Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
realmadrid 2024. 03. 26. 10:22
#131980
https://mandiner.hu/belfold/2024/03/varga-judit-dobbenetes-reszletekkel-jott-elo-magyar-peterrol-ereztem-a-csatot-ahogy-a-hatamat-meguti Ezek után az ellenzék MP mellé áll? Az ellenzék helyében ketté választanám az ügyet. MP-t elítélném és mindent megtennék hogy a közéletben, politikában elsüllyedjen, a hangfelvétel ügyét viszont vizsgálnám. 
Ivanhoe 2024. 03. 26. 10:22
Előzmény: #131978  kenyeres2
#131979
Már kiröhögtem, ne fáraszd magad. :DD
kenyeres2
kenyeres2 2024. 03. 26. 10:21
Előzmény: #131976  HIM
#131978
TÖMÖREN NEKTEK!!Döbbenet. Magyar Péter tényleg megtette. Ezzel zsarol több mint egy éve.Magyar Péter az egykori házastársáról, rólam, titkos hangfelvételt készített a közös otthonunkban és azt politikai céljai elérése érdekében most felhasználta. Egy ilyen ember nem méltó semmiféle bizalomra.Az az ember volt képes erre, akit 3 fiúgyermekkel ajándékoztam meg. Az az ember tette ezt velem, akinek szeretettel és reménykedéssel adtam számtalan esélyt az újrakezdésre a kapcsolati erőszak szörnyű évei során. Senkinek nem kívánom ezt az érzést.Nézem ezt a kegyetlen arcot, hallgatom ezt a kimért hangot a tegnap esti interjuban és kiráz a hideg. Hazudik és manipulál. Gyomorforgató. Minden újra eszembe jut, amin az elmúlt 16 év során végig kellett mennem.Korábban is terrorizált és még mindig nem hagyta abba. És folytatja a játszmáit. Ha jól értem, a saját családja védelmében lehallgatja a saját feleségét. De most már őket inkább elárulja és így talán még megmenthető a haza. Mi történik itt? Mi ez az őrület?Jól emlékszem arra az időszakra. Mert akkor is akadt verbális és fizikai erőszak bőven. Az egyik ilyen januári eset emléke tisztán él bennem, amikor a nővéremmel töltöttem az estét. Ő valahol máshol, egy társaságban szórakozott éppen. Kettőnk közül én értem haza hamarabb. Lefeküdtem aludni és arra ébredtem úgy hajnali kettő körül, hogy hazajön. Őrjöngve jött be a hálószobába, felkapcsolta a villanyt és hallottam, ahogy erősen ittas hanghordozással, válogatott szidalmakkal ostoroz, hogy hogy képzelem, hogy lejáratom a barátai előtt, mert nem tudott telefonon elérni. Én azt a módszert alkalmaztam, amit a hosszú évek alatt kialakítottam, hogy ilyenkor jobb nem megszólalni, és úgy maradtam, ahogy voltam, neki háttal az oldalamon fekve az ágyban, várva, hogy válaszok hiányában majd lenyugszik. De nem hagyta abba. Üvöltözés és szidalmazás közben sorban lerángatta az ágytamla tetején lévő könyveket és a hátamhoz vágta őket. A könyvek egy része átesett rajtam és mellettem a földön landolt. Jól emlékszem, mert másnap reggel én raktam rendet. Aztán levette a nadrágját és az övvel együtt azt is hozzám vágta. Éreztem a csatot, ahogy a hátamat megüti. Egyre kisebbre próbáltam összekuporodni és vártam a következő ütést, féltem, nehogy a gerincemet találja el, de nem mertem megmozdulni. Közben magamban egy szép dallamra gondoltam, hogy minél előbb vége legyen ennek a jelenetnek. Mert rutinom volt ebben bőven. A hallgatásom bejött, egyszer vége lett, kiment a nappaliba és lefeküdt a kanapéra, ahol végül elaludt. Borzasztó érzés volt. De már akkor nem érdekelt. Akkor már régen elhatároztam, hogy elválok tőle.Ezután jelentettem be neki válási szándékomat. Először a tőle megszokott módon könyörgött és fogadkozott, ahogy az elmúlt 16 év során annyiszor tette. Minden régi trükköt és módszert bevetett, amivel a kapcsolati erőszak hullámvasútjára azelőtt mindig sikeresen visszaültetett. De én ezúttal elhatároztam, hogy végigcsinálom. Megkeresem a kiutat.Mikor Péter látta, hogy az álságos bocsánatkérésekkel, kézzel írott nagyszerű fogadalmakkal már semmire sem megy, akkor elkezdett fenyegetőzni.Ennek a felvételnek is ez a kontextusa. Ő már készült. Nem a családja vagy a felesége megvédésére, hanem a kegyetlen zsarolására. Mert nem hagyhatta, hogy a számára mindent biztosító gazdatest levágja magáról az indáit. Provokált. A sajtóban megjelenő pletykákat felolvasta és mivel már napok óta terrorizált, azt mondtam, amit hallani akart, hogy minél előbb szabaduljak. Egy ilyen helyzetben minden emberrel előfordulhat, hogy megfélemlített állapotban olyanokat mond, amiket nem gondol komolyan.Én büszke vagyok arra, hogy az Orbán Viktor vezette kormány igazságügyi minisztere lehettem és arra, hogy a Fidesz tagja vagyok. Minden konfliktus és támadás ellenére hatalmas megtiszteltetésnek érzem, hogy a hazámat szolgálhattam sok-sok jó ügy érdekében.UI:Magyar Péter szerint a sajtóban a lejáratása zajlik. Én máshogy látom. A volt kollégák, közeli barátok mondják el, ki is ő valójában. Magyar Péter nemcsak a saját családjának, de a barátainak és sok mindenkinek a környezetében rengeteg fájdalmat okozott. Újabb fájdalom ez most sok mindenki számára, hogy néznie kell ezt az aljas manipulációt.
maxwax
maxwax 2024. 03. 26. 10:21
Előzmény: #131968  maxwax
#131977
Szégyenlem, de Varga Juditból sokkal hamarabb tételezem a keménykedést a kiállása, a mimikája, és sajnos korábbi megnyilvnulásai alapján. Diplomás emberként, nőként és ráadásul igazságügy miniszetrként nem élünk a 21.században olyannal, aki megvalósítja a családon belüli erőszakot. Rossz ez a kommunikáció. Rogán kapkod, elvesztette a fonalat.
HIM
HIM 2024. 03. 26. 10:19
Előzmény: #131966  kenyeres2
#131976
Jajj csúnya dolog...magnózni..lehallgatni a lehallgatót..az asszony,akinek a konyhában lenne a helye..
Na ezen túl vagyunk..
És mi a helyzet azzal,hogy egy tetves fidkány..bemehet az ügyészségre és ott huzogathat..meg hogy tudtak a főnik az egészről..de nem büntették,csak figyelmeztették,hogy figyeljen oda...
Ja..és semmi nagy bomba nincs..hiszen ezt eddig is tudta mindenki..
Persze most ezt egy minisztertől halljuk..nem a brüsszel által felhergelt drogos és meleg balostól..de mit számít.
Meglehet akár a négyötöd is..mert tele az ország ilyen krumplis-kenyeres mélyarcokkal..
Peterbond 2024. 03. 26. 10:19
Előzmény: #131943  Gaguse
#131975
"te el is hiszed amiket ide írsz vagy megmondták mit írhatsz? :D"
.
Igazából pont úgy viselkedik mint a maffia ügyvédek amikor kérdezik őket. Faarcal mondja hogy nincs itt semmi látnivaló. Az ügyfelemre semmi terhelőt nem találtak. bárki lehet a Tóni Barbara Ádám. Az véletlen egybeesés hogy Rogán Antalnak a felesége Barbara és a kabinet főnöke Ádám. Ez lehet bárki. Valamint az is csak hallomás hogy az igazságügy miniszter azt mondja, hogy az ügyfelem emberei bizonyítékokat hamisítottak volna és beavatkozta volna egy nyomozásba. A tanu állítása szerint is ezeket ő maga nem látta a saját szemével ezért nem tekinthető bizonyítéknak csak hallomásnak. Kérem a vád ejtését bizonyíték hiányában és ügyfelem szabadlábra való helyezését. Valamint a véres kést kérjük visszajuttatni mert családi erekje. 
Ivanhoe 2024. 03. 26. 10:16
Előzmény: #131972  Peterbond
#131974
de rávették, hogy ilyeneket mondjon. :D  Na, itt van a fidesz őszödi beszéde, nem gondoltam volna, de a reakció, és a leggyengébb védekezés, amivel elő tudnak állni, azt mutatja. Most kell elsöpörni őket!
Istvan78 2024. 03. 26. 10:14
Előzmény: #131971  kenyeres2
#131973
Mit ferdítesz itt? A családi konfliktusoknak semmi köze ahhoz, ami kiderült a Rogán beavatkozásról.
Peterbond 2024. 03. 26. 10:13
Előzmény: #131928  Sehmet
#131972
Hát tényleg nevetséges hogy egy kormány IGAZSÁGÜGY MINISZTERE normálian beszél arról hogy a Propaganda miniszter emberei bizonyítékokat módosítanak, beavatkoznak a nyomozásba, figyelmeztetik a megfigyelteket és eközben fel van háborodva (!) hogy "Polt nem végezte a dolgát" amit láthatóan a normális elvárás volt vele szemben.
.
Dehát pont tőled vártam a legkevésbé hogy meghazudtold önmagad.
kenyeres2
kenyeres2 2024. 03. 26. 10:13
#131971
Kipukkadt a lufi! Egy megfélemlített feleséggel folytatott családi vitának semmi köze a közélethez. Magyar Péter az új Márki-Zay! Csak annyi különbség, hogy Márki-Zay Péter nem terrorizálta a feleségét! – hangsúlyozta a miniszterelnökséget vezető miniszter.
Istvan78 2024. 03. 26. 10:12
#131970
Vargának eszébe se jut mentegetni magát azzal kapcsolatban, amit tett vagy nem tett a Schaddl ügyben. Szerintem egyáltalán me gondolt bele, hogy neki is felelőssége van abban, hogy százmilliók áramlottak áldozatoktól igazságügyi emberek zsbébe, hogy ez rablás volt a javából, nem hiszem, hogy érez sajnálatot.
Másrészről eléggé hihetőnek hangzik, amiket Magyarról állít, mint bántalmazóról. Egy ilyen erőszakos ember ha hatalomhoz jutna, még erőszakosabb lenne. 
Schmidt
Schmidt 2024. 03. 26. 10:10
Előzmény: #131966  kenyeres2
#131969
Kíván még valamit hozzáfűzni Kenyeres elvtárs? Nem? Köszönjük Kenyeres elvtárs.
maxwax
maxwax 2024. 03. 26. 10:09
Előzmény: #131963  kjanek
#131968
Bakker! Az igazságot halljuk ezek szerint! Most hrtelen előkapta a családi szennyest, de amikor áldozatok fordultak hozzá illetve az általa irányított igazságszolgáltatáshoz, akkor néma mardt. 
Ivanhoe 2024. 03. 26. 10:06
Előzmény: #131964  Ivanhoe
#131967
"mindenki megvehető"
vagy zsarolható
kenyeres2
kenyeres2 2024. 03. 26. 10:05
#131966
Ez elolvassátok komcsik be is zárhatjátok a topikot! ILYEN EMBERRŐL NINCS ÉRTELME BESZÉLNI!Ez számomra olyan bűn mint BRÜSSZELBE A HAZAÁRULÁS! Személyes véleményem szerint meglesz 4/5!!
Magyar Péter az egykori házastársáról, rólam, titkos hangfelvételt készített a közös otthonunkban és azt politikai céljai elérése érdekében most felhasználta. Egy ilyen ember nem méltó semmiféle bizalomra – írja Varga Judit, volt igazságügyi miniszter Facebook-bejegyzésében.
kjanek
kjanek 2024. 03. 26. 10:05
Előzmény: #131963  kjanek
#131965
Megérkezett Varga válasza, várható volt. Moslék Rogánék felkészültek mindenre.
Ivanhoe 2024. 03. 26. 10:05
Előzmény: #131949  Sehmet
#131964
A helyedben most inkább attól félnék, hogy akik nem lojálisak Polthoz és a rendszerhez, és még megpróbálják működtetni a jogállamot, megszólalnak, tanúskodnak-e. Na, akkor tör ki a káosz! Vessél egy keresztet, vagy szerinted mindenki megvehető?
geza77
geza77 2024. 03. 26. 10:01
Előzmény: #131946  Sehmet
#131962
A lányod külföldön él? Tán pont Amerikában? Miért nem jön haza? Miket mond arról , amit képviselsz?  ;)
És az isten és közted közvetítő ember???  Mikor gyóntál utoljára? Nála? Vele sincs semmi baj?  https://imgur.com/a/7tJtoYZ
Istvan78 2024. 03. 26. 10:01
#131961
Ilyen igazságügyminiszterünk volt, hogy ilyenekről tudott vagy legalább hallott, de csak lemondani akart a posztról, mást nem. Miután Orbán nem hagyta lemondani, mert félt, hogy akkor Varga előbb-utóbb kitálal, ezért maradt. 

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek