Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 17:55
Előzmény: #22876  user01
#22880
Nagycsaládos emberként nem lenne időm utazgatni össze vissza és mindenféle tárgyalásra járogatni, ez egy másfajta embertípust igényel.
Ebből bizony számomra az az egyszerű következtetés adódik, hogy a magasrangú politikai életben eléggé felülreprezentáltak lehetnek a kicsapongó életet élőek, az egyedülállóak illetve a melegek.
Érdemes lenne odafigyelni ezen probléma helyes kezelésére. Már csak a fentiek miatt sem kellene szentként beállítani magukat, mert akkor jönnek a Borkai és Szájerbalhék.
A drog meg konkrétan már köztörvényes bűnözés, amihez paragrafusok tartoznak a többi az csak erkölcs lenne.
user01
user01 2020. 12. 02. 17:53
Előzmény: #22877  Idea
#22879
Most így Szájer kapcsán egész jó rátekintést kapott a világ a világodra.
user01
user01 2020. 12. 02. 17:50
Előzmény: #22874  Törölt felhasználó
#22878

A keresztény nemzeti kultúráról Szájer írt az alaptörvényben.
Hogy pontosan ez mit jelent azoknak, akik csak úgy érzik magukat nemzetinek, hogy sokszor le kell ezt írják, azt nem tudni.
Talán Szájertől kellene megkérdezni, hogy mit is jelent ez nekik.
Idea 2020. 12. 02. 17:47
Előzmény: #22862  Törölt felhasználó
#22877
Könyvelő nénim zsidó volt. Egy tündéri hölgy, ott segített ahol tudott. Tudatlan fiatalságomban elkövettem sok baromságot amin csak fogta a fejét és igyekezett rendberakni a dolgokat. Minden ilyen alkalommal megmosta a fejem, hogy ne logikát keressek a szabályokban, hanem azt csináljam ami le van bennük írva. Hozzátette, hogy a továbbhivatkozások miatt ez nem egyszerű. Jó kapcsolatba kerültünk, egyszer együtt kutattunk végig egy szövevényes szabályt és körkörös hivatkozásba futottunk az adótörvényben és a kapcsolódó rendeletekben - ezért volt emlékezetes. Idővel kevesebb baklövésem lett.
.
A politikai/gazdasági meggyőződésünk viszont gyökeresen eltért, ezen néha vitatkoztunk is. Ő a status quo fenntartása mellett volt, én a terheink csökkentésén. Ő az adósság továbbfizetésén, én lengyel mintára a leíratásán. Ő a külföldi tőke fokozott arányát szerette, én mindent magyar kézben. Személyesen jól kijöttünk, politikailag ellenfelek lettünk volna.
.
Nekem az etnikum a vízválasztó. Magyarországon minden magyar kézben legyen, minden döntést magyarok hozzanak. És mivel a politikai nemzetbe beletartozik a sok kisebbség is, létszámarányosan legyenek képviselve, de ne úgy, hogy a parlament fele/harmada  - mondjuk - magyar-izraeli kettős állampolgár.
.
Nem bánom én a baloldali liberális zsidó érdekképviseletet sem, de kb olyan 1/50-d arányban, létszámarányosan. Ne azon kelljen már küzdeni, hogy a saját hazánkban külföldről húzgáljanak bennünket ahogy nekik tetszik.
user01
user01 2020. 12. 02. 17:44
Előzmény: #22856  Idea
#22876

Nem írtad, hogy heteró vagy-e.....
Vagy abban nem vagy annyira bizonytalan, mint a magyarságodban?
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 02. 17:44
Előzmény: #22868  pitcairn2
#22875
Szerintem vagyunk itt egy páran annyira értelmes emberek hogy akár több témával is tudjunk foglalkozni. De ha már kérdezed, kevés fontosabb dolgot tudnék most annál felhozni, hogy mostanra vált végre a leghülyébb birkák számára is nyilvánvalóvá a vezérnek és tolvaj csürhéjének teljes erkölcsi kudarca. Ez egy jó nagy utolsó csepp a kleptokrácia retkes poharában. Ez már választási eredményt befolyásoló történés. Az, hogy magyar meg lengyel jancsibohócok vétóval faszkardoznak, az én szememben semmiképpen nem lényegesebb kérdés ennél
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 17:44
Előzmény: #22851  Idea
#22874
A "keresztény nemzeti kultúrád"  szerinted honnan ered ? Melyik Isten kötött szövetséget a kereszténységgel Jézus Krisztus által ? Amit leírsz és ahogyan teszed az szerinted melyik korszakra emlékeztet ?
user01
user01 2020. 12. 02. 17:43
Előzmény: #22858  Peterbond
#22873

Az ilyeneket nem kell komolyan venni.
A nélkül nem érzi magát magyarnak, ha nem írja le sokszor, hogy ő magyar. Bizonytalan a magyarságában.
Most meg még ez a Szájer botrány is.
user01
user01 2020. 12. 02. 17:40
Előzmény: #22855  RangerHU
#22872

Dehogy nemzeti érzelmű ő.
Neki folyamatosan ismételgetnie kell, hogy nemzeti érzelmű, mert bizonytalan benne :-)
Ők ilyenek.
pitcairn2 2020. 12. 02. 17:40
Előzmény: #22822  Kolyok
#22871

az un. "politikára" én eddig is abszurd humorként tekintettem:)
user01
user01 2020. 12. 02. 17:39
Előzmény: #22851  Idea
#22870

"gúny és lenézés nélkül nem vagytok képesek eszmecserét folytatni nemzeti érzelmű emberrel"
 
Folyamatos eszmecsere folyik a nemzeti érzelmű emberek között, gúny, lenézés nélkül. Csatlakozni szeretnél? Mi akadályoz ebben?
pitcairn2 2020. 12. 02. 17:38
Előzmény: #22834  upgrayeddAKS
#22869
hát persze, pont az tárgyalják most az EP-ben:)
geza77
geza77 2020. 12. 02. 17:37
#22867
Drága doktor örökös mini szterelnökúr amint kimegy  Brüsszelbe és bárkire néz, látni fogja azt a kaján vigyort a szemekben  és innentől kezdve ha ránéznek, csakis egy csupasz seggű, ereszcsatornán menekülő homár fog az eszükbe jutni, aki  nem mellesleg a jobbkeze volt odakint.
PusztaPutyin
PusztaPutyin 2020. 12. 02. 17:37
Előzmény: #22856  Idea
#22866
Ezt többször is elolvastam, de képtelen vagyok megérteni hogy miről beszélsz. Kifejtenéd kicsit jobban?
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 17:37
Előzmény: #22851  Idea
#22865
 "Egy kecskét is inkább miniszterelnöknek mint egy magyarországi baloldali liberális zsidót."
Szerintem inkább Neked kellene magadba nézned és elgondolkodnod, bár a jóérzést és a humánumot nem lehet tanulni, vagy ha lehet is nagyon korán el kell kezdeni.
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 17:35
Előzmény: #22851  Idea
#22864
amit írsz nem cizellált, nem is kompromisszumképes, nem is normális, hanem szélsőséges. 
mégha igazad is lenne apróságokban,amiről el lehetne kezdeni vitatkozni,de a gondolataid kirekesztőek, nem demokratikusak és finoman szólva előítéletesek, aminek minimális alapjai vannak, vagy semmilyen.
így nehéz.
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 17:31
Előzmény: #22851  Idea
#22863
A fidesz tudta és megtűrte. Ezek után még te akarod felülpozicionálni a fideszt?
Értsd már meg kedves honfitársam nincs erkölcsi norma a fidesznél, csak a hatalom és a pénz számít!
Szeretnék erkölcstelen embereket a hatalmon? NEM!
Tedd fel magadnak is ezt az egyszerű kérdést és válaszolj rá.
Addig kell elzavarni az épp hatalmon lévőket, amíg ki nem kényszerítünk egy változtatást. Max. 8 év miniszterelnöki pozíció pl vagy ilyesmi. Nem oldalakban meg pártokban kell gondolkozni, hanem egy rendszert kell átalakítani ami nyilvánvalóan nem működik jelenleg.
Törölt felhasználó 2020. 12. 02. 17:26
Előzmény: #22851  Idea
#22862
Hogyan szeretnél eszmecserét folytatni, akkor, mikor beírsz egy kis esszét, amit azzal zársz, hogy azokkal nem tudsz harag nélkül beszélgetni, akik nem úgy gondolkodnak, mint te.(kissé leegyszerűsítve). Az is érdekes, hogy szerinted vannak nemzeti érzelműek (jók) meg zsidó baloldali liberálisok (rossz). Az eszedbe sem jut, hogy ennél azért jóval cizelláltabb a paletta? Mi a véleményed az ateista, jobboldali, liberális emberekről pl.?
kismarton 2020. 12. 02. 17:25
Előzmény: #22833  upgrayeddAKS
#22861
A következő napokban kiderül, hogy titkosszolgálati akció volt-e vagy sem. Nem azért, mert bevallják, hanem azért mert jön a következő fideszes, aki bukni fog. Elképzelhető, hogy Deutsch lesz a következő. Őt más eszközökkel nyírják majd ki. Még néhány ilyen akció, és meginog a Fidesz.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek