Topiknyitó: Armyllosz 2014. 01. 10. 11:36

ENEFI - THE BEST  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
exmnbs1 2014. 01. 28. 11:52
Előzmény: #657  Törölt felhasználó
#660
az ESCO kv-ek érdekes utat jártak be ráadásul pénzmozgás nélkül????
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:51
Előzmény: #656  Törölt felhasználó
#659
a kötvény tájékoztatójában, ami az equilor weboldalán olvasható, extra kockázatosnak tüntették fel ezt a kötvényt.
ha vállalta valaki a kockázatot a nagyobb kamat reményében és nem jött be, akkor ez történt.
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:50
Előzmény: #652  Törölt felhasználó
#658
nem emlékszel már jól. az első sorban ültél ott, ahol mondtad.
de ez is mindegy.
te is örülnél azért, ha dupláznál esetleg, nem?
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:48
Előzmény: #655  exmnbs1
#657
Az, de egyszer csak meggondolták magukat az ESCO kötvényekkel kapcsolatban. Nem sokkal egy olyan találkozó után, amin ők nem voltak jelen, de "mások" igen... Erről a témáról többet nem akarok beszélni.
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:46
Előzmény: #633  Törölt felhasználó
#656
" "volna" szó soha nem szerepelhet a tőzsdével kapcsolatban.... "

Ez egy álbölcsesség.

Kötvényt vettem, nem részvényt. Nem tőzsdézni vettem a kötvényeket.
Államkötvényt se azért jegyeztem, mert tőzsdézek velük.
exmnbs1 2014. 01. 28. 11:45
Előzmény: #652  Törölt felhasználó
#655
"Pl. a NAV vizsgálat a Vindicatum-nál... Aminek lehet, hogy hatása volt a végkifejletre."

Szivek IT tag.....
vagy arra célzol hogy végülis bevonásra kerül mint kapcsolt követelés az egy része???
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:44
Előzmény: #630  Malvin
#654
Nem a fórumon olvashatók miatt fogok megválni a részvényektől. Eljön annak is az ideje. Követem az eseményeket (nem az árfolyamot), és annak megfelelően döntök.
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:42
Előzmény: #621  Törölt felhasználó
#653
"egyébként engem nem érdekel, add el nyugodtan 185 ft-on, min. 20 milliót veszthetsz azonnal."

Ez értelmezhetetlen. Mit veszítek? Honnan veszed, hogy valaha is 190 fölé megy a részvény árfolyama? Lehet, hogy fölé megy, lehet nem.

PFecó tudja, hogy mit gondolok a részvényekről, és mikor, milyen árfolyamon adnám el őket. Pár napja beszélgettünk, szóba került. Végül is nem nagy titok, ha olvassa, akkor nyugodtan megoszthatja a nagyközönséggel. Senki se lesz okosabb belőle, mivel teljesen szubjektív a dolog.
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:38
Előzmény: #621  Törölt felhasználó
#652
Azt írod, hogy
"nem kell az összes megtakarítást egy kötvénybe tenni"
"mert mondtad"
"beszéltem veled személyesen"

Ha azt mondtam, hogy az összes megtakarításomat RFV kötvénybe tettem, akkor hazudtam! Ami nem szokásom. Így ilyet soha senkinek se mondtam.

2010. szeptemberében volt egy pillanat, amikor a bankszámláimon lévő, le nem kötött, azaz akkor épp szabad "kész"pénzem közel 80%-át RFV kötvényekbe fektettem. Rossz időben voltam rossz helyen.
A megtakarításaim meg meglehetősen diverzifikáltak, lehet ezért tekintettem zéró értékűnek a kötvényeimet a csődeljárás során, és küzdöttem azt végig, meglehetősen vehemensen (bírósági beadványok, NAV, stb.).
Volt itt pár esemény a háttérben, amiről nagyon kevesen tudnak. Pl. a NAV vizsgálat a Vindicatum-nál... Aminek lehet, hogy hatása volt a végkifejletre.

De ne kalandozzunk el. Soha nem lennék olyan őrült, hogy a teljes vagyonomat=megtakarításaimat egy helyre, egy instrumentumba teszem. Még a saját cégeimben is csak a vagyonom max 50%-a van. Pedig magamban nagyon megbízok, remélem soha se fogom magamat kijátszani, átverni.
exmnbs1 2014. 01. 28. 11:25
Előzmény: #648  Törölt felhasználó
#651
isten ments összemosni őket

"lehet, hogy ő azonnal dobja, ahogy megvan a kiszámolt szintje"

arra az azonnalra kíváncsi keszek meg főleg arra hogy kire

vagy erre is kéne a cég srv vásárlása?????L

exmnbs1 2014. 01. 28. 11:20
Előzmény: #647  Törölt felhasználó
#650
a vállalati kv piac visszaesését nekik (is) lehet köszönni
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:20
Előzmény: #645  exmnbs1
#649
De azért Zsiday nem egy Kassai, ezt el kell ismerni. A vétele és a kgy-előterjesztése pont elég reklám, ezt ő tudja a legjobban.

Az más kérdés, hogy lehet, hogy ő azonnal dobja, ahogy megvan a kiszámolt szintje, hiszen ez egy alap feladat egy másodéves közgázosnak is, csak jó lenne tudni, mi alapján is számolt ő. Feltételezem, nem a cég saját becslései alapján, meg összehazudozott könyve alapján.

De azt is meg kell hagyni, hogy ez a cég már egy másik hasonlóan sikeres magyar profit is megszopatott, legalábbis részben. (Szalma Csaba, bár ő még mindig szépen elszórta sunyiban menet közben a kötvények nagy részét, mint utólag kiderült.)
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:20
Előzmény: #645  exmnbs1
#648
De azért Zsiday nem egy Kassai, ezt el kell ismerni. A vétele és a kgy-előterjesztése pont elég reklám, ezt ő tudja a legjobban.

Az más kérdés, hogy lehet, hogy ő azonnal dobja, ahogy megvan a kiszámolt szintje, hiszen ez egy alap feladat egy másodéves közgázosnak is, csak jó lenne tudni, mi alapján is számolt ő. Feltételezem, nem a cég saját becslései alapján, meg összehazudozott könyve alapján.

De azt is meg kell hagyni, hogy ez a cég már egy másik hasonlóan sikeres magyar profit is megszopatott, legalábbis részben. (Szalma Csaba, bár ő még mindig szépen elszórta sunyiban menet közben a kötvények nagy részét, mint utólag kiderült.)
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:11
Előzmény: #646  exmnbs1
#647
ez már nem vállalati kötvény :D
exmnbs1 2014. 01. 28. 11:08
Előzmény: #644  Törölt felhasználó
#646
exmnbs1 2014. 01. 28. 11:05
Előzmény: #642  Törölt felhasználó
#645
emlékszel hogy ment ez régebben

ilyen stílusban ment a felhúzás csakhogy a közkéz volt vagy félm db sem

jöttek a hírek állandóan, Kassai hol itt hol ott nyilatkozott egy növekvő, dinamikusan fejlődő operációt festegetve
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 11:03
Előzmény: #638  exmnbs1
#644
eléggé tévedsz, én nem oktatok senkit, csak a véleményemet írtam le.
ide mindenki leírhatja a véleményét. akár te is.
exmnbs1 2014. 01. 28. 11:00
Előzmény: #642  Törölt felhasználó
#643
ilyen reklámot én egy darabot sem láttam

láttam viszont a szerdai síakciókat tájékoztatással hirdetni

kevés a fóka már most is
Törölt felhasználó 2014. 01. 28. 10:53
Előzmény: #640  Törölt felhasználó
#642
Amúgy Zsiday miatt én is gondolkodtam vételen, és mindenféle fundamentális meggondolás nélkül a következő nem tetszik: kevés kötvényes adott el, ellenben mint itteni beírásokból kiderül, legalább annyi még vett is a pakkjához, mellette nem egy spekuláns jelezte, hogy vastagon belenyúlt. (Először rv-bevonásra, majd Zsidayra.) Akkor most a sok speki és kötvényes, akik még rá is vettek a pakkjukra, szépen várnak-várnak, és egyszer csak mindenki jól jár, mert ott a nagy árfolyam.

Hát a fene tudja, nem mondom, hogy lehetetlen, de a dolgok nem így szoktak történni. Ha tényleg akkora arany, mint az alapok és Zsiday reklámozza, idővel tényleg mindenki jól jár majd, de egyelőre kicsit soknak látszik az eladói szándék középtávon.
venedetta 2014. 01. 28. 10:49
Előzmény: #638  exmnbs1
#641
Ex neked a felügyelő bizottságban lenne a helyed.

Topik gazda

Armyllosz
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek