion a felújítás után tizenegyezer nézőt tud fogadni, a tulajdonos célja, hogy emelkedjen a mostani nézőszám.

„Ezer-kétezer a nézőszám az NB II-ben, ez többek között köszönhető a csapat szereplésének is, de azt gondolom, hogy amennyiben egyszer sikerül feljutnunk az első osztályba, újra több ezer néző előtt fogunk tudni játszani” – vélekedett a ZTE FC tulajdonosa, Végh Gábor.

LOL :o)))
link
lukskypoker
lukskypoker 2017. 03. 26. 10:19
Előzmény: #807  lukskypoker
#823
A papperforma bejött(sajnos).
Közepes iramú meccsen, 0 közeli támadójátékkal.
Az éjjel ezennel véget ért.

Idézet következik tavaly szeptemberből:

"3. hely a csoportban
12-13 megszerzett pont
+2-es gólkülönbség

az utolsó két forduló már tét nélküli lesz

tedd el majd visszanézzük!:-)

Hajrá Magyarok!"
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 03. 26. 10:18
Előzmény: törölt hozzászólás
#822
F.sz. kis meccs volt. Jó lesz ez, csak még néhány stadion kell, hajrá, csúti Maradona!
-pny 2017. 03. 26. 09:56
Törölt hozzászólás
#821

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek